Adamed

Pieńków

Opinie o Adamed

bag

W Serocku to się tak zarządza, że oszczędza się na pokojówkach i pracują na czarno ukrainki żeby więcej kasy zostało do rozdrapania dla czapy. Hotel schodzi na psy. A szkoda bo dużo pieniążków zainwestowali, a i adamed miał gdzie pojechać.

audytor

W adamedzie nie jest może idealnie, ale w Serocku to jest istna samowolka. Dyrektor finansowy w Hotelu Narvil faktycznie nie ma wiedzy nt. finansów i rachunkowości, oj nie ma - kompletne dno, co prawda kierowniczka księgowości AB też nie jest za mocna w tych tematach, poza tym knuje i gnębi podwładnych żeby ukryć swoje nieróbstwo. Pana JT utrzymuje na stanowisku Dyr. Finansowego Pani Dyrektor Narvila GK, bo się skrycie w nim podkochuje, a AB kierowniczka księgowości jest nadal zatrudniana ponieważ nikt nie chciał z nią pracować w Adamedzie i w ten sposób przenosząc ją zrobili krzywdę ludziom w Narvilu. Czy ktoś wreszcie się obudzi i zrobi z tym porządek ? Może Pani Prezes Adamedu wreszcie skutecznie zajmie się tym tematem i pożegna to nieudolne towarzystwo z Serocka. A wcale wyniki finansowe Narvila nie są takie dobre jak się je przedstawia Pani Prezes, tylko niektórzy się na to nabierają. A gra warta świeczki bo kolejny miesiąc można zainkasować 50 tysięcy na swoje konto. Taka gra tylko do końca września bo potem to już można wszystko olać jak się wejdzie w ochronę na 4 lata przed emeryturą.

koza
@audytor 20.08.2017 11:31

Widać, że nasza Dyrektorka Grażyna z Narvila będzie za 2 tygodnie nie do ruszenia i to przez 4 lata i Wasza Pani Prezes Adamkiewicz z Adamedu będzie jej mogła naskoczyć. W Serocku od października to już całkiem będą mogli położyć na wszystko długą lachę. I zacznie się laba i nawet kombinowanie w wykresach sprzedaży już nie będzie potrzebne, po prostu będzie można stwierdzić, że lepiej to już było. A szkoda bo tyle forsy utopiła Pani Adamkiewicz w ten hotel.

Paulina

@Stokrotka- a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Adamed? Wspominasz o dodatkowych benefitach zapewnianych przez pracodawcę - a jak wyglądają możliwości rozwoju w firmie? Czy jest jasno określona ścieżka kariery dla poszczególnych stanowisk? Czy jest możliwość awansu?

Stokrotka
@Paulina 14.08.2017 10:31

Właściwie na każdym stanowisku są możliwości rozwoju. Ścieżki kariery są teoretycznie wyznaczone. Wiadomo, w niektórych działach szybciej można awansować a w innych trudniej i wolniej. Różnie. Zależy od działu i jego szefa. Dobry szef pomoże ci awansować, marny nie pomoże. Napisz co cię interesuje Ale firma jest super. Największe awanse widać na recepcji;-) Tam to jest przemiał. Ale fajnie, ze tak można. Za to - wielki pluss dla firmy i przełożonych !!!

aaa

Pani Prezes ma hotel Narvil w Serocku gdzie sprytna Pani Dyrektorka przybytku doi z niej kasę ile wlezie ciesząc się ze swojej bajońskiej pensji i premii wspólnie ze swoim przydupasem klakierem pożal się Boże Dyrektorzyną Finansowym, którego umiejętności sprowadzają się do lizusostwa i nieetycznych zachowań. Pani Dyrektorka wejdzie wraz z wejściem nowej ustawy emerytalnej X2017 w ochronę i Pani Prezes nawet nie będzie mogła się z nią rozstać całe 4 lata. I przydupas biorący kasę za nic również dalej będzie zbijał bąki na koszt pracodawcy. Żal patrzeć jak właściciele marnotrawią pieniądze na takich ludzi.

Stokrotka
@aaa 20.06.2017 22:27

Co do narvilowego finansowego to cienki jest rzeczywiście i boi się przeciwstawić swojej księgowej. Ale dyrektorka...? Czy ja wiem...sposób zarządzania czasem pozostawia wiele do życzenia ale najważniejsze, ze są wyniki. A dopóki są i hotel przynosi zysk to po diabła szukać szczęścia .. wiadomo jaki byłby kolejny...? Zresztą to jest forum o Adamedzie. Nie wiem jak jest w terenie, ale w Pienkowie jest super i mało jest takich firm. Firma jest super, płaci na czas, kawki, herbatki, owocki ... w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niektórym się przewraca. Firma jest jedną z najsolidniejszych a jak jesteś innego zdania to nikt nie jest przywiązany. Jedyny zarzut jaki mam to zatrudnianie i zatrudnianie nowych i coraz więcej osób udaje ze coś robi a całe dni przełażą bez sensu ....

Paulina

@loj, co masz na myśli? Możesz powiedzieć coś więcej?

loj

adamed to juz nie to co kiedys

w

no a tutaj nawert jako konsultant medyczny musisz mieć Minimum roczne doświadczeniew pracy w branży farmaceutycznej, ale wiadomo że branża farmaceutyczna wymaga

coktail

Jak może dziać sie dobrze w firmie w której pracownicy kradną . Telefonami ,tabletami obdarowują swoich bliskich . Czy ktos to kontroluje. A przedstawiciele medyczni pracują na starym sprzecie!

ada

Była taka fajna dziewczyna Asia /Manager, nie wiecie co się z nią stało ? Nie widzę jej od bardzo dawna, nie spotykam także takich dwóch wrednych i pulchnych gnomów, ale to akurat dobrze dla tej firmy, bo to zafajdane charaktery były. Fajnie że nie ma donosicieli i osób chorych na władzę.

I Pani Prezes na to wszystko pozwala ? Akceptuje taki motłoch i familiadę u siebie ? Piszecie, że panuje donosicielstwo. A czego się zpodziewacie po ludziach o niskim poziomie kultury, braku kompetencji, no czego ? Można ich po prostu wymienić na innych, jest tylu wartościowych ludzi na rynku.

zgred
@pracownik 14.03.2014 09:12

Pani Prezes niewiele wie na ten temat, bo ocenia wszystko i wszystkich na podstawie "słupków" i nie dochodzi spraw zamiecionych pod dywan.

zapomniałem o ocenie :)

Gdyby nie data publikacji postu (Prima aprilis) można by przypuszczać, że to prawda :o)

Firma jest rodzinna, więc albo jesteś w rodzinie albo c'est la vie. Mocno przerysowałeś sytuację, szczególnie kiedy pracowałeś kilka dni i już Ci podziękowano. Jeżeli chcesz być menedżerem i wprowadzać własne rządy nad swoimi przełożonymi to musisz być prezesem, wtedy możesz mieć pretensje do wszystkich. Struktura organizacyjna to taki twór, który nie lubi kiedy informacje negatywne przepływają z góry do dołu. Powiem krótko, pierwsza polska firma, która wprowadza standardy koncernów międzynarodowych i chwała jej za to. Proponuję koledze więcej asertywności i poprawności politycznej, życzliwości i poczucia humoru a intratne stanowiska będą kwestią czasu. Pozostaje tylko pytanie czy wiedza akademicka kolegi jest wystarczająca, albo nie przyjmuje postawy przerostu formy nad treścią. Pozdrawiam. Wciąż pracownik z szansą na awans w krótkim czasie :)

były pracownik

Biuro, kadry i sekretariaty to „inny świat”, w stosunku do reszty działów. Dyrektorzy, koordynatorzy od „niczego”, dla których tworzy się sztuczne stanowiska, informując całą firmę pocztą internetową o zakresie obowiązków. Pracownicy równi, równiejsi i najrówniejsi co przejawia się w wielu aspektach codzienności. Sztucznie wywoływane sytuacje stresowe przez nie kompetentność osobową, straty finansowe przez błędne decyzje i łatanie najprostszymi sposobami dziur budżetowych, nielogiczna polityka personalna. Stanowiska piastowane przez ludzi z niepełnymi kwalifikacjami zawodowymi. Kolesiostwo, familiada i donosicielstwo na szeroką skalę.

Zostaw opinię o Adamed - Pieńków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adamed