Opinie o Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon w Radom

Firma Auto-Gaz Centrum specjalizuje się w produkcji i dystrybucji technologicznie zaawansowanych samochodowych instalacji gazowych.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon w Radom

Lopez

Super firma. Bardzo fajnie się pracuje, zwłaszcza ze względu na świetne relacje między pracownikami. Ludzie pracują tu bardzo długo, prawie nie ma rotacji. Atmosfera rodzinna, chociaż faktem jest, że dużo osób tu pracujących to rodzina właściciela. Polecam

Jennifer

buahahahahahahaha ????????????????????????????????????

Art
@Lopez

Lopez chyba tam nie pracujesz, co chwilę kogoś zwalniają albo pracownicy sami rezygnują z pracy ze względu na złą atmosfera która stworzyła dyrektor Katarzyna. W warsztacie firmowym nikt nie chce pracować, w tym momencie jest jedna osoba która doświadczenia przy lpg ma od pół roku.... To jest śmiech! Nie polecam ani firmy a tym bardziej warsztatu gdzie jest robione na ilość a nie jakość.

Były
@Lopez

Ludzie! Nie wierzcie w to. Jest dokladnie odwrotnie. mydlenie oczu a potem nieprzespane z nerowów noce.

Filip

Czy firma prowadzi rekrutację?

samo sedno

wali pełną ukrainą z zarządu tej firmy, stąd taka tam marna atmosfera i uczciwość!

Agata

@Art Nie podawaj imion ani innych danych osobowych pracowników na forum. Jest to naruszenie regulaminu korzystania z usług i może poskutkować usunięciem wpisu. @Nick Widzę, że problem z atmosferą utrzymuje się od pewnego czasu. Czy coś zmienia się na lepsze? Może kierownictwo zmieniło podejście do pracowników? A może Wy pracownicy możecie wpłynąć na to, żeby ta atmosfera się poprawiła?

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie rekrutacyjne przebiegło fajnie i sympatycznie. Koordynator TK wszystko ładnie opowiadał o firmie jaka to ona duża, że jest wsparcie od strony technicznej dla pracowników i warsztatów. Umawiałem sie po okresie próbnym na inna kase dostałem inną zdecydowanie mniejszą o 600 zł i jeśli chodzi o procent od sprzedaży to miałem obiecany na rozmowie 1% a po okresie próbnym dostałem 0,5%. Koordynator tylko umie ładnie opowiadać i wjeżdżać na amibicje, jest doskonałym "manipulatorem". Już nie pracuje w AGC. OSTRZEGAM!!! Pracę u nich podjąłem bo nie wiedziałem, że są .... osobami mijającymi sie z prawdą.

Trudnych i zaskakujących pytań nie było. Jedno z takich ważniejszych to czy człowiek sie nie podda jeśli instalacje sie nie będa sprzedawały.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Cezary

Wysokość zarobków zależy od jakości pracy , niektórzy o tym zapominają!!

Krzysztof

ta firma to niezłe cwaniaki i lubią ludżmi kręcić, tak przy rekrutacji, jak i potem w pracy, duża rotacja handlowców .Pracowałem jako PH ale oprócz pracy PH byłem dostawcą , magazynierem ,sprzedawcą w oddziale za 1600 zł na rękę .MASAKRA Nie szanują ludzi , uciekłem po 3 tygodniach.

Szczery
@Krzysztof

1600 zł to jest podstawy. Jakbyś trochę popracował to dostałbyś prowizję za sprzedaż oddziału i pewnie wyciągnąłbyś przynajmniej 3000-3500 na rękę bo tak się tu zarabia. Ja tu pracuję w jednym z oddziałów i jest super. Jak Ci się pracować nie chce to idź na ciecia za 1500 - będziesz tylko cieciem.

@Krzysztof

@Szczery 27.04.2017 16:36 3000-3500 to chyba we dwóch zarobisz w sumie też pracowałem za 1600 i premii NIGDY nie zobaczyłem masz rację, za 1500 lepiej być cieciem bo za 1600 to zapiepszasz od rana do wieczora w tej firmie.

Kula

Praca jak praca - pracujesz, to zarabiasz. Po prostu. Trzeba mieć we krwi chęć do pracy a nie narzekać.

Agata

Jakie są warunki zatrudnienia w Auto-Gaz Centrum? Czy podejmując zatrudnienie możemy liczyć na umowę o pracę czy jest to umowa zlecenie? W wielu przypadkach, dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy, kwestia umowy jest kluczowym aspektem. Informacje na temat zatrudnienia pozwolą podjąć decyzję o aplikowaniu w szeregi danej firmy.

Ted
@Agata

A jest teraz jakis nabor Agata? Czy pytasz tak po prostu?

W tej firmie jest bardzo duży przemial ludzi. Co chwilę ktoś odchodzi przez panią dyrektor ponieważ nie da się z nią normalnie pracować. Opinia negatywna , nie polecam !!

Kari

A czy ktoś tu się wypowiadający jest z działu marketingu? To poparte doświadczeniem czy obiegową opinią?

Kari

A ja jestem po okresie próbnym w centrum badawczym. Dostałem umowę przedłużoną. Wszystko tak, jak przewidywałem - ok. pozdrawiam.

Siła w precyzji

To chyba całkiem normalne? Pomyśl, jakie koszty i obowiązki spoczywają na pracodawcach. Jak źle jest komuś to może założyć firmę i spróbować ją utrzymać po upływie 2 lat, jak się skończy mały zus.

Siła w precyzji

Najwięcej buczą ci, którzy najmniej robią. Różne opinie o pracodawcach przeglądam i najlepsze jest to, że znam ludzi, którzy w danej firmie pracują. Szczerze? Jakoś ich relacje nie są takie negatywne i rozwijać się mogą, i pensje mają wyższe. Mówię o rynku radomskich pracodawców.

Programista wyklęty
@Siła w precyzji

no pracodawcy pewnie zarabiają, nie wątpię.

@Programista wyklęty

Czyli sugerujesz, że pracownicy nie dostają pensji w tej firmie, tylko pracodawcy zarabiają? Jesteś w błędzie.

Programista wyklęty
@Siła w precyzji

sugeruję, że pracodawca zarabia pieniądze, a pracownik pieniążki.

Aleksander

Jeżeli firma od 4 lat co roku szuka marketingowca, to o czym to świadczy ? Wymagania ? pracujesz jako grafik, PR ,social media manager lub specjalista ds. marketingu ??? To są rózne zawody... Poza tym, nieciekawa opinia o kadrze zarzadzającej- wielu juz odstarszyła...

ktoś
@Aleksander

albo siedzisz tydzien na magazynie i naklejasz jakies naklejki na gadzety, a potem musisz odpowiadac na pytanie dlaczego nie realizujesz celow strategicznych marketingu

love

Ja też czekam, ale ostatnio chyba nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @tony. To dowód na to, że relacje między pracownikami są dość istotne i dobre, a cala atmosfera przyczynia sie do sukcesu w firmie.

tony

Znajomy technik tam właśnie pracuje. Chwali sobie posadę. Pracuje już z 6 lat i nie myśli o zmianie. Ja zaś myślę i czekam na ofertę dla siebie...

rail

To zalezy na jakim stanowisku raczej dobrze sie zarabia.

a slyszales o samochodach elektrycznych? Chyba, że masz na myśli krótką perspektywę czasu.

AG-Centrum typowo firma rodzinna, znajomości i kontakty odgrywają główną role. Pani Dyrektor KAŻDEGO traktuje obojętnie, nikt dla niej sie nie liczy. Koordynator nie ma swojego zdania, nie może nic powiedzieć chodzi spięty, nerwowy, oszukuje swoich pracowników. Ma obawy, ze w każdej chwili zostanie zastąpiony przez brata Pani dyrektor.

grubasek

Ja bym proponował sobie podjechać na Brygadzistów w Katowicach. Mają sieć serwisową w całym kraju i ogólnopolską gwarancję. Najpierw to najlepiej sobie do nich przedzwonić, na portalu (usunięte przez administratora)jest pełen kontakt, w tym telefon i mail.

Robert
@grubasek

Poprawny adres oddziału Auto-Gaz Centrum na Śląsku to: Sosnowiec, ul. Struga 1.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon - Radom

• Jak się pracuje w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

Kandydaci do pracy w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon
2.2/5 Na podstawie 94 ocen.

Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon