Opinie o Nestle Polska w Namysłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska w Namysłów

Duduś

Każdy zawsze będzie miał pretensje na styl pracy i zarobki wszędzie jest jednakowo tu jest dobra praca wiadomo najgorsze są weekendy i ukraincy którzy mają wolne na zawołanie nie przyjdzie to trudno a pracownik jak potrzebuje to niestety nie ma takiej opcji , wiele zmian potrzeba są związki które się boją, zarobki takie same tylko Polacy ciekawe czemu pracownik nie dostaje doginansowania do mieszkania jak ukraina najlepiej się nie pisać I pokazywać chęć do pracy

Filipek

Jak widać warunki w firmie się polepszają szykują się podwyżki, I lepsza atmosfera ,więc lepiej pracować w tej firmie

Operator
@Filipek

Pełna zgoda, pracowałem w kilku firmach w okolicy i w Nestle jest najlepiej. Oczywiście jest jeszcze bardzo dużo rzeczy, które można poprawić, ale zmiany są i wszystko idzie do przodu. Jest to firma, w której warto pracować.

Mikus

Tu każdy chodzi jak chce weekendy nie trzeba w tygodniu ,problemy bo nie ma ludzi nie potrafią ustawic grafiku zmieniają kombinują o przerwę trzeba czekać aż ktoś łaskawie nas zmieni

Tylko

Jak to jest operator Lini jest odpowiedzialny za linie rozumiem , siedzi na stołku koło komputera obserwuje co się dzieje jak wszystko jest ok to super ale jak jak awaria to winę zwala na pracownika który obsługuje maszynę tak było na zmianie A strzelił łańcuch a operator pretensje do pracownika może to on jest winny że długo siedzi a nie patrzy co się dzieje

Elektryk

Cześć! Grad pytań. Zapraszam do zespołu!

Napięcie sieciowe..., w instalacji trójfazowej? Sposoby podłączania silników? Jak regulować prędkość silnika? Miernictwo? Jak czytać ruch maszyny? Rodzaje przycisków sterowniczych? Rodzaje czujników? Sposoby regulacji? Podstawowe rodzaje obciążeń elektrycznych?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bobek

Mam pytanie dlaczego niektórzy pracownicy dostają wolne w sobotę albo w poniedziałek lata ktoś z listą jak inni potrzebują wolne to tylko pytanie po co co się stało to są sprawy prywatne a nie starzy pracownicy powiedzą że nie będą pracować sześć nocek traktujmy się nawzajem to po co w sobotę iść do pracy każdy chce mieć weekend wolny

Polalk

Zastanawia mnie jedna rzecz każdy z Polaków w firmie froneri miał szafkę i ubrania kiedy nie było sezonu teraz ,ubrania były podpisane ,teraz ruszył sezon zatrudnili ludzi z Ukrainy i szafki dzielone są na parę osób, ubrania wyciągane są z szafek dla ukraincow bo firma nie ma ubrań nie wiem ale to jest smieszne polak przyjdzie zakatarzony to ma iść do domu i do lekarza a Ukrainiec przyjdzie chory on musi pracować nie ważne że pozaraża on jest chętny w weekendy chętnych brak a polak musi być coś tu jest nie tak to jest wykorzystywanie najlepiej dać 4 brygadowy system i pracujemy na okrągło

Bebok

Chciałem przekazać że bardzo dobrze pracuje mi się w tej firmie naprawdę ludzie którzy narzekają to naprawdę mają problemy myślą że gdzie indziej wiecej im zaoferują ile było co się zwalniali i wracali bo jednak lepiej więc nie narzekajcie że jest praca a co na temat ukrain ów postawcie się na ich miejscu firma im gwarantuje pracę ale życie zaczynają od zera bo połowę stracili a naprawdę firma się rozwija

PEREŁKO

Witam co tam słuchać czy będą jakieś przyjęcia od stycznia dużo ludzi chętnych do pracy

Na jakie benefity można liczyć w Nestle Polska?

Zibi

Umiesz liczyć licz na siebie nic nie dają tylko zabierają imprezy niema nic nie dali kasę za niechorowanie zabrali i też nie dadzą nic nie dają tylko zabierają dają tylko kamery w każdym miejscu gdzie się da każą tylko (usunięte przez administratora) ma jak beduini

Ada
@Zibi

"Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem"

Bubu
@Zibi

Ty umiesz dobrze liczyć jak dają wczasy pod gruszą i na święta. A co ci zabrali?Trudny okres teraz nie tylko dla naszej firmy. Ciesz się, że masz pracę. Trzeba to zrozumieć. A tańczysz pewnie słabo to niech Ci nie będzie szkoda imprezy . A co do kamer , to jak pracujesz za ci płacą i nie (usunięte przez administratora) jak piszesz beduin, to się nie masz czego bać.

Lilula
@Bubu

Typowe osoby z biura to piszą xd my chcemy imprezę wy morze nie bo wy tylko nachylać się przychodzicie i stoliki wywracacie i pod sukienki łapy wsadzacie w szczególności jeden pan i lizanie za rogiem

Są może przyjęcia od września na produkcję ?

Jolanta
@Gość

Na chwilę obecną zwalniają nie przyjmują . I nie szykuje się do końca roku ,że będą w ogóle przyjmować

Wiecie może kiedy będą przyjęcia do pracy na produkcji ?

Można pytać w dziale kadr. Zadzwonić pod ogólnodostępny nr tel i przekieruja do Kadr. Przyjęcia większej ilości osób od stycznia. Wczesniej możliwe przyjęcia na jesień.

Lola

Jak do pracy to nie na brygadę A bo jak trafisz na R3 i na tą większą panią to przerąbane. Wiecznie nic nie robi i krzyczy na wszystkich a sama chyba nic nie potrafi . Bardzo źle mi się tam pracowało .

Jak szefostwo w Nestle Polska traktuje ludzi?

Normalnie. Kto chce się rozwijać, ma szansę. Każdy kompetentny sezonowy może uczyć się na wyższe stanowiska. Co roku ktoś zostaje przyjęty na umowę o pracę, a następnie, jak się sprawdzi, umowa na czas nieokreślony. Na codzień trzeba pracować i wykonywać swoje obowiązki zgodnie z ich zakresem.

Praca

Każdy ma problem , małe zarobki , albo nic nie dostajecie , wszystkie zaklady w koło dostają, to masz syna , niech załatwi, prace ,każdy z pretensjami a pracują dalej to trzeba złożyć wypowiedzenie , albo iść na inny dział, więc nie narzekajcie bo pracujecie tyle lat a ludzie się zmieniają to nie jest nestle już tylko froneri

Każdy

Dziś już widać w zakładzie że polak musi pokazać ludzie z Ukrainy maja większe swobody robią co chcą a pracownik przez froneri dostaje zwróconą uwagę tlumaczy się oni nie rozumieją ale podwyżkę ukraina dostaje to byle ze praca i ma kto robić

Każdy

Dziś po weekendzie wracamy do swojej pięknej pracy gdzie dostali my podwyżki, I każdy szczęśliwy i zadowolony praca super

Najbardziej są niezadowoleni Ci co najmniej robi a oczekują niewiadomo czego. Moim zdaniem pewnym OM sie w czterech literach poprzewracało. Pół zmiany prześpią pol wysiedzą sie na papierosie i jeszcze płaczą.

Budzik

KAZDY MA PRETENSJE ZE ZAROBKI TAKIE GŁUPOTY PISZECIE UMOWY PRZEZ FRONERI KAZDY JEST ZADOWOLONY , JA JESTEM ZADOWOLONY ILE MAM ,I CO DOSTAJE CHCE TO PRZYCHODZE CHCE WOLNE DOSTANE KAZDY SIE MOZE DOGADAC I PROSTE

Dokładnie taka tragedia a siedza po nikim nie widać załamania no może znajdzie się pare osób ale to sa nieliczne osoby a tak to maja lepiej niż my nasze dzieci itp zarobki wieksze mniejsza odpowiedzialność caly czas wszyscy głaskani po głowach niechce nie robi panienki zle się czuja to zmiana to do domu ale do wyrywania facetow pierwsze... pełno lazi tego tez po mieście i kazda zrobiona (usunięte przez administratora) wystawione zapomnialy ze maja swoich na wojnie ... jeszcze wybrzydzają ze tego czy tego nie chcą z pomocy bo używane ... Wszystko maja w pierwssej kolejności same dodatki a my na wszystko musimy pracować i nikt nie chce pomóc wiecznie sie słyszy państwu się nienalezy. Za dużo się pokazalo ...

Zobaczycie sami sobie w kolano strzelamy będziemy mieć taki problem jak Niemcy ze swoimi uchodźcami tylko rzecz jest taka oni przyjęli mniej a my o wiele więcej i poco Już większość z nich zapowiedziała,że nie wróci tam bo poco tu im lepiej niż tam

Kil bil

Oj wasze dzieciaczki będą miały co spłacać jak obecne rządy zadłużają nasz Kraj ❤️

Irena

Witam, masz rację, z mojej pracy poprosili o pomoc w formalnościach .Niestety większość to, że stron, gdzie nie ma i nie było wojny. Trudno nazwać uchodźcami. Odwrotnością jest to, Nam by nikt nie pomógł, przeżyliśmy nie jedno a najgorsze przed Nami. Pozdrawiam. L

Czekam

Jak to jest że zawsze weekend majowy był wolny od kiedy pojawili się z Ukrainy nikt się nie pyta mamy pracować i tyle ale widać że połowa Polaków albo ucieka albo idzie na L-4 w zakładzie nic się nie dzieje tylko ma iść produkcja pełna para

Zmuszka
@Czekam

A kto Ci każe przychodzić? Zmuszają Cię?

Czekam
@Zmuszka

Moja odpowiedź do ciebie brzmi tak Ukraina świat nie obchodzi im lepiej pracować, a skoro oni się piszą to linie prowadzić musi polak bo (usunięte przez administratora) nie potrafią

Zmuszacz
@Czekam

Więc kto Ci każe przychodzić w Święto? Skoro oni nie potrafią i nie prowadzą lini po co zapisują się Polacy? Bo nie rozumiem? Ktoś Ci podsuwa papier do podpisu? Czy po prostu sami z siebie przychodzą bo już liczą setki, dwusetki i ile to dodatków nie dostaną? A żale wylewają na forum? Jak to są przymuszani?…

Tutek
@Zmuszacz

W tym zakładzie jest praca dobra i zarobki super a kto ma pretensje do zarobków i warunków to nikt nie zmusza do pracy a ukraina nic innego nie liczy

A co ci do tego co ktoś robi? Chcesz spędzać czas na chlaniu piwa przy spalonej na grillu kiełbasie, to sobie tak spędzaj. Ktoś inny omija takie wątpliwej jakości rozrywki i przyjdzie do pracy. A przy okazji zarobi trochę więcej grosza za nadgodziny świąteczne.

@Czekam

To kwestia zapotrzebowania na produkty a nie UA.

Nie polecam, managerowie nic nie kumają niektórych pań poziom angielskiego porównywalny do ameby, omijać to miejsce jak się tylko da, PIP powinien się tym zainteresować

Tutek
@Marek

Zajmij się tam gdzie ty pracujesz i podaj nazwę a ukrywasz sie albo ci podziekowali bo każdy nazek że jest źle a pracują już niektórzy latami tam i są szczęśliwi i zadowoleni a lody są wspaniałe

@Marek

Kolejny, który narozrabiał i go wylali a później wyżywa się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Nestle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 44 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska