Opinie o Nestle Polska w Namysłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska w Namysłów

Produkcja

Witam chciałem zapytać jak to wygląda mówicie ludziom że w dni którym będzie inweteryzacja potrzebne są urlopy jak widać dobrze to firma zaplanowała ludzie wybiorą urlopy ale do końca połowy grudnia pracujące soboty bo jest zapotrzebowania pytam kto w święta będzie jadł lody to jest poprostu wykorzystanie ludzi bo gdy by wszyscy przyszli na inweteryzacje można to zrobić w magiczny sposób każdy do zadań i szybciej ruszyła by produkcja i weekendy wolne a po nowym roku kiedy pojawią się ludzie do pracy ruszyć sezonem tylko ze ludzie w biurowcu mają wolne bo mają rodziny bez tego się pytam mu rodzin nie mamy co króliki wychowujemy ciężko się jest zebrać i rosplanowac to tak aby ludzie przygotowali się do świąt w spokoju i nadzieja na lepsze w tej firmie bo jak narazie to dno gdzie nikt się nie odezwie bo zaraz zostanie zwolniony

Witam jak ta firma działa ludzi zwolnili i co zapotrzebowanie na produkcję mam pytanie do ludzi co pracują w biurze jak wy planujecie produkcję weekendy wolne a pracownik ma charowac jak wół za taką kasę dajecie wolne w tygodniu a potem zapotrzebowanie i szukacie chętnych na 11 listopada gdzie jest święto narodowe w Polsce Ukraincy przyjdą bo to nie ich święto ale połowę zwolniliście nauczcie się szanować ludzi i planować produkcję

Czy firma Nestle Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dlaczego na tej zmianie A nie da się normalnie pracować, każdy na każdego ma zdanie negatywne nie popatrzy na siebie , ludzie szanujmy się bo pracujemy zgodnie ,narzekacie że za tak ciężka prace mało zarabiacie co firma robi dla pracowników wszystko źle, to po co pracujecie droga wolna , Rozmowy z kierownikiem zmiany A zawsze zamiatane są pod stół jego nie interesuje praca problemy ludzi rzuca ludźmi jak zapałki niech stworzy na każdej Lini stałych ludzi skoro ludzie potrawia opowiedzieć że nie pójdę tam zawsze odpowiedź OK nie ma dla mnie zrozumienia szanujmy pracę i ludzi z którymi pracujemy a nie traktujmy ich jak(usunięte przez administratora)

Elektryk

Cześć! Grad pytań. Zapraszam do zespołu!

Napięcie sieciowe..., w instalacji trójfazowej? Sposoby podłączania silników? Jak regulować prędkość silnika? Miernictwo? Jak czytać ruch maszyny? Rodzaje przycisków sterowniczych? Rodzaje czujników? Sposoby regulacji? Podstawowe rodzaje obciążeń elektrycznych?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
@@@

Pani AZ z brygady A prowadząca repack powinna w trybie natychmiastowym sięgnąć po pomoc specjalisty, ponieważ do pracy z ludźmi się nie nadaje. Jedyne co potrafi to wydrzeć się i ustawić takt na najwyższy możliwy - bo przecież norma musi być. Głównie "pracuje" na palarni i każdego dnia znajduje sobie nową ofiarę, na której będzie wyładowywać swoje frustracje i niespełnienie życiowe. Przemądrzała, AROGANCKA, wprowadzająca napiętą atmosferę. Jeśli ktoś postanowi postawić się jej bezpodstawnym atakom - najprawdopodobniej następnego dnia nie znajdzie się w grafiku u niej na linii.

Znany
@@@@

Tak tu jest święta racja ta kobieta nie powinna prowadzić Lini każdy człowiek ma wiedzieć jak pracować ona jako lider powinna pokazać prace i pomoc ludziom a nie wyżywać się na innych Pani AZ my nie jesteśmy ludźmi z Ukrainy jak pani się darło na całą hale ale jesteśmy Polakami i się nie damy a jak pani nie odpowiada to polecam wizytę u psychologa bo widocznie ma pani problemy nie umiac się poradzić wyżywa się pani na ludziach w pracy co wypełniają swoje obowiązki a pani najlepiej to by chciała aby robić za panią a pani patrzeć tylko w komputer jest pani takim samym człowiekiem

Dziękujemy za piękna imprezę i dziękujemy zarządowi za organizacje zabawy z której jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi

Były pracownik produkcji.

Jak macie zamiar zatrudnić się w przyszłym sezonie to nie na zmianę A. Jedno dno i nic więcej. Panie K.J siedza nic nie robią jedna na magazynie wysiaduje druga na papierosie.Nawet do wc nie ma kto cię zmienić. Uwagi robią za włosy i paznokcie a jedna kolczyki obklejone plastrem nosi po produkcji.Wstyd. To ma być osoba która daje przykład. Jedno mnie dziwi ze Pan Kierownik zmianowy nie interweniuje i nie zwraca uwagi na nic.Problem z ludźmi bo nikt tam nie chce pracować.Niech ktoś w końcu zobaczy co tam się wyprawia!!!!

Jurek

Z tego co wiem praca tylko sezonowa potem tylko usłyszymy dziękuję wysyłają ludzi na urlopy stałych pracowników ludziom z agencji obiecują że do grudnia a tu bomba z góry pracujecie do końca tygodnia dlaczego nas nie poinformują wcześniej że do końca miesiąca z czego człowiek ma potem żyć firma bez przyszłości

Bożena

Pracuje w tej firmie już długo i co rok zawsze tak jest choć zatrudniają przez agencje ludzie zostają oszukani bo prace im dawają na pół roku do momentu kiedy sezon trwa jak jest dobre zlecenie przedłużają do grudnia a potem koniec zlecenia sierpień i w ostatni dzień tygodnia że ludzie już są nie potrzebni i zwalniają więc co to za przyszłość a ruszy nowy sezon i ludzie nic nie umieją trzeba ich uczyć na nowo nie ma przyszłości w takiej firmie poprostu wstyd że to firma nie potrawi zrobić prawdziwej godnej pracy dla ludzi dobrze ze maja tanią siłę roboczą ale kiedyś to się zakonczy

Cały czas problemy na brygadzie A GRAFIK PRZEWRACANY DO GÓRY NOGAMI nic się nie zmienia poprostu na tą brygade najlepiej nie iść bo niczego się nikt nie nauczy bo każdy ma swoje stanowisku a drugiej osobie nie pokaże ale przyjdzie czas kiedy zabraknie ludzi i nie będzie miał kto ich zastąpić

Bolek

Znowu zwolnienia w zakładzie pracy jak czasami patrze jest to firma gdzie nie ma przyszłości niczego cie nie nauczą jedna Pani z repacku A.D i jej syn i koleżanka nic nie potrawią a kierownik M.Z myśli że są siła tej firmy widać że ręka rękę myje masz znajomości masz prace a tylko trochę pracujesz tu trochę tam a nic nie potrawisz bo nikt cie nie nauczy niczego poprostu firma bez wkładu i przyszłości do puki trwa sezon to jest ok a potem znowu zatrudniają ludzi co nic nie potrawia

Czy urlop w Nestle Polska jest płatny 100%?

Tomasz

Witam dlaczego w tej firmie dzieją się różne rzeczy a szczególnie, na brygadzie A KTORA JEST NAJGORSZA JAKA MOŻE KAŻDY OBGADUJE PRACOWNIKA A SAM NIE POPATRZY NA SIEBIE WIECZNIE LUDZI BRAK NA TEJ ZMIANIE LABORATKI ZAMIAST POMÓŻ TO NIE BO TRZEBA WYJŚĆ NA PAPIEROSA 2 RAZY W DNIU TO BEZ ODBIJANIA TO CZEMU OSOBA KTORA NIE PALI MA PRZERWE 20 MIN A OSOBY PALACE 30-40 MIN KAZDY PATRZY NA KOGOS DUZO ZMIAN TRZEBA NA TEJ BRYGADZIE WPROWADZIC ALE WIDAC KIEROWNIKA TO NIE INTERESUJE LICZY SIE TYLKO KASA A NIE POMOC DLA PRACOWNIKOW I JAK OPISAC FIRME POZYTYWNIE SKORO DZIEJA SIE TY CYRKI KTORYCH NIC NIC NIE WIE A WSZYSTKO ROBI ŹLE

Tatus

Jak to jest że mówią że nie ma zleceń na produkcję, zwalniają ludzi za miesiąc ich przyjmują, rzucają ludźmi w tą i w tamtą a potem znowu szukają (usunięte przez administratora) do pracy umowy na parę miesięcy jaki zysk ma agencja pracy ktora na to pozwala ludzie chcą pracować i być bezpieczni a nie przyjąć na parę miesięcy i zwalniać co AGENCJA PODADKU NIE PŁACI WSTYD ŻE TAKA FIRMA ROBI LUDZI Z (usunięte przez administratora)

Lkas
@Tatus

Niestety produkcja lodów w dużej mierze zależy od tego jaka jest pogoda na dworze i jaki zbyt lodów jest w danym roku.Nie sztuka naprodukowac, a później tego nie sprzedać. Dlatego jest to praca sezonowa, jeżeli widzą, że jest duże zapotrzebowanie na lody to zatrudniają i zwiększają produkcję. Myślę, że to jest jasne, lód ważny jest przez jakiś okres czasu, 2-3lata. Zazwyczaj sklepy chcą mieć świeże lody. Mam nadzieję, że w jakiś sposób wyjaśniono powyższy problem.

Mutek
@Lkas

Praca sezonowa , tak ci się wydaje większość ludzi w tej firmie to ukraina poczekaj kiedy oni wyjadą to żaden polak nie podejmie się tu pracy a ludzie z Namyslowa szczególnie ludzie szukają pracy by mieć przyszłość a nie sezonowa

Gucio
@Mutek

Mutek ,niech zejdzie z twojej twarzy smutek. Nic się nie martw będą ludzie do pracy , czy to z Polski czy z Ukrainy. Często i gęsto wracają ludzie pracownicy, którzy mówili, że tu już nie wrócą, a rzeczywistość jest taka , że wracają i po powrocie tutaj mówią że tu jest lepiej w porównaniu z inną pracą do której wyjechali.

Górski

Jak widać firma nie interesuje się pracownikami z Polski każdy ma to gdzieś lepiej tania siła robocza z Ukrainy jak widać zakład mało dba o swoich stałych pracowników a podniesienie kwalfilacji nie ma szans by człowiek miał się uczuć a już nie wspomnę brygady A to najgorsza grupa pracowników

Praca

Na jaka zmianę najlepiej się przyjąć?

Jojuek

Dziękujemy firmie froneri za gwarantowanie wolnego i długiego weekendu jesteście firma dla której warto pracować

Jakto

Dlaczego w Polsce 1 i 3 maj obowiązuje wolne zaklad pracuje bo UKAINCY są chętni ich te święto nie interesuje , Polak się nie liczy to widać że Ukrainiec jest ważny kto tu będzie dalej pracował gdy ukraincy wyjadą Polacy z Namyslowa nie są chętni do pracy w tej firmie

Gumis

Dlaczego w tej firmie nie potrawia zrobić grafiku aby na każdej Lini były te same osoby które się uczą a potem zastępują je innymi jedno tu jest pewne UKRAINIEC TU MOZE WSZYSTKO BO POLACY NIE SĄ TRAKTOWANI POWAZNIE

Bolek

Witam każdy w tej firmie narzeka ja tam jestem zadowolony praca jest prosta , zarobki w porządku najlepsza zmiana to A dziwię się ludziom co niechca pracować wolą siedzieć w domach na zasiłkach jak praca jest więc zapraszamy

ski
@Bolek

szko to co teraz przeczytałem jesteś zadowolony ze swoich zarobków xd Ukraińcy maja więcej na godzinę niż pracownicy na stałe to gratuluję zajebistego podejścia.

@ski

To jak co tak mało zawsze możesz zmienić pracę nikt cie tam nie trzyma na siłę, mają więcej ale tylko na sezon a ty masz na stałe ale oni więcej robią niż ty sam najlepiej siedzieć a oni niech robią to po co pracujesz jak ci mało niech szkoli się inny co mu zależy

@ski

Najlepiej nic nie robić i nic nie mieć, niż zarobić trochę mniej od kogoś, kto robi więcej. Gratuluję podejścia do życia. A nie lepiej dobrze pracować i pilnować siebie, niż ciągle zaglądać do czyjegoś portfela? Może to zaglądanie na innych zajmuje ci tyle czasu, że nie masz kiedy wykonywać swoich obowiązków? Może różnice w zarobkach są uzasadnione

pyza
@Bolek

Tylko sezon nie ma konkretnej pracy na umowe o pracę ...

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Nestle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 44 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska