APATOR CONTROL Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 11 ocen.

APATOR CONTROL Sp. z o.o.
2 11 6 1

Opinie o APATOR CONTROL Sp. z o.o.

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Na jaka kasę można liczyć?

Gość

Co to znaczy, że płaca jest kiepska napisz może ile na rękę? I.teresuje mnie oferta pracy na magazynie

Administrator

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w APATOR CONTROL Sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

Wiktor

Dobrzy pracownicy generalnie są zadowoleni z pracy w firmie. Mają również prawo do pisania swoich opinii!!

pracowik

Firma przechodzi zmiany od jakiś 2 lat, to widać i czuć. Klimat dobry szczególnie dla aktywnych, sporo szkoleń, warunki finansowe się poprawiają i dla wielu już powyżej średniej w regionie. Zadania i wyzwania dla tych co chcą i mogą są z pewnością ciekawe. Firma jest częścią grupy kapitałowej, więc trochę jak w korporacji, ale za to perspektywa dla chcących i ambitnych jest. Poszukiwani młodzi na różnym poziomie wykształcenia w branży elektrycznej (elektrycy, serwisanci, mechatronicy, projektanci, programiści).

pracownik...
@pracowik 19.01.2018 22:58

Widać, że ta opinia jest dodana przez kadrę rządzącą... więc proszę o nie wypisywanie nieprawdziwych informacji. Atmosfera w firmie jest tragiczna, zwolnienia pracowników, brak szacunku do ludzi z doświadczeniem lepiej pozwolić im odejść i zatrudnić nowych, którzy nie wiele potrafią. Brak podwyżek i oczywiście premie dla wybrańców (pierwsze od wielu lat premie..). To w skrócie prawdziwy opis firmy.

Radek

Firma nie godna polecenia, atmosfera kiepska, chaos, przychodzisz do pracy i dowiadujesz się że maż dokończyć zadanie za kolego i nie masz pojęcia o zadaniu. wszystko na wczoraj, nie polecam.

Z_Torunia

Witam Apator Control na swojej stronie szuka do pracy programistów PLC. Czy ktoś wie, na jaką płacę można tam liczyć? Pozdrawiam

anonim

(usunięte przez administratora)

anonim

Witam, Czy jest pan nadal zainteresowany ofertą pracy w firmie Apator Control?

Monika

Apator jest dobrą firmą i można nieźle zarobić pracowałam u nich jako tłumacz instrukcji na język arabski i myśle że na bank będzie więcej ofert pracy dla nauczycieli/tłumaczy w Wrocławiu w Preply (usunięte przez administratora)

anonim

(usunięte przez administratora)

krucha

teraz też jest oferta na stronie http://acontrol.com.pl/652,apator-control.html

młody

Cześć! Jak wygląda sprawa praktykantów/stażystów/młodych inżynierów automatyków? Jakie są ich obowiązki, jak z płacą? I ogólnie czy warto się zaczepić w Apator Control?

hgh

jak jesteś po studiach i znasz się na prądzie to 5000 brutto wyciągniesz

hsdujhsdvh

Praca nie jest zła , płaca może i kiepsko ,ale jeżeli nie masz pojęcia ile placa ludziom po kilku latach pracy to moze i sie nie udzielaj !!

Jureczek

Pracowałem a Apator Control w jednym z oddziałów. Ludzie w porządku, ale płaca faktycznie kiepska.

Zostaw opinię o APATOR CONTROL Sp. z o.o. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APATOR CONTROL Sp. z o.o.