APATOR CONTROL Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o APATOR CONTROL Sp. z o.o.

Z_Torunia

Witam Apator Control na swojej stronie szuka do pracy programistów PLC. Czy ktoś wie, na jaką płacę można tam liczyć? Pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

Witam, Czy jest pan nadal zainteresowany ofertą pracy w firmie Apator Control?

Monika

Apator jest dobrą firmą i można nieźle zarobić pracowałam u nich jako tłumacz instrukcji na język arabski i myśle że na bank będzie więcej ofert pracy dla nauczycieli/tłumaczy w Wrocławiu w Preply (usunięte przez administratora)

użytkownik zarejestrowany

krucha

teraz też jest oferta na stronie http://acontrol.com.pl/652,apator-control.html

młody

Cześć! Jak wygląda sprawa praktykantów/stażystów/młodych inżynierów automatyków? Jakie są ich obowiązki, jak z płacą? I ogólnie czy warto się zaczepić w Apator Control?

hgh

jak jesteś po studiach i znasz się na prądzie to 5000 brutto wyciągniesz

hsdujhsdvh

Praca nie jest zła , płaca może i kiepsko ,ale jeżeli nie masz pojęcia ile placa ludziom po kilku latach pracy to moze i sie nie udzielaj !!

Jureczek

Pracowałem a Apator Control w jednym z oddziałów. Ludzie w porządku, ale płaca faktycznie kiepska.

Zostaw opinię o APATOR CONTROL Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APATOR CONTROL Sp. z o.o.