Opinie o Pop Gym Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pop Gym Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pop Gym Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pop Gym Sp. z o.o. w Radom

Mikołaj Nowy wpis

Czy klub ten zatrudnia osoby niepełnoletnie? Mam 17 lat i myślałem żeby pracować tam w okresie wakacyjnym na recepcji.

LUK Nowy wpis
@Mikołaj

trzeba być pełnoletnim

Adrian Nowy wpis

Czy ktoś wie czy trzeba być studentem aby pracować na recepcji? Większość klubów wymaga, aby pracownicy recepcji mieli aktywną legitymacje studencką. Czy tu jest podobnie?

Luk Nowy wpis
@Adrian

Nie trzeba być studentem aby pracować na recepcji w klubie fitness

Uważam że klub jest super i polecam jako klubowicz super atmosfera, sprzęt, oferta, rewelacja! Jako pracodawce też myślę że spoko rozmawiałem z jedną dziewczyn z recepcji i z trenerem i nie narzekają na warunki pracy i na kasę.

Napisaliście, że wymagają pełnej dyspozycyjności, również w czasie prywatnym. Trudno mi to sobie wyobrazić, abym po pracy miała nadal obierać telefony i odpisywać na maile, zwłaszcza, jeśli nie jest to sprawa niecierpiąca zwłoki. Tak w ogóle jak zazwyczaj wygląda grafik, pracuje się po 8 czy 12 h? I z jakim wyprzedzeniem się go ustala?

Łukasz
@Monika

to że wymagamy zaangażowania również po pracy tj. w czasie prywatnym jest nie prawdą! proszę o nie wprowadzanie innych w błąd

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pop Gym Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Aneta

Ma ktoś z Was aktualny numer do firmy ?

Zdegustowany

Korzystam z tego klubu z racji braku konkurencji już od 4 lat. Posiadają, jako jedyni w tej chwili w Radomiu, korty do squasha. Nie da się ukryć, że w tej kwestii miejsce jest zaniedbane. Brudne parkiety, brudne ściany kortów. Nic nie przebije jednak pryszniców. Totalny (usunięte przez administratora) rdza, grzyb i zimna woda ( tłumaczona upałami na zewnątrz). Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości w Radomiu powstaną inne korty i będę mógł z radością zrezygnować z tego miejsca. Plusem jest parking podziemny w budynku oraz jego lokalizacja w centrum. Koszt postoju tańszy niż na publicznym. Chciałbym dodać, że zagrywką poniżej pasa jest sprzedaż karnetów open na squasha za kilkaset złotych i nie informowanie klienta, że jest on ograniczony czasowo i niewykorzystane godziny gry przepadają.

Tyk

Żadna rewelacja. Pracownicy recepcji z przypadku. Nie polecam.

Urszula

Pop Gym w Radomiu poszukuje kandydata na stanowisko Fizjoterapeuty. Firma zapewnia stały rozwój zawodowy poprzesz cykle szkoleń. Jeżeli kogoś interesuje ta oferta pracy, to dodaję do niej link: https://popgym.pl/praca/#1543849918786-cbcd468b-81e5 Czy ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisku i może podzielić się swoimi wrażeniami?

Anetka
@Urszula

Dzięki. Może się przydać ;)

Urszula
@Anetka

Czy jesteś zainteresowana rekrutacją na te stanowisko? Co Ciebie w ogłoszeniu najbardziej zaciekawiło? Zachęcam Ciebie również do późniejszego podzielenia się z użytkownikami Twoimi wrażeniami z całego procesu kwalifikacyjnego do Pop Gym.

Anetka
@Urszula

Jestem ;)

Również nie polecam!!! Są to wyłudzacze pieniędzy i tyle w tym temacie ????

KK

Po pół roku od wypisania się z klubu można spodziewać się wezwania do zapłaty od firmy windykacyjnej! Oczywiście zgodnie z regulaminem, który przecież przy podpisywaniu jest dogłębnie omawiany! Bo przecież w paragrafie XXX wskazano ..... ! Przecież za okres wypowiedzenia też się należy zapłata!!! Szkoda, że nie ma opłaty wypisowej! Nie polecam!

Bartek

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Jeśli szukasz pracy w której chcesz być szanowany i doceniony to na pewno nie zrobi tego firma Pop Gym. Począwszy od prezesa, kończywszy na śmiesznych menagerach którzy są fałszywi, nieuczciwi i wręcz odpychający kiedy wchodzą Ci z obowiązkami tyczącymi się z pracą w życie prywatne. Nie ma mowy o tym, że po zakończonej pracy możesz bez stresu wyciszyć telefon i zająć się rodziną, dziećmi czy też swoimi pasjami - jeśli to zrobisz musisz liczyć się z konsekwencja nieodczytanego maila na drugi dzień. Mało tego, nie jesteś osobą decyzyjną, która musi być na bieżąco z każdą nowinką, a zwykłym pracownikiem, który znajduje się na najniższym szczeblu kariery zawodowej (przykre, ale prawdziwe). Prezes wraz z menagerami wprowadzają nieludzkie zakazy spożywania posiłków wspólnie ze współpracownikami, niemożność rozmowy z innymi pracownikami i wiele wiele innych chorych przepisów. Dodatkowo nie wierz ogłoszeniu, które mówi, ze oferują Ci umowę o pracę. Zapomnij w ogóle w pierwszych miesiącach o jakiejkolwiek umowie. Sukces zagwarantuje Ci Twoja upartość, a zarazem upierdliwość w proszeniu o nią. Ostatecznie rzucą Ci 3 miesięczną zleceniówką informując Cię przy tym, że potem pomyślą o tym, aby dać Ci umowę na AŻ 6 miesięcy :O. Rotacja pracowników jest na tyle duża, że wystarczy nie przychodzić do tego miejsca jako klient przez zaledwie 2-4 tygodni i już nie poznajesz kto kim jest. Co więcej, pracownicy o swoich zwolnieniach dowiadują się w dzień przyjścia do pracy i świadomością, że ten dzień przepracują do końca (rzeczywistość jednak jest inna). Zwolnienia noszą się swoim własnym prawem, a tak właściwie to z prawem pracy nigdy nie miały nic wspólnego. Jesteś śmieciem - więc wyrzucają Cię bez skrupułów. Podsumowując - jesli lubisz poniżanie, pracę za stawkę 9,50/h wykonując przy tym więcej niż powinieneś, chcesz być ograniczany jako człowiek to polecam Ci Pop Gym :)

Kama

Popgym zwyki wyludzacze bardzo drogie karnety 130 zl to stanowczo za drogo jak na pensje Radomskie a do tego umowa ktora jest całkiem nielogiczna co najmniej 3 miesięczne członkostwo i 3 miesirczne wypowiedzenie gdzie dopiero po 1 miesiacu mozna wypowiedzieć umowę i tak sobie nabijaja klientów w przyslowiowe butelki nic dziwnego że klub swieci pustkami z takim podejściem nie przytrzymaja klienta przy sobie. Bylam widzialam i już wiecej nie skorzystam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pop Gym Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Pop Gym Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pop Gym Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pop Gym Sp. z o.o.
  • Gazowa 5/7