Opinie o Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak w Toruń

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Andrey Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałem ale za to można pić w pracy i szef nic nie powie co do wynagrodzenia to szału nie robi ...

Co wchodzi w socjal Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak?

Marcin Nowy wpis

Czy firma rivas drew szuka ludzi do pracy ...? Mogę robić za najnisza krajową oby się nie narobić za bardzo... Czekam na propozycje doświadczenie w meblach tapicerowanych jak i 10 lat na lakierni jako lakiernik ...Nie interesuje mnie wygryzanie kogoś że stanowiska !

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Pracownik Mariusz

Wewnętrze rekrutację wogole ktoś tu chce pracować w takiej firmie o takim bałaganie... Są firmy o niebo lepsze od rivas drew nawet z zapleczem finansowym lepszym a nie tylko najnisza krajowa na umowie i 200zl do lapy ...Śmieszna firma. TO CO PISZA LUDZIE O TEJFIRMIE TO JEDNA PRAWDA

Kamila
@Pracownik Mariusz

Dalej pracujesz u nich i podpisujesz się prawdziwym imieniem tutaj? Pytam, bo dość ostro napisałeś i pewnie szczerze, więc jestem ciekawa. ;p

@Pracownik Mariusz

Czyli nic się nie zmieniło od tego czasu przez te lata nadal najnisza krajowa i 200 zł w łapę to jeszcze to istnieje że wy tam chcecie robić Mariuszowi się nie dziwię gdzie on lepszą pracę niż rivas drew znajdzie tak samo Adam kto nadużywający alkoholu....

Kamila
@Marcin

Ten drugi to podejrzewam, że szef jest a ten pierwszy, którego wymieniasz to kto to w firmie? I Ty tak poważnie z tym całym alkoholem? :/

@Kamila

No nie stety taka prawda jest w rivas drew!Nie pijesz to tam.nie pracujesz.Proste jak drut

@Pracownik Mariusz

Adam nadal daje w palnik w pracy czy trochę się chamuje z tym piciem....

kandydat

Roni Rusz napisał prawdę o wypłatach i kwitach których nie ma ! A dodam że wypłata przelewana minimalna , reszta (usunięte przez administratora) .Nie widziałem takiej firmy o takim bałaganie(nawet nie sprząta sie na bieżąco) i zwyczajach tam panujących! FIRMA PRZYJAZNA NAŁOGOM ! .Szef udaje (chyba ) że nic nie widzi ,brygadzista wie i nie reaguje! .Wytrzymałem parę dni (w strachu) że kolega z którym pracowałem sobie coś obetnie na pile bo każdego dnia był w stanie wskazującym i nie przechodziło mu przez cały dzień!!! Dzięki niemu wszystkiego się dowiedziałem i se podziękowałem z tą firmą ! Dla sumiennych i poważnych pracowników odradzam pracy w tej firmie Moja rada na koniec : nie pijesz -nie aplikuj!

Mariusz
@kandydat

Szef o wszystkim wie co się dzieje na firmie toleruje to bo kto mu przyjdzie za psie pieniądze robić... Zero ubrań roboczych najniższa krajowa i brak perspektyw na lepsze jutro.Jak się zatrudnić w rivasdrew to tylko jak chlasz i ćpasz to się tam utrzymasz nie masz takich nałogów szukaj pracy gdzie indziej bo się tam nie utrzymasz ...

prawdziwy Adam

jak smiesz (usunięte przez administratora) pod moją tożsamość się podszywać ofiaro losu sprawe zgłaszam na policję skoro admin na mój mail nie reaguje

prawdziwy adam
@prawdziwy Adam

Ustawa precyzuje, iż osoba która podszywa się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe celem wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeszcze większa kara – bo do lat 10 – grozi w przypadku, gdy ofiara wskutek wyrządzonych krzywd targnie się na swoje życie.czekaj aż zapukają do dźwi odechce Ci się trolowania

@prawdziwy Adam

Dobrze napisane Adam brawo ty!!!!

Do prawdziwego Adama
@prawdziwy Adam

Ktoś tu napisał prawdę o tobie że nadużywasz alkoholu w czasie pracy.Czyz nie masz zawsze puszkę z piwem w szafce między ciuchami schowaną.

Byly pracownik

Brak odziezy roboczej...bez uprzedniego informowania pracownika najnizsza na konto a reszte z "kwitkiem" do reki ...kwota wyplacanego wynagrodzenia uzalezniona od szefa widzi mi sie ...brak kontruktywnej rozmowy z szefostwem i brak u nich wyciagania wniosków...pracownikow coraz mniej...

Rafal

Oczy moje przecieram ze zdumienia i nie dowierzam widząc ogłoszenie rivas drew szukających jeleni do pracy.Chlopie ty chyba się pomyliłeś z ogłoszeniem dając je na tej stronie co nie trzeba!!!Ty wejdz w stronę Ukraince i tam daj ogłoszenie pracy.Tam jest tuzin jeleni chętnych pracować u ciebie za takie śmieszne grosze

Kriss

Syf giła i mogiła nigdy więcej w tej firmie złodziejskiej że też się dziwię że tu ludzie chcą pracować w takim czymś

nie polecam pracy w tym zakładzie to istna parodia a nie miejsce pracy

Lol
@pracownik

Aż tak źle jest w Rivas Drew?

Lala
@Lol

Czas pokaże co i jak :) czy praca będzie się układała czy jednak będzie dochodzić do niepotrzebnego rozłamu wśród pracowników firmy Rovas s.c

Jerzy
@pracownik

Nie polecasz firmy, a dodatkowo określasz ją mianem "parodii", jednak nie podałeś żadnej przyczyny dlaczego tak sądzisz. Mógłbyś doprecyzować swój wpis i napisać co wpływa na negatywną sytuację pracownika w Rivas?

@Jerzy

Zbyt wiele by pisać o tej firmie ....!

Pytanie tego typu

Nadal taki bajzel i (usunięte przez administratora) jest jakieś czy coś się zmieniło w tej kwestii...

sonia

@pracownik parodia? to co się tu dzieje ?

Lolek R.
@sonia

Parodia to mało powiedziane ten (usunięte przez administratora) powini już dawno zamknąć ....Firma to jakaś porażka czym tu się chwalić czy szczycić takim syfem to lepiej wielkim łukiem omijać

Roni Rusz
@sonia

Co jedynie w tej firmie to Tylko ludzie są wporzadku i chodzi tu o pracowników nie pracodawcę!!!

....
@sonia

PRACUJESZ I NIE WIESZ O CO CHODZI ....!

Roni Rusz

Rivas-Drew to wielka pomyłka nie firma żeby nie ta sytuacja na rynku bym tam nie pracował szef wielki (usunięte przez administratora)ludzi na wypłacie ile się da za urlop nie wypłaca a jak wypłaci to nie ma nawet jak tego przedstawić gdyż nawet kwitów z wynagrodzenia nie daje nawet nie wiesz za jaką godzinowke robisz ile tak w zeczywistosci masz na godz....Co jedynie w tej firmie się ceni to tylko zgrany zespół ludzi a nic po za tym ...

tofik

pomylka tak to powinno sie nazywac

Zostaw merytoryczną opinię o Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak - Toruń

• Jak się pracuje w Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak?

Rivas s.c. Adam Krawisz Adam Maćkowiak
  • Marii Skłodowskiej-Curie 75C