Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "H.A.M". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

slask

Oj TY pracownik piszesz same bzdury naprawde nie wiesz co sie dzieje na sklepach bylam swiadkiem zachowania kierowniczki rejonu na 2 sklepach uszu wiedly a wszystko bylo slychac na sklepie bo wielmozma Pani nie pomyslala ze jej podniesiony glos slysza klienci juz kiedys o tym pisalam ale zaklad nie reaguje wiec lepiej dac sobie spokoj ja tez kiedys pracowalam w tym zakladzie kiedys bardzo dawno temu bylo dobrze ale to bylo jeszcze jak zaklad byl na poczatku swojej drogi wtedy szefostwo bylo na metal ale teraz jak widac z tych wszystkich wpisow cos chyba jest nie w porzadku.,....................?

I co chcecie z tym zrobić?? Następna: Sprawa dla reportera, trochę gadki, szumu i po wszystkim.

reporter

Proszę pisać [usunięte przez administratora] Mam juz spory materiał. Pozdrawiam.

byla hamka

Witam forumowiczow Jako byla (usunięte przez administratora) ka jestem gotowa na spotkanie z Panem Reporterem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
xl

ZAŁÓŻCIE ZWIĄZKI ZAWODOWE TO MOŻE ZACZNĄ SIĘ LICZYĆ Z PRACOWNIKIEM- CHĘTNIE SIĘ ZAPISZĘ.

pracownicy

Za murami [usunięte przez admina] jesteś kimś ale po za nimi jesteś takim samym człowiekiem jak my....!

Ale po co kursy i podnoszenie kwalifikacji pracownikom, jak mamy taki znakomity dobór kadry kierowniczej, która wie wszystko..... Przecież to strata czasu i pieniędzy (naszych pieniędzy)....

Tutaj już się nie da nic poprawić! Wszyscy już wiedzą jak tu jest!

mm

to napisz na którym sklepie tak dobrze wychodzą, to się postaram o przeniesienie... Bo z tego co wiem to nigdzie nie wychodzą dobrze...

a...

chyba trochę przesadzacie ja również pracuje na jednym ze sklepów i nie jest tak żle,czasami kierowniczka rejonu do czegoś się doczepi,ale ogólnie jak cała załoga dba o swoje miejsce pracy to wszystko jest ok....a remanenty wychodzą nam dobrze.

Aga

Bo tam jest tylko jeden regulamin, masz zapieprzać na wysokości lamperii i nic się nie odzywać, a jak ci się coś nie podoba to do widzenia i tyle.

pumba

pracownik - 2012-09-03 15:30:25 świetna firma, pracuję się super, szefostwo w porządku! co wy (usunięte przez administratora) icie na tego (usunięte przez administratora) a robiłem tam siedem lat i było spoko czasami coś nie pasowało ale to chyba normalne do mnie spoko firma

JOLA

Co to za firma w której nie ma określonego regulaminu pracy i na jakiej podstawie przychodzi p. kierownik regionu na sklep i coś się jej nie podoba sypie z byle [usunięte przez admina] naganami a na jakiej podstawie bo zły humor i wstała lewą nogą albo chce szefostwu do (usunięte przez administratora) y wejść bez wazeliny

świetna firma, pracuję się super, szefostwo w porządku!

pumba

ale się nie nakręcajcie tak znowu

????

ZDROWIE I ŻYCIE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

powinnyście na kolanach [usunięte przez admina] do częstochowy za wszystkie krzywdy jakie nas pracowników spotkały w tej (usunięte przez administratora)[usunięte przez admina]j firmie [usunięte przez admina] ludzie zdrowie stracili budując wasze j[usunięte przez admina]imperium i nic z tego nie mają!

zwykły

kierowniku-- przejzyj na oczy człowieku puki jest czas bo całe zycia Bratem Pitem nie będziesz a jak się kariera i kasa zkończy to [usunięte przez admina]

tylko szkoda że jest taka znieczulica i nadal wszyscy w[usunięte przez admina] tą chemię a ta firma się bogaci na tym[usunięte przez admina]

lewy

[usunięte przez admina] nasze pensje maleją.......

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M" - Polska

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "H.A.M" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zakłady Mięsne "H.A.M"