Opinie o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O w Wrocław

Zuzanna

@kazik dziękuję za wyczerpującą wypowiedź. Mam jeszcze kilka pytań. Jak wyglądają warunki zatrudnienia oferowane przez "nord - Wacht Polska"? Jaki rodzaj umowy jest przedstawiany do podpisania i jak długi jest okres jej obowiązywania? Będzie to ważna informacja dla osób, które chciałyby się tam zatrudnić.

kazik

Tragedia ,pracowalem tam ponad miesiąc ,jako ochroniarz w firmie wabco. Od samego początku mówiłem ,iz jestem dyspozycyjny co drugi dzień i nie było z tym problemu. Na obiekcie było 3ech dowodzących ,a ten odpowiedzialny za grafik był akurat idiotą ,ponieważ mimo tego ze to właśnie z nim dogadalem się co do dyspozyvyjności cały czas rzucał kłody pod nogi. Jak nie 2 dni pracy pod rząd ,to wstawianie na odpowiedzialne posterunki ,na temat pracy których nie miałem pojęcia ,a wczesniej przeszkolenia nie dodtalem etc. Nie wspominając juz o tym ,iz od samego poczatku główny Menager zatrudnił mnie na jednym z tylnich posterunków ,a po przyjściu na szkolenie przerzucono mnie na przedni posterunek... No i co z tego ktoś zapyta. To ,ze stawka godzinowa na przednim była znacząco niższa ,ale nikt mnie o tym juz nie poinformował! Koniec końców ,mimo faktu ze pracować miałem co drugi dzień ,i tylko na przednim posterunku ,zostałem zwolnionu (uwaga) bo powiedziałem otwarcie (jakże uroczemu dowódzccy od grafikow) ,ze ta cała sytuacja to kpina! Ot sytuacja : przychodze rano do pracy ,na (znowu) nowy posterunek ,którego miałem nie dostać ,i który miał mi odmienić ,pytam go o co tutaj chodzi ,i słyszę żeby nie zawracać mu zupy pierdolami! Jak również ,iz mimo ,ze to on powinien to załatwić (co wynikalo z kontekstu + jest dowodzccą + ustala grafiki hello....) MAM SIE SAM DOGADAC Z INNYM PRACOENIKIEM ,JUZ W MOMENCIE BYCIA W PRACY ,czy ów pracownik CHCE się ze mną zamienić... Po krótkiej sprzeczcce ,i paru grozbach ze strony dowodzccy ,IDE wykonywać swoje obowiązki ,żeby po godzinie dowiedzieć się OD TEGO SAMEGO CZLOWIEKA ze jestem zwolniony ,bo tak rzekomo zarzadzil główny menager. Po rozmowie z głównym menagerem (wisienka na forcie) KTORY NIC O TYM NIE WIE ,i DZWONI USTALAC FAKTY. Dowiaduje się ,ze (mimo upływu miesiąca ,i niczyjego upomnienia w tej kwestii) moja dyspozycyjnosc jest problemem i ze Menager WIERZY bardziej dowodzcemu niż mi (wierzy w co xD?????) bo...ZNA GO DŁUZEJ. A na koniec najlepsze ,owy dowodzcca ,ściągnął na moje miejsce pracownika ,który miał zakaz wejścia na teren obiektu ,za prace po alkocholu. Wystarczy zrobić sobie podsumowanie ,a czarno na białym widać tragedie tej firmy

Zuza

Firma to dobry pracodawca więc może nikomu nic się nie stanie??

Zuzanna

@Waldi, napisz coś więcej odnośnie warunków pracy. Z czego wynika Twoja opinia? Czy masz jakieś doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w "nord - Wacht Polska"? Masz rację, że każdy potrzebuje pracy i dlaczego miałoby się dyskwalifikować osoby niepełnosprawne. @Xyz, w Twojej wypowiedzi chodzi o osoby z grupą inwalidzką? Może sprawę umów da się jakoś wyjaśnić z pracodawcą. Zawsze należy rozmawiać i rozwiązywać takie kwestie.

BezmózgoChron.
@Zuzanna

Wszyscy ludzie z grupą inwalidzką mają jakieś problemy , niektórzy nie mogą podnosić ciężarów ( W razie pożaru gaśnica przekracza masę 5 kg więc jest bezużyteczny), nie mogą biegać ( w przypadku zagrożenia , skuteczność takiego pracownika wynosi: 0), mają problemy z alkoholem ( częste spóźnienia , nie przychodzenie do pracy itp. ) są bezczelni ( działa to na zasadzie "Mam grupę i gdzieś tą pracę jak nie ta to znajdzie się następna przecież firmy ochroniarskie Biją się o mnie ! ") - a więc nie można na takim człowieku w żaden sposób polegać, często zdarza się tak że nie dość iż człowiek musi pilnować obiektu to jeszcze musi pilnować takiej: niepełnosprawnej osoby żeby nie wyrządziła szkód. Aczkolwiek główną wisienką na torcie w firmie Nord-Wacht jest to że ludzie z niepełnosprawnością mają większe prawa od rzetelnie wzorowych pracowników posiadając na przykład umowy o pracę których nie posiadają ci wzorowi gdyż tak firma zaoszczędzi na wypłatach. Dla firmy liczy się sztuka i przepływ pieniądza a nie rzetelny i wzorowy pracownik , oby z takim podejściem pani "kadrowa" razem z firmą utonęli w Szambie.

Waldi

Nikt nie ma na czole wypisane, że jest chory. Tacy ludzie potrzebują pracy i jeśli są trzeźwi to dlaczego nie. Firma ma dobra opinię więc nic w tym złego.

Xyz
@Waldi

Jasne, nic złego, ale biorąc pod uwagę, że oni mają umowę o pracę, a czasem się zdarzy, że trzeba za nich robić, gdyż okazują się ,,gigantami intelektu"... Żeby nie było- nie mam nic przeciwko, pod warunkiem, że jesteśmy traktowani na równo z nimi. Cóż, nie jesteśmy, bo nie mamy grupy i nie generujemy takich zysków.

ToTEnTyp

Motto firmowe na rok 2018: "przyjmujemy osoby z grupą na ochronę-mogą być alkoholicy ".

Szukajacy

Tak dobrze sie dzieje w firmie, że nie chce się nikomu pisać?

Zuzanna

@Kama co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

Kama

Firma porażka jedna z gorszych które znam nie polecam

Wizun

W umowie jest zapis że wypłata do 25 każdego miesiąca, pracuję w firmie 2lata nie zdarzyło się by po tym terminie były pieniądze, zawsze są między 20-23 każdego miesiąca

www

zatrudniają (usunięte przez administratora)na obiekcie gdzie pracuje i niema wypłaty na czas

Zuzanna

Pracujesz obecnie w firmie? Chętnie dowiemy się co lubisz w swojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Rex

Dobrze żeś Robi pracowity, tylko po kiego zwać innych "debilami"? I bez tego można wysmarować budującą opinie

robi

Wszyscy tu narzekacie na tą firmę ,wg mnie robić się wam nie chce najlepiej aby pieniądze mamusia i tatuś dawali banda zfrustrowanych darmozjadów co tylko komuś potrafi łatkę nakleić,gdyby rodzice nauczyli was szacunku do wykonywanej pracy a nie trzeba było rozpieszczać żal mi was debile

wks2

idą podwyzki hurra zobaczymy a może na czas pieniądze bo zawsze są spóżnione

P208z

Jak się nie pracowało w ochronie tylko np. na budowie, jako monter czy nawet kierowca itp. - to w Nord-Wacht można się rozleniwić.

Koks

Chuje móje dzikie węże -tam mogą pracować ludzie chorzy na głowę -bo i tak nie wiedzą co się dzieje :))))

Rex

Chcesz zarobić to szukaj gdzie indziej. Wywiad? Tego nie wiem.

Rex

Oj tak rozwija się i ta moja "oszalamiajaco" wysoka wypłata zawsze na czas 20-go każdego miesiąca.

Wiecznie oddanie pracownicy

Teoretycznie tak, w praktyce raczej na to nie licz, chyba że dosłownie potrafisz stanąć na rzęsach. Inna sprawa jak złapiesz osobę pod wpływem albo taką co to lubi przygarnąć rzecz należącą do ochranianego zakładu. Wtedy to może wpaść ci aż dodatkowe 100pln do wypłaty. Ewentualnie 50% tejże kwoty.

Zostaw merytoryczną opinię o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O - Wrocław

• Jak się pracuje w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

Kandydaci do pracy w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O