Opinie o Netto w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Netto. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Netto o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto w Bydgoszcz

olka

Sam o sobie tak napisałes?

Janina Olszewska

Obsługa w sklepie netto w Bydgoszczy przy ul.Kolbego uprzejma i profesjonalna. Szczególne uznanie dla Pana [usunięte przez moderatora] -niezwykle uprzejmy , zawsze uśmiechnięty pomimo trudnych warunków pracy. Jestem stałą klientką sklepu i przez dwa lata korzystania z usług sklepu ani razu [usunięte przez moderatora] się nie pomylił. Zawsze kulturalnie i sprawnie obsługuje klientów. Należy szczególnie premiować takich Pracowników jak Pan [usunięte przez moderatora] !!!!

...

nick - 2012-01-22 20:00:03 Sklep 159 to istny (usunięte przez administratora) ze strony tak zwanego kierownictwa sklepu a wogóle to Pań [usunięte przez moderatora] ta druga to lizuska i karierowiczka tak samo jak pierwsza.Omijajcie ten sklep szerokim łukiem i nie róbcie tam zakupów a jak chcecie się zatrudnić w tym sklepie to gratulacje WITAMY W [usunięte przez moderatora] I SYFU.A jak ktoś zadrze z KO to mu wspułczuję.Tym sklepem powinien zainteresować się sanepid i inspekcja pracy za łamanie praw pracowniczych. NETTO W BIAŁYCH BŁOTACH TO DOPIERO JEST [usunięte przez moderatora], ZAŁOGA WYMIENIONA JUŻ PRAWIE W CAŁOŚCI, KOLESIOSTWO KIEROWNIKA Z [usunięte przez moderatora] WIDAĆ GOŁYM OKIEM... A SKLEP CÓŻ PORAŻKA.. JEDEN WIELKI BAŁAGAN I SYF...

Sprzedawca

Większość czasu to ja mówiłam, kierownicy jakoś mało elokwentni i lotni mi się wydali. Po wyjściu nie miałam nawet wrażenia ze się dobrze zareklamowałam bo wyglądało to tak jakby jakakolwiek bym nie była to mnie chcieli. Mądra/głupia mało wazne... W dyby i do roboty zeby samemu nic nie robic tylko głupich udawać. Nie zdecydowałam się na tą prace bo skoro kierownik nic nie miał mi do powiedzenia to co mogli mi oni zaoferować? Premie która sami przyznają? Zapewne sobie i swoim lizusom? Szkoda gadac. JESLI JESTES DESPERATEM DRZWI STOJA OTWOREM :)

NIE MARTWCIE SIE. ONI BIORA PRACOWNIKÓW JAK LECI NAWET...BO ZA TE PIENIĄDZE I CIĄGŁE PRETENSJE NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Anonim;)

Jestem pracownikiem Netto od wielu lat.Miałam okazje poznać Panią [usunięte przez moderatora].Jest to osoba która skutecznie potrafi zniechęcić człowieka do pracy oraz obniżyć jego poczucie wartości. Wynosi na piedestały\"donosicieli\" a dobrych pracowników którzy walczą o sprawiedliwość ,gasi,degraduje lub zwalnia. W ogóle nie liczy się z ludźmi-nie chcę mi się wierzyć że regionalni i \"GÓRA\" o niczym nie wiedzą. [usunięte przez moderatora] przymyka oczy na wiele błędów i standardów w nie których swoich sklepach,gdzie kierownicy są przy (usunięte przez administratora) asami i donosicielami pani [usunięte przez moderatora].Mało tego Ona nakazuje i uczy tych przy (usunięte przez administratora) asów jak być taką jak Ona,sądzi że Ona i reszta są bezkarni ,bo nikt w twarz jeszcze jej nie powiedział (już nie długo) Przez takich ludzi odechciewa sie pracy w tej firmie,choć mówię szczerze że potrafi Ona być satysfakcjonująca,zwłaszcza dla prawdziwych \"Nettozaurów\"i choć wiele w firmie można jeszcze poprawić,bardziej dopasować to przede wszystkim powinno się zacząć od zakończenia współpracy z takimi ludźmi jak [usunięte przez moderatora] ...BO CÓŻ ILE ZROBI PRACOWNIK DLA PRACODAWCY KTÓRY OPRÓCZ ZASTRASZANIA,KOLESIOSTWA I SUROWYCH WYMAGAŃ NIE DAJE NIC... Na szczęście są jeszcze inne sklepy Netto w kuj-pomorskim ,w których dla kierownictwa liczą się ludzie i bedą stawać za nimi murem,dbają o atmosfere którą widać gołym okiem beda klientem (uśmiechnięta i miła obsługa,zadowolany kierownik,witający i pomocny klientom oraz wola walki w całej załodze która jest drużyną i choć czasem łza sie kręci to do takiej pracy chce się przychodzić)... Być może w koncu ktos to zauważy i doceni,zrobi porządek i powoli na wszystkich sklepach tak bedzie...i to bedzie sukces naszej firmy. (byle szybko zanim odejda najlepsi)..tego wszystkim nettowcom i klientom(zwłaszcza im) życzę:)

Zgadzam się z Tobą w 100 procentach.Osoba [usunięte przez moderatora] to jakieś nieporozumienie,tak swego czasu powiedziała by [usunięte przez moderatora] ok.10 lat temu była dystryktem pewnie starzy pracownicy ją pamiętają bo nie da się zapomnieć.Może była surowa wymagająca,ale miała charakterek i autorytet w odróżnieniu do [usunięte przez moderatora],która robi totalny (usunięte przez administratora) i SYF na sklepach roszady pracowników, przenoszenie jakieś wałki na pracownikach.Ale oczywiście nasza GÓRA nic nie widzi może czas zastanowić się nad tym dlaczego zwalniają się bardzo dobrzy kierownicy,asystenci i w końcu sprzedawcy.Dlaczego jest tak dużo zwolnień lekarskich wystawianych przez psychiatrów???

nick

Sklep 159 to istny obóz pracy ze strony tak zwanego kierownictwa sklepu a wogóle to Pań [usunięte przez moderatora] ta druga to lizuska i karierowiczka tak samo jak pierwsza.Omijajcie ten sklep szerokim łukiem i nie róbcie tam zakupów a jak chcecie się zatrudnić w tym sklepie to gratulacje WITAMY W OBOZIE WYZYSKU I SYFU.A jak ktoś zadrze z KO to mu wspułczuję.Tym sklepem powinien zainteresować się sanepid i inspekcja pracy za łamanie praw pracowniczych.

zatrudniają mężczyzn i nie mów że nie widzisz chłopaków na kasie to chyba jakiś żart

marcin

A czy w netto zatrudniają tez mężczyzn? Czy tam jest jakiś inny etat niż kasjerka? Mogę układać towar na pułkach, obsługiwać magazyn i dostawy, mogę sprzątać ale wiecie na kasie to troszkę się wstydzę, bo jeszcze nie widziałem chłopaka na kasie; nigdzie.

Witam! Piszę do Państwa, gdyż uważam, że należy zwrócić szczególną uwagę na wybitnego pracownika sklepów sieci NETTO- Panią [usunięte przez moderatora] Jest ona dystryktem w województwie kujawsko-pomorskim i szczyci się ponoć nienaganną opinią. Jednak prawda jest inna… Pani Maria stosuje parszywe socjotechniki- SPIN to jej drugie imię. Doskonale opanowała sztukę erystyki, którą stosuje w pracy z pełnym wyrachowaniem. Pani [usunięte przez moderatora] bawi się swoimi podopiecznymi. Jej taktyką są: obłuda, zastraszanie, poniżanie i totalna manipulacja. „Królowa-Matka” jest w pełni apodyktycznym przełożonym, który selekcjonuje i eliminuje pracowników według własnego, najlepszego kryterium. Pani Maria osiąga zamierzone korzyści z faworyzowania i negowania pracowników. Ukrywa lub szeroko rozpowszechnia czyjeś błędy- wpływając przez to na opinię innych. [usunięte przez moderatora] swymi działaniami znacząco zaniża samoocenę, nie potrafi pozytywnie motywować pracowników do rozwoju, wprowadza nerwową atmosferę intrygi i spisku. W relacjach interpersonalnych stosuje swego rodzaju terror, prowadzący do wycięczenia psychicznego (art. 943 § 2.Kodeksu pracy). Pani [usunięte przez moderatora] propaguje chorą rywalizację pomiędzy pracownikami- nakręca wyścig szczurów. Najchętniej otacza się osobami pozbawionymi kręgosłupa moralnego, donosicielami i krętaczami. Powszechnie stosowany przez Panią [usunięte przez moderatora] powinien zostać ujawniony i poddany weryfikacji (art. 943 § 1. Kodeksu pracy). [usunięte przez moderatora] każdorazowo obiecuje urlopy, premie, podwyżki i awanse, jednak to tylko historie wyssane z palca. Przyznawane przez Panią [usunięte przez moderatora] bony świąteczne są odciągane w kolejnych miesiącach z pensji, więc jakie to wyróżnienie dla pracowników? A to tylko jeden z wielu takich przykładów wyzyskiwania pracowników. Wszyscy wiedzą, że anonimy nie są brane pod uwagę. Jednak może tym razem ktoś poświęci chwilę i postanowi coś zmienić, bo Pani [usunięte przez moderatora] zasługuje na taką uwagę. Z poważaniem, Anonim

AJ

Polecam podstawy ekonomii jak już piszesz o tych bonach...ludzie jak czegoś nie wynieśliście ze szkół to zajrzyjcie do internetu - to nie boli :)

Pracowałem w tej firmie pół roku. Nie polecam , zazwyczaj na jednej zmianie są dwie osoby kierownik i pracownik co na siedzi kasie , kiedy nie ma ludzi musi szybko towar wystawiac (zazwyczaj). Lub zajmowac się innymi pracami. Odnosnie zarobków porażka na całej linii 1100 zł , nigdy nie przekroczyło 1200 zł. Największy przekręt to z bonami świątecznymi , dostaje sie bony co święta (około 200zł) tyle że te 200 zł są zabierane z następnej wypłaty. Nie musze chyba wspominac o tym co obiecują na szkoleniu (kariera itp) na początku obiecują podwyżki co rok o 100 zł , dowiedziałem się od pracownic że to bajka i nie ma co liczyc na jakiekolwiek podwyżki . Przez to [usunięte przez moderatora] zraziłem się do pracy w handlu (choc mam długi staż) i nie polecam nikomu , lepiej szukac dłużej a znaleśc lepszą prace.

to co z ciebie za maz?? prawdziwy maz nie pozwolilby za nic podle traktowac zony... facetowi pewnie dalbys w pysk a pracodawcy pozwolisz? wez na klate utrzymanie zony poki nie znajdzie czegos godnego!

Arni

Moja żona pracuje w Netto,ciekawy jestem kiedy wreszcie ktoś dobierze się tej firemce do ...... Tragedia żona psychicznie i fizycznie zmasakrowana,ja już dawno powiadomił bym odpowiednie służby,ale żona wciąż tam pracuje....

praca?tam się poprostu (usunięte przez administratora) za grosze i tylko piszą deferencje na tyle ich stać nigdy do netto to sieć sklepów która tylko wykorzystuje ludzi !trzymajcie się od nich z daleka.

Pracowałam w Netto to co tam się wyprawia to czarna magia ,syf na sklepie kierownictwo do kitu cały czas myślą tylko jak i komu podłożyć świnie ,wielkie sprzątanie jak przyjeżdża kontrola ,mojego kolegę przyjęli do pracy w grudniu a w styczniu go zwolnili -za co? Nie wiadomo ,bo on do dzisiaj tego nie wie ,moja koleżankę zwolnili choć była dobrym pracownikiem w ciąży później jak się okazało i nic z tego nie ma ,kolejna osoba poleciała musiała bo związała się z swoim współpracownikiem .Przyszła kolej na mnie (usunięte przez administratora) mnie za co ? Za to że byłam uczciwa pracowita i zbyt dużo wiedziałam ,a tacy co kradną i podpierniczają mają nadal pracę nosz qwa !!!!!! O co kaman?!

Nie polecam zatrudniać się w sklepie nr 107 na ul.Wojska Polskiego. Pani kierownik i jej asystenci nie znają się na kodeksie pracy, który jest notorycznie łamany . Kierowniczka stosuje mobbing , są tym sklepie dwie kategorie pracowników świta pani kierownik i reszta pracowników . łamane jest prawo do równego traktowania pracowników kierowniczka wraz ze swoją świtą pobierała dodatki socjalne , w postaci bezzwrotnych zapomóg i pożyczek ,nie informując pozostałych pracowników o możliwości skorzystania ze świadczeń funduszu socjalnego , gdy sprawa wyszła na jaw z wielką łaską poinformowała pozostałych pracowników o takowych możliwościach ukrywając wcześniejsze dotacje uzyskane przez swoją świtę , niestety pracownicy którzy jako pierwsi upomnieli się o równe traktowanie , zostali już zwolnieni - Pozdrowienia dla nich . Nazwa sklepu powinna zostać zmieniona z netto na GETTO - bo pracuje tam się jak w obozie pracy .

marya - 2010-10-11 19:38:21 Nie trzeba iść w stronę Niemczech aby porównać zarobki w chinach np. za miesiąc pracy w nett zarabia się 3,500 tysiąca juanów czyli w przeliczeniu na dolara amerykańskiego to 500 dolarów a jak przeliczymy na złotówki to mamy sumę około 1,500 złotych - a mówią że chiny to tania siła robocza . Pytam się więc co mamy w Polsce ? A wiesz że pani sprzątająca która pracuje 6-8 godzin dziennie osiedle niedziele ma wolną dostaje od spółdzielni na rękę 1,500 zł. wniosek jest taki że unikać pracy w markecie.

neti

Nadgodzin nie ma, płaca masakra 10 lat temu tyle ludzie zarabiali. Pracodawca nie wyżyłby z takiej pensji a co dopiero utrzymać rodzinę.Robić trzeba wszystko , na kasie nie wolno siedzieć jak nie ma klienta tylko szybko rozładowywać towar albo sprzątać i to szybko bo ci ktoś czas mierzy. Pozdrawiam szybkościowców.

marya

nicole

Praca dobra dla tych którzy chcą tzw. kieszonkowe bo na nic więcej nie starczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Netto - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Netto?

Zobacz opinie na temat firmy Netto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto?

Kandydaci do pracy w Netto napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto