Full Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jerzy Bonikowski

Bydgoszcz

Opinie o Full Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jerzy Bonikowski

aga

Nie jest tam dobrze pracuje sie pod wielka presja tylko sie patrzy kiedy przyjedzie szef zeby siemniac z pracą bo stac nie wolno(usunięte przez administratora) Naprawde nie polecam wole zglodu umrzec niz tam pracowac

aga

nie jest zaciekawa praca w tej firmie pracuje sie pod presja. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Full Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jerzy Bonikowski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Full Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jerzy Bonikowski