Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon

Radom

Opinie o Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon

Lopez

Super firma. Bardzo fajnie się pracuje, zwłaszcza ze względu na świetne relacje między pracownikami. Ludzie pracują tu bardzo długo, prawie nie ma rotacji. Atmosfera rodzinna, chociaż faktem jest, że dużo osób tu pracujących to rodzina właściciela. Polecam

Kula

Praca jak praca - pracujesz, to zarabiasz. Po prostu. Trzeba mieć we krwi chęć do pracy a nie narzekać.

Agata
użytkownik zarejestrowany

Jakie są warunki zatrudnienia w Auto-Gaz Centrum? Czy podejmując zatrudnienie możemy liczyć na umowę o pracę czy jest to umowa zlecenie? W wielu przypadkach, dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy, kwestia umowy jest kluczowym aspektem. Informacje na temat zatrudnienia pozwolą podjąć decyzję o aplikowaniu w szeregi danej firmy.

Ted
@Agata 05.08.2017, 13:17

A jest teraz jakis nabor Agata? Czy pytasz tak po prostu?

Marcin

W tej firmie jest bardzo duży przemial ludzi. Co chwilę ktoś odchodzi przez panią dyrektor ponieważ nie da się z nią normalnie pracować. Opinia negatywna , nie polecam !!

Kari

A czy ktoś tu się wypowiadający jest z działu marketingu? To poparte doświadczeniem czy obiegową opinią?

Kari

A ja jestem po okresie próbnym w centrum badawczym. Dostałem umowę przedłużoną. Wszystko tak, jak przewidywałem - ok. pozdrawiam.

Siła w precyzji

To chyba całkiem normalne? Pomyśl, jakie koszty i obowiązki spoczywają na pracodawcach. Jak źle jest komuś to może założyć firmę i spróbować ją utrzymać po upływie 2 lat, jak się skończy mały zus.

Siła w precyzji

Najwięcej buczą ci, którzy najmniej robią. Różne opinie o pracodawcach przeglądam i najlepsze jest to, że znam ludzi, którzy w danej firmie pracują. Szczerze? Jakoś ich relacje nie są takie negatywne i rozwijać się mogą, i pensje mają wyższe. Mówię o rynku radomskich pracodawców.

@Programista wyklęty 27.04.2017, 19:31
no pracodawcy pewnie zarabiają, nie wątpię.

Programista wyklęty
@Siła w precyzji 10.06.2017, 17:17
Czyli sugerujesz, że pracownicy nie dostają pensji w tej firmie, tylko pracodawcy zarabiają? Jesteś w błędzie....

sugeruję, że pracodawca zarabia pieniądze, a pracownik pieniążki.

Krzysztof

ta firma to niezłe cwaniaki i lubią ludżmi kręcić, tak przy rekrutacji, jak i potem w pracy, duża rotacja handlowców .Pracowałem jako PH ale oprócz pracy PH byłem dostawcą , magazynierem ,sprzedawcą w oddziale za 1600 zł na rękę .MASAKRA Nie szanują ludzi , uciekłem po 3 tygodniach.

Szczery
@Krzysztof 27.04.2017, 13:41

1600 zł to jest podstawy. Jakbyś trochę popracował to dostałbyś prowizję za sprzedaż oddziału i pewnie wyciągnąłbyś przynajmniej 3000-3500 na rękę bo tak się tu zarabia. Ja tu pracuję w jednym z oddziałów i jest super. Jak Ci się pracować nie chce to idź na ciecia za 1500 - będziesz tylko cieciem.

Aleksander

Jeżeli firma od 4 lat co roku szuka marketingowca, to o czym to świadczy ? Wymagania ? pracujesz jako grafik, PR ,social media manager lub specjalista ds. marketingu ??? To są rózne zawody... Poza tym, nieciekawa opinia o kadrze zarzadzającej- wielu juz odstarszyła...

ktoś
@Aleksander 22.03.2017, 18:42

albo siedzisz tydzien na magazynie i naklejasz jakies naklejki na gadzety, a potem musisz odpowiadac na pytanie dlaczego nie realizujesz celow strategicznych marketingu

love
użytkownik zarejestrowany

Ja też czekam, ale ostatnio chyba nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @tony. To dowód na to, że relacje między pracownikami są dość istotne i dobre, a cala atmosfera przyczynia sie do sukcesu w firmie.

tony

Znajomy technik tam właśnie pracuje. Chwali sobie posadę. Pracuje już z 6 lat i nie myśli o zmianie. Ja zaś myślę i czekam na ofertę dla siebie...

rail

To zalezy na jakim stanowisku raczej dobrze sie zarabia.

Gość

a slyszales o samochodach elektrycznych? Chyba, że masz na myśli krótką perspektywę czasu.

Michał

AG-Centrum typowo firma rodzinna, znajomości i kontakty odgrywają główną role. Pani Dyrektor KAŻDEGO traktuje obojętnie, nikt dla niej sie nie liczy. Koordynator nie ma swojego zdania, nie może nic powiedzieć chodzi spięty, nerwowy, oszukuje swoich pracowników. Ma obawy, ze w każdej chwili zostanie zastąpiony przez brata Pani dyrektor.

grubasek

Ja bym proponował sobie podjechać na Brygadzistów w Katowicach. Mają sieć serwisową w całym kraju i ogólnopolską gwarancję. Najpierw to najlepiej sobie do nich przedzwonić, na portalu (usunięte przez administratora)jest pełen kontakt, w tym telefon i mail.

Robert
@grubasek 22.06.2015, 12:30

Poprawny adres oddziału Auto-Gaz Centrum na Śląsku to: Sosnowiec, ul. Struga 1.

Marcin

Radzę omijać tą firmę z daleka. Firma typowo rodzinna. Jak nie pracuje tam ktoś z rodziny, to bardzo bliski znajomy. Szanowna Pani Dyrektor tej firmy uważa się za Boga. Myśli, że na wszystkim się zna. Nie liczy się absolutnie nic innego. Nawet jak i tak masz rację, to dla tej Pani jesteś idiotą i debilem. I tak na Twoje miejsce za chwilę będzie jej braciszek lub ktokolwiek inny z rodziny. Jeśli jesteś lizidupą - składaj tam cv. Aha, firma wysyła do GoWork żadania ujawnienia informacji o tym kto i co tu pisze....

Marketingowiec

Ciekawe czy znaleźli już kolejnego naiwniaka na stanowisko marketingowca. Sami nie mogli znaleźć bo wszyscy już znają ich numery, więc wynajęli firmę rekrutującą, żeby zwerbowała człowieka orkiestrę: marketingowiec/PRowiec/grafik w jednym bo przecież do tej pory procesy rekrutacyjne zawsze wygrywali znajomi lub stażyści.

bobek

Problem polega na tym, że nikt mi nie da na papierze gwarancji, że po okresie próbnym dostanę takie i takie warunki. A jak przyjdzie moment przejścia z umowy próbnej na stałą i zaproponują mniej a ja powiem, że to za mało to albo mi podziękują albo ja im podziękuje i co? Trzy miesiące życia do piachu.

jarek
użytkownik zarejestrowany

Ja nie rozumiem o co tutaj chodzi. Przecież chyba dostajecie umowy do podpisania z pierwszym dniem pracy lub nawet wcześniej, prawda? Tak przynajmniej to działa w innych firmach. To skoro stawka na umowie różni sie od wynegocjowanej, to sie tego nie podpisuje, tylko pyta, czy aby nie wystapił jakis błąd!

karol
użytkownik zarejestrowany

no pewnie, że tak, a nie potem wychodzą z tego jeszcze większe nieporozumienia w sumie i potem już cięzko jest to wyjaśnić i cokolwiek sprostować. mnie nadal interesuje praca u nich, fanie by było, gdyby jakiś rekrurer mnie przyjął do Was, tylko jak na razie ofert pracy brak w sumie i nie wiem czy jakieś będą.

Zaskoczony

Widzę, że dział PRu ostro pracuje i usuwa niewygodne wątki na temat kadry zarządzającej, warunków pracy i płacy oraz podejścia do pracowników. Brawo!!!

prawda

inne pieniądze dają na rozmowie zupełnie inaczej jest po okresie próbnym. Po okresie próbnym dają mniej niż się człowiek umawiał,koordynator sprzedaży to osoba która na każdym kroku mija się z prawdą, w żywe oczy cały czas kłamie, jak będziecie na rozmowie to najlepiej ją nagrywajcie. Wymaganie mają wysokie ale żeby uszanować pracownika to nie, mają go za parobka, nawet własnych klientów nie szanują. OSTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ I JAK PRZED KOORDYNATOREM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

z branży

nie warto Kolego, ta firma to niezłe cwaniaki i lubią ludżmi kręcić, tak przy rekrutacji, jak i potem w pracy, duża rotacja handlowców i chyba zatrudniają na własnej działalności

z branży

co Wy chłopy jaj nie macie? zadzwonić i zapytać się, rozmowę telefoniczną koniecznie nagrać w razie jakby co, po co się będziecie pchali w coś co Wam nie pasuje, szkoda czasu i złudzeń na takie rozmowy kwalifikacyjne

Gregory

Witam, W piątek 16 marca w Gorzowie rekrutacja na handlowców na teren zachodniopomorskiego warto czy lepiej sobie darować ???

z branży

Młody pewnie jeszcze jesteś Kolego i nie wiesz, że jak pracodawca nic nie pisze o charakterze zatrudnienia to znaczy, że będzie umowa agencyjna na własną firmę i praca w dowolnym wymiarze godzin bez urlopu z terminem wypowiedzenia 2 tygodnie, a do tego jeszcze ze 3 aneksy do tej umowy zaproponują, a jak się nie zgodzisz to wylot, tak wygląda na dzisiaj dziki kapitalizm w Polsce i tak zatrudniają polskie firmy. Ja nic nie piszą to czytaj miedzy wierszami i domyśl się reszty, a potem wszystko nagrywaj bo inaczej się wyprą, dzisiaj słowo pracodawcy nic nie znaczy, więc każdy robi co chce, powodzenia, a może do nich zadzwoń i zapytaj na jakiej podstawie zatrudniają, może szkoda Twojego czasu jeśli nie chcesz pracować na swojej firmie czy tam samozatrudnieniu jak to nazywają..., powodzenia.

z branży

w czwartek się dowiesz, poprzedni dwaj handlowcy z oddziału we wrocławiu pracowali podobno na swoich firmach bo taki był wymóg właściciela auto gaz centrum, ogólnie uważaj na to co mówią, a najlepiej wszystko nagrywaj w razie jakby co ;-), na rozmowy podobno zapraszają na jeden dzień tłumy ludzi, bo chyba ze 20 osób minimum, więc będzie ciasno, ogólnie nic ciekawego i praca na góra rok czasu przy dobrych wiatrach i dobrych kontaktach w tej branży, bo nie ma co ukrywać, że branża ciężka, konkurencja duża i rynek trudny i już mocno rozpracowany.

Ten co wysłał aplikacje

Ja wysłałem na cv handlowca. Czyli to nie jest umowo o prace tylko trzeba własna dzialalnosc zalozyc bo tak zrozumialem.

Ten co wysłał aplikacje

Witam Mam mieć własnie rozmowe rekrutacyjną w czwaqrtek we Wrocławiu. Co konkretnie z tą firma jest nie tak? Jaka jest podstawa brutto na umowie, jakie auta, i czemu jest tam tak zle jak piszecie. Z góry dziekuje za pomoc.

true

Same kłamstwa, według mnie najlepszy Pracodawca obecnie na rynku radomskim, wcześniejsze opinie piszą chyba ludzie, którym się nie powiodło w życiu No cóż, jak wymagający Pracodawca to nie chce się pracować -trudno.

Zostaw opinię o Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon