Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

teodozja

Adamed to firma, która ma b.duże wymagania. Trzeba być ciągle dyspozycyjnym bo pracy naprawdę dużo.Dużo wymagają, ale można też sporo zarobić.Sukces jest zależny od determinacji i grubej skóry (tak gdzie w grę wchodzą pieniądze nie ma przyjaźni wśród REP-ów choć tak się może wydawać) oraz przede wszystkim od mądrości SZEFA. Jeśli trafisz na zadufanego w sobie dupka to po prostu nie wytrzymasz, bo często to ty będziesz ten mądrzejszy w tym duecie, a nie możesz się odezwać.Jeśli szef będzie w porządku to narobisz się jak dziki osioł, ale w miarę spokojnie,i możesz dostać za to duuuże pieniądze.Pracowałam tam kilka lat, dwa już nie pracuję i pewnie mogłabym tam wrócić, oczywiście do innego szefa. Mój był długo ten mądry, niestety po jakimś czasie palma uderzyła do głowy i już się nie dało. Adamaed niestety utwierdza ich(szefów - SAM-ów) w przekonaniu, że są świetni, że wszystko mogą,dają im dość sporą "władzę" nad przedstawicielem i sądzę, że na najwyższych szczeblach nie mają pojęcia jakie zrypy pracują niżej.Reasumując- nie zniechęcam, warto iść,popracować kilka lat naprawdę ciężko,odłożyć sporą sumę kasy i iść dalej.Powodzenia wszystkim

teodozja

Jarek
@teodozja

Cześć, dzięki za informacje. Wiele o Adamedzie wiem z rynku, ale powiedz na jaką podstawę moze liczyć PF z dużym ponad 10 letnim doświadczeniem.

Jarek
@teodozja

uha2

Znów rozpoczęła się fala odejść z Tej Zacnej Firmy, stąd z pewnością niebawem pojawią się nowe oferty pracy. Jeśli ktoś jest chętny to śmiało może startować. Firma dobra na start, jak ma się moce nerwy i grubą skórę, jednak przy dłuższym stażu i tak na wiele bym nie liczył, czego dowodem mogą być ostatnie wydarzenia. Lotem błyskawicy rozniosła się informacja, iż odchodzi kluczowa dla wielu działów osoba, spinała wiele procesów rejestracyjnych i międzydziałowych, przy tym nie gubiąc człowieczeństwa – słowem prawdziwy rodzinek, niedawno z resztą żegnać musiała swoją koleżankę, wykonującą analogiczne zadania, z równym zapałem i sercem. Naprawdę z ciężkim sercem patrzę, jak wykrusza się ta garstka osób kompetentnych, pełnych zapału i wiedzy, z którymi można współpracować, ale fakt, iż Firma nie robi nic by ich zatrzymać, również skłania do refleksji. Tego zapału już na wiele nie starczy, szczególnie, gdy w rozmowach z przełożonymi zamienia się słowo „pracownik” sławetnym "FTE”.

Idź, krzyż na drogę ;-))

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
JA

Od paru lat mówi się na tym forum, że ta firma to szambo a ludzie ciągle to samo i pakują się w to g.... Każdy dzień w tej firmie to strata czasu!!! Zawsze się znajdą minimaliści, którzy lubią być poniżani, obrażani i oszukiwani!!! Na nich bazuje ta firma.

Ble

Witam,faktycznie Adamed to (usunięte przez administratora) a szef Cardio z północy to kawał s....a:mobbing, zastraszanie, chore"konkursy"na sprzedaż do aptek w których musisz wziąć udział a jak nie zrealizujesz to mówi Ci,że masz nie wracać do domu póki nie zarobisz cyfry. Chłopczyk w przykusych spodenkach który teraz gania tam w specjalistyce w Cardiff w Koszalinie to tez taka szuja jak jego szef-zresztą, jego wtyka. Razem z szefunciem kopali dołki pod dziewczyną która wcześniej jeździła, zorientowała się co jest grane i położyła im papiery. Szkoda bo dobrze się z nią współpracowało-nie była poblizuchem...dziwi mnie,że bardziej interesuje was jakimi autami się jeździ,chcesz cały swój czas oddać dla Adamedu to aplikuj i pracuj całą dobę,po co Ci czas na swoje sprawy czy na rodzinę a o zdrowiu już mówić nie będę.

pracujaca

Głównie Toyoty Corolle z 2014 roku. Ale jest jeszcze sporo Opli Astra. Wszystko zależy od tego co mają na placu.

zainteresowany

jak wygląda flota w adamedzie i od czego zależy, kto jakim samochodem jeździ?

człowiek biegunka

A zezowata pilęgniarka z Wrocławia pracuje tam jeszcze?

?

Netto czy brutto?

greg

Netto czy brutto?

Buli

Farmazon-przedstawiciel Adamedu nie ma reklamówek!:)

aaaa
@Buli

nie może farmaceuta sprzedać ale może rozdać jako dodatek (próbkę) OTC

Zainteresowy

Byłem świadkiem sprzedaży w aptece przedstawicielki, na początek reklamówki, potem dwa opakowania gratisów, Zainteresowało mnie ,, z bagażnika, co to znaczy? Czy przedstawiciel wozi w bagażniku leki i dodaje jako gratisy do zamawianych? Czy te leki później sprzedaje farmaceuta?

Syriusz

Podstaw 4000-6000 prowizja od wyników ok drugie tyle.

ada

może ktoś powiedzieć jaka jest podstawa i miej więcej prowizja w tej firmie ?

syriusz

Słyszałem,ze w otisach zostało 7 czy 8 aktywnych repów z 3o osób pół roku wstecz ,daje do myślenia...

deziderata

Mnie nie ma tam od ponad pol roku,ale widziałam,ze cos się święci,firma nikt Nas nie przygotował na wejście USP czy tedy,o ile ta pierwsza szkód nie wyrządziła,to druga zmiotła jak przysłowiowe liść na wietrze urofuragine. Co do managmentu w otc to jakaś porażka,znajomi królika na stanowiskach,do których nie sa predysponowani. Nie będę sprawiedliwa jeśli powiem,ze wszyscy,bo duuuuzo tajnych ludzi w trakcie moich lat pracy się przewinęło... Adamedzie dbaj o kadrę i ludzi...

kubuś

hej! a może ktoś mógłby się podzielić opinią na temat jednej z przedstawicielek tej firmy Magdy A z mazowieckiego.Jeśli ktoś miałby jakieś informacje bardzo proszę o podzielenie się (dała się poznać z najgorszej strony).

bebe

Teraz pracownicy bawią się w Malezji a rok temu na Malediwach się bawili oczywiście za pieniądze nasze, naszych mam i babć albo nie oni są na szkoleniu. A te samochody,laptopy to tez za nasze pieniądze!!!

abc

Proszę o informacje w otc. Ile produktów? Czy targety realne? Ile wizyt?

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.