APATOR CONTROL Sp. z o.o.

Toruń

APATOR CONTROL Sp. z o.o.

Opinie o APATOR CONTROL Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w APATOR CONTROL Sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

Wiktor

Dobrzy pracownicy generalnie są zadowoleni z pracy w firmie. Mają również prawo do pisania swoich opinii!!

pracowik

Firma przechodzi zmiany od jakiś 2 lat, to widać i czuć. Klimat dobry szczególnie dla aktywnych, sporo szkoleń, warunki finansowe się poprawiają i dla wielu już powyżej średniej w regionie. Zadania i wyzwania dla tych co chcą i mogą są z pewnością ciekawe. Firma jest częścią grupy kapitałowej, więc trochę jak w korporacji, ale za to perspektywa dla chcących i ambitnych jest. Poszukiwani młodzi na różnym poziomie wykształcenia w branży elektrycznej (elektrycy, serwisanci, mechatronicy, projektanci, programiści).

pracownik...
@pracowik 19.01.2018 22:58

Widać, że ta opinia jest dodana przez kadrę rządzącą... więc proszę o nie wypisywanie nieprawdziwych informacji. Atmosfera w firmie jest tragiczna, zwolnienia pracowników, brak szacunku do ludzi z doświadczeniem lepiej pozwolić im odejść i zatrudnić nowych, którzy nie wiele potrafią. Brak podwyżek i oczywiście premie dla wybrańców (pierwsze od wielu lat premie..). To w skrócie prawdziwy opis firmy.

Radek

Firma nie godna polecenia, atmosfera kiepska, chaos, przychodzisz do pracy i dowiadujesz się że maż dokończyć zadanie za kolego i nie masz pojęcia o zadaniu. wszystko na wczoraj, nie polecam.

Z_Torunia

Witam Apator Control na swojej stronie szuka do pracy programistów PLC. Czy ktoś wie, na jaką płacę można tam liczyć? Pozdrawiam

Witam, Czy jest pan nadal zainteresowany ofertą pracy w firmie Apator Control?

Monika

Apator jest dobrą firmą i można nieźle zarobić pracowałam u nich jako tłumacz instrukcji na język arabski i myśle że na bank będzie więcej ofert pracy dla nauczycieli/tłumaczy w Wrocławiu w Preply (usunięte przez administratora)

krucha

teraz też jest oferta na stronie http://acontrol.com.pl/652,apator-control.html

młody

Cześć! Jak wygląda sprawa praktykantów/stażystów/młodych inżynierów automatyków? Jakie są ich obowiązki, jak z płacą? I ogólnie czy warto się zaczepić w Apator Control?

hgh

jak jesteś po studiach i znasz się na prądzie to 5000 brutto wyciągniesz

hsdujhsdvh

Praca nie jest zła , płaca może i kiepsko ,ale jeżeli nie masz pojęcia ile placa ludziom po kilku latach pracy to moze i sie nie udzielaj !!

Jureczek

Pracowałem a Apator Control w jednym z oddziałów. Ludzie w porządku, ale płaca faktycznie kiepska.

Zostaw opinię o APATOR CONTROL Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APATOR CONTROL Sp. z o.o.