Opinie o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O w Wrocław

Wiecznie oddanie pracownicy

Podwyżka to tylko nazwa umowna, bo została 'wprowadzona' zbyt wielkim kosztem dla całej załogi, jednak nie możemy zdradzać szczegółów. Wierz nam, prawdopodobnie nie chciałbyś tej 'podwyżki' a już na pewno nie takich warunkach. Za te 200h to zaledwie 100 zł więcej. A szeregowy pracownik dobije raptem do 180 co daje 1062 po odliczenu paru groszy na biurokrację tudzież ubezpieczenie (jedni mówią tak, drudzy inaczej). Plusami naszej pracy jest świetna załoga, zgranie i atmosfera pod warunkiem, że nie odwiedzają nas szefowie aby dać reprymendę za słabe wyniki etc- wiadomo, od tego są. Ktoś musi trzymać nas w ryzach i połowicznie można się zgodzić ze stanowiskiem naszych przełożonych. Ale tylko połowicznie.

Wiecznie oddani pracownicy

Przyjdź na nasz obiekt za stawkę jaka nam płacą to pogadamy. Owszem można zarobić więcej przy 300 godzinach. Dowódcy mają aż 7zł po podwyżce. Pozdrawiamy

Wiecznie oddani pracownicy

Ludzie co wy chcecie to bardzo porządna firma. Przy 200godz można zarobić w porywach do 1200 zł. Po 2,5 roku dostaliśmy podwyżkę z 5,5 zł na 6 zł za godzinę. Premii nie widzieliśmy nigdy. Ale nie ma co się dziwić przy naszej marnej pracy w porównaniu z tym jak ciężko pracuje szefostwo. Ogólnie polecam każdemu kto lubi zarabiać ,,co łaska,,.

Biały kieł
@Wiecznie oddani pracownicy

To fakt,wystarczy popatrzeć jak wygląda niejaki Ponton,to obraz nędzy i rozpaczy, wazy jakieś 150 kg,bidulek,pewnie to opuchlizna głodowa!!!!!

Ròża

Chce wydac swoja opinie na temat firmy otoz pracowalam w tej firmie bez zadnego doswiadczenia ani szkolenia moja stawka to bylo najpierw pieć zł a potem pięć piędziesiąt nie więcej i praca była w systemie 24 na 48 a jak ktoś zachorował to na zastępstwo drugiego człowieka nie było dwie osoby ciągneły 24 na 24 i zero wdziecznosci zero szacunku do pracownika na początku pracowalo mi sie dobrze ale to sie zmienilo

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Ròża

wodzu

Madsurf T.C jest OK zawsze można z nim wszystko załatwić. Stawki jak jesteś dobry to 2500 netto spokojnie. Patrz wpis hayemaker wrócił do firmy za dobrą kasę. Pewnie się znamy dalej robie od 04r.

@wodzu

z jakiego obiektu się możemy znać?

@wodzu

stawkę mam taką tutaj w Niemczech (tyle, że w Eur), więc, jeżeli miałbym wrócić, to musiałbym się osobiście spotkać z TC oraz właścicielem z Niemiec

madsurfr

Witam wszystkich, Co jakiś czas przeglądam sobie strony internetowe moich byłych pracodawców i poprzez link trafiłem na tą stronę. Przeczytałem wszystkie zapisane opinie i stwierdziłem że dodam coś od siebie. Otóż, jestem pierwszym zatrudnionym pracownikiem tejże firmy (obecnie już długo byłym), uczestniczyłem czynnie przy rejestracji ww. spółki w 2003 roku, miałem regularny kontakt (nie tylko służbowy) z organem założycielskim z Niemiec, to ja osobiście i własnoręcznie zbudowałem i uruchomiłem pierwszą stację monitorowania alarmów (wtedy przy ul. Długiej we Wrocławiu), po czym, ze względu na przeprowadzkę do Oławy trzeba było wszystko rozłączyć. Firma, jako polska spółka "córka" nieźle prosperującej niemieckiej firmy ochroniarskiej (1000 pracowników i 50 szkolonych psów), z założenia miała przede wszystkim pokazać wielki profesjonalizm (rzekomo przeniesiony z Niemiec). I to właśnie było punktem wyjściowym oraz podstawą rozpoczęcia mojej współpracy z panami z Niemiec. Czar prysł, kiedy wciągnięta do współpracy przeze mnie osoba (do otrzymania koncesji MSWiA) przyniosła marne kontrakty, z których, po pokryciu kosztów, nie za bardzo pozostawało środków do normalnego funkcjonowania biura, ponadto prowadzenie dokumentacji (lub jego brak) przez osobę wpisaną do koncesji groziło kryminałem (wtedy niestety nie posiadałem jeszcze uprawnień - licencji, ale uczestniczyłem już w kursie)... Niestety, po przedstawieniu sprawy ówczesnemu zarządowi i postawieniu się koledze usłyszałem od Niemców, że nie zależy im na jakości, ważne są zyski!!! Wtedy pojawił się konflikt interesów między mną, a pozostałym zespołem zarządzającym i stałem się osobą do odstrzału. Niemcy poczuli się na chwilkę pewniej po poznaniu i później przyjęciu trzech osób z Oławy, które miały przynieść baaardzo dużo nowych i rentownych kontraktów na terenie Oławy, ale nie wiadomo czemu, zostały wcześniej zwolnione z innej (duuuużej) firmy ochroniarskiej i tak otrzymałem wypowiedzenie umowy o pracę. W trakcie mojej dynamicznej działalności w Nord-Wacht, Niemcy wzięli sobie do kontaktowania się z Polakami ogrodnika(Polaka mieszkającego w Niemczech) który, jak mówili, strzygł trawnik u ówczesnego wspólnika, który nie miał zielonego pojęcia o świadczonej przez nas usłudze, czy o prowadzeniu spółki kodeksu handlowego (w tym przypadku Sp. z o.o.)... :) I tak skończyła się moja przygoda z Nord-Wacht... Obecnie mieszkam od pięciu lat w Niemczech i cieszę się uznaniem w zakresie mojej pracy (systemy zabezpieczeń po instalacje elektryczne). Sorry za moją obszerną rozpiskę, teraz podsumowanie: Założyciele (oraz, zgodnie z KRS właściciele) są Niemcami - niezbyt inteligentni, dla których wtedy liczyła się kasa - nie spodziewajcie się, że człowiek ma dla nich jakieś wielkie znaczenie; co Niemcy powiedzieli (po moim odejściu) - Polacy wykonali bez pytania (bo nie byłoby kaski z Niemiec); Ubrania robocze: w Niemczech pracodawca ma obowiązek zapewnienia tylko obuwia roboczego, więc z tym na prawdę może być problem, za mojej kadencji był rozważany pomysł wpłacenia kaucji za ciuchy przez pracownika, którą otrzymywałby po zakończeniu pracy - nie wyszło (niezgodne z polskim kodeksem pracy). Niemcy ogólnie już nie mogą pochwalić się jakąkolwiek jakością w każdej branży (to moje zdanie). Branża ochrony to bardzo niewdzięczna branża, teoretycznie to tylko siedzenie na tyłku, lub go wożenie i jakieś obchody, bo co może się stać??? Z takiego założenia wychodzą klienci i nie chcą płacić za dużo, stąd niestety dla uzyskania odpowiedniej rentowności obniżane są stawki pracownikom. Nord-Wacht: dla mnie jedyną na owy czas osobą, która zasługiwała na szacunek był p. T.C., rzeczowy, otwarty i chętny do współpracy człowiek (mam nadzieję, że tak pozostało). W tej firmie nie można być kreatywnym i mieć pomysłów, bo przełożeni będą bali się o swoje stołki; trzeba być skromnym i wykonywać swoje zadania... Donoszenie jeden na drugiego podoba się kierownictwu, bo wiedzą, co się na obiektach dzieje :), a pamiętajcie jedno: skłóconym zespołem najłatwiej można manipulować (a w tym są dobrzy). Jeszcze jedno: moim skromnym zdaniem branża ochrony jest już na tak psim poziomie, że każdy może się zakwalifikować do pracy i nie ważne, jak wygląda, czy co ma w głowie, ważne, żeby był tani, a najlepiej miał refundowane stanowisko pracy. Dosyć mojego pisactwa, biorę się do pracy (mam kilka projektów i ofert do zrobienia), mam nadzieję, że mogłem przybliżyć Wam firmę Nord-Wacht od zaplecza założycielskiego. Dziękuję za uwagę i szczere pozdrowienia dla pana T.C.

Kudłaty rudzielec

Ile ci zapłacili za taką opinie panie Biały Kle???

Boss
@Kudłaty rudzielec

Nie pytaj się ile zapłacili,zapytaj sie kto zapłacił.Ja wiem!!!!

zebaty johan

2500 PLN w nord wacht to ty chyba pracujesz w hołd wacht i łżesz jak pies.

PFRON
@zebaty johan

coś cie pojechał po rajtach ten Nord-Wacht bo ambicji i zacięcia ci nie brak jesteś aktywny ale to chyba przez brak pracy ?? umowa be, to teraz trzeba łykać zlecenie ...

komandos

Nord-Feniks powsaje z popiołów w mieście aniołów pomoże tylko złoty pociąg

Bany

Nie polecam tej firmy, pracowałem w niej, straszne problemy z wypłatą wynagrodzenia

biały kieł

Witam Nieprawda,ze firma Nord-Wacht nie płaci, mało tego, płaci w terminie i to całkiem godnie.Nord-Wacht to perła w koronie firm ochroniarskich.Niemiecki kapitał zakładowy gwarantuje najwyższa jakość osprzętu a co za tym idzie wysoką jakość oferowanych usług.Oj nie każdy może być pracownikiem Nord-Wachtu,nie każdy tu pracuje sama elita.Mało??? Ps Nie prawda,że kolega Machowski spal pijany na Malmie-to potwarz i kalumnia!!!

adam

Pan Czyrny - uważajcie na tego człowieka (obiecuje bez pokrycia).

Xmasss

Witam sprawa wygląda tak, a mianowicie, moja partnerka jak i ja pracowaliśmy w tej firmie, lecz od dnia 30 07 2015 nie pracujemy. Z dniem 30 lipca p. Gołek czy jakoś tak napisał mojej partnerce sms z treścią jest pani zwolniona. Do sedna: W tej firmie grasują typy z pod ciemnej gwiazdy, p. Wacek obiekt Budowa ul. Dmowskiego 19 przystawiał się do mojej partnerki próbował namówić ją na seks itp itd. Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) nic więcej.. Banda Debili nie znająca się na prawie. Do tej pory oferują prac na umowę zlecnie.

miro

obecnie w Wałbrzychu zatrudniają wyłącznie na umowę o pracę,kadra też spoko, trzeba przygotować się na sporo szkoleń, czasem wypadają po nocce generalnie można śmiało polecić

Hayemaker

Pracowałem u nich jakiś czas i firma nie jest zła. Wypłata zawsze na czas, stawki są różne na obiektach budowlanych 5 zł na przemysłowych 6-7 zł. Ogólnie firma się rozwija i jest coraz lepiej. Pozdro

Dede

Ogólnie wielka porażka nikomu nie polecam!!! Cwaniaki płacą po 4.50 na godzinę a w ogłoszeniach na olx piszą o 5zł do 7zł.Warunki pracy masakra urągają wszelkim normom, brak jakiegokolwiek zaplecza socjalnego pies w budzie ma lepiej, nie dajcie się nabrać na super pracę za śmieszne pieniądze. Dobrą kasę to zarabiają te pasibrzuchy z biura a jest ich tam trochę. Jeszcze raz nie polecam!!!!!

Zęmbaty Johan
@Dede

Tu kolego masz 100-tu procentową racje,szukają głupszych od siebie fantastów.

fredi
@Zęmbaty Johan

CZEŚĆ ZĘBATY JOHN POWIEDZ GDZIE PODZIAL SIE MOTOREK SPEC GRUP NORWACHTU Z WALBRZYCHA CZYLI ZABAWKA FENIKSA

julek

uwaga na te firemke pracowałem 1 rok za 5 zł za godzine robiłem po 350 godzin mies.dostałem PIT a tam napisane ze zarobiłem przez rok 700 zł.Potrzebna tam jest na pewno kontrola US.SPRAWDZAJCIE CZY ODPROWADZAJA SKŁADKI podobno maja sprawy w sadach za niepłacenie składek firma nierzetelna za 5 zł za godzine brak ubrań roboczych,nie płacą za godziny nocne kolega odszedł z dnia na dzień to nie chcieli mu zapłacić mówiąc ze porzucił prace ale jak mozna porzucić prace jak sie ma umowe zlecenie zagroził sądem od razu była wypłata.Ogólnie pracav tam jest dla mało kumatych ibze wsi

tomek

a słuchajcie jak sprawa wygląda jeśli chodzi o zarobki konkretnie? mam nadzieje, że będzie jednak dobrze jeśli chodzi o zatrudnienie u nich samo i o to jak ma się dostac premie czy coś. A własnie, robi jakieś problemy jeśli chodzi o wypłacanie w terminie czy raczej się tego trzymają zwykle, jak to jest?

jacek

(usunięte przez administratora),a powiedz kto nie pil ,,taki madry jestes ,moze powiedz dlaczego z galeri odszedles,,,Kamilku wystarczy jezyka zaciagnac i juz wiadomo,,,,

Zostaw merytoryczną opinię o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O - Wrocław

• Jak się pracuje w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

Kandydaci do pracy w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O