Opinie o Nestle Polska w Namysłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska w Namysłów

Nikoc

Każdy tylko z pretensjami praca w tej firmie to radość zarobki w miarę ,a niektórzy to albo ciężka praca, albo małe zarobki to zmienić na lepszą a nie obgadywać co druga osobę w każdym zakładzie jest sezon tak jak tu a niektórzy to kawa papieros a robić nie inni zajmijcie się sobą bo lepszej firmy nie znajdziecie

Tutifruti

Te udolny jakim prawem mówisz,że technicy są nieudolni xd jak żeś taki mądry to proszę pokaż jak się zabytkowa linie prowadzi. Z tego niebieskiego kasku i kijka w (usunięte przez administratora) Całkowicie ...... Już ..... No ale cóż z tego Wolczyna to nikt inteligencja nie świeci tylko kozakowaniem a i przestań już na tych zebraniach pier. Bo zygac się już chce a w czerwonym na ry... Już bardziej piękniejszy nie będziesz wiesku

Technical
@Tutifruti

Zabytkową linię prowadzi się naciskając guzik start, mniej zabytkową? start jest napisane na panelu.

Człek
@Tutifruti

Taaa xD start na komputerku a resztę papierowy o kołowy zrobią

Roki balboa
@Tutifruti

No proszę i znowu nasz ulubieniec z paletowni wrócił mały (usunięte przez administratora) a już myślałem że wyjeba... Tym trupem Na Ukrainę :/

Zozol

Zal mi Was ludzie tracicie swoje wartości dla chwili prxyjemnosci i pokazania się co to nie Wy ! Dobrze ze w zakładzie zachowały się osoby które wiedza co to wierność kolezenstwo praca i można porozmawiać o życiu codziennym i tym co się dzieje w zakładzie i zostaje to między nami .... a od większości to falsz bije na kilometr

Gibon

A cóż to się w czoraj wydarzyło naszej ulubionej koleżance że zmiany 2

@Gibon

Komuś się nie podobają komentarze bo już pousowane któryś pan albo Pani się boi o to że prawda wychodzi na jaw

Elektryk

Cześć! Grad pytań. Zapraszam do zespołu!

Napięcie sieciowe..., w instalacji trójfazowej? Sposoby podłączania silników? Jak regulować prędkość silnika? Miernictwo? Jak czytać ruch maszyny? Rodzaje przycisków sterowniczych? Rodzaje czujników? Sposoby regulacji? Podstawowe rodzaje obciążeń elektrycznych?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Party

A później co niektóre osoby się dziwią że tu się pisze o takich sytuacjach ... same sobie jesteście baby winne za mezatych się bierzecie i vice versa zero wstydu bo was swędzi

Nikoc

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU I UDANEJ ZABAWY I SZYBKIEGO POWROTU DO FRONERI ABY SUPER SIE PRACOWALO

Janka

Trzeba uważać z kim się rozmawia i o czym

Janek
@Janka

Z tobą na pewno nie mozna

Janek
@Janka

A przede wszystkim trzeba trzymać jape na kłódkę.

Robotnik

Będą podwyżki po nowym roku ?

Heh
@Robotnik

Tak gazu, prądu i paliwa????

@Heh

A mnie wiadomo, że mają spaść a nie w górę iść ????????????

Edzia

No (usunięte przez administratora) z paletowni dobry bajerant tylko nigdy mu nie wychodzi a później i owszem gada głupoty

Naruto
@Edzia

Bajerant , dobrze powiedziane .On nigdy nic mądrego nie mówi. I zawsze gada głupoty.

To nie fabryka gwoździ, więc można spożywać produkty. Pracownicy pewnych działów wręcz maja za zadanie uzupełniac lodówki.

No żeby tylko lodowki uzupelnial to bylo by dobrze

Co wy gadacie Mirek jest wporzadku kiedy potrzeba dzwonisz do niego i ci da lody jakie zechcesz

Agnieszka

Witam. Jestem zainteresowana pracą w Nestle . Słyszałam że Pl nie przyjmuje się do tego zakładu tylko Ukraińców. Co trzeba zrobić aby mnie przyjęli na normalnych warunkach pracy ? Dziękuję życzliwej osobie za odp zbędne komentarze proszę darować.

Gumis
@Agnieszka

Wystarczy włóczyć kierownikowi zmianowemu do łóżka i masz umowę na stałe a nawet możesz zostać zastępca kierownika . A najlepiej przekształć się na Ukrainkę to będziesz mieć jeszcze lepiej

@Agnieszka

Zgłoś do działu Kadr chęć podjęcia pracy. Możesz zadzwonić na ogólnodostępny numer telefonu do Froneri Namysłów. Osoba z recepcji przekieruje Cię do Kadr. W fabryce pracują osoby z PL jak i zagranicy.

Itka
@Gumis

Baaa nawet linie poprowadzisz jak się dobrze uśmiechniesz do kierownika zmianowego. Dziewczyny w tym zakładzie macie szanse!

Każdy

Praca jest kto się pokaże że mu zależy na pracy to dostanie się przez froneri po jakimś czasie mądry ten co pracuje lata we froneri i tylko dyskutuje kawa i papieros a wykorzystuje Ukraińca i nikt tego nie widzi co do firmy współpraca bardzo dobra ,zarobki super, dbają o pracownika tylko trzeba chcieć

Każdy

Dzisiaj każdy tylko patrzy kto co robi zajmijcie się robotą bo każdy chodzi jak chce jak komuś zależy to będzie zadowolony weekend wolny a pytają się kiedy do roboty a ruszy sezon to płacz i lament zarobki są naprawdę dobre i innej lepszej nie znajdziecie a jak macie mało to nikt nikogo nie trzyma każdy wie kto co robi zajmijcie się praca i swoim życiem a nie życiem innych

Jol

Operator może i znasz ale nie wiesz jaki jest w stosunku do kobiet i to kiedy jest pod wplywem także jak dużo nie wiesz to nie pisz głupot

Harnaś

Są przyjecia? Można pracować w soboty i po 12h

Czekam

Powiem tak każdy ma swoją zmianę i pracuje z grupą osób z którymi można się pośmiać pożartować ale widać że teraz jest trudny okres bo nie ma dużej produkcji , kiedy ruszy sezon , to będziemy latać tam i z powrotem jak narazie połowa ludzi narzeka na firmę wszystkiego macie malo a kto wam tu każe pracować zmieńcie firmę tylko co stare lata już gdzie was przyjmą, wszyscy potrawicie narzekać dlaczego się nie odezwiecie są spotkania gdzie jest Solidarność pomoc pracowników cisza bo kasę dostaje dodatkowa to się boi Tak jest w Polsce pamiętajcie praca zarobki i nagrody ,paczki i lody to jest piękne że firma się stara o pracownika tylko trzeba pokazać że się chce

Operator

Wy juz jak ktoś z kimś stanie pogada posmieje głupoty pocisnie to zaraz podrywacz romanse jak on czy ona tak może . Sam wiem po sobie ze mam grupę osób z którymi mogę i chce taki miec kontakt. Lepeij się pośmiać niż szukać i spiskować przeciwko sobie . Romka znam i czasami coś powie szczerze komuś to zaraz chcecie podłożyć mu swinie.

Budzik

Powiem jedno praca super zarobki bardzo dobre a skoro komuś mało to niech znajdzie sobie inny zaklad jak mu mało

Czekający

Witam czekam na rozpoczęcie sezonu połowa ludzi już jest zdecydowanie za ruszeniem każdy myśli tylko aby nie weszła 4 brygadowka chcą zrobić niedziele pracujące to zdecydujcie i wróćmy do formy całoroczny sezon w pełni gotowości

Nikim

Chciałem was pozdrowić i bardzo dobrze się pracuje, każdy wie co dana osoba robi każdy wie o każdym człowieku jedni chodzą jak chcą tak pracują uważajcie na siebie bo lepszego zakładu nie poznacie zarobki są super

Zozol

Śmieszne bardzo co wypisujcie

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Nestle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 44 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska