Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Dominika

Do firmy Adamed poszukiwany jest aktualnie specjalista ds.inwestycji. Pracodawca swojemu przyszłemu pracownikowi zapewnia niezbędne narzędzia pracy, przyjazną atmosferę, podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wiecie co wchodzi w skład tych warunków?

Ogladacz

Ciekawa reklama ostatnio w TV, pokazuje prawdziwą twarz firmy.

Co sądzicie o aktualnym dyrektorze handlowym Adamedu?

Obeznany

Jeżdżą mercedesami. Potwierdzone info. Ja tam sie nie znam ale chyba s klasa.

Adameddd
@Obeznany

Tylko jedna osoba z zarządu jeździ s klasą

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Tomasz

Witam czytam opinie wiekszosc chyba dotyczy PH, a ja zapytam jak wyglada praca na magazynie; to jest wysoki sklad? Normy sa do wyrobienia jakies? Ile dostaw/wysylek dziennie? No i jakie zarobki i czy jest praca na zmiany? Dzieki.

@Tomasz

Nie polecam kolego , pracowałem , z wypłatą nie zaszalejesz a zdrowie możesz stracić . Krótko w temacie dostawy nie do przerobienia wysoki niski skład , miałem zaszczyt pracować tu i tam . Praca zmianowa . OJ zapomniałeś zapytać kierownik magazynu , liderzy a zapomniał bym o dyrektorze - szkoda słów . Kierownik kilka lat walczy z maturą - szkoda na pisanie czasu . Jeśli jesteś wolnym człowiekiem Tomasz zastanów się mocno co chcesz zrobić ze swym życiem . Na Adamed szkoda czasu .

Dominika

@anonymous, rozumiem, że możesz czuć się zlekceważona postępowaniem działu HR w firmie Adamed. Może rekrutacje zostały wstrzymane z przyczyn niezależnych od pracodawcy i jak będzie mógł to z powrotem nawiąże z Tobą kontakt. Jeżeli tak się stanie i zdecydujesz się na wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym na interesujące Cię stanowisko w Adamed, to proszę Cię o podzielenie się swoimi wrażeniami z jego przebiegu.

Firma Adamed szuka od jakiegoś czasu do księgowości. Ale to chyba jakaś fikcja. Wysłałam CV, bez odpowiedzi - mimo że spełniałam warunki, także te mile widziane i znam program, który jest używany w tej firmie, co na rynku pracy nie jest takie oczywiste. Po miesiącu odezwała się Pani z działu HR, czy nadal jestem zainteresowana, odpisałam, że tak, po czym kontakt urwał się i cisza już 2 miesiące. Więc osoby odpowiedzialne za rekrutację mają coś nie po kolei w głowie, albo w ogóle nie szukają

Tom

W 100% zgadamy się z TIM wie co mówi. Przyszedlem do tej firmy z celem ciężkiej pracy zarobienia $ dałem sobie 2 lata. Fakt przez 12 miesięcy przychod 130tys wszystko fajnie niestety 2 lata i byłem w rakiem. Praca w terenie wyjazd 6h powrót 18h i do laptopa tabelki na wczoraj i tak do 2h w nocy. Milion zadań kilometrów tabelek numeryka. Ktoś powie za taką kasę by zasowal. Też tak mówiłem dopóki nie poczułem tego na sobie. Mogę powiedzieć że pieniądze są ważne ale nie kosztem domu rodziny nerwów i ciągłego wlewania do gardła na siłę. Fakt lepiej tak niż wyjechac za granicę na 2 lata. Wszystko zależy kto co chce na co ma parcie. Szkoła życia po tej firmie już nie będziesz taki jak sam - przekonaj się... PS Rozwiązanie _znajdź taka pracę która zapewni co solidna podstawę per presji na premie.... I Żyj..

@Tom

Lepiej niz za granicę? Człowieku znal bys język!!! Co ci dala praca w akwizycji?

Dominika

@Marta, co wpływa na Twoją opinię o Adamed? Napisałaś, że kierownictwo jest niepoważne. Co konkretnie miałaś na myśli? Jeżeli zdecydowałabyś się na rozwinięcie swojej wypowiedzi, to na pewno użytkownicy forum, zainteresowani rozpoczęciem pracy w tej firmie, chętnie dowiedzieliby się o aktualnych informacjach dotyczących atmosfery w miejscu pracy i warunków zatrudnienia proponowanych przez pracodawcę.

Niepoważna firma, niepoważne kierownictwo. Odradzam, szkoda nerwów.

Tim

Jako osoba która trochę pracowała mogę podsmować tak: Jak ktoś ma parcie na premie to może przyjść zarobić sporo ale po 3 latach trup. Dobre doświadczenie. Milion zadań na już. Raporty email.. Cyklowki (alko itp) kto co lubi. Profil pracownika najlepiej Kawaler lub Rozwiedziony. Dostępność 24h.

adamed 23

Racjonalnie będzie wyprowadzić księgowość naszego Adamedowskiego Hotelu Narvil na zewnątrz - na fakturę. Aktualnie ponosimy horrendalne koszty około 30.000 zł miesięcznie (w tym koszty pracodawcy) plus Dyr. Finansowy 17.000 brutto z kosztem pracodawcy. Razem jakieś 45-50.000 tys. zł miesięcznie, w skali roku pół miliona lekko licząc. Za 1/4 tej kwoty ktoś to spokojnie poprowadzi i weźmie za to odpowiedzialność. Nierentowne jest utrzymywanie liczącego 6 osób działu księgowości w Serock.

Czy będąc PH jest jakaś możliwość awansu? Zastanawiam się nad taką pracą jednak z nadzieją na jakiś skok w górę po kilku latach.

Janina

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka istotnych informacji o stanowisku konsultanta medycznego? Dziękuję z góry

No i co im z tego jak i tak sa AKWIZYTORAMI

ciekawie

a jaką mają obecnie flotę?

Madlein

Jaka jest przyczyna bardziej długie listy ofert pracy? Czyżby Adamed otwierał nową placówkę? Interesuje mnie dział sprzedaży w firmie. Może ktoś dodać kilka cennych dla mnie informacji? Jaka jest atmosfera w pracy? Może jeszcze coś istotnego przed rozmową ?

maja

płacą kiedy chcą, ktoś wyjechał na urlop i nie puścił przelewów a tylko jedna osoba może to zrobic, chore, zotałam bez kasy która powinna już prawie 2 tyg temu być na koncie

Justyna

Adamed o ogólnie fajna firma ale wiadomą sprawą jest, że służba zdrowia zbiera ostre cięgi za swoje i nie swoje winy.

Janusz

Widziałem w ostatniej ofercie pracę dla specjalisty ds. roszczeń w Częstochowie . Czy to jest jeszcze aktualne? Zanim złożę cv chciałbym dowiedzieć się coś więcej o firmie. Wprawdzie troszkę dobrych rzeczy słyszałem ale na forum uzupełniłbym informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.