Opinie o Nestle Polska w Namysłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska w Namysłów

Winiarowe love

Na Wielkanoc tylko biały barszcz i majonez Winiary❤️

Kamil

Wspieraniu Rosji mowie stanowcze Nie!! Pieniądze to nie wszystko. Macie krew na rękach sprzedając jakiekolwiek produkty Rosji.

@Kamil

Lody nie są produkowane do Rosji . Nawiedzony człowieku ja ha ha brak wiedzy doksztal Cię

@Kamil

Człowieku mniej pij albo zajmij się praca wcześniej kupowałeś a to jest wojna ukraińsko-rosyjska a nie Polska

Tutek

A jaka ty masz wiedzę nawiedzony człowieku może jestes sam w to zamieszany sprzedać można wszędzie myślą że sankcje im pozwolą a polak na tym cierpi wszystko w górę

Amanda
@Kamil

Rozumie pomoc ale nie do przesady ,Polakom podnosi się co miesiąc raty kredytów a wszystkim co na chwile sie zjawili wchodzi sie w d...e.Niech idą do pracy odprowadzają podatki i wtedy sie będzie nalezalo

Ty pewnie nigdzie nie pracujesz.Firma nie wspiera jak piszesz ruski mir.Ty się ogarnij i wpadnij w pracy wir.

Była pracownica

Pracowałam w tym zakładzie w zeszłym roku na wakacjach. Tam nie produkowali lodów do Rosji tylko do Niemiec i znikoma ilość do Pl. Tam pracują sami ludzie z Ukrainy czułam się jakbym pracowała na Ukrainie niż w Pl . Praca lekka spoko zarobki też ok . Ten zakład raczej pomaga Ukraińcom ..... Niż to co ludzie piszą głupoty krew na rękach masakra głupoty jakich mało . Robiłam na Roli 3 na brygadzie C normalna zmiana są wyjątki jak wszędzie wróciłaby tam do pracy ale już nie na tą linie do tej pani która tam prowadziła linę berdzo drze gębę i bardzo (usunięte przez administratora) do ludzi brak poszanowania . Bardzo mnie stresowała bałam się chodzić przez nią do pracy bardzo mnie stresowała. Pan pracujący z nią spokojny jak prowadził bez niej to aż chciało się pracować Gdyby nie ona chciałabym tam wrócić . Pracowalam 2 razy na Rolo1 i też mi się podobało i na przepaku raz. Praca jest naprawdę lekka jak się dojdzie do wprawy.Panie Laborantki bardzo miłe i życzliwe.Cieplo myślałam,że jest tam zimno .

@BUDZIK CALY CZAS JEST WSZYSTKO POD UKRAINSKICH PRACOWNIKOW MY SIE NIE LICZYMY TYLE ZE OPIER...MY DOSTEJEMY A IM SIE NIENALEZY .. MAJA POLSKEI PESELE TO NIECH SWIETUJA JAK MY I SZANUJA .

Elektryk

Cześć! Grad pytań. Zapraszam do zespołu!

Napięcie sieciowe..., w instalacji trójfazowej? Sposoby podłączania silników? Jak regulować prędkość silnika? Miernictwo? Jak czytać ruch maszyny? Rodzaje przycisków sterowniczych? Rodzaje czujników? Sposoby regulacji? Podstawowe rodzaje obciążeń elektrycznych?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Budzik

Dlaczego w tym zakładzie Polacy muszą pracować w majówkę, czy inne święta nikt o zdanie się nie pyta Bo ukraina chętna do pracy bo ich święta polskie nie interesują oni chętni do pracy czy my tu jesteśmy pod władza Ukrainy

Kiler
@Budzik

Oni na pogrzeb swoich bliskich nie wyjeżdżają a ty o naszych świętach piszesz. Dla nich się kasa liczy nic więcej

Tutek

A czemu morderców z Rosji po pierwsze to nie jest nestle tylko froneri , pierogi w marketach ruskie są do dzisiaj i co tego OLA NIE O PISZE BO CI ZA BARDZO SMAKUJE

Wolna Ukraina

Firma sponsoruje morderców z Rosji. Tylko kasa się dla nich liczy. Bojkotujemy Nestle! Nigdy więcej nie kupię waszych produktów!

@Wolna Ukraina

Nikt Ci nie każe kupować, my mamy pracę I jesteśmy zadowoleni z pracy ,zarobków, I na wszystko można liczyć, a ilu ludzi pracuje z Ukrainy a jak im się powie czemu nie jadą pomóc to ich nie interesuje to słuchawki w uszach i muzyka wiec zastanów się co piszesz

@Wolna Ukraina

Oni mi wymordowali rodzinę w Wołyniu a ja mam im teraz pomagać

Pracownicy są wogule nie mili i atmosfera też jest i ludzie którzy pracują są fałszywi Operatorz Lini też są nie mili jedna operatorka Lini sypie pracownikom lody na linie powie się że kogoś głowa boli a laborantki też mają to w (usunięte przez administratora) totalnie mają (usunięte przez administratora) bo nawet kierownik zmiany nie reguje na takie sytuacje i nie polecam moim znajomym w pracy we froneri bo nikt tam do nikogo niema szacunku i się nie dziwie że co nie którzy odchodzą pracownicy na lini też dla innych są nie mili nawet jak ktoś powie kierownikowi to on też nie reaguje na takie żeczy.

@Gość

Praca jest dobra normalna niestety trzeba pracować by coś osiągnąć zarobki dobre a komu się niechce to zawsze będzie miał pretensje, to czemu nie znajdzie pracy gdzie indziej jak tak ciężko wszędzie trzeba pracować

Czekam

Jak tam emocje po wizycie , to szykuje się jakaś impreza , wielkie sprzątanie było, zaklad się postarał

Czekam

Widać że każdy chętny jest do pracy w weekend majowy zaproponowali premie i dodatek dużo chętnych Ale nikt się nie spyta nas Polaków czy ktoś chętny bo ukraina chętnie przyjdzie

@Czekam

Zgłoś swoją chęć do Kierownika. W czym problem? Narzekać trzeba dla zasady??

Dionizy

Bo zdroworozsądkowa jest

Tutek

To jest bardzo dobra firma miła praca, zarówno jak i zarobki narzekają ci co najmniej robią jak się nie podoba to po drugiej stronie jest zaklad co potrzebuje praca warta kasy I wszystkiego

Nikim

W tym zakładzie robi się co chce każdy chodzi jak chce i na pracy nikomu nie zależy w weekendy to musisz pracować a inni nie muszą co się znają

Natinol
@Nikim

Co się Dziwisz jaka płacą taka praca. Wszystko w górę poszło a pensja dalej ta sama w innych zakładach dostali już podwyżki a tu dalej w (usunięte przez administratora).. lecą nic dziwnego,że ludzie mają wypalenie zawodowe jak sami do tego doprowadzają ,że do roboty niechce się już chodzić i jeszcze ten (usunięte przez administratora)... Polski ład pół pensji (usunięte przez administratora)... I zadowoleni

Lolo

Kto szuka znajdzie jeden drugiego wart chociaz niektóre panie naprawdę sa natrętne i nie pojmują słowa dość odpusc nie jestem zainteresowany pod zly adres trafiłaś. Mysla ze jak jeden to i wszyscy mezczyzni poleca i są tacy sami .

Budzik

Lisa pewnie nie jedna już cie zostawiła albo jesteś samotnikiem właśnie tacy zostają bez opini że pustka w głowie po drugie ludzie tam przychodzą pracować a nie szukać zabawy kto sobie znajdzie to znajdzie więc lepiej pilnuj siebie poprostu jesteś sam I ci brak poprostu zasdrosc

Prowadzacy

@dido Niby dlaczego ma nie wierzyć nigdy nie dawałem powodów i nie daje zeby i inaczej myslala wszystko wynosi sie z domu wychowanie najważniejsze i widzę że jest tez paru młodych chłopakówz takim samym podejściem az milo popatrzeć . Wydaje mi się ze to kwestia pokazania od początku co moga a czego nie . I nie musiały by się wasze kobiety bac . Wstyd zeby nasze koleżanki musiały je upominać ze maja nieruszac zajętych mezczyzn i walczyć o swoje .

Każdy

Ludzie zajmijcie się robotą bo piszecie takie głupoty dobrze ze tylko pisać potrawicie bo nic innego nie potrawicie i szukacie by was nie zabrali

Dido
@Każdy

Ty napewno potrafisz pisać.

Lisa

A jest na co lecieć. Buhaha! Starsi z mózgiem nastolatka. Myślą, , że branie mają Tylną częścią pokręci niejedna i już po chłopie.

@Lisa

Lisa Ty to chyba masz zle doświadczenia mężczyznami nie wszyscy szukają tutaj rozrywki z laskami wiem po sobie wszystkie oprócz mojej sa mi obojętne sa bo sa bo pracują.

@Lisa

Lisa

Napewno panimały , że nie wolno ruszać zajętych. Mówią , że panimają a zrobią i tak swoje . Dają powody to piszą..Nikt sobie z palca tego nie wyssał. A jak piszesz , że każdy każdego przejrzał to wiedzą kto co z kim co i jak .Lepiej nie pisz bo Twoja wypowiedź to nudy i nie daje konkretnej opinii jakie są realia..Przydatna , może tylko tym starym jak piszesz. .Uważaj tylko żeby nikt tobie nie sprzątnął sprzed nosa twojej love life.

Brygada A

Już raz powiedziałem straszyć może dzieci Mikołajem

Ludzie włączcie myślenie i zajmijcie się swoim życiem, ani to mądre co wypisujecie ani rozsądne…Niech każdy zobaczy co ma i jak ma w domu a póżniej wchodzi z butami do czyjegoś życia. Wpadacie w pułapkę dopisywania historii która nie ma końca. Serio.Macie jakaś niska samoocenę krytykując ciagle innych…

Robotnik

A co słychać u naszej koleżanki lubiących starszych mezatych . Dalej was tam straszy wujkiem kierownikiem.

Co tak nikt nie pisze

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Nestle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 44 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska