Opinie o Michał Mylke Solid Meble w Gostkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Michał Mylke Solid Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michał Mylke Solid Meble o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Mylke Solid Meble w Gostkowo

Klientka

Mnie również to spotkało pobrane zaliczki i nieskończona praca już rok. Nieodbieranie telefonów, brak kontaktu, ogólnie tragedia. Sprawa niestety do sądu.

@Klientka

Ja też przymierzam się do założenia sprawy w sądzie. Może wszyscy z tego forum (usunięte przez administratora) się zbierzemy i złożymy pozew zbiorowy? W e-sądach teraz takie sprawy są rozstrzygane szybciej niż ten Pan pracuje.

@Sławek

Jestem za ponieważ wpłaciłam 80% kwoty temu panu. Materiały przywiozl jedynie i to nie wszystkie .nic nie zamontował i musiałam płacić innym ludziom żeby za niego to pokończyli. (usunięte przez administratora) jakich mało. Straciłam jakieś 60 tysięcy !

Zawie.. Nowy wpis
@Sławek

Jestem za proszę podać maila

Kolejna zawiedziona Klientka

Niestety i nas to spotkało. Zaliczka 50% zamówienia, spisana umowa i dowód wpłaty zaliczki. Już 2 miesiące buja się z pracami. Ciągle pisze, że mial niespodzianki. Umawia się na termin tak na 100% a potem dzień wcześniej odpisuje na mojego smsa bo telefonu nie odbiera, że nie wyrobił się i nie przyjdzie. Ręce opadają na takie lekceważenie. Odradzam, nie wiem czy wogole odzyskam zaliczkę.

@Kolejna zawiedziona Klientka

Witam, czy Pan Michał dokończył na dzień dzisiejszy prace u pani. Czy udało się odzyskać zaliczkę? Czy zna Pani miejsce pobytu tego pana? Proszę o kontakt na maila fionna21@tlen.pl.

@Marek

U mnie się niewywiazał

Zawie.. Nowy wpis
@Kolejna zawiedziona Klientka

Ja nie odzyskałam

Sławek

Czy ktoś z Państwa szukał tego pana pod adresem Gostkowo 86 /4?Co mieści się pod tym adresem. Na Google mapa nie wygląda to na warsztat

KLIENTKA Nowy wpis
@Sławek

Byłam ostatnio. Nie ma tam żadnego warsztatu, nawet numeru na starych drzwiach ani dzwonka. Jest to budynek mieszkalny tak jakby po starym PGR. Zadzwoniłam do sąsiadki z pytaniem o pana Michała, Odpowiedziała z uśmiechem na ustach, że dawno się wyprowadził i nie wie gdzie teraz przebywa. Pewnie takich jak ja było tam więcej...

Weronika Nowy wpis
@KLIENTKA

Skoro tak, to co teraz tak naprawdę z tym wszystkim? Masz jakieś podejrzenia, czy może firma się już zamknęła skoro właściciel się wyprowadził, czy może zmiana lokalizacji?

Weronika

Jak to w końcu jest z tymi meblami tutaj? Bo widzę, że parę osób pisze coś o zabranych zaliczkach i braku dalszych czynności z realizacją usług. Faktycznie to prawda? Bo dziwię się trochę, że firma tak każdemu miałaby robić i dalej móc normalnie działać. Jak to możliwe?

@Weronika

Tak, to możliwe. Wystarczy, że jeden niezadowolony klient nie zapłaci za fuszerke jaka robi ten człowiek. Taka piramida finansowa. Żeby dokończyć coś u jednego klienta musi brać zaliczki od następnych. Ja wpłaciłem dużo wcześniej na cały materiał, budowa się przedłużyła, a teraz pan Michał nie ma pieniędzy żeby dokończyć prace. Chce pobierać dalsze zaliczki. Jakość i tempo prac... Jeszcze się z czymś takimś nie spotkałem.

Weronika
@Marek

O matko, ale to domysły czy serio wiesz, że tak właśnie robi? Szczerze to nawet pomysłowe, ale chyba nieco bezczelne? Ale jak on to robi, że tych chętnych udaje mu się znajdywać po tym jak inni pozostawiają już takie opinie i ostrzegają?

@Weronika

Nowi klienci ufają i nie czytają opinii na gowork. Pierwsze wrażenie Pan Michał robi bardzo dobre, rzeczowe odpowiedzi na pytania, ciekawe projekty przesłane zaraz po pomiarach u klienta. Jest uprzejmy i miły do czasu aż wpłaci się zaliczkę. Jak tylko minie termin prac nie pojawia się i wymyślą coraz głupsze i bardziej bezczelne wymówki. I potem dopiero człowiek czyta, że nie tylko on ma problem z tym (usunięte przez administratora)

Maja
@Sławek

To straszne. I jak tu komukolwiek ufać. Trzeba się chyba nauczyć zawsze sprawdzać opinie na forach :D Ciekawa jestem czy w ogóle był ktoś komu on zrealizował usługę?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Michał Mylke Solid Meble spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Niezadowolona klientka

Jestem Bardzo nie zadowolona. Pan Michał jest (usunięte przez administratora) Pobrał 80% zaliczki. Prace zrobił w 30% i to źle. (usunięte przez administratora) ze wszystkim. Nawet z materiałami. Resztę materiałów i to nie wszystkie i zostawił. I leżało to aż 8 miesięcy. W końcu musiałam zapłacic innym ludziom żeby to za niego skończyli. Obecnie jest mi winny około 60 tysięcy. Tyle łez i nerwów ile ja miałam przez tego Pana to głowa mała. I nie popiszemy tego. W dodatku żona z jakimiś chorobami psychicznymi prawdopodobnie wtrąca się i wydzwania z groźbami że mąż nie wykona mi pracy. Nie popuszczę tego na pewno!

Zawiedziony

Podzielam poniższe opinie. Facet bierze zaliczki i nie wywiązuje się z terminów. Zwleka, przeciąga w nieskończoność. W przeciwności do nazwy firmy nie jest solidny. Omijajcie szerokim łukiem.

Klienntka

Również nie polecam tej firmy i pana Michała, wszystko co jest opisane w powyższych opiniach mnie również spotkało. Uwaga pobiera zaliczki!!!! Niewywiązujące sie z umowy!!!!

@Klienntka

Witam, czy ktoś zna adres zakładu stolarskiego lub miejsce wykonywania tych mebli? Mam podobny problem.

Kamila
@Klienntka

A jaką zaliczkę przeważnie pobiera? Zgłosiłaś to gdzieś w ogóle?

Klient

Totalne chamskie lekceważenie klienta, w nieskończoność

@Klient

Poproszę informację jak długo oczekiwał Pan/Pani na zabudowe kuchenna? Bo niestety mam ten sam problem I martwię się czy woogle dojdzie do skutku ten montaż?

@Klient

Witam, mam pytanie kto polecił Państwu ta firmę do wykonania mebli? Czy montaż się odbył?

Magda

Również nie polecam usług p. Michała. W moim przypadku - meble wykonane w porządku, ale czas ich realizacji i przyjazdów na wymianę jakiś brakujących lub uszkodzonych w trakcie montażu elementów to porażka. Milion telefonów, tysiące wiadomości bez odpowiedzi. Zachowanie właściciela niepoważne i ignorujące klienta. Potencjalnym chętnym osobom chcącym skorzystać z usług tej firmy - odradzam i proponuje rozejrzeć się za innym wykonawcą.

Gabriela
@Magda

Ile łącznie zajęło montowanie i poprawianie jakichś usterek, itp.?

Wojtek

@klient a jak z reklamacja ?

Facet chyba pomylił się z zawodem. Meble po 2 miesiącach rozpadają się

Klient

Nie polecam pracy z tak niesłownym człowiekim - leniwy, przeciągający terminy do nieskończoności. Nie uczciwy w stosunki do klientów i pracowników. Problemy z wypłatą wynagrodzenia, ja i po pobranej zaliczcie rozpływa się w powierzu, gdy ewentualnie odbierze telefon obiecuje skończyć robotę i nic więcej się nie wydarza. Szkoda nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Mylke Solid Meble - Gostkowo

• Jak się pracuje w Michał Mylke Solid Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Mylke Solid Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Mylke Solid Meble?

Michał Mylke Solid Meble
  • 86 lok. 4