Opinie o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIMED Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w VIMED Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

Edi

Wiesz tylko różnica jest taka, że byłam pracownikiem i wiem co mówię. Dla wszystkich którzy chcą tam pracować! Szukajcie innego pracodawcy bo właśnie na tym polega to forum-opinie o pracodawcy. A ja zdecydowanie nie polecam i nie szanuję Vimedu.

Kandydatka

@Edi, drugi raz: proszę sprawdź w słowniku jeśli masz w domu albo zapytaj google: rekrutujący vs rekrutowany. Rekrutować to inaczej prowadzić nabór. Czyli rekrutujący zapraszają na spotkania kandydatow inaczej tych rekrutowanych. Bardzo możliwe, że tu leży Twój problem: Ty chodzisz na spotkania jako kandydat a wydaje Ci się że jesteś pracodawcą, mylisz role i wychodzą z tego spore nieporozumienia?

Kandydatka

@kandydat: czy wiedziałeś, że obowiązują dwa pojęcia: "rekrutujący" i "rekrutowani". Wiesz, że się różnią? Bo Twoja wypowiedź nie ma sensu. Jak myślisz na czym polega różnica? A może nie wiesz, przez co masz trudności z komunikacją i własnie stąd trudności ze znalezieniem zatrudnienia? (usunięte przez administratora)

zarobki

zarobki na recepcji na okresie probnym (usunięte przez administratora)zł netto, po okresie probnym (usunięte przez administratora)zł netto. pieniadze ok ale nie warte zdrowia fizycznego a przede wszystkim psychicznego. Pozdrawiam

Recepcjonistka

Profesjonalna i szczegółowe badanie potencjalnego pracownika. Dostałam do wypełnienia różne ankiety i testy psychologiczne.

Czy nie zamierzam zmieniać pracy w najbliższym czasie, Czy słyszałam wcześniej o firmie, jaki jest mój stosunek do zdrowego odżywiania, jakie są moje oczekiwania finansowe, czy nie szukam pracy ukierunkowanej na studia itp.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
dlaczego ? : (

ej no przecież nie można chyba komuś gratulować, że nie dostał pracy - nie spodziewałem się, żeby to tak źle było tam. Widocznie chciałbym za dużo ale liczę na konkretną pracę ze stałym zarobkiem. Nie mam może doświadczenia, ale dużo chęci i nie jest dla mnie aż taka ważna wysokość wynogradzenia. warto?

karolina

Ja powiem swoje zdanie, bylam pacjentem Vimedu dwa lata temu. I nie mam zastrzezen, zarowno lekarze jak i osoby wykonujace zabigi były mile,uczynne itde. Nie wiem skad te oszczerstwa. A tak apropo ludzie nauczcie sie szanowac pieniadze. Dla niektorych kazdy grosz jest wazny a dla niktorych kazda kwota jest mala. Żyjemy w czasach jakich zyjemu i szanujcie to co macie. To po co skladales tam swoja kandydature skoro dla ciebie jest wszystko takie bee? nie rozumiem... Jedni sa zadowoleni a jedni nie. Ciekawe czemu sie nie przedstawisz :) T

CM VIMED

Na stronie http://(usunięte przez administratora), znajduje się adres mailowy, gdzie można podzielić się konstruktywną i rzetelną opinią. Umieszczony jest on pod slajderem. Zarząd CM VIMED

@CM VIMED - przecież komentarz napisany przez Mart, to opinia napisana przez Waszego TROLLA, więc po co sobie dziękujecie?

Mart

Ja o Pani (usunięte przez administratora) mogę wypowiedzieć się pozytywnie - kompetentna osoba na odpowiednim miejscu.

Vimed- plantacja robotników, wychowują ciebie jak chcą, wbijają Ci wiedzę której nie potrzebujesz... Można dostać mętliku w głowie od tych wszystkich głupich tez. Całe szczęście, że internet to wolność słowa i opinii-dlatego strzeżcie się Vimedu bo to ZŁO!

rozbawiona

Hahah a gdzie na telefonie ktoś zarabia 3500zł? Mówcie, to polecę czym prędzej! O takiej ofercie to jeszcze w życiu nie słyszałam. No ludzie, zastanówcie się... Takie pieniądze zarabiają osoby z kilkuletnim doświadczeniem na bardziej odpowiedzialnych stanowiskach. Każdy by chciał dostawać krocie za nic, polaki cebulaki. Poza tym już płakałeś nad tym jakiś czas temu, po co znowu piszesz o tym samym? To chyba Tobie ktoś płaci za te wylewne wypowiedzi na tym forum, bo kłapiesz ciągle o tym samym. Weź się za naukę to dostaniesz lepsze oferty pracy. Użalanie się nad sobą tutaj w niczym Ci nie pomoże. PS. Brak kultury i wychowania to pisanie rasistowskich i obraźliwych komentarzy typu "murzynostwo". Może pokazałeś tą swoją klasę na spotkaniu, dlatego stweirdzili że nie warto nawet oddzwaniać...

nigdyniebedeklientemvimedu
@rozbawiona

Gdzie zarabiają na telefonie 3500? Projekty sprzedażowe wewnętrznych call center sieci komórkowych - ludzie mają często wypłaty z pięcioma cyframi. Bo tam rozumieją, że każda gałąź firmy jest ważna. I troszkę więcej szacunku dla ludzi pracujących w innych branżach niż Vimed i przede wszystkim więcej POKORY. Bardzo wątpliwe, by tego typu odpowiedzi jak twoja zamieszczali przypadkowi internauci, nie zainteresowani wątkiem pracy w Vimedzie, więc Kandydat ma rację - jesteś kolejnym trollem Vimedu. Weźcie się lepiej do roboty i poprawcie warunki pracy. Żenada.

Chyba ktoś uderzył w czuły punkt skoro wypowiedź @ milka została bez echa :)

milka

nie wiem o co Wam chodzi, ja nic takiego nie zauważyłam. owszem testy i zabiegi nie należa do najtańszych ale umowmy się, czy najlepszy specjalista ortopeda czy kardiolog jest tani? każdy kto jest uznawany w srodowisku lekarskim ma wysokie stawki. placi sie za szkole, doswiadczenie, kursy, publikacje, elekcje, to wszystko na co pracuja lekarze zeby zyskac renome..

ciekawy
@milka

A kto w Vimedzie jest uznawany w środowisku lekarskim? Kto jest autorem publikacji medycznych?

ania70

O czym wy piszecie ludzie to firma która płaci, ale i wymaga.Jak chcesz brac pieniadze za nic to spróbuj na ulicy, mysle , że nikt nie ma prawa obrażać pracowników Vimedu. Kandydat ty oszołomie, wszystkiego dobrego i znajdź prace zo 5000 netto.

asia87

Ciekawe kto pisze takie bzdury, płacą podobno dobrze a nawet bardzo dobrze. Ja wcześniej pracowalam za 1600 na rękę w firmie gdzie pracownik rejestracji był traktowany jak zero, to nic dziwnego że wymagają, chyba że ktoś chce zarobić za nic nie robienie. Ci co odeszli z tej firmy to chyba nie wiedza jak źle jest w innych firmach, wylewają swoje żale, ale nie potrafią się sami przyznać do błędu.

asia87

co to jest dobra płaca?

NAJGORSZY PRACODAWCA NA ŚWIECIE!!! pod każdym względem

michalina

nikt przecież nie daje 2000 lekarzowi po dietetyce, ludzie przeciez oni napisali ze chodzi o sluchawke!! stala pensja + prowizja od sprrzedazy!! czy Wy wiecie w ogole jak wygada rynek teraz? ja pracowalam za 500 zl podstawy, rozliczane godzionwo, dopier jak sprzedalam duzo to dostawalam w miare normalna kase! wszystkim wam sie centralnie poprzewracalo cos w glowie!

michalina

no moze nie jest najlepsza forma zatrudnienia, ae czy Wy w ogole znacie warunki pracy w innych firmach? praca scenarzysty czy rezysera to nie jest extra, bo to wolny zawod i nie dostajesz wynagrodzenia regularnie tylko jak masz zlecenie. a co jesli nie masz zlecenia? nic, nie masz nic.. to jest Twoj wybor gdzie chcesz pracowac, nikogo innego. chcesz miec ciepla posadke to idziesz do urzedu, chcesz robic ciekawsze rzeczy to musisz liczyc sie z roznymi konsekwencjami. naprawdze sie zastanawiam na ktorym swiecie Wy żyjecie??

Tak, najlepiej zatrudnijcie sie na kasie w biedrze, wtedy nikt niczego nie bedzie od was oczekiwal... or wait, tam tez trzeba pracowac. Wiec zawsze mozna stanac w kolejce po kuroniowke. Wszyscy omijajcie vimed szerokim lukiem, na pewno takich pracownikow nie potrzebuja-kasa za nic, najlepiej kokosy na okresie probnym a w ogole to najlepiej sedziec i (usunięte przez administratora) w stolek z reka wyciagnieta oczywicie po pieniadze. Az kipi tu ambicja i checia rozwoju. Nie dziwie sie ze jest takie bezrobocie. Swiat pelen ksiezniczek i ksiazat. Zamiast siedziec i wylewac zolc na portalu, poszukajcie sobie pracy. Moze polityka? Tam mozna sie przekrzykiwac i dostawac za to kase :) pozdrawiam

TOmasz
@ja

Masakryczne traktowanie pracownika. Koleżanka która tam pracowała popadła aż w nerwicę! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KatarzynaW.

Pracowałam przez kilka miesięcy w Vimedzie i byłam zadowolona. Można się naprawdę dużo nauczyć, pracy jest dużo to fakt, ale nie może być to wyznacznikiem tego czy praca jest ok czy nie. Dużo wymagają, ale jak się dobrze pracuje i solidnie to wszystko jest ok. Wystarczy chęć pracy a nie lenistwa, do którego niektórzy przywykli.

Zostaw merytoryczną opinię o VIMED Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w VIMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VIMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIMED Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VIMED Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIMED Sp. z o.o.