Pracownia Ślubna Patrycja Pardyka-Jaroń

Toruń

Opinie o Pracownia Ślubna Patrycja Pardyka-Jaroń

rety

prawdopodobieństwo, że wpisują się tu klientki jest raczej minimalne, rozumiem że małe firmy same sobie wystawiają opinie w necie, jest to normalne i nie dziwi, ale dobrze jest wykazać się jakąś inteligencją przy wpisach, ponieważ opinia: "Jest bardzo popularna w Toruniu ludzie wytykają palcami jak przejdzie przez miasto i szepcą " to ta co super suknie szyje i do tego jest super babka" nic nie wnosi i świadczy chyba o jakiś zaburzeniach przecież krawcowa to nie Elvis Presley :) lub inny celebryta.

klient

Pani jest zdolna i miła ale mnie zawiodła. Suknia od niej zepsuła się podczas wesela nie z mojej winy i w dzień swojego wesela płakałam i tylko myślałam żeby się skończyło. Suknia była piękna ale mam wielki żal. W dzień odbioru koronka nie była doszyta i na szybko ja przyszywały a miały tyle czasu żeby to dopilnować. Mogłam oddać sprawę do sądu ale byłam tak zakręcona że dałam sobie spokój. Ogólnie mam mieszane uczucia.Nie mam miłych wspomnień.

kolina

Kobieta fenomenalna! Chcąca jak najlepiej dla klientki, a nie "w tym pani okropnie, ale kup to zarobię". Na pierwszy rzut oka widać doświadczenie, którym się dzieli. Życzliwa i konkretna. Profesjonalistka w każdym calu.

zadowolona

Oj kochani ... wszystkim polecam współprace z Panią [usunięte przez moderatora]. miła i ciepła osoba rzadko teraz kogoś takiego można spotkać. Jest bardzo popularna w Toruniu ludzie wytykają palcami jak przejdzie przez miasto i szepcą " to ta co super suknie szyje i do tego jest super babka" naprawdę pierwszy raz spotykam się z taką opinią ... Szacun dla P. [usunięte przez moderatora] :)

Loocaa

Oraz posiada pracowników i to coraz więcej bo jej firma się coraz bardziej rozwija :)

Loocaa

Anonim a ty tam pracowales ? Po pierwsze nie jakas wiesniaczka a po drugie dziewczyna lubi to co robi i ma do tego talent. Chcesz się przekonać skorzystaj z jej usług. Indywidualnie umawia się z klientem i pragnie jak najlepiej wykonywać swoją pracę tak by wszyscy byli zadowoleni. I na drugi raz nie obrażaj ludzi bez powodu jak nie znasz nie komentuj i tyle dziękuje :)

ty lech jakiś gej jesteś? no i pracowales tam czy nie? bo wypowiedz spreczna. przecież temat Pracownia Ślubna [usunięte przez moderatora] - Toruń to jakieś dno - jakas wieśniaczka na peryferiach wyszywa cos, tam nie ma praownikow

Zostaw opinię o Pracownia Ślubna Patrycja Pardyka-Jaroń - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia Ślubna Patrycja Pardyka-Jaroń