Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

u kogo ?

u kogo firma ma taką opinie ?

indzipindzi88

"bardzo dobrego pracodawcy". Hahhah buab ahbabh abaahaha.

Kto z Liderów to napisał-a?

kto z liderów to napisał-a ? przyznać się

Mfort2

Opinie dobrego pracodawcy..Hmm dobrze,że tylko opinie taka ma! Prawda jest inna I przestańcie mydlić innym oczy.Wszyscy wiemy,że nie jest tak kolorowo jak mówią .. pracy coraz więcej,zarobki stoją w miejscu a premię ha ha xD obiecują ogromną,a finalnie jej nie ma.. Brak poszanowania pracownika.. Uciekajcie puki czas-Nie polecam!

Mama255

Co się dzieje ostatnio w tej firmie? Kilka lat do tyłu firma cieszyła się dobra opinia. Przyjmowali osoby tylko z średnim wykształceniem.Osoby,które coś sobą reprezentują-A teraz? Nędza I rozpacz po prostu brak słów-przemilcze to!! Kolejna srawa za wszystko biorą premię-pytam dlaczego? Nie zasługuje na nią pracując cały miesiąc? Zostając godzinę dłużej czy przychodząc godzinę wcześniej.Do tego osobne umowy na premię?!-czy to zgodne z prawem? Może warto zgłosić to do odpowiedniej instytucji? No i częsta zmiana spółki by nie otrzymać umowy o pracę, czy umowy na czas nieokreślony? Mając dwójkę dzieci jest to ważne dla mnie! Niech góra w końcu otworzy oczy! I zacznie coś działać! Bo pracownik jak i pracodawca mają swoje prawa jaki I obowiązki!

Januszz
@Mama255

Zastanawiam się nad złożeniem cv do Was, natomiast jak to macie osobne umowy na premię?

rak11

Wycinanie komórek rakowych.

Henry

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

kto nakłamał ?
@Henry

kto ci takich głupot naopowiadał ?

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
szkoda czasu

Lipa, szkoda czasu na tą firmę

Patrycja

@Norma Bates, obsługa klienta nigdy nie należała do łatwych prac, ale jeżeli ktoś to lubi i ma wyniki to może liczyć na stałe zatrudnienie o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin? Jak według Ciebie wygląda atmosfera w pracy? Czy harmonogram czasu pracy jest ustalany indywidualnie?

Patrycja

@misza, dziękuję za Twoją wypowiedź. Możesz nam jeszcze napisać jak wygląda system czasu pracy? Czy osoby, które chcą sobie dorobić też mogą pracować na umowę zlecenie? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie tylko są zmiany poranne, od czego to zależy, czy można samemu wnioskować w jakich godzinach dogodniej jest nam pracować? Czy praca również weekendowo?

Patrycja

Na stronie firmy Gallup Polska są zamieszczone oferty pracy. Możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie. Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy? Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy? Jak wygląda możliwość rozwoju i szkoleń? Czy firma oferuje dodatkowy system benefitów pozapłacowych? Podzielenie się takimi informacjami będzie przydatne dla osób myślących zaaplikować do firmy.

misza
@Patrycja

Generalnie to biorą prawie każdego, więc na rozmowę nie trzeba się bardzo przygotowywać, zwykła luźna rozmowa. Żadnych scenek, sprzedaży, podchwytliwych pytanie, oprócz tego od kiedy możesz zacząć :D Umowa o praca TYLKO dla najlepszych i tych najdłużej pracujących. Reszta leci na zleceniu. Więc stabilizacja to średnia niestety. Oferują pełen wymiar czasu lub mniej, co jest dogodne dla uczniów/studentów. Pracuję na projekcie tauron zmiany poranne, niestety bardzo często pomimo 8h w grafiku puszczają do domu wcześniej, bo jest mało klientów na linii, więc tych godzin w miesiącu jest wtedy mniej.Szkolenia są, wysyłają na kolejne kolejki by móc obsługiwać więcej spraw, jednak nie idą za tym żadne większe pieniądze, stawka ta sama. Z benefitów pozapłacowych jest karta OK system i to na tyle :) generalnie praca z klientem wiadomo, czasami do łatwych nie należy, ale bardzo łatwo można się wdrożyć. Atmosfera patrząc na całokształt jest jednak średnia w moim odczuciu. Da się pracować, ale przyjaznym środowiskiem bym tego w 100% nie nazwała.

Ja.w

Hej, mam pytanie czy obecnie są przyjęcia do pracy w gallup? Jakie są kryteria przyjęcia do pracy?

Hej

To strona do opinii o pracodawcach a to, ze sie natrafi na opinie o niektórych osobach to nie pierwsza tutaj taka sytuacja, mowa juz byla o nie jednej osobie z firmy, ktora reprezentuje wyzsze stanowisko, od Panow po Panie, moral taki, gownoburza sama przejdzie.

Roxana

Spokojnie, sprawa w toku ;)

Ktoś

Niesamowite że ludzie o tak słabo rozwiniętych płatach czołowych mają tak bujne wyobraźnie ????

Interesuje mnie opinia o projekcie niemieckojezycznym. Może ktoś coś więcej o tym opowiedzieć?

hej :)

Nie wiem, jak wygląda praca na innych projektach, ale na niemieckojęzycznym jest super atmosfera. Ludzie są naprawdę swietni. Fajne zarobki. Nasz projekt ma oddzielne pomieszczenie, więc nie ma tłoku. I co jest bardzo wazne, pracujemy od samego początku na umowie o prace.

Kolejny anonim

Komentarze na tej stronie z założenia dotyczą pracy i opinii o pracodawcy. Poza faktem, że dana osoba pracuje w tej firmie, nie widzę związku z samą firmą. Sam fakt zaistnienia sytuacji także podaje pod wątpliwość, bo wpisy z hejtami są anonimowe. Mnie interesuje praca, zarobki i czy można się z grafikiem dopasować, a tu widzę zażarte dyskusje o osobie, której nawet nie znam.

@Kolejny anonim

Dokładnie

R
@Kolejny anonim

Ino Widzew!!!

łksiok
@R

W moich żyłach tylko ŁKS!

Lolo

Praca beznadziejna za byle co (usunięte przez administratora) pewnie na która trzeba się ciężko napracować

komunaprecz

Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę.

On

Pracuje wiele lat, trzeba przyjsc i samemu spróbować

Aaaaaa

Weź przestań bzdury pisać (usunięte przez administratora) soboty są na zapisy łosiu i pytają czy ktoś moze zostać dłużej i nie zmuszają wiec przestać pisać bzdury i kłamać !!!!

Były pracownik.
@Aaaaaa

Raz łosia to masz w rodzinie ;) Dwa nie wypowiadaj się jak nie wiesz jak jest naprawdę na rozmowie wszystkie pięknie ładnie a potem się okazuje ,że MUSISZ przyjść 2 soboty OBOWIĄZKOWO do pracy (a jak nie przyjdziesz to reklamacja - czyli -10% z premii)

Masakra
@Aaaaaa

Ale kłamstwa. DWIE soboty są obowiązkowe na sprzedażówce i nikt Cię nie pyta o zdanie, a jeśli masz zamiar dalej kłamać to wrzucę screena z GP Time'a i się wyjaśni.

Baska

Bzdura. Nikt nie każe przychodzić w soboty. Możesz ale nie musisz..... I płacone są nie źle, więc o co ci chodzi? Z tymi miejscami to jest do bani faktycznie. Teraz to tylko ci ci siedzą koło kierowników mają swoje miejsca i umowa o pracę chodzi normalne a nie ciągle na 8...

Baraban
@Masakra

A guzik mnie obchodzi sprzedazowka . Nie pisz błędnych opinii bo nam na obsługowej nikt nie każe, przychodzę jeśli chce. I nie ma z tym problemu ani żadnych minusów z premii.

małami

W 100% się zgadzam.

On89

A ja tam sobie chwalę.

Slow

Praca nie jest zla, duzo zalezy od projektu na ktorym prace sie podejmie.

hallo, hallo

Są plusy i minusy. Jak wszędzie. W mojej ocenie jest więcej plusów i dlatego nadal tu pracuję. Sądzę, że każda ocena jest subiektywna, stąd najlepiej samemu się przekonać. Oczywiście opinie mogą być pomocne, i po to de facto są. Niestety należy wziąć poprawkę na wiecznych hejterów i tendencję do narzekania. Wyrazy uznania czy pozytywne opinie to rzadkość niezależnie od branży. Pani w sklepie jest miła i pomocna, poświecą swoją przerwę, żeby pomóc mi odszukać odpowiedni produkt- to należy mi się takie traktowanie, to jest przecież jej praca. Nieważne, że nie zjadła śniadania i będzie głodna do kolejnej przerwy. Ale jak ma zły dzień, ktoś bliski zginął w wypadku, o czym dowiedziała się przed chwilą, jest smutna i oschła, i na dodatek nie "wchodzi" kod z produktu, albo cena się nie zgadza- trzeba złożyć reklamację czy skargę. Tacy jesteśmy, a przynajmniej większość z nas. Dlatego każdy robi resarch, ale warto spróbować, przekonać się na własnej skórze. Owszem praca "na słuchawkach" jest wymagająca. Wydaje się banalna, ale po kilku rozmowach "z żywym człowiekiem" okazuje się, że na nic skrypty, ważna jest komunikacja i duże samozaparcie. Rotacja jest, jak wszędzie, może u prywaciarzy jest mniejsza, ale w dużych zakładach czy generalnie w branży call center to norma. Próbujemy, i albo zostajemy, albo nie. Warto sobie dać szanse, zresztą jak ktoś nie ma pracy, to w domu kasy nie wysiedzi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 20 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska