Opinie o Netto w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Netto. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Netto o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto w Bydgoszcz

roman

Ile moze zarabiac kierownik okregu ? Ile ma sklepow pod soba ? Bardzo prosze o odpowiedz .pozdrawiam

gosc

odciagaja z wyplaty poyzej 2 zl

pracownica 145

To chyba zależy od sklepu bo u Nas powyżej 10tyś utargu taka dyferencja jest uznawana do 5zł powyżej tej piątki jest odciągane z wypłaty.

Ritchie

Witam wszystkich ! Moja opinia o Netto - to jeden wielki SYF !!!W sklepie 410 na gdańskim Przymorzu na zmianie jedna kasjerka i jedna jaśnie pani kierowniczka .Monitoring chyba nie działa gdyż okoliczni żule i małolaty zrobiły sobie niezłe źródełko darmowego zaopatrzenia . Towary przeterminowane ometkowują nowymi cenówkami , zaklejając datę ważności . Przestraszona kasjerka , nawet jak zauważy złodzieja , który wynosi butelkę wódki - ze strachu nie reaguje ( i wcale nie dziwię się).Na sali sprzedażnej smród od zgiłych resztek warzyw zalegających pod regałami .Zwalniają pracowników bez podania przyczyny bez względu , czy jest dobry , czy nie .JEDEN WIELKI SYFFFFF !!!!

konrad 33

Witam chciałbym się dowiedzieć ile na początku płaci dyskont Netto nowym pracownikom bo chciałbym się u nich zatrudnić.No i czy można liczyć na podwyżki w miarę upływuzatrudnienia

Sprzedawca

Większość czasu to ja mówiłam, kierownicy jakoś mało elokwentni i lotni mi się wydali. Po wyjściu nie miałam nawet wrażenia ze się dobrze zareklamowałam bo wyglądało to tak jakby jakakolwiek bym nie była to mnie chcieli. Mądra/głupia mało wazne... W dyby i do roboty zeby samemu nic nie robic tylko głupich udawać. Nie zdecydowałam się na tą prace bo skoro kierownik nic nie miał mi do powiedzenia to co mogli mi oni zaoferować? Premie która sami przyznają? Zapewne sobie i swoim lizusom? Szkoda gadac. JESLI JESTES DESPERATEM DRZWI STOJA OTWOREM :)

NIE MARTWCIE SIE. ONI BIORA PRACOWNIKÓW JAK LECI NAWET...BO ZA TE PIENIĄDZE I CIĄGŁE PRETENSJE NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
nadia

Netto smolanska szczecin. Wymiana przez regionalna calej zalogi powodujeze ten sklep to juz (usunięte przez administratora) A kierowniczka taka sztuka ze ostatnio utknela w dzwiczkacz w kasie

miska

hej co wy gadacie ja pracuje w netto w Ostródzie i jest super nasza załoga bardzo zgrana kierownictwo trzyma z nami a kierownik okregowy zawsze usmiechniety i mozna z nim pogadac o wszystkim ... szanujemy siebie pomagamy sobie i az chce sie chodzic do pracy kazdy usmiechniety i otwarci dla klientow :)

nelka

ja bede od poniedzialku pracowac netto boje sie szkolenia ja do ludzi umiem podchodzic miło i spokojnie

Słuchajcie to nie tylko w NETTO tak jest.Ja pracowałam w LIDLU i tez tak jest.To zalezy od nas samych jakie mamy podejście do pracy i do ludzi,trzeba tez umieć pokazac w jakiś sposób dla kierownika czy kierowniczki że jestesmy ulepieni z tej samej gliny i tez potrafimy rządzić.Bo jak pokażecie że mozna wami rządzic no to bendą to robic proste.Czasy mamy jakie mamy,ludzie robia się coraz bardziej wredni i niestety żeby przeżyc trzeba walczyć o swoje dobre imie i godność.Mnie również wkurzały te mohery gdy siedziałam na kasie czasem się milczało a czasem trzeba było upomnieć dyskretnie jednego z drugim że jestem takim samym człowiekiem jak on, a w koło jest masa innych sklepów.Wiem ze to na niekorzyść sklepu ale klient i tak wróci, to jest jak zwierze jak głody to wróci ;-) jak zostałam zks-em obowiązków mi nie ubyło.Do prac biurowych dochodziły prace pracownika sklepu i kasjera porażka.Przyznaje ciężka jest praca w takich sklepach niestety siadły mi ręce więc juz nie pracuję w tym sklepie ale nie mam cierpliwości siedziec w sklepie odzieżowym przez 8h i czekać na klienta czy przyjdzie czy nie.Wiec dzis ide na rozmowe wiecie gdzie ..do NETTO ;-) dobre co a co mi tam zobaczę co mi zaoferuja i przy okazji spacer sobie zrobię jak mi sie nie spodoba to nie, nie ta to inna.Teraz to pracodawcy powinni skakac nad pracownikami poniewaz mało jest takich twardych i dzielnych pracowników którzy charuja po 8-10h za tak marne pieniadze.POZDRAWIAM ;-)

anon

Netto-świetna atmosfera,dużo szkoleń,super ludzie,ale nie ukrywam zarobki marne

pracownica 116

Wszędzie spotykam się z opinią "pracujesz w netto? o współczuję" jestem nowa, pracuje dopiero drugi miesiąc, i powiem jak to u nas wygląda -Fakt rozliczasz się z powierzonej gotówki ale czemu sklep ma cierpieć że Ty źle wydałaś?? kilka dni nie uwagi, bo przecież kasa nie twoja, wszystko jest na szybko szybko łatwo się pomylić i sklep może być w plecy na setki złotych. -nie jesteś tylko kasjerem, rozkładasz towar sprzątasz musisz być miły nawet dla tych gburliwych moherowych klientów, i nie chodzi o tajemniczych klientów a o dobre imię firmy którą się reprezentuje -tak na prawdę to pracownik netto nie ma nagonki od strony kierownictwa jak od ludu chodzącego do sklepu w pełni wykorzystującego a nawet przesadnie wszechobecne prawo KLIENT NASZ PAN. Ja pracuję w 116 i nie narzekam na firmę, męczą mnie czasem klienci którzy naprawdę potrafią dać się we znaki.... Tu wszyscy mówimy sobie po imieniu, żartujemy z sobą bez względu na stanowisko, zapraszam do kauflandu gdzie będziecie tylko numerkiem...... To nie kierownik sklepu decyduje ilu pracowników na sklep przyjmie, tylko motaniec ile danemu sklepowi da miejsc pracy..... Nie wypowiadajcie się o firmie jeśli jesteście klientami, a kto trafił na jakiegoś kierownika do bani, nadużywającego swojego pracownika, to czemu jesteście tacy mądrzy i w necie anonimowo hejtujecie?? w kuchni wisi ogłoszenie gdzie można zgłosić mobbing.... od tego jest audtyt!!!! No ale cóż kozak w necie dupa w świecie

janina.olszewska@o2.pl

Witam, Chciałabym tą drogą podziękować Pracowniczce Netto Bydgoszcz ul. Kolbego, która zachowała kartę bankową i oddała mi bez wykorzystania możliwości dokonania zakupów dotykowo. Jednocześnie informuję, że cały Personel tego sklepu jest bardzo miły i kompetentny. Chętnie pomaga klientom i zawsze uprzejmie obsługuje ! proszę premiować takie zachowania Pracowników!!! Zawiadamiam, że nie jestem ani rodziną ani znajomą nikogo z Personelu tego sklepu. Pozdrawiam i życzę takich pracowników w każdym Punkcie Netto (usunięte przez administratora)

monika2301
@janina.olszewska@o2.pl

tez jestem ciekawa , jak wygląda szkolenie,kiedy, ile dni.

pracownica 145
@monika2301

Hmmm szkolenie trwa dwa dni, za dojazd masz zwracane. obiad zapewniony, hotel z obiado-kolacją zapewniony, Na szkoleniu macie teorie, pierwszy dzień: -lekarz po lekarzu wykłady, przerwa na obiad drugi dzień -wykłady, podczas których podajecie swoje dane do umowy, wpisujecie w ubezpieczenie członków rodziny itp. na koniec szkolenia macie "egzamin" teoretyczny (z tego co było na szkoleniu) oraz praktyczny z prowadzenia wózka elektrycznego. wyjechanie paletą z pkt A i wjechanie w pkt B (między innymi paletami) włala :) małym ułatwieniem go że podchodzić do tego egzaminu możecie póki zdacie w granicach rozsądku bo przecież Pan "egzaminujący" nocy tam z Wami nie spędzi. Po powrocie ze szkolenia macie teoretycznie dzień wolnego od pracy (teoretycznie bo nie jest to przymus, ja musiałam sobie podmienić by wolne mieć w następny dzień a dzień po szkoleniu iść do pracy) Jak widzicie Kierownictwo to też ludzie i na rękę pójdą jak macie potrzebę. :)

aga
@pracownica 145

A dojeżdza się we własnym zakresie czy organizują jakiś autobus? Szczególnie interesuje mnie szkolenie w Motańcu.

lukaszc

moze mi ktos napisze co jest z tym wrocławiem jaki tam sie odbywa kurs

xyz

Może ktoś napisze jak w netto w Łodzi?

nina4

przecież premii wcale nie ma ja pracuje 7 lat na początku była premia a potem zabrali także na dzień dżiśejszy premii nie widać i tak szybko nie zobaczymy.

laleczka

Premie dostaje sie do reki czy na konto razem z wyplata? Wlasnie skonczylam okres probny i nie ukrywam ze licze na premie. Chcialabym sue dowiedziec od czego zalezy wysokosc premii i jak jest wyplacana. Pozdrawiam

absd

Witam:) sklepy Netto to jeden wyzysk.Personel niższego szczebla jest traktowana jak wiezień. Można to ując jednym słowem-prawie jak czasy w Gettcie.Wulgaryzm,chamstwo iwiele innych rzeczy by można było przytoczyć.

obojetna

Jest tak na większości sklepach,czasami czesciej zdarza się to na sklepie gdzie kierownik okregowy z Katowic nie traktuje poważnie personelu z danego sklepu ale dodaje pracownikow w tym sklepie gdzie pracują jego tzw. pupilki.Jak juz pisalam nie polecam tam pracy bo to prawda co pisza ludzie. Ja żaluje tylko,ze 2 lata dalam sie tak wykorzystywac. Znalazlam prace w konkurencji i powiem szczerze, ze jestem bardzo zadowolona. Nie maja takich chorych zasad.

Bezstronna

RWitam wszystkich..Mam prośbę żebyście nie wkładali wszystkich sklepów Netto do jednego worka bo ja pracuję w Netto już kilka lat(i nie nie jestem kierownikiem) i w sklepach w których byłam jest fajna ekipa,pracy sporo u w duzym stresie to fakt ale jak jest super ks to i praca jest ok,szkoda tylko że Motaniec takich sklepów i ich pracownikow nie zbyt docenia a z tego co tu piszecie to powinni ,zanim oni też odejdą...pozdrawiam nettowcow,tych z zolta krwią:-)

Pracowałam w netto w Skawinie masakra kierowniczka powinna wrócić skąd przyszła trzyma z wybranymi pracownikami a reszte traktuje jak (usunięte przez administratora) jest wulgarna opryskliwa fałszywa śmieje się z innych heh ma chłopaka który jest kierownikiem regionalnym w netto Damian i dobrze żyje z Piotrem naszym kierownikiem regionalnym powiedziała że ma na wszystko i wszystkich(usunięte przez administratora) bo ma plecy dużo tego jest nawet chciała przekupic kolezanke zeby nie szla na zwolnienie proponowala jej 300zl wiecej do wypłaty a dziewczyna miala zapelenie oskrzeli masakra jeszcze sie odezwie pozdrawiam

klient

W netto na ul. Mireckiego w Sosnowcu obsluga jest bardzo nie mila i nie pomocna. Same nowe osoby i nie sympatyczne.Stara zaloga byla bardo pomocna i mila. A kierowniczka strasznie nie sympatyczna, wyglada tak jak by za kare przychodzila do pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Netto - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Netto?

Zobacz opinie na temat firmy Netto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto?

Kandydaci do pracy w Netto napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto