Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Natalia

Pracuję w firmie już na tyle długo abym mogła wyrobić sobie zdanie na ich temat. Chciałabym wyraźnie zaznaczyć, że należę do osób dla których w pracy liczy się tylko praca i nie uznaję leserów. Denerwuje mnie jak niektórzy wykorzystują kolegów a tu wylewają żale.

M.
@Natalia

Jak wyglądają kwestie finansowe? Mogłabyś co nieco powiedzieć o tej firmie? Pozdrawiam

M.
@Natalia

Jan

Czy 2900 podstawy dla ph to dobra pensja?

olo
@Jan

słaba..... i spadaj z tą prowokacją

olka
@Jan

słaba

Justyna

Adamed ma fajna ofertę pracy, jest z czego wybierać żeby złapać super fuchę. Jestem pracownikiem i uważam, że to nie jest ciągła rotacja po prostu ludzie szukają innej pracy. Ktoś się przeprowadza inny znalazł lepsze warunki finansowe tak już jest z ludźmi.

Ciągły rozwój czy ciągła rotacja?

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Dominika

Adamed to firma z 30-letnim doświadczeniem, to lider na rynku leków nowej generacji. Ciągły rozwój przyczynia się do zapotrzebowania na nowych pracowników.

Jarek

Czy firma potrzebuje w dalszym ciągu przedstawiciela handlowego? Mam spore doświadczenie w tej branży. Jeśli ktoś ma informacje to może się podzieli?

Jestem szczęśliwy, że od paru lat już nie jestem w tej chorej firmie. Kolesiostwo, układziki, brak szacunku do ludzi, absurdalne plany, brak kreatywności i magalomaństwo. Jednym słowem dla mnie ta firma to DNO. Nie zmienią tego nawet PRowskie akcje reklamowe w TV. Jak dzisiaj idę do apteki po leki dla rodziny, to NIGDY nie kupuję preparatów adamedu. Podobnie postępuje wielu moich znajomych.

A słyszał ktoś o programie Medivio, który przedstawiciele muszą teraz sprzedawać poza promocją leków? Mógłby ktoś przybliżyć ten temat?

Lizus

Ale laskawcy patrzcie dają prace!...10 lat temu te hasła działały. Co do firmy nie mam wątpliwosci, ze jest ok Natomiast co pracy akwizytora-męczennika -uwazam, ze to dno dna z widokiem na dno bez dwóch zdań. To najgorsza praca współczesnego świata.

Jaron
@Lizus

Zawsze możesz zmienić ja na coś lepszego wg własnego uznania.

Janusz
@Lizus

Każdy kowalem swego szczęścia, możesz być dyrektorem w tej firmie tylko wykaż się umiejętnościami a jeśli Ci ich brak to wykonuj to co umiesz . Akwizytor to też człowiek, wykonujący taką a nie inną pracę. Jestem wdzięczny tej agencji za pracę, która postawiła mnie na nogi.

marcings

witam czy ma ktoś jakieś info na temat przedstawicielki ze Słupska Katarzyna M.

Lizodupiec

Nie wiem ale i tak im współczuje Praca w sprzedaży to najgorsze co moze spotkać czlowieka w kapitalizmie ....syf dno kila i mogila Trzeba przezyc zeby wiedziec Kto skoncsyl bylejakie studia typu biologia lub politologia ten dobrze o tym wie!

Jaron
@Lizodupiec

Jesteś człowieku nieszczęśliwy. Firma jest dobra i daje pracę, stwarza odpowiednie warunki do pracy. Jeśli nie nadajesz się do takiej pracy to po co obrażasz innych i wyśmiewasz się z ich studiów i umiejętności.

nicker

Czym jezdza przedstawiciele medyczni w Adamedzie?i jsk to jest tam z autami?

zainteresowany

W okolicach Warszawy trwa rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. trade marketingu - czy ktoś może wie, jak ona wygląda?

bierny obserwator

Arku, akurat tutaj sprawa nie jest taka łatwa. Dział jest - jakby to ładnie określić "bezpański" - to chyba dobre słowo. Niedawno było tam ogromne zamieszanie personalne, potem kolejne, a teraz jest jak jest. Chaotyczne ruchy w całym pionie nie wpływają na dobrą atmosferę w pracy. Ale taka sytuacja ma dobre strony, biorąc pod uwagę fakt, że jest tam jak jest i każdy o tym wie, bo akurat tam szukają ludzi już od bardzo dawna, to możesz stawiać im swoje warunki i wynegocjować ciekawe benefity. Wszystko zależny od tego jakie masz doświadczenie, jak się zaprezentujesz na rozmowie i jak bardzo jesteś odporny psychicznie. Parę świeżo przyjętych osób odeszło z tej firmy szybciej niż przyszło, traktując owa zmianę pracy jako zły wybór. Inne zostały, z takich czy innych pobudek, myślę, że wśród nich znajdą się i tacy którzy są zadowoleni. Idź na rozmowę i oceń sam.

bierny obserwator

jacek

witam, jakie opinie o przedstawicielach farmaceutycznych czy tez aptecznych godne warunki? ile wizyt dziennie? ograniczenia odnosnie km sa? na co najwieksza uwage zwracaja w CV oraz na rozmowie?

Magda

Odobiscie uwazam, ze Adamed to fantastyczna firma w kotek wiele nauczyłam sie. Bardzo mocno inwestują w ludzi i nasz rozwój. Fakt pracuje sie duzo, ale firma rozwija sie bardzo dynamicznie stad tyle ofert:) polecam

Lioa
@Magda

No chyba w biurze :)

nikt ważny

Nie polecam, traktują ludzi jak śmieci.

FFM

a co powiecie o nowej rekrutacji na Field Forca? co to za linia?

ence pence

tak duża liczba ofert wskazuje na gwałtowny rozwój lub dużą rotację Weryfikacja jest prosta - wystarczy porównać tą liczbę ofert z liczba ofert konkurencji - np. wielkim molochem ze Strykowa ( 2 oferty, wow!) czy sąsiadem w Pabianicach (tylko 11 ofert) O dziwo tam tak tych ofert dużo nie ma, a przyznać trzeba, że te akurat firmy prężnie się rozwijają jak ktoś kumaty i śledzi rynek, to widzi, iż pewne oferty niestety powtarzają się cyklicznie - to też daje do myślenia co do staży, bym się nimi tak nie chwalił, interpretacja ich bywa różna i nie konieczne świadczy o potencjalnych możliwościach zatrudnienia - może na przykład potwierdzać dużą rotację i niechęć do zatrudniania na umowę o pracę tak naprawdę istotne jest to, jak ludzie postrzegają firmę Dobry PR przyciąga max. 5 klientów, zły odciąga min. 7 każdemu kto tam pracuję, w perspektywnie długoterminowej jedynie współczuje, ja się wyrwałem, jeszcze w tamtym roku i widzę, że nadal szukają na moje miejsce

gosia_samosia

31 ofert pracy na samym tylko pracuj. pl, wszystkie z końca marca tego roku. Lokalizacje różne - w Pabianicach można się domyśleć z uwagi na wolne wakaty - nabór do jakości, a reszta różna. Biorąc pod uwagę poprzednie wpisy, faktycznie można się zastanawiać nad podjęciem pracy, bo sypnęło sporo ofert.

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.