Vimed

Katowice

Opinie o Vimed

Kandydat

Rekrutowałem do CM VIMED w Warszawie w marcu 2014, na stanowisko Specjalisty ds. telefonicznej obsługi Klienta. Stanowisko wiązało się z miękkim telemarketingiem, polegającym na sprzedaży usług. Telefony przychodzące. Rozmowę przeprowadzała ze mną (usunięte przez administratora)HR Manager. Niestety Pani(usunięte przez administratora) ani nikt z jej podwładnych nie raczyli mnie w żaden sposób powiadomić o wyniku rekrutacji, co chyba zgodzicie się ze mną - jest niepisanym savoir-vivre w procesie rekrutacji. Na rozmowie powiedziałem, że moje oczekiwania finansowe wynoszą 3500 PLN brutto, co chyba ich tak bardzo wystraszyło, dlatego nie raczyli się odezwać. Z przebiegu rozmowy wywnioskowałem, że maksymalna stawka, którą mogą zaoferować wynosi 2000 PLN brutto + prowizja ze sprzedaży. Zapewne postanowili szukać dalej (usunięte przez administratora)do pracy za pół darmo z uśmiechem na twarzy. Jeżeli ten wpis czyta Pan Prezes VIMED tudzież ktoś z zarządu - na przyszłość sugeruje rozważniej dobierać partnerów biznesowych albo nauczyć ich zasad dobrego wychowania rządzących się rekrutacją nowych pracowników. Zaś dla osób rekrutujących mam jedną radę – szkoda czasu, bo CM VIMED, to całkowicie nieprofesjonalna firma(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Vimed - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vimed