Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

do maga

Ty chyba się nie szanujesz człowieku.Zobaczysz jaką dostaniesz wypłatę w maju i czerwcu,wtedy zrozumiesz ,że taka rewolucja jest potrzebna.Nie pamiętasz już jak (usunięte przez administratora) w styczniu i jakie stosowne pisma musiałeś składać dyrektorowi,że nie możesz zostać dłużej w pracy,o ile sobie przypominam,to nawet proszeni byliśmy o przedstawienie aktu zgonu członka rodziny,wtedy mogłeś wyjść do domu po 8 h.Paranoja.Komu zdrowemu na umyśle mogą przejść takie słowa przez gardło ? za niedługo wraca sezon,zobaczycie znowu się zacznie.Będziemy zapieprzać po 13 h na nockach i zgarniemy MAX 2400 BRUTTO przy wydaniach 50,60 i więcej tyś ????wiecie ile to jest na rękę ? policzcie sobie. ludzie zastanówcie się.Świeżaki się pozwalniają,bo juz teraz mają 6 brutto za godzinę ( śmiechu warte ),do tego wpadnie kilka błędów i (usunięte przez administratora) po wyplacie,a starzy bedą myslisz sami wyrabiać sie przy takich liczbach w 8 h ? zapomnij.Jak teraz nic nie zdziałamy,to potem będzie za późno.Związki wbijajcie jak nie drzwiami, to oknami do Zarządu.

mag

Wszystko ładnie i pięknie, ale spójrzmy prawdzie w oczy, na magazynie nigdy nie dojdzie do sytuacji, że mimo niezakończonej pracy ludzie po 8 godzinach wyjdą do domu, niewiele jest takich osób, które potrafią odmówić pozostania nadgodzin,nie wspominając o kilku sprawdzających, które jak będzie trzeba to będą pracowały i 14h na dobę w dodatku nie kryjąc oburzenia, kiedy pozostali wyjdą do domu po 12h !!! Wasz Pracodawca dobrze wie, że nie brakuje [usunięte przez moderatora], którzy wiernie pozostaną na swoich stanowiskach tyle czasu ile będzie potrzeba, zatem straszenie go tu wielką rewolucją nie ma sensu, on co najwyżej będzie miał z tego dobry ubaw.

Była

Podpisuję się pod tymi słowami.Brawo! Tam króluje [usunięte przez moderatora]

Też Były

Gdyby nie (usunięte przez administratora) to pewnie i ja bym jeszcze w tej firmie pracował bo mi bardzo zależało nawet kosztem tego ze na początku będzie śmieszna umowa i pieniądze. Jak zorientowałem sie o co w tym wszystkim biega i na czym polega ta cala gierka to odechciało mi się. Pewnie kiedyś nastąpi taki moment że trasy nie wyjadą. (usunięte przez administratora)

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
the end.....

To koniec tej firmy i niech lepiej (usunięte przez administratora) dowiedzą się za wczasu co Pan (usunięte przez administratora) wyprawia z pracownikami i magazynem.Daliście mu wolną rękę i stało się.Musi się przecież wykazać.Obniża wynagrodzenia,zmniejsza podstawy,ucina premie kwartalne,podsuwa pod nos jakieś śmieszne aneksy i (usunięte przez administratora)a pracowników,że jak nie podpiszą,to znaczy ,że nie płyną z nurtem rzeki ,tylko pod prąd i ,że takich pracowników od razu out.(usunięte przez administratora) ! Macie dyktafony,nagrywajcie wszystkie rozmowy.Wszystkich pracowników ma za z(usunięte przez administratora),a sam jest nie wychowany i nie potrafi nawet odpowiedzieć na dzień dobry,a jak już to robi ,to ze spuszczoną głową ! (usunięte przez administratora)! jego panna po 3 miesiacach dostała umowę o pracę...a inni (usunięte przez administratora) na pakowaniu i sprawdzaniu przez 2 lata na uz po 8,9,10,11,12 itd... godzin zdarzało sie i więcej...siedzi i butelki z syropów myje pewnie za 3 klocki,jak plotki mówią.Dobrze ,że chociaż ci kierownicy zmian są,z niektórymi więcej załatwisz ,niż z kierownikami magazynu,bo na nich też nie ma co liczyć...siedzą w tym akwarium i nawet do pracowników nie wyjdą,w ogóle o nas nie walczą,a jak chcesz coś załatwić z nimi ,to jeden pracuje chyba na 4 rano do 12 ,bo co sie tam idzie to fotel pusty,a drugi nic nie wie,kręci nosem i myli nawet imiona.Panie Prezesie nie wierzę,ze pozwoli Pan na to,że znowu zawalą się wyjazdy,bo już słychać na magazynie,że pakujący będę powoli pakować i z seriami,żeby nie dostać błędu,a sprawdzające ,będą powoli sprawdzać,żeby wychwycić jakiś błąd.Także niech się nikt nie zdziwi ,jak nastanie taki dzień,jak wszyscy(usunięte przez administratora) robotą o 3 rano wyjdą i zostawią 10 tras na biurku.(usunięte przez administratora)

xyz

Prawda Ci ludzie to jedna wielka porażka gadają z Tobą a za rogiem skarżą na siebie wzjemnie, pomijam te księżniczki którym wszystko wolno i nikt im nie zwraca uwagi!!! Z tymi funkcyjnymi to cała prawda chodzą nie zadowoleni i wiecznie zmęczeni każdy z nich ma swoją wizję rządzenia i zero porozumienia z innymi. Każdy z nich uważa ze jest najmądrzejszy. Jedna Wielka Porażka, myślę że większość ludzi pracuje ponieważ z tymi godzinami nie da się za wiele zrobić i ciężko cos innego poszukać i umówić sie na jakąś rozmowe, raczej tylko księżniczki z chęcią tu pracują bo wiedzą ze nigdzie nie zarobią takich pieniędzy szkoda że tylko one tam zarabiają

Jak ktoś nie musi za wszelką cenę, niech tam nie pracuje, chyba że max 3 ,-ce na godzinówce tak aby w tym czasie czegoś innego poszukać. Inna sprawa ze w tej firmie na to i inne rzeczy poprostu nie ma czasu, gdyż pracujesz wg (usunięte przez administratora)normy pracy :). Ku zdumieniu jednak są osoby które kochają tą pracę, jedni bo są ustawieni i i tak wyjdą na swoje, drudzy bo wmawiają sobie że jest fajnie gdyż zapomnieli co to normalna praca, inni bo dla nich to i tak szczyt kariery biorąc pod uwagę ich talent, no i ostatnia grupa bardzo liczna to ,,turyści'' czyli przychodzą na jakiś czas by pozwiedzać regały i stwierdzić że to nie dla nich taka paranoja.

zxc

Wszystko zgadza się ze stanem faktycznym, a to że za "żetkę" w niedzielę każą wypisywać urlop to już w ogóle kpina, jako że za ten dzień nic nie płacą...ogólnie sama prawda, zatem radzę omijać tą firmę z daleka chyba, że ktoś chce być poniżany i wykorzystywany w dodatku za psie pieniądze!

GLP

Jest Git...

Racja. Bywają jeszcze miejsca gdzie jest normalnie. A Salus? Jak specyfika pracy w tej firmie wymaga rzeczywiście tylu godzin i niedzielnych nocek, to normalne powinno być że firmę stać na taki manewr, wiec powinno to mieć swoje odbicie w odpowiedniej wypłacie. Przecież nikt sie tam (usunięte przez administratora)nie przychodzi, bo się nie da, nawet usiąść nie ma gdzie na magazynie , a jedyny relaks to pogaduchy między regałami, dzięki którym człowiek na łeb nie dostaje, tym się własnie od konia rózni, że nie może zasuwac 9 godzin z klapkami na oczach i kagańcem na(usunięte przez administratora), czego niektórzy nawet by pragnęli.

Byłem

Krótko i zwięźle : Byłem , zobaczyłem, spróbowałem, odszedłem. Streszczenie typowej ścieżki kariery w magazynie :) Pozdrawiam. Dobranoc.

man

,,Podanie o przyjęcie na umowę o pracę''- hit firmy. Ukoronowaniem i awansem ma stać się papier który nalezy się każdemu od początku jak psu buda, gdyż nikt tam nie przychodzi ,,wykonywać usług'' a wykonywać pracę w siedzibie pracodawcy, musi stosować się do narzuconego grafiku pracy, musi stosowac się do poleceń kierownictwa i można by parę rzeczy wymienić jeszcze,łącznie z żądaniem pozostania godzinę ,,po świadczeniu usług''. Podobno tych na zlecenie jest ,,tylko'' 35% w firmie. Strach pomysleć co by się stało gdyby te tylko 35% nie przyszło ,,wykonywac usług''.

taz

Dobry żart

...

Firma super naprawde

armagiedon

Czytam te wasze wpisy i wcale się nie dziwię że traktują was w pracy jak (usunięte przez administratora) !

ix

Fakt niefortunne porównanie, choć dzisiaj niektórzy tez nie mają innego wyjścia.

Kevin

To akurat bezczelne i zdziecinniałe porównanie. Zupełnie bez smaku i tępe zarazem. Nic nie stoi na przeszkodzie złożyć wypowiedzenie. (usunięte przez administratora)Zwolnij komuś miejsce !

wójek jojojkarafinte

Takie zarobki bo taki system wynagrodzeń, także możemy miec tylko pretensje do siebie - w koncu sie na to godzimy i nie chcemy zmian!

Pytam tak szczerze, z pełną świadomością, czy to co się teraz dzieje jest naprawdę w porządku? Wiem....sa tacy którzy będa zwalac na tych najgorzej opłacanych, że się obijają, stoją w półkach itp. Skoro AŻ tyle zależy od tych własnie osób to może ich lepiej traktowac i dac im adekwatnie więcej? Wtedy i można więcej wymagac i na więcej liczyć od nich.

koko

nie poniżam się tak jak Ty i nie pracuję w tej firmie:) hahahahaha :)))))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International