Opinie o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O w Wrocław

ka.il..

A propos Wypowiedzi Jacek pil pan i i inni nawet nowy niejaki Tas. Jestescie po jednych pieniadzach. Ale firma jest ok. Tylko trzeba wymiane ludzi ale nie wszystkich.

wodzu

Bo trzymal pijaka na obiekcie. A teraz jest p.Ula i odeszles. A chlopaki odetchneli z ulga

jacek66

Powiem tak,pracowalem w firmie NORD-WACHT WE WROCLAWIU.FIRMA JAK NA OCHRONE JEST OK.JEST JEDEN TYLKO PROBLEM ZATRUDNIAJA LUDZI [WABCO 2 NA KWIATKOWSKIEGO ],CHORYCH PSYCHICZNIE,przyklad jeden z pracownikow mowi ze sie leczy i powinien byc zamkniety w szpitalu, bo jesli wybuchnie moze zabic czlowieka,nastepny rurabomber mysli ze jest na wojnie,kolejny faszysta chce zrobic czystke chce zlikwidowac,wiekszosc ludzi. mozna mnozyc przyklady.Same sprzedawczyki pili alkohol i sprzedawali za przyslowiowa zlotowke.Nie mam na mysli wszystkich sa ludzie OK.Ale co tam sie dzieje to wola o pomste do nieba.Dodam tylko ze sa ludzie tam pracujacy z rozdwojeniem jazni.Nikt mnie nie wyrzucil odszedlem sam ,nie da sie pracowac z Takimi Ludzmi.Na koniec pochwale Pana Martyna Golka jest to kierownik,mowia tez [inspektor],jest to Facet na odpowiednim miejscu,poprostu jest Super. Pozdrawiam Jacek

Pracowałem na pl strzegómskim w biurowcu p.ula jest miła jak potrzebuje na obiekt a jak znajdzie to traktuje jak tania siłę roboczą ja po 12godzinach nocce musiałem na dzien isc.p.ula leci na młodych zaprasza do siebie do domu nawet pan luto jest w pracy jak ktoś robi to co chce to jest najlepszym pracownikiem może spać pić i nie zwolni go z pracy

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
cichy

Witam! Możecie mi wierzyć lub nie ale pracuje w firmie Nord-Wacht prawie 10 lat no i nie mogę nazekac choć by moglo być lepiej jak wszędzie. Pani kierowniczka wymagająca wiec niema co się dziwic opinii leniwych ochroniarzy którzy przychodzą się wyspać do pracy, albo zrob to za mnie. W tym czasie pracowałem na kilku obiektach a nie (kilkudziesięciu) jak by to było w innej firmie. Trzeba zrobić robote i wszędzie sa wymagania a ludzie którzy do tego się nie nadaja niech zostaną w domu,

Waldek

Wiecie, tak naprawde, to branża ochroniarska nie jest ani łatwa, ani bardzo dobrze płatna, musicie wiedziec na co się godzicie podpisując umowę z nord - Wacht.

matt

Pracowalem w nord-Wacht juz jakis czas temu i na szczescie juz pracuje w innej ochronie gdzie przynajmniej szanuja swoich pracownikow. W nord-Wacht Pani kierowniczka to niezwykle wredna osoba. Ludzi traktuje jak swoja wlanosc- robi z nimi co chce. Kase wyplacaja na czas lecz lepiej sprawdzac czy dobze ci wyplacili. Ktos tam ewidentnie nie potrafi liczyc. Stroj roboczy trzeba traktowac z wielkim szacunkiem gdyz dodatkowego predko mozesz nie zobaczyc. I nie wystarczy rzetelnie wykonywac swoje obowiazki trzeba rowniez donosic na wszystkich i slodzic wyzej postawionym. Napisalbym jeszcze wiele ale szkoda kaleczyc ojczystego jezyka. Ja mam o tyle lepiej ze jestem mlodym mezczyzna i zawsze moge szukac pracy w innej ochronie a od nord-Wacht radze sie trzymac z daleka chyba ze lubisz survival.

@matt

Survival? Miałeś kiedyś normalną pracę? Byłeś przynajmniej w wojsku?

yui

Szkoda słów. Znam kilka osób które tam pracowały i mówiły by lepiej uciekać jak najdalej

Tomek@02.pl

Byłem pracownikiem na budowie nord wacht.duza rotacja pracowników łatwo przyszło łatwo poszło.p.machowski pijany śpi na malmie zamiast jezdzic.wzywałem interwencje przyjechała po godzinie.potem pan luto zwolnił mnie za moje niedopatrzenie.wstrzymał pensje.dopiero sądowo odzyskałem.firma płaci na czas ale pracowników jak smieci traktuje.

Darek@onet.pl

Pracowałem w nord wachcie na szczecińskiej w stalmondzie.zona przyjechała obiad przywiez przyjechał.p.luto.zobaczył ze jest to 150zł odciągnoł z wypłaty(usunięte przez administratora)

bary
@Darek@onet.pl

PAMIETAJCIE w ochronie nie mozna zatrudniac na umowe zlecenie wyrok SN I PK 315/07 Z DN.9.07.2008r pracujecie w miejscu i czasie wskazanym przez pracodawce pod jego nadzorem i za wynagrodzeniem DAWAJCIE SPRAWY DO SADU PRACY o ustalenie stosunku pracy nawet za 3 lata wstecz zapłaca za nadgodziny urlopy itp nie trzeba swiadków

Sebo

Wiam.Chciałbym zasięgnąć informacji na temat pracy w tej firmie. W jakim systemie się pracuje 12/24 czy 24/48 , jakie stawki godzinowe , czy firma jest wypłacalna? Z góry dziękuję za odpowiedz.

elo
@Sebo

system masz 12 h lub 24 ale szczerze odradzam

bob

Wyżej wymieniona pani może i ma swoje wady ale bynajmniej nie świadczy to o pozostałych kier. Pozostali są ok. To że niektórzy prac. Są beznadziejni i przez to tracą pracę to już inna z sprawa. Naczelne hasło tej firmy to: "chwasty wyrywać"

mario

ogolnie firma nord-wacht to porazka w dosłownym słowa tegoznaczeniu,a pani szacowna kierowniczka to wyraz braku kultury i prawidłowego podejścia do człowieka,zreszta czego można się spodziewać ,już po samym jej wyglądzie i zachowaniu widać z kim ma się do czynienia..NIE POLECAM!!!!

Takard

Miałem styczność ( na szczęście chwilową ), z ta firmą. Jeśli była by tu skala ocen od 0 do 10, to liczba zero, była by dla nich aż za dużą reklamą.(usunięte przez administratora) pewnej Pani kierownik w stosunku do pracowników, przekracza najśmielsze oczekiwania. Pani (usunięte przez administratora), traktuje ludzi, jak zło konieczne, nie wiem jacy są inni menadżerowie grup, ale ta osoba wystawia całej firmie bardzo negatywna opinię. Można by dużo się rozpisywać, ale po co? Zaraz wejdzie tu osoba z tej firemki, i da jakiegoś posta w stylu-"Podaj szczegóły", "Może jakieś przykłady", itd. Nie polecam, odradzam, przestrzegam. To już murzyna w Alabamie traktowano lepiej, niż Pani (usunięte przez administratora), traktuje ludzi. Z takimi przedstawicielami, szybko znikniecie z rynku.

To prawda, że firma Nord Wacht nie prezentuje sobą niczego, czego powinno się spodziewać po profesjonalnej firmie z branży ochrony osób i mienia. Jakość oferowanych przez nią usług jest na żenująco niskim poziomie. Oferowana klientom usługa w postaci monitoringu z interwencją załóg interwencyjnych jest po prostu klasycznym nabijaniem ludzi w butelkę. Dwuosobowy, uzbrojony patrol interwencyjny istnieje wyłącznie na papierze. Jest tylko teoretycznym, ładnie brzmiącym zdaniem, którym się karmi naiwnych klientów, podczas zawierania z nimi umów. W praktyce na interwencję często jedzie jedna osoba i to bez licencji ! Oznacza to, że nie może ona absolutnie posiadać broni a nawet nie może zgodnie z prawem użyć żadnych innych środków przymusu bezpośredniego ! Czy coś takiego ma wogóle jakiś sens ? Chyba wyłącznie dla kierownictwa, ponieważ za taką prowizorkę bierze od klientów pieniądze. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia w tej firmie to po prostu trzeba użyć jednego słowa - katastrofa. Niskie wynagrodzenia, umowy na 1386 brutto, wszechobecny bałagan, niekompetentne kierownictwo, które charakteryzuje ogólny brak pojęcia o prowadzeniu tego typu firmy. Do tego obrazu nędzy i rozpaczy należy dodać brak jakichkolwiek perspektyw i nadziei na poprawę.

kierownik

Drogi gost-ku ( a może ghost-ku ? :)) jak chcesz "OSZCZEGAĆ" to po polsku przynajmniej poprosimy OK?. Piszesz że niestety jesteś jeszcze pracownikiem tej "marnej firmy" więc co Cię powstrzymuje przed zmianą tej niewdzięcznej roboty czyżbyś był aż tak nieudolny że nie potrafisz znaleśc innej pracy. Choć analizujac pozom twojego wpisu to na budowie na którą się wybierasz nie ma stanowiska dla gośca z twoim poziomem inteligencji .Czasy (usunięte przez administratora) mineły bezpowrotnie :).To naprawdę straszne co musisz przechodzić w tej firmie skoro piszesz że robisz "dosłownie wszystko" :) :) :) za (usunięte przez administratora)na dodatek "co chwilę przychodzą nowi" więc co ? trudno się przywiązać do kogoś na stałe ? :) :) :).Gdyby jakimś cudem(usunięte przez administratora)ukrywać sie za "nickiem" to wiesz gdzie mnie znależć może wspólnie znajdziemy sposób jak zakończyc twoje cierpienie. Jeśli nie to pisz na: (usunięte przez administratora)> Pozdrawiam kierownik "rzekomej grupy interwencyjnej"

gost

Ja niestety jestem jeszcze pracownikiem tej marnej firmy jak Nord Wacht group i oszczegam wszystkich którzy chcą zasilić szeregi tej marnej firemki we Wrocławiu czy w Oławie a tam to jest największy (usunięte przez administratora) ludzie zajmują stanowiska na których nie powinni zasiadać zaczynając od (usunięte przez administratora)na godzinę i robią dosłownie wszystko i co chwile przychodzą nowi teraz jest tam popyt na (usunięte przez administratora)j firmy NIE POLECAM

anonim - 2011-01-31 12:42:08(usunięte przez administratora)jak tam funkcjonuje ta wasza firemka jeszcze czy upadla bo wcale bym sie nie zdziwil tacy ludzie (usunięte przez administratora)bo do tej pory nie nauczyli cię porządnie języka polskiego. Błąd na (usunięte przez administratora) Ciekawe jakim orłem byłeś w szkole, pewnie tyły ciągnąłeś jak największy(usunięte przez administratora)a potem pokonwersujemy na jednym poziomie. Jeśli zrozumiałeś w ogóle, co Ci miałem do przekazania.

DOSTAWCA TOWARU

Firma nie płaci za zakupiony towar. Po 4 miesiącach "URLOPOWANIA" się właścicieli odebrano telefon, tylko dlatego, że zgłoszono ich do rejestru dłużników. Grożąc prokuraturą :) Jak najmniej takich ludzi w biznesie.

Krzysztof

Z całego wachlarza pracowników budowlanych oferujących swe usługi znaleźć dobrego i uczciwego to jak znaleźć igłę w stogu siana. Ja w swojej firmie mam podobne problemy. (usunięte przez administratora)aby inne firmy uważały kogo przyjmują. Oto przykład (usunięte przez administratora)Miałem przyjemność współpracować z firmą SCAN - BAU jako podwykonawca, widziałem jak pracują(usunięte przez administratora) Mogę tylko ostrzec, (usunięte przez administratora) jeśli się będą pytać o opinię na temat pana pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O - Wrocław

• Jak się pracuje w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

Kandydaci do pracy w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O