Aginus

Opinie o Aginus

dora

nie wiem skąd przyjacielu bierze się twoja opinia. jeśli chodzi o hosting i projektowanie to mają bnardzo dobrą opinię, sam osobiście znam osoby z firm gsdzie były robione firmy przez własnie aginusa i były bardzo zadowolone, geneza twojego pesymizmu jest mi nieznana

ben

Firma Aginus tylko wyciągają pieniądze a nie znają się na swojej pracy zrobili mi stronę internetową która raz działa a raz nie. Strona zrobiona przez firmę AGINUS raz była dostępna w przeglądarce google a raz nie i stwierdzili żebym sobie wykupił pozycjonowanie strony. Straciłem 350zł netto Nie polecam tej firmy

^gość

Mój staż pracy w Aginusie - prawie 2 lata - pracownik biurowy. Atmosfera była przyjazna, mała rotacja pracowników - raczej stały skład. Totalny brak możliwości rozwoju. Wynagodzenie pozostawiało wiele do życzenia, ale przynajniej szef nie miał wygórowanych oczekiwań, pamiętam też, że zawsze kupował zupki chińskie, colę i inne przekąski dla pracowników.

X

Lepszy Aginus niż siedzieć w domu na bezrobotnym :)

Praca

Pracowałam kilka lat. Moja ogólna ocena: 8/10

Przpracowałem w tej firmie kilka lat. Złego słowa nie powiem - wszystko było OK. Wiadomo - nie jest to jakiś koncern i zbyt wiele oczekiwać nie można. Ale jak na małą firmę śmiało mogę każdemu polecić.

ja

nie polecam, brak slow :(

Firma dobra dla kogos kto zaczyna prace w tej branzy. Zdobyc jakies doswiadczenie i szukac czegos innego.

Zostaw opinię o Aginus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aginus