Opinie o Hugobossvip.Com (Hugo Boss International Markets Ag S.A.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hugo Boss International Markets AG S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hugo Boss International Markets AG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hugo Boss International Markets AG S.A. w Warszawa

Czy pracownicy w Hugo Boss International Markets AG S.A. dogadują się między sobą?

Karo
@Zainteresowana

Czy możliwe, że miejscowość będzie odgrywała sporą role w tym wszystkim? Teraz chociażby na Piaseczno szukają czy też na Modlniczkę, ciekawe czy kwoty dostosowują się do rynku? O premiach decyduje kierownik?

Parapapa

Wszystko zależy od salonu, w klifie jest zajepieknie :D

Ktos Nowy wpis

To zależy od salonu w którym pracujesz

Zainteresowana Nowy wpis
@Ktos

Jakie są pieniądze w salonach Hugo Boss?Czy da się z tego wyżyć?myślałam o kwotach netto

Karo Nowy wpis
@Zainteresowana

Jaga Nowy wpis

Wszystko od salonu zależy? tak ktoś pisał z parę lat temu, a co z biurem? Na staż kogoś szukają na Jerozolimskie. Jest tu może ktoś kto był i oceni? Warto się zapisać? Jaka jest dalsza kariera a raczej możliwość na nią?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Hugo Boss International Markets AG S.A.?

Ktos

Maja

Hue

Hugo boss wybił się na mundurach (usunięte przez administratora) i SS. Obecnie ulubiona marka byłych dresiarzy i imigrantów. (usunięte przez administratora) pełną gębą. Do szczytu obciachu koniecznie z Bi Em Dabelju

Halina
@Hue

Co to za różnica na czym się wybili? Czasy się zmieniły. Jak Ci się nie podoba to po co komentujesz?

Alina
@Hue

@ Hue nic dodać nic ująć te wszystkie Hugo Bossy, DG i Armani to ten sam dresiarski sort reprezentujący podobny poziom intelektualny

Czy po rozmowie w Hugo Boss International Markets AG S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Emma

Jakie są zarobki na stanowisku Regional Area Managera?

Michaela

Jakie są zarobki na stanowiskach biurowych? HR i inne? Da się wyżyć w Warszawie?

Niepoważne dawać ofertę na pół/cześć etatu i poinformować po rekrutacji, ze wszystko super ale szukają na cały etat wiec jeśli nie mogę na cały etat to dziękują. Calkowity brak szacunku do drugiej osoby i jej czasu.

Krzysio

Zarobki: 1750 do ręki to podstawa, a później prowizja z premią jak się człowiek nabiega obsługując to może mieć ok 2200-2400 zł! Ale za to musi zaakceptować że ma 1 wolny weekend w miesiącu. Z dnia na dzień może mu się grafik zmienić (bardzo często to się dzieje i nikt się nie pyta o zgodę). W wolne dni (w tym na urlopie) trzeba będzie przyjść na 7 rano na zebranie (średnio raz w miesiącu bywa że i 2). Grafik się poznaje 1 lub 2 dni przed nowym miesiącem (jakie jest wtedy zdziwienie że prośby grafikowe nie zostały uwzględnione!). Dlatego polecam tą pracę ;)

@Krzysio

Jak sie uklada grafik dla siebie na caly miesiac i oczekuje ze inni sie do tego dostosuja to rzeczywiscie mozna sie rozczarowac... Pracuje juz tam jakis czas i zdazaja sie rozne przypadki ale zawsze sa rozmowy i szukanie rozwiazan ze strony kierownictwa. Krzysio, zastanow sie czy przychodziles do pracy czy postac i pogadac?

Moni
@Krzysio

Tak jest w wielu sklepach Hugo Bossa w Europie, taki profil pracy, ze grafik ciezko dopasowac uwzgledniajac wszystko. Ja pracuje w Barcelonie i rozumiem wszystkie preciw w tej pracy. Ale tu zarobki lepsze....Zastepca kierownika bez prowizji od sprzedazy (bo tez musi sprzedawac) dostaje ok 1400-1500 € na reke, w lepszych miesicach 1600-1800€ netto miesiecznie...(placa `podstawowa plus prowizjaod sprzedazy), tu sie tez placi za swiateczne dni 135€ brutto za pelny etat.....ale to w Barcelonia....W Polsce troche z tym gorzej...

Szkoda

Pracowalem długo. Powiem tak jest źle i dobrze. Dobrze bo to nie jest ciężka praca -to tyle z plusów. Źle poniewaz: 1.ludzie (zespol) dobrany losowo 2.wiele pracowników reprezentuje sobą tylko zawiść 3.wyścig szczurów i podział (wiadomo ile sprzedaż tyle zarobisz) 4.region masakra. Tylko wymagają, sami nie dają nic od siebie. Jedyne co dostaniesz to korpo gadka. 5.slaaaaabe zarobki i wahają się bardzo z miesiąca na miesiąc. 6.ta praca to jeden wielki pozór klient ma wyobrażenie Bóg wie jakie, a prawda jest taka, że skaczą nad nimi ludzie których nie stać by coś tam sobie kupić, A za to co robią są niedoceniani jak cholera.... serio to NIE POLECAM

a gdzie pracowales/as ?

Szkoda
@nikt wazny

Mam jakieś takie wielkie przekonanie, że pod Twoim nikiem kryje się ktoś z biura albo jestes jedną z osób, które zdają relacje komuś z wyższych struktur -wnioskuje po Twojej "aktywnosci" tutaj.

@Szkoda

wlasnie nie, pracuje u konkurencji, polskiej firmie, klasy premium, ze ost mialem kontakt z HB i chcialem dowiedziec jak jest, chociaz ta marka jest dla mnie badziewiem, bo jak mozna sprzedawac produkty plactikowe za 2k zl ............ jak one sa wart ok 200 zl !

Fan
@nikt wazny

O jakich produktach mowisz? Co tam jest plastikowe?

@Fan

poliester w garanikach i nie ktorych produktach w HB ........... w branzy mowi na to PLASTIK

Fan
@nikt wazny

Radze przewertowac sklady bo plastiku tam nie ma - garnitury sa welniane w 100% lub z domieszkami szlachetnymi - kaszmir czy jedwab. Rozpowszechnianie klamstw, to znieslawienie a za to groza kary! Szczegolnie, ze przyznales, iz jestes z konkurencji! Sprawdz zanim zaczniejsz oczerniac! Guabello, Reda, Drago, LoroPiana - mowi Tobie to cos? Pewnie nie skoro jestes z "konkurencji"... czyli mody meskiej po polsku...

@Fan

nigdy w zyciu nie bylem w hugo bosie i nie bede, po co mam tracic swoj czas i tak nic nie kupie , a jedynie co widzialem produkty hb to w peeku, lub tx maxie i to wszystko, i duzo widzialemm garniakow z domieszka poliestrem, moze zmienila sie polityka tej firmy, i tam maja stare modele, i jest inaczej, a placic cos 3,4 k zl za cos co jest wart 1500 zl maks, czy koszula ktora cena 400 zl a wart z 100 zl, nawet lepsza jakosc oferuje LAMBERT, ze co, metka, hb to nie jest projektant, zaden w PL piszacy blogi o modzie meskiej nie pisze o tej marce. DLACZEGO ? bo to nie marka, armani jak cos z tej polki, daje trend duzo rzeczy i podobaja sie rzeczy od armaniego, ale nie stac mnie nawet jak 50 % rabatu jest na to, wiec korzytam z tego co mam w zasiegu reki ..... a te materialy ktore wymieniles to kazdy producent na swiecie ma dostepne, jedynie kolor, czy wykupuje caly naklad czy kupuje ile jemu jest potrzebne ............. Panie lub Pani FANIE :P

H

Zgadzam się

Moni
@Szkoda

Smutno to czytac, bo ja pracuje w Hugo Bossie w Barcelonie. Jest troche prawdy w tym co mowisz o wyscigu szczurow, ale jest to wina kierownictwa, ze nie potrafi stworzyc zgranego zespolu. W Barcelonie czasem mozesz pozwolic sobie na kupno czegos w okresie obnizek i przecen i upust pracowniczy. Mysle ze w Barcelonie zarabia sie troche lepiej ze wzgledu na normy i przepisy panujace tutaj odnosnie plac w sektorze tekstylnym, ale tez trzeba sobie zapracowac i w zaleznosci jakieko sie ma kierownika (tego czy dba o ludzi czy nie). Pozdrawiam

Czy Hugo Boss International Markets AG S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o pracę

...

Czekam od 07.07 na kontakt od rekrutera, więc nie jestem pewien czy moja aplikacja jest brana na poważnie. I czy to wina firmy czy moją rekruterów z poza firmy tego nie wiem ale nadal mnie zastanawia czy mam ich brać na poważnie, ile można czekać...

@...

Łaskę robisz, że czekasz? To Ty chcesz tą pracę czy oni zabijają się o Ciebie?

Po jakim czasie oddzwaniają ?

....
@Ania

Ale kto? rekruterzy? oni podobno mają 7 roboczych na kontakt

Beck
@Ania

Nie zawsze oddzwaniają przecież ????

Czy dyżury międzyświąteczne w Hugo Boss International Markets AG S.A. obstawiają najmłodszymi stażem?

Boon

U nas tak nie było ☺️

Boon

Pracuję od jakiegoś czasu w HB we Wrocławiu i na razie jest bardzo fajnie ☺️

Hej

Jesli chodzi o salon w Zt to dramat. Kasa srednia. Jedyne na co pracownik moze sobie pozwolic w tym sklepie to zejsc na przerwe. Tyle. Atmosfera denna, czasem mam wrazenie ze pracownicy byli dobrani bykejak zeby tylko dzure zapelnic. Glowa PL biura... szkoda gadac.... Licza sie tylko cyfry, wyniki, najlepiej to przykleic sie do podlogi w salonie, w ktorym pracujesz i juz z niego nie wychodzic. Samym "prestiżem" marki czlowiek nie wyzyje.

Mieczysław
@Hej

Wiesz może, czy firma chętnie przyjmuje osoby młode, które obecnie studiują? Studenci zainteresowani pracą w firmie Hugo Boss International Markets mogą pogodzić zajęcia na uczelni z pracą w tej firmie? Firma stosuje elastyczny grafik pracy, który w przypadku studentów jest niezbędny, aby móc bez problemów pracować w danym miejscu? Jak widzisz, mam trochę tych pytań, dlatego liczę na to, iż uzyskam merytoryczną odpowiedź.

Martyna

Czy ta cisza na forum jest znakiem dobrej pracy? Może ktoś podzieli się swoją opinią?

Nacka
@Martyna

Jestem na drugim etapie na stanowisko zastępcy kierownika i rozmowy trwają ok 45 min , pytają o wszystko , szkolenia są i to gruntowe ale ile się zarabia to dopiero dowiem się jak przejdę drugi etap pomyślnie

kwarc
@Nacka

No to nie licz na kokosy. Zarobisz niewiele od sprzedawcy. jak osiągniesz 3k, to będzie luksus.

Weronika
@Nacka

45 minutowa rozmowa rekrutacyjna wydaje się dosyć długą. Będę więc bardzo wdzięczna, jeśli choć trochę zdradzisz, jakie zadawane były Tobie podczas niej pytania. Ile etapów rekrutacji trzeba przejść, by móc pracować w Hugo Boss International Markets?

Pracowałam w Hugo Boss w Piasecznie i odradzam bardzo! Plotkarstwo, donosicielstwo, brak organizacji, brak motywacji, a wręcz przeciwnie wytykanie i przytyki. Słowo zespół nie istnieje.

Kochana

Również pracowałam w Hugo w Piasecznie i wspominam tę pracę bardzo pozytywnie. Bardzo fajna atmosfera i super zarobki jak na handel. Fakt, że dużo pracy. Ale kto przychodzi pracować a nie się obijać to ma extra. Polecam.

Zgadzam się w 100%! Praca byłaby fajna, gdyby nie ludzie którzy tam pracują.

Kamil

Kadra managerska jest dokładnie taka na jaką wygląda(kto był w złotych tarsach to wie o co mi chodzi)...

Supermodel(ka)
@Kamil

Ciekawe jak Ty wygladasz Kamilku?

@Kamil

Chyba czesto i gesto, zmieniaja sie pracownicy w ZLOTYCH w HB ..........

Dzieki

Odeszla legenda. Dlaczego firma nie zatrzymala tak dobrego kierownika? Nikt nie jest idealny ale ta dziewczyna oddala serce firmie i ludziom. To co miala w glowie - szacun i jeszcze wiekszy ze dzielenie sie tym z innymi. Do tego twarda reka ale i dobra dla ludzi.

HB ZT
@Dzieki

Będziemy tęsknić:-(

@HB ZT

z jakiego sklepu dana osoba odeszla ? jak nie jest tajemica DZIEKI I POWODZENIA !!!

Anita

Idealnych firm nie ma , zawsze można cos poprawić ale uważam, że niektórzy przesadzają.

Zostaw merytoryczną opinię o Hugo Boss International Markets AG S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hugo Boss International Markets AG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hugo Boss International Markets AG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hugo Boss International Markets AG S.A.
1.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 63
    00-697 Warszawa

Hugo Boss International Markets AG S.A.