Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

***

Milo by było w końcu się dowiedzieć czy 3p prscuje pomiędzy świętami a nowym rokiem... wszystkie działy od 2 tygodni już wiedzą na czym stoją a my? Czy my musimy zawsze na ostatnią chwilę się dowiadywać? Czy kupić bilety miesieczne jak zorganizować sobie dojazdy bo nie każdy ma samochód....

Mops

Piękne talony w tym roku! Dziękuję prezesie!

Może ktoś podzielić się opinią na temat pracy operatora lini na dziale galwanizacja ? Na czym polega praca, ciężko jest i jak ludzie tam pracujący ?

Pan Nick
@Nowy

Daj sobie lepiej spokój. Głodowe pensje jak w całym zakładzie i praca w warunkach szkodliwych - wystarczy?

Filip
@Pan Nick

Dziś na portalach ogłoszeniowych prawdziwy wysyp ogłoszeń nawet przez agencję pracy szukają pracowników ale pensja jest pod wszelką krytyką.

Pan Nick
@Filip

Starych nie doceniają, to niech nowych szukają. Życzę im niepowodzenia.

Pan
@Pan Nick

To prawda. Stary pracownik to jak zło konieczne. Do osób którzy nie mają jeszcze żadnego doświadczenia maja o wiele więcej szacunku!

Seko
@Pan

Tak to jest doświadczonych pracowników mają w (usunięte przez administratora) wola młodzików zatrudniać .

Donnek
@Seko

Bo tylko młodym można płacić najniższa krajowa. Taki pracownik mało oczekuje i też mało z siebie moze dać! Ale za to w słupkach wszystko gra!

Zoo
@Donnek

Tak bo starzy muszą na takich tyrać bo godzin nie ma.A taki młody to ci powie że zamało mu płacą aby musiał tyle robić. I jeszcze dostają więcej bo podatku nie pobierają im tyle.

Witam, jak wam się pracuje na zachemie? Proszę o szczere opinie dziękuję

Renia

Kpisz sobie?

@Renia

Oczywiście że nie, dlaczego miał bym to robić?

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Rydzyk

Chcemy podwyżki od nowego roku na normalnym poziomie nie tylko naj.krajowa tym ludzią gdzie pracuje tu ponad połowa zakładu. Żadnych premii św. Chcemy co miesiąc mieć więcej tyle mam do powiedzwnia.

Zielono mi

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego w tym zakładzie wszystkie działy rozpoczynają nocki przed świętami w niedzielę.Tylko kable w poniedziałki.

$$$$
@Zielono mi

Wystarczy takie pytanie zadać na go meetingu. Pewno będzie szybciej odpowied niż ta droga

Paczka

Witam czy ktoś mi powie kiedy będę paczki ze związków?? Dziękuję

Będzie w końcu jakaś premia świąteczna w tym roku czy zarzad się wymiksuje. Czy ktoś coś wie na ten temat. Nie pytam o kasę z socjalnego bo to wiadomo że bedzie grupa +100 zł

Darek
@123

100zl z socjalnego na Święta??? To socjal musi dokładać do Świat? Nie to szacun! Pracownicy są jednak doceniani!

Być może NOWA

Witam, jutro mam rozmowę a agencji o pracę właśnie w Tyco.. Mam pytanie odnośnie atmosfery jak i samej pracy w Tyco?

Wqrw
@Być może NOWA

Zastanów się dwa razy, a najlepiej osiem ;)

Być może NOWA
@Wqrw

Hmm... Właśnie widzę, z tych opinii tutaj... Aż tak źle? :) a zarobki są adekwatne do pracy?

Zielona krowa
@Być może NOWA

Zarobki? Najniższa krajowa, dodatek za godziny nocne który ci się należy z kodeksu pracy, i jak się załapiesz to nadgodziny. Praca? Praca jako taka nie jest zła, większość stanowisk jest siedzących, dla nowej osoby większość jest trudna bo nieznana ale do opanowania i później wręcz łatwa. Ale atmosfera... To inna sprawa. Jeśli potrafisz jednym uchem wpuścić a drugim wypuścić, jeśli nie rusza Cię faworyzowanie innych, podkładanie kłód pod nogi, jeśli nie ruszają Cię plotki lub nauczysz się to bagatelizować, to jest szansa że wytrzymasz. Tyle że licz się z tym że możesz się na koniec każdej umowy dowiedzieć że nie przedłużają z Tobą dalej. Dzień przed, lub nawet w ostatni dzień umowy - tam to norma.

Wqrw
@Być może NOWA

Nie mogę się wypowiadać za inne działy, podejrzewam że jako operatorka nie będziesz miała źle. Ale nie nastawiaj się na jakiekolwiek docenienie twojej pracy, szacunek, czy etyczne zachowanie przełożonych.

TE

W zakładzie tak poruszają temat etyki,a na kablach pani brygadzistki ma pod sobą córkę swojej koleżanki.I dziewczyna czuje się bezkarna, robi co chce a brygadzistka nie reaguje. Dziewczyna nie ponosi żadnych konsekwencji swoich zachowań . A innym za takie zachowanie dawno by się dostało

Grandfos
@TE

Mowa o tej co się z ustawiaczem prowadza na nockach po szatni męskiej

Kable
@TE

Zgłoście to tym od etyki w kadrach jak tak sobie dużo pozwala a brygadzistki nie reaguje to firma ma regulamin a z tego co widzę laska przegina

Kable
@TE

Tylko znajdźcie najlepiej świadka kogoś z kim robi .Na pewno robi z kimś gdzie nie ma wyrobienia i ta osoba dostała ochszan .I pewnie chętnie potwierdzi jaki to Jaś wędrowniczek i jej zachowanie. Raczej nikt niema ochoty dostawać opiepszu z za jakiegoś lesera.

Tatiana

Najlepsze są te agencje pracy jedna za drugą dzień w dzień zamieszczają te same ogłoszenia monter / monterka. Taka to wspaniała praca że non stop szukają pracowników .

Daniel

Dostałem propozycję pracy na magazyniera w tej firmie. Czy warto wogule zawracać sobie głowę? Jak się pracuje na tym stanowisku i na jaką kasę można liczyć ?

@Daniel

Zawsze warto spróbować lecz na dobrą kasę to liczyć nie możesz ten zaklad nie zalicza się do dobrze platnych raczej do najniżej zarabiających w regionie a co do atmosfery to niestety tam gdzie mało płacą ludzie sa sobie wilkiem bo walczą o przetrwanie a do tego od października są redukcje pracowników wiec dziwię się po co zatrudniaja nowych ludzi do pracy

HRman
@123

Nazywaja ta zatrudnic backup'a. To znaczy zatrudniaja, zeby miec kogo zwolnic, jak juz trzeba bedzie kogosc wskazac. W ten sposob stara klika zapewnia sobie ochrone przed zwolnieniem, a HR nie interesuje kogo zwolnia -liczy sie sztuka.

@Daniel

Nie warto. Spróbować warto ale jeśli teraz nie masz innej pracy. Bo jeśli masz zrezygnować z obecnej pracy to lepiej odpuść sobie tyco.

Przeżyłem tl

Po około 2 latach pojawiam się na stronie aby oświecić tych którzy chcą poświęcić swoje życie dla firmy, ja miałem okazję pracować żółtym, jeżeli chodzi o samą pracę nie mogę powiedzieć złego slowo( ale firma niech zainwestuje chociaż w maszyny i sprzęt do pracy dla pracownika) zaliczyłem od 0 piętro, 2 piętro, 4pietro, i stwierdzić mogę, że tam idąc do pracy musisz się liczyć że to nie firma USA tylko układ Pruszcz Gdański, nie musisz nic umieć, nie musisz mieć wykształcenia, wystarczy być blisko odpowiednich osób, to gwarantuje ci władze nawet większą niż ma, niby pan prezes firmy, ale również pamiętaj, nie wychylaj się że coś potrafisz, alba jak ja uświadomiłem swojego przełożonego że zmieniając stanowisko pracy również w umowie muszę przejść badania, to prawie go zabiłem,, i jego kolory na twarzy sugerowały... On zna swoje prawa=, do zwolnienia,, następna sprawa, wypłata mizerna,, ja zarabiałem za sugestie, ale wypłacalność firmy powolna, procedury akceptacji jak w epoce kamienia łupanego, ten zakład przypomina zakłady z lat 70tych,,,sa tak zwane,, łaziki,, co poprostu tylko sobie chodzą, są ci od brudnej roboty, jest prezes, ale np _ółty zarządza się wewnątrz sam w sobie, między kumami, jest parę miejsc gdzie w zakładzie ludzie zapiera....,, ale ich mają w (usunięte przez administratora) PAMIĘTAJ ZATRUDNIAJĄC SIĘ, MUSISZ UDAWAĆ GŁUPIEGO,

Lama
@Przeżyłem tl

Chyba chodziło Tobie o Pruszcz Pomorski!

Ilona
@Przeżyłem tl

...ta elita, to chyba z Pruszcza Pomorskiego?

Gabi
@Ilona

Tak pewnie chodzi o Pruszcz Pomorski zgadzam się że ludzie z tej wiochy to jedna wielka klika trzymają się razem ze sobą i lansują na różne stanowiska oraz pną się po szczeblach do władzy i rozsiewają jak zaraza po całym zakładzie popierajac (usunięte przez administratora)

Ptak
@Gabi

:) ja latam

Tycowiec

Halo puk puk czy w tym zakladzie funkcjonują jeszcze zwiazki bo jakoś ich nie widać może jak będą paczki na święta to się ujawnią do jednych to nawet telefon nie odpowiada

Zuki
@Tycowiec

Związki to raczej nie związki skoro brak kontaktu.

Metal
@Zuki

Kto się wypisał ten raczej nie żałuje!

Magazyn

A jak obecnie jest na magazynie? Kto jest obecnie brygadzista? Bardzo miło wspominam pobyt tam...

Magazynier
@Magazyn

Nigdy lepiej nie było, zarobki poszły mocno w górę, a brygadzista to człowiek " do rany przyłóż", ciepły serdeczny, wyrozumiały, który zawsze Cię wysłucha i pomoże.

@Magazynier

Pracowałem tam rok nie polecam. Atmosfera nie najlepsza robota taka sobie. Nie pozdrawiam ekipy z magazynu.

Exc
@Magazyn

Zawsze można nich liczyć i są spoko. Niestety są ludzi, którzy są oporni do pracy i nawet po czasie wylewają pomyje na innych. Chyba tutaj działa (usunięte przez administratora) może nawet z mogileńskich lasów.

@Exc

Niektórzy byli spoko dużo od niektórych się nauczyłem pochwały kieruję w szczególności do Michała P. jeśli jeszcze pracuje to serdeczne pozdrowienia ????

Lupa

Attentione attentione! Nie zbliżać się do Sparty bo zakład padnie...

heniek
@Lupa

Na wtryskarkach jest najwięcej zakażeń, a kierownik udaje ze wszystko jest pod kontrolą. Tylko codziennie są nowi zakażeni.

Ona
@Lupa

A co koronki się boisz oni się nie boją będą pracować tak działa ta firma a wtryskarki dadzą rade maja tak wspaniałych pracowników ze będą sprzedawać się wzajemnie obrabianie tylkow i tylko patrzą komu powinien się noga aby uprzejmie donieść gorze jest taki jeden

Covid
@Ona

Najgorszy dział w zakladzie

Rob
@Covid

Gorzej jest tylko na tłoczni, sami podpierdalacze.

Dk

Piszę z prośbą do kierownictwa czy mogli by coś zrobić porządek z papierosami potrafiliście zrobić zakaz używania urządzeń multimedialnych to zróbcie porządek z papierosami bo jak się wchodzi do szatni to aż zatyka człowieka, mam szafkę na samym początku jak wychodzę z zakładu to czuję same papierosy. Do osób które palą papierosy uszanujcie ze ktoś nie pali i nie ma ochoty śmierdzieć i wąchać te smrody, a co nie kurzy to siedzą tam co godzinę lub nawet częściej dziękuję

Dk

O co tobie chodzi wszędzie się tak czepiasz? Pewnie to ty z tych palących?

Dk

Mi się bardzo podoba praca w TE, i lepej by się pracowało bez smrodzenia komuś życia i ciuchów ???? proszę uszanować ze ktoś nie pali papierosów i nie ma zamiaru wąchać tego smrodu na samo wejście wchodząc do szatni myślę ze chodzimy do pracy i pracują sami dorośli odpowiedzialni ludzie i chyba przerwa starczy żeby sobie zapalić na powietrzu gdzie zresztą jest wybaczone odpowiednie miejsce do tego nie mam zamiaru ciągnąć tego Tematu proszę o zrozumienie osób nie palących dziękujemy i pozdrawiamy

DK
@Dk

DK naucz się pisać którzy czy kurzy haa

@DK

Ty się nigdy w życiu nie pomyliłaś/eś ? Wydaje mi się ze musi być z ciebie straszny człowiek, to ty robisz wrażenie bardzo niezadowolonego i marudzącego i czepialskiego współczuję tobie wiesz co i nie będę marnowała czasu na takich ludzi jak ty czasu serdecznie cię pozdrawiam i proponuję zakupienia bardzo dużo melisy DOWIDZENIA!

Kotek
@Dk

Przychylam się do prośby kolegi. Udają że jest zakaz palenia a i tak w szatniach palą. Na nockach to jeszcze gorzej bo nie ma kierownictwa. Kompletna samowolka

Daria

Dla czego niektórzy przychodzą do prac np. 6:25 , 14,23 , 22:09. A mają liczone od pięknej rodziny tak jak wszyscy . A rozpoczynają pracę puzniej! Pracownicy widzą a kierownicy mają klapki na oczach.

Wladimir

Dzień u dnia non stop te same ogłoszenia w sprawie pracy. Jak nie sami szukają to przez kilka agencji pracy. To już Ukraińcy mają dość tej firmy zza PRL.u,........

Bartosz

Dobry i stabilny pracodawca, atmosfera w pracy jest ok dlatego polecam. Myślę, że pewne osoby powinny zacząć szanować swoją firmę

@Bartosz

Szacunek pracowników do firmy jest wprost proporcjonalny do szacunku jakim firma darzy swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics