Opinie o Nestle Polska w Namysłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska w Namysłów

Stokrotka

Czy będzie w tym roku impreza zakładowa ???

Ty

Oczywiście, że nie

Ceser

Nie ???? nie

Party
@Stokrotka

Ah te imprezy zakładowe te romanse ha ha musi być ????

Moni...
@Party

Idziesz sie bawic czy zaglądać kto z kim tańczy i domysły czy mają romans co kogo laczy itp. Jedni maja lepszy kontakt inni wbiliby Ci noz w plecy . Czemu wszyscy szukają tematu na produkcji paletowni chłodni w biurach kto z kim jaka ukrainka polka z którym ze ten czy tamten lata za ukrainka .czemu nie ma ze ten czy ta jest spoko ze sa wierni i nic ich nie rusza .pracowac nie ma komu siedza po kontach chodzą do wc po 10 razy tylko zeby cos zobaczyć i wyciągnąć fałszywe wnioski i leci głuchy telefon każdy cos doda pozniej kogos rania .

@Moni...

Ludzie szukają sensacji A niż coś wypłynie na oczach wszystkich znów się dowie jakąś żona ostatbio coś smutno jedna (usunięte przez administratora) na macierzyńskim i już nie lata do baraków druga odeszła jeden dostał kosza drugi się uspokoił albo czeka na kolejną okazję... co się dziwisz zacznie się coś w końcu dziac i będzie ogień nie jednej czy jedna już tylko na to czeka w końcu na tym ich życie polega

Mily pan A

Nikt tak naprawdę nie wie co siw dzieje w malzenstwach związkach dlaczego tak A nie inaczej postępują pewnie zbierze owoc swojej decyzji . Obys kolezanko Ty byla teraz szczesliwa bo on nie jest wart rozpamietywania. A jeśli chodzi o tego pracownika z chlodni D . To jemu zona już dawno powinna po grzbiecie dac. No i niejeden pracownik za jego zachowanie (usunięte przez administratora) obrażanie chamskie zachowania dobrze że nasze panie zrozumiały i pokazały gdzie jego miejsce a małżonka zaczęła trzymac krótko.

Dori

A jakos zajeci nie opierają się przed nimi sami podchody robia chodzą za nimi a później płacze bo cos wyszło do zon czy partnerek. I ukraibki i Polki zawsze siw jakies znajdą ale Jak jedni i drudzy maja swoje rodziny i sie kochają nie szukaja okazji na boku i kazdy potrafi odmówić sa bardzo dobre tego przyklady na kazdej zmianie ..

Ja tam nie widziałem takich rzeczy. Aby Polki tak latały za facetami żonatymi i dzieciatymi.

@Mily pan A

Widać odezwała się Pani M . Skoro wspominasz tego pana to pamiętamy jak wychodziłas z barakow i jak za nim ganialas A teraz lepiej zajmij się dzieckiem to nie jego czasami ???

Party

Za krótko w tym zakładzie pracujesz najwidoczniej

Liroy

Oj mało wiesz przykład z przepaku z pewnej brygady jednej (usunięte przez administratora)no buziaki ściskania prezenciki imprezki w jej domu i na dzialce o wiele można pisać chłopaki widza wszystko

Przyjęcia będą od października?

Doradca

Tak będą. Za około dwa tygodnie. Proszę już teraz zgłaszać się do koordynatorów lub bezpośrednio dzwonić pod ogólnodostępny numer do Froneri Namysłów.

Viva

Hey Admin dlaczego nie kasujesz tych wszystkich zbędnych komentarzy zenada

Pracownica

Ejjj ludzie ale głębokie przemyślenia macie. W pracy nie ma innych tematow tylko zdrady romanse żyjecie tym co z kim teraz kiedyś niedługo cofniecie sie o kilka lat. A byłoby o czym pisać. Czemu nie poruszycie innych tematow pytan jakies normalne. Obrażanie siebie nic nie daje to płytkie zachowanie.(usunięte przez administratora)

Elektryk

Cześć! Grad pytań. Zapraszam do zespołu!

Napięcie sieciowe..., w instalacji trójfazowej? Sposoby podłączania silników? Jak regulować prędkość silnika? Miernictwo? Jak czytać ruch maszyny? Rodzaje przycisków sterowniczych? Rodzaje czujników? Sposoby regulacji? Podstawowe rodzaje obciążeń elektrycznych?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy w Nestle Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Irena

Witam, sam nic nie zrobisz, tylko krzywdę.W grupie tak, siła i moc! Powodzenia.

Ty

Zależy czego dotyczy

Roszpunka

Ty tak serio ?

To nie Nestle tylko Froneri xd

Admin dlaczego śpisz i nie usuwasz tych wszystkich chorych komentarzy ?! To nie jest forum o tym i tamtym tylko o zakładzie za Ci płacą ?!

Beata

Kiedy rusza sezon i czy przyjmują Polaków

miki

kiedy będą przyjęcia

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Nestle Polska?

Młody

To nie jest nestle Polska tylko froneri inna firma

Mlody

Widać że od początku maja po otrzymaniu podwyżek wszyscy sa zadowoleni z pracy jak i zarobków nikt nie narzeka w zakładzie są bardzo dobre warunki pracy cieszy mnie to że taka firma daje nam pracę w pięknych warunkach

toyota

Ci co mieli dużo mają jeszcze więcej A reszcie rzucili grosze i myślą że sprawa załatwiona porównują ich do Ukrainy tyle że odpowiedzialność inną i robota bo tamci tylko żeby godz przeleciały nasze Panie za nich robią i takie poszanowanie umowy zlecenie i grosze zapłacą. Cały czas szukają jak tu Polaka uciąć wypłaty premie. Beznadzieja ten zaklad !!!dobrze że zmieniłam pracę szkoda mi tylko kolegów i koleżanek bo słyszę co się dzieje to włos się jeży na głowie.

Toyota2
@toyota

„Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma” Polak zawsze będzie narzekał czy jest źle czy jest dobrze zawsze znajdzie się jakiś pretekst by być niezadowolonym.. no cóż taka już nasza natura : )

Lisa
@toyota

Oj toyota,toyota, a u ciebie była zawsze w (usunięte przez administratora) robota.To co się martwisz o innych , bo oni napewno o tobie już zapomnieli.Powodzenia w innej pracy.Tylko się nie przemęczaj. Pamiętaj. Zakladów dużo w Namyslowie .Tam, karierę pewnie zrobisz i duuużo zarobisz. A jak tak dalej będzie na twojej głowie się włos sie jeżył to ogol się na łyso. Jeden problem mniej .Było i będzie .Polacy narzekają ale się nie zwalniają.

Namysłów

Każdy kto chce pracować to będzie pracował ,a ci co narzekają i się wypowiadają na temat zarobków, to co tam jeszcze robisz ,walizki i za granice, praca wspaniała i nigdzie indziej lepiej się nie zarobi dziękuję zakładowii jak całemu zarządowi jesteście wielcy

Jak tam Pracownicy po podwyżkach?

Xxxx

Ja tam jestem zadowolona !!!!

Zadowolona

Pracownik 1145

Podwyżka nawet spoko jestem zadowolony

Wielji

Ten zakład jest bardzo dobry zarobki ,premie i wiedząc żeby zarobić naprawdę trzeba pokazać że się chce pracować ,ten co pracują w weekendy dostaje dobrze ,tak jak wszędzie jeden nie pracuje i narzeka bo lepiej siedziec w domu , i nic nie robić

Siwa

Czy są jakieś przyjęcia w namyslowie

Mlody

Pracujemy mamy pracę mamy podwyżkę , a znajdzie się osoby co wiecznie mało mają i nie zadowolenie ale czas na kawę ,papierosa czas zawsze znajdzie więc nie nazekaj a ciesz się się pracy i podwyżki

@Mlody

Dostałeś w ogóle tą podwyzke ? Ile 30 gr po szanowny Kierownik powie stara śpiewkę,że walczył o więcej ale nie mógł dać więcej .xd

szczery
@Lidol

zmień pracę narzekaczu albo załóż swoją firmę, moze będziesz w końcu zarabiał tyle ile chcesz a swoim pracownikom dasz zarobić tyle że nie uniosą

@szczery

Bynajmniej umiałabym szanować ludzi bo ty tego nie umiesz nikt Ciebie nie nauczył szacunku do ludzi . Tylko jak nimi pomiatać okłamywać robić wodę z mózgu ...

@szczery

Dzisiaj jesteś kierownikiem a jutro będziesz ulice zamiatał . Czekaj czekaj nie bądź taki cwany bo na Ciebie też czas przyjdzie. Przestań traktować w końcu tą firmę jak Swoją własność bo Twoja własnością nie jest .

Mechanik

Myślę że ani naszych ani tych z Mielca nie obchodzi kto choruje ile osób. Oni mają wizję nasi zdechna ściągnięty zostanie z Ukrainy. My wracamy do rodzin z duszą na ramieniu żeby nie zarazić. Dla nich liczą się słupki za które dostaną kasę.

covid
@Mechanik

z duszą na ramieniu, dobre, przyznaj że robić się nie chce i najchętniej siedzialoby się w domu i oczywiście za pełną pensję bo się należy

Walka

Dziś już widać jak po podwyżce jak walka trwa każdy zadowolony i zero komentarzy praca idzie pełną parą wcześniej więcej nazekania a teraz cisza bo pelne zadowolenie

Robak
@Walka

A ktoś w ogóle ja dostał

Walka

Ja nie nazekam bo jestem zadowolony z pracy , każdy pracuje i nikt nie narzeka, każdy mądry jest na kawie, papierosie, i dyskusja pełną parą , jak się komuś nie podoba zarobki i praca to co tu jeszcze robi na emeryturę czeka

Robotnik

Kierowniku znowu spisałeś się na medal 8 osób ma koronkę no i (usunięte przez administratora)produkcja musi iść pełną parą. Brawo Ty ciekawe kiedy znowu schowasz się w domu jak tchurz

Naruto
@Robotnik

Tchórz, się pisze przez o z kreską. A t,y ak taki mądry w pisaniu opinii, to się podpisz. swoim imieniem i nazwiskiem skoro pijesz do kierownika. A skąd wiesz, że tyle pracowników ma koronę? Robotnik? Zamień swoją profesję na robotnicę i do mrowiska, tam zobaczysz, co to praca i odpowiedzialność.

Zbuntowany anił
@Naruto

Kiedy wybierasz się do swojej nory ? Bo czepiasz się i żyć nie dajesz w tej poj fabryce. Będziesz się w końcu liczył z ludźmi i zrobisz postojowe sam widzisz,że ludzie chorują.Dalej sądzisz że naszej fabryki pondemia nie dotyczy.wiemy,że masz w (usunięte przez administratora) Nasze zdrowie bo dla Ciebie liczy się Twój pelnybportwel abyśmy na niego robili

Każdy narzeka na pracę , podwyżkę dostaniecie, mało dostajecie , a gotowi jesteście pracowac od pon-niedzie bez dnia wolnego jesteście chytrzy na każdą złotówkę ,więc nie mówcie że źle się dzieje a sami robicie była kasa wpłynie

Młody

Praca idzie pełna para boza to płacą a cały ten covid-19 to jedna wielka sciema gdy coś sie działo już by dawno zatrzymali na tydzień i zrobili testy i badania a osoba idzie do lekarza zaraz ma covid i wolne a co z resztą osób z którymi miało styczność na produkcji , kierwcy przyjeżdżają , kaszla, z gorączką za zakładem w miseczce a przed zakładem na papierosie po 10 -15 osób i wszystko ok

młoda
@Młody

Ja tam nie widziałam po 10-15 na palarni ale to na marginesie nie wiesz,że w naszym zakładzie mniema Covid. Kierownik za wszelką cenę musi zrobić plan co do ostatniego weterana nawet gdyby miał prowadzić sam 7 lin i pakować

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Nestle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 44 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska