x-kom sp. z o.o.

Opinie o x-kom sp. z o.o.

k.

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE, TO KPINA pieniądze są śmieszne, ale podejście do pracownika jeszcze śmieszniejsze. dojeżdżam codziennie z okolic częstochowy: najpierw busik, pozniej autobus MPK. nie moge nawet zaplanowac sobie dnia bo firma wymyslila sobie prace na nocnej zmianie, przyjechalam do pracy na 22 w niedziele... tak w niedziele... i kierownik mowi, ze nie ma zamowien i mozna jechac do domu. To jakas kpina. Dzis na drugi dzien tez da sie dowiedziec, czy mam przyjsc do pracy, czy nie (trzeba przyjechac, aby dowiedziec sie, czy przyjechalo sie na marne). Jestem strasznie niezadowolona, a to nie moja wina, ze firma nie ma zamowien. A to tez nie pierwsza sytuacja, kiedy takie cos ma miejsce. Dwa tygodnie temu kierownik przyszedl na nocnej zmianie o 3 nad ranem z pytaniem, czy moge juz isc do domu bo praca zrobiona (bardzo smieszne, bo o 3 autobusy nie jezdza w miescie). OKROPNY BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKOW nie dziwie sie ze firma nie ma zamowien tez sama juz tam nic nie kupie i nie polece tego sklepu NIGDY

ghfjhethgdgf
@k.

W imieniu firmy x-kom chciałbym Cię przeprosić za zaistniała sytuację. Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Przepraszam chociaż nie muszę, za tych, którzy powinni Cię przeprosić, ale nie przepraszają.

C

Nocnej zmianie to żadna brygada nie odpowiada

D
@C

? Dziwna teoria.

hgfjighertyeghdi

Nie polecam firmy. Praca w tej firmie to strata czasu.

Luthor
@hgfjighertyeghdi

Pełna zgoda.

majki
@hgfjighertyeghdi

możesz rozwinąć dlaczego?

Wojciech L

X-kom to świetna firma do pierwszej wypłaty. Specjalistki z HR obiecują gruszki na wierzbie. Serwis przy ulicy Rejtana to miejsce porównywalne do (usunięte przez administratora). Toalety, do których się wychodzi odliczają czas pracy z przerwy. Szef mówi, że nie da rady tego fizycznie ogarnać, ale na gębę załatwimy wszystko. W razie sraczki, czas odliczą i będzie sie zgadzać. Team Leader od pługa oderwany jest największym idiotą w całym SKL, tak mocno stosował mobbing, że jak bozia pokarała to teraz jest najlepszym przelożonym świata. Polecam ten serwis każdemu idiocie, który za michę ryżu zrobi wszystko :)

x-kom
@Wojciech L

Nie ma jakiejkolwiek zgody na mobbing w naszej firmie. Jeżeli wiesz o takim przypadku, zgłoś to do przełożonego. Jeżeli Twoim zdaniem przełożony nie reaguje, zawsze możesz zgłosić to do jego przełożonego. Nawet do prezesa, który pracuje w open space, razem ze wszystkimi pracownikami. Regularnie można go spotkać na korytarzach, rozmawia z napotkanymi ludźmi. Można go zahaczyć w każdej sprawie. Wejście do oddziału na Bojemskiego mają wszyscy pracownicy naszej firmy, niezależnie od tego gdzie pracują. Nie bagatelizujemy i nigdy nie będzie bagatelizować takich zgłoszeń. W 2018 roku większość firmy przeniosła się do nowego i nowoczesnego budynku przy ulicy Bojemskiego 25 w Częstochowie. Jeden dział pozostał przy ulicy Rejtana. Również ten zespół planujemy przenieść do nowego budynku, chcemy to zrobić w 2021 roku. Do tego czasu staramy się utrzymać należyty poziom obecnej lokalizacji. Jeżeli pracownik chce lub musi iść do toalety to po prostu do niej idzie. Nikt nie stoi mu wtedy nad głową ze stoperem. Każdy pracownik jest godnie traktowany i zawsze rozumiemy różne sytuacje losowe.

Wojskowy
@x-kom

Wiem o takim przypadku ze zgłaszane było do szefa i niedoszłego księdza tak mówią ludzie i zakopali pod dywan sprawe. Jak te spadające lampy w tym ambarasie. Szkoda gadać bo xkom napisze, że i tak najlepszy serwis to na rejtana

KAPITAN Z ZAŁOGI G
@Wojskowy

NO RACJA

Były wozkowy
@KAPITAN Z ZAŁOGI G

Logistyka są wporzo chłopaki

Konsultant Ds. Obsługi Klienta

Dziewczyna prowadząca rozmowę kwalifikacyjną niby miła, ale na każdą moją odpowiedź reagowała głupim uśmieszkiem wręcz lekceważącym... Na koniec obiecała poinformować mailowo o wyniku rozmowy nawet jeśli będzie negatywny. Mail miał przyjść do 7 dni po rozmowie, mija 2 tydzień ???? gratuluję szacunku do drugiego człowieka, a raczej jego BRAKU!

Niezbyt konkretne, pytania o hobby jakby to miało wpływ na stanowisko, o które się ubiegałam... Po tej rozmowie nawet gdybym dostała tą pracę to i tak bym odrzuciła tę propozycję.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jaki jest wkład kierownictwa X-Kom Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Żaden :) odbijają się o 15 i niech się dzieje.

Lewy

Jest was więcej. Od niejednego woniaje malpeczka. Szczególnie na nockach ludziska się wzmacniają. Ale jest ogólne przyzwolenie na to więc luz. Ot a później laptop idzie zamiast kabelka ????

Magii111

Chciałam się zapytać czy na magazynie pracują sami mężczyźni ,czy kobiety też są przyjmowane ?

Zxc
@Magii111

Tak, kobiety są przyjmowane.

Katarzyna

Dzień dobry, ostatnio pojawiła się u Państwa oferta pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac, chciałabym się dowiedzieć czy po okresie próbnym oferują Państwo umowę na czas nieokreślony oraz jakie są widełki wynagrodzenia dla osoby spełniającej wszystkie wymagania w ofercie pracy? Serdecznie pozdrawiam Os Katarzyna

Blackhawk
@Katarzyna

Nie mogę powiedzieć nic o wynagrodzeniu, natomiast jeśli chodzi o umowę, to po trzymiesięcznym okresie próbnym, otrzyma Pani umowę na pół roku. Trzecia umowa jest podpisywana na czas nieokreślony. Pozdrawiam.

Xkom
@Katarzyna

Powodzenia... Która to już osoba na tym stanowisku w ciągu ostatnich 2 lat? Coś z tym stanowiskiem chyba nie tak...

Ciekawski

Witam, co do pracy na magazynie w Częstochowie orientuje się ktoś na ile zmian się pracuje?

xx
@Ciekawski

oficjalnie na 2, 6-14 i 14-22 ale czasami z niewiadomych przyczyn dochodzi zmiana 10-18

Xkom
@xx

Albo nocki 22-6. No i przymusowe ochotnicze nadgodziny.

Włodek

Poczuj się jak one się czują

PK

Pracował ktoś na stanowisku Product Manager? Powie więcej o tym stanowisku?

M

Cześć, Czy ktoś z Was miał propozycję od x-komu, aby pracować jako copywriter / redaktor SEO? Jak to wygląda w rzeczywistości? Dałem swoje zadanie rekrutacyjne i czekam na odpowiedź w tej sprawie. A może ktoś już pracował na takim stanowisku i udzieli mi odpowiedzi na to pytanie?

Pracowałem w dziale grafików w marketingu, początkowo jest ciężko, dużo pracy. Ale trzeba złapać swoje tempo i praca robi się przyjemna. - od początku organizacyjnie rekrutacja i zadania, wysoki poziom. - fajny zespół, liderzy pomocni, choć czasem za bardzo gonią - jest możliwość pracy zdalnej to duży plus! Zrezygnowałem przez pieniążki, ale to może moje za duże wymagania po okresie próbnym.

klam
@Paweł

a jakie pieniążki?

Znajomość języków

Czy w x-komie na stanowisku doradcy klienta wymagana jest znajomość języka angielskiego?

Czy to prawda że zamykaja magazyn?

Xyz

Witam, czy 18 latek bez doświadczenia ma szanse się dostać na jakieś stanowisko? (technik informatyk)

kapi

byłem na stażu w IT, x-kom to dobry klimat, fajni ludzie i nowoczesna siedziba, to była moja pierwsza "oficjalna" praca jeszcze na studiach, polecam

Memo
@kapi

Tez tam pracowałem. Fajna praca? Hm... tego tak bym nie nazwał. Po prostu praca jak na produkcji... skanowanie, pakowanie zbieranie towaru, ogólnie ogłupiające i odmóżdżające. Ale jeśli taki jest poziom ludzi na studiach że im to odpowiada to jak najbardziej polecam

hdksl
@Memo

ale kolega pisał, ze miał staż w dziale IT, nie na produkcji ;) a tu od razu jakis hejt na niego

Magazynierzy

Kiedy będą podwyżki?

Mechu
@Magazynierzy

A nie było już?

beata

Właśnie odstąpiłam od umowy. Jedyną kompetentną osobą w udzieleniu pomocy okazał się rzecznik prasowy firmy

Xrobot
@beata

umowa dotyczy zakupu towaru?

Ziombol

mistrz rekomendacji - praca zdalna. Miał ktoś styczność albo doświadczenie z takim stanowiskiem u nich? Jakiś realny przedział ile można wyciągnąć przy 6-8 h pracy dziennie? Dzięki

Lolek
@Ziombol

500zl miesięcznie przy 10 h pracy nie warto

Bolek
@Lolek

Chyba 5000... W końcu to firma xkom.

Zostaw merytoryczną opinię o x-kom sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w x-kom sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy x-kom sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w x-kom sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 8 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy x-kom sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w x-kom sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

x-kom sp. z o.o.