Opinie o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIMED Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w VIMED Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

karolina88_6

Nie zgadzam sie z opinia, ze pracownicy sa zle wyszkoleni. Mialam wykupiony pakiet, zawsze odbywaly sie wszystkie wizyty lekarskie na czas, jak bylo jakies opoznienie to uprzedzano mnie. Zabiegi wykonywao solidnie i rzetelnie. Ja nie mam zarzutow

nika34

Słucham? To chyba jakiś żart. Telefoniczna obsługa klienta za 3500zł!? Pracowałam nie raz na słuchawce podczas studiów i dostawałam minimalną podstawę plus prowizję ze sprzedaży i mimo ciężkiej pracy i zostawania po godzinach zarabiałam MAX 2000zł. Chyba Twoje ambicje zarobkowe przerosły umiejętności a wizja pieniędzy przesłoniła Ci widok na rzeczywistość... Zejdź na ziemię i zdobądź doświadczenie, wtedy będziesz mógł aplikować na wyższe stanowisko za takie pieniądze. Chyba nie masz pojęcia ile się zarabia. Gdyby na słuchawkach ludzie dostawali po 3 tysiące, to % bezrobocia spadłby do zera... Stawka, którą Ci zaproponowano była naprawdę sprawiedliwa i warta uwagi.

abc
@nika34

To mało wiesz o specyfice call center, zwłaszcza wewnętrznych. Jeśli pracowałaś za minimalną podstawę i marną premię, to twoja sprawa. W największych korporacjach telekomunikacyjnych pensja powyżej 3.000 netto na sprzedaży w cc nie robi na nikim wrażenia, więc nie ośmieszaj się i mów za siebie, a nie za cały rynek. Albo za Vimed jako troll.

beta

Z punktu widzenia klienta karuzela twarzy w recepcji, albo pracuje tam 100 osób albo się ciągle zmieniają. Pewnie nie opłaca się pracodawcy szkolić pracowników, bo nie zasiedzą się zbyt długą, a oni nie zasiedzą się zbyt długo , bo nikt na to nie liczy. Zaklęte koło.

Jako klientka tej kliniki czytam te opinie i jest mi przykro , ze tak zla opinie maja o niej pracownicy. Ciekawa jestem czy pracodawca zamierza cos z tym zrobic. Z punktu widzenia klienta (trafilam do kliniki w ubieglym roku) tak zle to nie wyglada, chociaz musze przyznac, ze ostatnimi czasy widac pogorszenie jakosci obslugi, moze jakies szkolenie by sie przydalo ....

Recepcjonistka

Profesjonalna i szczegółowe badanie potencjalnego pracownika. Dostałam do wypełnienia różne ankiety i testy psychologiczne.

Czy nie zamierzam zmieniać pracy w najbliższym czasie, Czy słyszałam wcześniej o firmie, jaki jest mój stosunek do zdrowego odżywiania, jakie są moje oczekiwania finansowe, czy nie szukam pracy ukierunkowanej na studia itp.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
taki

Weź dziewczyno. Każdy z nas nabiera doświadczenia całe życie, ale chodzi o to żeby nabierać dobrych wzorców u dobrych pracodawców. Jak Ci się nie podoba szukasz innej itd. Wiem, że ciężko jest znaleźć pracę, ale zdecydowanie nie warto zasiedzieć się w Vimedzie bo zadręczysz siebie i całą rodzinę, która musi słuchać jak Ci jest tam źle! weź się w garść każdy z nas potrzebuje pracy i zadowolenia z życia. Vimed zagwarantuje Ci depresję i spłacony kredyt twoimi łzami. :) Życzę Ci powodzenia, spełniaj marzenia! i ciesz się pracą, bo spędzasz w niej sporo czasu. Ja teraz jestem szczęśliwa,a Vimed to przykra przeszłość.

karolina
@taki

Ja sie nie zgodze, bylam klientem Vimedu przez okolo pol roku i za kazdym razem przewijaly sie te same twarzem wiec nie wiem skad ludzie macie takie opinnie? I tez nie wierze, ze wszyscy uczeszczaliscie do kliniki. Zarowno ja jak i moj kolega mamy bardzo dobre zdanie o Vimedzie. Obsluga tez bardzo mila, a jak wynikalo jakies obsuniecie w kolejce do lekarza do dostawalam tel 2 h przed wizyta

mony mony

a kto dziś nie potrzebuje pracy???????????? i nie musi płacić kredytów??? jedni pracują i są nieszczęsliwi(ja całe zycie wierzę że w końcu wygram w totolotka) i nie będę musiała pracować w takich firmach...ale niestety urodziłam się księżniczka...i nie otrzymalam posagu....ktos ze mnie zakpił!i co teraz????? zbieram doświadczenie w róznych firmach...mogę sobie to zawsze wpisać do cv...jako doświadczenie. mogę tylko powiedzieć że co mnie nie zabije to mnie wzmocni.pracowałam w wielu firmach i nie widzę różnicy,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.prawda jest taka że w innych firmach nie musisz z siebie dawać za wiele ,a tu cały czas sie uczysz podnosisz kwalifikacje ,pracujesz na najwyższych obrotach...(usunięte przez administratora).pozdrawiAM.GWIAZDA.

Pacjent

Straszne opinie, na pewno nie skorzystam z oferty tej firmy...

tak gadałam ze tak zle w tym vimedzie, a teraz żałuję ze odeszlam, bo od pół roku nie mogę znaleźć dobrej pracy - nigdzie tak dobrze nie płacą jak zarabiałam w Vimedzie ;/ muszę dorabiać po godzinach. a kredyty trzeba płacić...

vena
@były pracownik

Czy to sponsorowane?

Julia

Na prawdę jest aż tak źle? Nie warto spróbować? Jestem rok po studiach, nigdzie nie mogę dostać pracy i to moja ostatnia deska ratunku.

aterosa

nikt :D

mb
@aterosa

najgorszy pracodawca jaki mi się trafił, a bywało różnie(usunięte przez administratora), a przede wszystkim są leniwi czyli nie uczą się, nie chce im się sprzątać itp, a szczerze mówiąc osoby tam pracujące sa BARDZO zdyscyplinowane chyba ze strachu

aterosa

Fajnie było:))) ale odejsć a nie pracować

XX
@aterosa

Naprawę taka jest rotacja na recepcji? Nikt nie pracuje długo?

stokrotka

ODRADZAM zarówno jako miejsce skorzystania z usług dietetycznych, jak i miejsce pracy!

Basia

Nie masz racji,nie wiem jakich potrzeba kwalifikacji aby pracować w kasie w Biedronce-podejrzewam,że niewielkich.Pracując krótko w Vimedzie miałam okazję spotkać wiele młodych wykształconych ludzi,którzy już od pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej byli (usunięte przez administratora) przez właścicieli Vimedu.Ci ludzie chcieli pracować ale na wcześniej ustalonych warunkach.Czytając twój post myślę,że nie powinnaś z takim poziomem kultury pracować w tak ,,eksluzywnej" firmie-ale może tylko tacy ludzie chcą pracować w Vimedzie

Iza

Nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)

byla pracownica

(usunięte przez administratora)Nikt kto pracowal w tej firmie nie wspomina jej dobrze- o czyms to swiadczy. Omijajcie to miejsce. (usunięte przez administratora)

miki

tak, naprawdę. w Warszawie zamykają o 22.30, a potem mop miotła i jedziesz

zainteres.

A czy ktoś może mi opisac warunki pracy na recepcji w Krakowie? Jaka stawka, godziny pracy i warunki pracy.Czy na prawdę też jest się sprzątaczką?

Wdzięczna

Bardzo dziękuję za Wasze opinie, mało brakowało a zasiliłabym szeregi nieszczęśników pracujących w tej firmie.

była pracownica

Pracowałam i odradzam Ci ta pracę jeśli naprawdę nie jesteś finansowo pod ścianą bo długo tam sienie da wytrzymać na recepcji. Wega presja , mega obowiązki mega (usunięte przez administratora)l a płaca żenada .

Zostaw merytoryczną opinię o VIMED Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w VIMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VIMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIMED Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VIMED Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIMED Sp. z o.o.