Pro-moda

Toruń

Opinie o Pro-moda

Patrycja

Czy Pro-moda nadal funkcjonuje? W Internecie można znaleźć artykuły o nieprawidłowościach w firmie, więc dobrze byłoby tutaj na forum dać znać, co się dzieje i czy warto z firmą wchodzić w jakikolwiek kontakt?

ola

a ja bardzo czesto robie u nich zakupy, maja fajne oferty wyprzedażowe poprzednich kolekcji, faktycznie moze cenowo nie sa aż tacy tani ale maja dobrej jakosci ubrania duza wieksozc jaka posiadam jest bez wad

JULA

Czasem było źle, czasem dobrze ,ale zakończyć można było inaczej !!!

żal.pl

Chcę zapomnieć te 20 lat .......................

mondi

...wykańczalnia ludzi za najnizsze wynagrodzenie...czasy to jakas pomyłka...wrzeszcza nad uchem -jak chcesz tu zostać to musisz zrobić 80 % normy,szybko ,rączki maja chodzić,co za ruchy,nie zarobisz na siebie...praca od 5.55 do 15.15 ....trzeba odrobic przerwe....zostawać po godzinach...jakosc jak przy ubraniach roboczych.....praca w tym zakładzie to jakaś pomylka...lepiej docenionym zostaniesz przy mopie...miałam ochote uciekać oknem....

Anonim

Popieram opinię.Zero szacunku dla pracownika,tylko wyzysk człowieka przez człowieka.

5 lat temu 1700 na rękę,obecnie najniższa krajowa ,10 godzin dziennie w pracy i zero szacunku dla pracownika.Nic dodać , nic ująć.Nie polecam!

Zostaw opinię o Pro-moda - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-moda