Opinie o Netto w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Netto. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Netto o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto w Bydgoszcz

klientka

Moim zdaniem należy doszkolić personel ponieważ krzywdzą klientów chamskim i aroganckim zachowaniem co miało miejsce w dniu dzisiejszym w Toruniu przy ul.Dąbrowskiego.To skandal aby tak zachowywać się w stosunku do klientów i nie przeprosić za popełnienie błędu.

Nielubięchamstwa
@klientka

Chcesz się zamienić z taka osobą? Pewnie jesteś jedną z osób, która by tylko skargi pisała. Szkoda słów na takich ludzi. Zgadzam się z ????. Klienci są "zapalnikami" takich sytuacji. Całą zmianę muszą się zajmować z "upierdliwymi" klientami, którzy powinni mieć zakaż wychodzenia z domu. Zdarzają się sytuacje, że klient wypruje z siebie stek wyzwisk w stronę kasjerki, a ona nie może się bronić- tylko spuścić głowę i udawać , że nic nie słyszy. Pytanie - nie byłabyś nerwowa na miejscu kasjerki?

stały pracownik
@klientka

hej. Zgadzam się, ale jak to mawiają jaki kram taki Pan. W Toruniu nawet pani kierownik okręgowa prosta jak kawałek sznurka, za to w innej profesji biegła. Czegóż zatem oczekiwać po reszcie.....

ktoś

Ciekawe jaką Ty koleżanko szkołę skończyłaś?-że innym mają zaiwaniać.Uważam że wiedza potrzebna na stanowiskach kierowniczych w sklepach netto jest tak niewielka że, po podstawówce można też zostać kierownikiem.Poza tym, zarobki jak w każdym sklepie są marne-więc pozostawiam tą pracę innym.I coś na koniec jakie zarobki taka praca.

klientka

brawo

pyza

a do szkoły to się chodzić nie chciało to ciuchutko i zaiwaniaj

Sprzedawca

Większość czasu to ja mówiłam, kierownicy jakoś mało elokwentni i lotni mi się wydali. Po wyjściu nie miałam nawet wrażenia ze się dobrze zareklamowałam bo wyglądało to tak jakby jakakolwiek bym nie była to mnie chcieli. Mądra/głupia mało wazne... W dyby i do roboty zeby samemu nic nie robic tylko głupich udawać. Nie zdecydowałam się na tą prace bo skoro kierownik nic nie miał mi do powiedzenia to co mogli mi oni zaoferować? Premie która sami przyznają? Zapewne sobie i swoim lizusom? Szkoda gadac. JESLI JESTES DESPERATEM DRZWI STOJA OTWOREM :)

NIE MARTWCIE SIE. ONI BIORA PRACOWNIKÓW JAK LECI NAWET...BO ZA TE PIENIĄDZE I CIĄGŁE PRETENSJE NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
przemo44

hm szukam pracy w Poznaniu i przypadkowo trafiłem w necie na ofertę pracy w Netto i tam piszą że 2500 brutto a tu że po iluś latach tyle ,jeśli to prawda ! to za te pieniążki niech sami kierownicy itd robią ! ,jeleni szukają ,,, Fakt pracować trzeba ale nie za te marne 1280 ! i jeszcze jakie wymagania .Zresztą ogólnie markety czy inne sklepy płacą podobnie więc nie warto aplikować szkoda czasu i nerwów .

Ktoś

To fajnie że prowadzicie rekrutacje ale jest wiele piękniejszych miejsc pracy-dla mnie Netto to mała porażka.

Gajowa

Witam, pokrótce zgadzam się z wypowiedziami tu zamieszczonymi. Najbardziej bawi mnie jak kazda negatywna opinia jest torpedowana w dyplomatycznie "pozytywny" sposób. Powiedzmy sobie szczerze- NETTO to nie firma dla ludzi z aspiracjami. Moga tam pracowac ludzie po maturze z dziecmi itp. Studenci tu długo nie zostają bo stac ich na lepsza prace. Mozesz zasuwać jak "maly robocik" owszem ale i tak mozesz na koniec miesiaca premii nie otrzymać i mieć najniższa pensje z której co miesiąc obtrącają wam różnice z rozliczę kasowych. (Ja pracowałam w Warszawie wiec miała troche wiecej niz najniższa). U nas rozbieżności miał każdy i to tylko dlatego ze praca byla w stresie. Klienci prosili o otwarcie drugiej kasy (starzy pracownicy przychodzili do drugiej kasy dopiero jak widzieli ze idzie kierownik), paleta stoi do rozładowana jeszcze klient nie odszedł od kasy a Ty już słyszysz żeby nie siedzieć tylko rozładowywać paletę, MIMO IŻ JEST KARTKA JAK BYK W POKOJU KIEROWNIKÓW ŻE KASA OBOK ALKOHOLI MA BYC CZYNNA NON STOP! NIE KLIENT MA NA MNIE CZEKAĆ TYLKO JA NA NIEGO! Wiadomo że są godziny kiedy można sobie coś w sklepie zrobić ale nigdy na 100%. Ile razy jest tak ze jeszcze nie podejdę do palety a już 5 osób leci do kasy... Chcesz do toalety a nie ma kto Cie zastąpić, nagminne awantury z klientami którzy muszą stać w kolejce (obrażanie pracownika to normalne nawet jak wezwiesz kierownika to trzęsie portkami ze to góra i uspokaja pracownika który nie pozwala się zdeptać). Najgorzej aby przetrwać czas siedzenia na kasie. Kiedy przyszłam do pracy caly miesiac bylam na kasie, nawet nie wiedziałam co gdzie jest było mi bardzo głupio że nie potrafię klientowi wskazać miejsca gdzie znajduje sie dany produkt , w przerwie spacerowalam po sklepie zapoznajac sie z polkami i slyszalam od kierownika zebym sie czyms na swojej przerwie zajęła... Podlizywanie sie jest dzisiaj rzeczą naturalna w każdej firmie. Tak naprawdę to w tej firmie nie ma przyszłości. Mi po Netto została przyjazn z ludzmi ze szkolenia we Wrocławiu. Z 5 osób tylko jedna pracuje w netto i to tylko dlatego ze nie ma innej pracy w jej miescie. Potrafie zniesc wiele. Nie jestem czlowiekiem ktory jest leniwy. Lubie pracowac, ale tez lubie kiedy docenia sie moja prace, pomaga itp. U mnie w pracy był zespól 6 pracowników. Kiedy odchodzilam kierownik powiedział że maja duży obrót zeby rozwazyc decyzje pytal o powody i uslyszal powyższe byl zmieszny i bronil sie dyplomatycznie jak powyzej. Jak 6 pracowników na dłuższa metę moze pracować w takich warunkach? Uwierzcie mi ze mi sie w nocy snily kolejki i awantury... Nie mozna tak zwyczajnie wrocic do domu i tego zostawić jesli Ci naprawdę zależny na pracy. Mogłabym wam dac kilka rad ale po co? Skoro kierownik wie lepiej? Z wyksztalcenia jestem specjalista HR od 3 miesiecy czynnie pracuje i rozmawiam z takimi potencjalnymi kierownikami i uwierzcie mi ze 90% zostaje kierownikami za referencje tutaj pięknie pasuje powiedzenie "GŁUPI GÓ**O KUPI A MĄDRY JE SPRZEDA". Umiesz sie pokazac zostajesz kierownikiem i swoja niekompetencja produkujesz rzesze nierobów krórzy nie maja ochoty pracowac dla takiech impertynentów którym brak elitarnych podstawowych zasad w pracy z ludzmi... Jeli nie mozesz dać im pieniędzy to daj im coś żeby chcieli pracować a skoro nie chca to wina kierownika...

CinCin

Opole Netto ul. Oleska to porażka. Kierownicy skubią sobie premie do kieszeni. Ciągle ktoś przychodzi i odchodzi. Kiedyś bylo podobnie w biedronce, az pracownicy sie zbuntowali i zglosili to do mediów. Nawet inspekcja pracy rozkladala rece a teraz pracownicy trzyaja sie tam pracy rekami i nogami. Mogliby tak zrobc z innymi sklepami typu Netto czy Dino które stac aby postawic własny lokal ale na pracownikach oszczędzają... Zasuwalismy jak male robociki na sklepie bo pracowników nie było i mimo obiecanej premii nic nie dostaliśmy tylko ciągłe pretensje ze straty i mały obrót. ŻŻŻAAALLL!!! Kierownicy malo kompetentni i elokwentni, wywalaja ludzi mądrzejszych od siebie bo boja sie o swoje cieplutkie posadki... Ale to zawsze wina kierownika regionalnego "OCZYWIŚCIE". Rezygnujcie z pracy w tej firmie jesli macie jakies aspiracje.

Skorpion
@CinCin

Cóż za farmazony CinCinie wypisujesz?!Pracuję w Netto dwa lata jako sprzedawca i jestem zadowolony z pracy i z kierownictwa.Premie oczywiście są przyznawane ale na takowe trzeba sobie zasłużyć,wystarczy trochę chęci,zaangażowania,współpracy z innymi i to zostanie docenione.Przychodzą i odchodzą z pracy osoby których każda praca w każdym miejscu będzie męczyć.Aktualnie ekipa jest skompletowana,coraz bardziej się ze sobą integrujemy i wszystko na to wskazuje że już niedługo będziemy tworzyć zgrany zespół.Co do bania się o swoje posadki przez zastąpienie przez mądrzejszych,tworzeniu różnego rodzaju intryg,rozpowiadania plotek itp. itd.to chyba masz wspomnienia z Wiejskiej ale z tego co wiem to sytuacja została rozwiązana i pewne osoby zostały zwolnione bądź też zdegradowane.Tak więc niekiedy trzeba pozasuwać jak robocik albo błąkać się od firmy do firmy po miesiąc dwa w każdej.Czy to Netto czy Dino czy też inna sieć regóły wszędzie są podobne.

D.

NETTO Płock: przeterminowane słodycze oferowane przy kasach, daty pozaklejane itp.

Kto był na szkoleniu netto w Starogardzie Szczecińskim jak to wygląda i gdzie to jest dokładnie jaki hotel?

Nowa

Wie ktoś cos na temat warunków pracy i atmosfery w netto Grudziądz?

były robol
@Nowa

Pozytywne nastawienie to pół sukcesu-byle nie było rozczarowań później.Osobiście zmieniłem pracę w netto na inną i bardzo żałuję że tak późno.Pozdrawiam - życzę sukcesu i oczywiście awansu.

Klientka netto

Netto w Sosnowcu na Mireckiego brawa za pozytywne zmiany. Jestem Waszą stałą klientką i bardzo sobie chwalę od czasu nowego personelu. Dziewczyny uśmiechnięte, pogodne i chętne do pomocy klientowi, szczególnie jedna z kasjerek, której życzliwość i dobre słowo wprost przyciąga. Oby więcej takich ludzi.

kara
@Klientka netto

wszystko się zgadza. ciągle za wolno pracujesz ciągle musisz się spieszyć. dyferencje w tym pośpiechu łatwo zrobić a potem dostajesz opr od kierownictwa że za dużo dyfek. nie szanują ciebie ani twojego czasu. każdy urlop to dla nich problem. nie awansujesz nie łudź się. pensja asystenta niewspółmierna do obowiązków bo tylko 150zł więcej od starego sprzedawcy. praca na akord w stresie. na urlop latem nie licz bo kierownictwo musi wtedy dostać a ty w styczniu na narty co najwyżej. premie tylko uznaniowe wg widzimisie kierownika sklepu i okręgu często nie odzwierciedlają stanu faktycznego. no i ten chory tajemniczy klient. firma nie inwestuje w pracowników. to obóz pracy. prędzej siądzie ci kręgosłup niż czegoś się dorobisz. zarobki brutto sprzedawca: 1750 po roku 1900 - 2000 po 3 latach 2150 i potem po 5 ok 2300, asystent mniej więcej 2300, zastępca 2500 do 3500, kierownik 4000 do 5000.

Hmmm....Cóż można powiedzieć o Netto. Zarobki są marne, wymagania niewspółmierne do zarobków. Mnóstwo osób się zwalnia, więc ciężko jest uzyskać urlop w terminie przez siebie wybranym, jeżeli już się go dostanie to w okresie pasującym kierownictwu i zostaje się przedstawionym przed faktem dokonanym,podpisując pod koniec miesiąca wniosek urlopowy z datą poprzedzającą "urlop". Na zwolnienie lekarskie owszem można spokojnie iść, ale częstokrzywo potem na Ciebie patrzą. Odbiór nadgodzin - to samo co urlop, kierownictwo korzystając z nieznajomości prawa pracy przezpracowników wręcza im wnioski z prośbamio odbiór pod koniec miesiąca samemu wybierając dogodną dla "nich" porę na odbiór. Kierownicy Sklepu i okręgu często nie mają wyższego niż zawodowe wykształcenie, co rzutuje na ich znajomość języka polskiego i obsługę komputera, brak wyobraźni i niską kulturę osobistą. Jeżeli jakaś zmiana zrobi nadgodziny jej kierownik dostaje (usunięte przez administratora) jeśli nie zrobi a się nie wyrobi z zadań - te (usunięte przez administratora) nieważne czy brakuje 2 czy 4 etatów. Szanse na awans dla młodych i ambitnych - małe, osoby awansowane to najczęściej pracownicy z najdłuższym stażem, bądź znajomi kierownictwa. Ogólny brak szacunku kierownictwa dla pracowników, liczą się wyniki, nie ludzie, choćzdażają się kierownicy z ludzkim podejściem, niestety tylko zdażają...

Nina4

Ja pracuję w netto od początku czyli 7 lat.Było do pewnego momentu dobrze a teraz jest SYF. Pracownicy niedługo wydrapią sobie oczy taka zazdrość jest.Po jaką cholerę ten sklep jest czynny przed świętami do 22 skoro o godz.21 już nikogo nie ma .Pensje powinny być podwyższone.

monia

o jakich dodatkach i premii mowisz popieprzone mlode kierownictwo wali im w dekiel jacy oni wazni pracownikow maja za nic niby w tej firmie jest mila atmosfera ale to tylko obluda jeden drugiego obgaduje a sam nie jest w porzo omijajcie z daleka ten (usunięte przez administratora)

heja

netto jeden wielki syyyyfffffffffffff kasjera potrafia zajebac nieplacone nadgodziny kasetka liczona za friko 10 minut przed praca to w ciagu miesaca trzy i pol godziny w plecy brud smrod i ubostwo nie polecam pracy bo sie mozna wykonczyc dla firmy liczy sie tylko kasa

czy naprawde ???

Czy naprawde nikt nic nie wie na temat pracy kierownika okregu i jego zarobków ?? .?

roman

Witam ponawiam pytanie odnosnie kierownika okregu .Ktos cos wie? Jaka pensja ? Ile sklepów ? Zakres obowiazkow ? Pozdrawiam

pracownica 145

nadwyżka idzie do Netto... Muszę sprawdzić kwitek z wypłaty, bo nie jestem pewna ale doszły mnie słuchy że te 2-5zł dozwolonej dyfki pomimo iż nie jest wypisywana jest potrącane z wypłaty, bo przecież specyfikacje dostaje góra... a wtedy to jest chore, bo skoro te braki są potrącane a nadwyżki nie dodawane to......

Muras

Podłaczam sie pod pytanie powyżej ile może zarabiać kierownik okregu i ile ma sklepów ?

Zostaw merytoryczną opinię o Netto - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Netto?

Zobacz opinie na temat firmy Netto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto?

Kandydaci do pracy w Netto napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto