Radio System Przemysław Radio

Toruń

Opinie o Radio System Przemysław Radio

on

A jakie zarobki w tej firmie radio..?

Znajomy
@on 29.12.2017 17:36

Marne tylko patrzy gdzie by tu pracownikowi urwać.

Nie polecam

Firma zostawia dużo do życzenia szef sknera i wszystko na czarno by chciał bez żadnej umowy a na koniec pieniędzy nie chcę wypłacić heh

Ktoś

Poprawna forma to torunianin, a nie toruńczyk. W jednym z udzielonych wywiadów przez P.Radio z okazji otwarcia jego klubu parę lat temu, też padło słowo z jego ust toruńczyk :-) Widać kto stworzył ten komentarz. Pozdrawiam

Anonim 123

Potwierdzam pazerność na pierwszym miejscu. Widzę że, większość ludzi ma podobne zdanie o tym człowieku. Z pozoru miły, inteligentny a kombinować tylko na swoją stronę potrafi. Przykłada wagę do pozytywnej reklamy swojej firmy, natomiast sam swoim postępowaniem tworzy antyreklamę. Osobiście nie polecam jako pracodawcy.

pracowalem dlugo.....

Panie Przemku, jaki ma Pan charakter do Pana sprawa ale ... nie mozna mierzyc wszystkich ta sama miara! Prosze pamietac, ze to pracownicy buduja Pana firme a Pan buduje i rujnuje. Niech Pan sie cofnie w czasie - gdyby dbal Pan o swoich ludzi to dzis byloby 12 instalatorow "tych samych" posiadajacych ogroma wiedze i doswiadczenie - to jest kapital no ale... Ja rozumiem, ze pazernosc to wyuczona cecha ale jesli sie juz nabedzie to niech dziala w jedna strone! A Pan skubie z obu i to jest problem. W taki sposob sie nie da i prosze mi wierzyc, ze przyjdzie taki dzien, ze nikt juz u Pana nie bedzie chcial pracowac i wtedy przebierze sie Pan w ciuchy robocze i pojedzie sam na instalacje tak samo jak w 2000 roku. Czy to ma sens? Zycze powodzenia i mam nadzieje, ze trafi sie Panu ktos w kadrze kto Pana wesprze i pokieruje jak za starych dobrych czasow! Pozdrawiam

klient z polecienia

Wita, niestety muszę się zgodzić z resztą komentarz szef czyli Pan Przemek to cham i prostak byłe skasować a później jak coś się dzieje z kamerami to olewa klienta, kasa najwidoczniej uderzyła mu do główki i cfaniakuje co to nie on . Mam nadzieję ,że w końcu ta beznadziejna firma straci klientów !!

były kolega

jak widać z opinii Przemek nic się nie zmienił ,jaki był za kanarka tak i teraz łupi klientów bez żadnych skrupułów i konsekwencji ,ale za to chatę ma super :)

kolega

Cha cha cha polecam wydanie tylko toruń nr 34 perfekcyjne kłamstwa w wydaniu samego Przemka. No i motoarena i jej super nagłośnienie z którego nic nie słychać ale on juz wie najlepiej dala czego:)Pracownicy wykwalifikowani byli ale z 5 lat temu a sprawdzić opinie o firmie warto zwłaszcza o jego...

kolega prezesa przemka

ten człowiek nie odpuści złotówki nawet koledze. Zerżnie grosz z każdego i nie ważne czy to rodzina czy kolega czy klient. Z opinii pracowników jaką słyszałem od nie jednej osoby kawał chama. Najlepiej co mu wychodzi to nabijanie w butelkę ludzi i windowanie cen na maxa jak się da. Coś co na Allegro kosztuje 30 zł u niego 300zł. Na dodatek lansuje się przed ludźmi

oszukany

Jeśli chcecie zostać nabici w butelkę, nie otrzymać wynagrodzenia, czekać za umową o prace, albo robić za najniższą a reszta pod stołem bez żadnych papierów na to a na koniec zwalniając się nie otrzymać wynagrodzenia to polecam. RADZE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Tragedia opinia wyżej spreparowana przez właścicieli obsługa fatalna prezes czy tez dyrekcja chamstwo ceny z kosmosu no i próbują wciskać awarie których nie ma chcieli 400 zł za awarie która firma konkurencyjna usunęła za 100 nie polecam!!!!! jak najdalej

toruńczyk

Nas firma RadioSystem obsługuje już ponad 7 lat i względem poprzednich komentarzy muszę stwierdzić że firmę sprawdziłem ( bo też zanim coś kupię to dokładnie sprawdzam co i za ile jest) i śmie stwierdzić że firma jest lojalna, rzeczowa, ceny ma normalne jak na warunki toruńskie. A wykonastwo pierwsza klasa!

anonimowa

zamówiłam serwis sprzedano mi część, którą znalazłam na allegro za 15 zł, a zapłaciłam 360zł. Ceny z kosmosu, a właściciel brak słów. Nie polecam firma naciąga i oszukuje

ktos

Ogolnie firma calkiem spoko.Tylko pracodawca do kitu.Za bardzo pazerny.Dla klientow nawet bym polecil(zwrocic uwage na cene). Dla szukajacych pracy -jak najdalej (chyba , ze chcecie pracowac za przyslowiowa zlotowke.Pozdrawiam

aaa

uslugi na tragicznym poziomie byle by kase zgarnac i okrasc klienta nie placa nadgodzin

Zostaw opinię o Radio System Przemysław Radio - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio System Przemysław Radio