Zakłady Mięsne "H.A.M"

Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M"

Natalia

@JIMI rozumiem, że ogłoszenie, na które się natknąłeś poruszyło Cię. Czy w takim razie mógłbyś opisać na jakich warunkach opiera się Twoje zatrudnienie w Zakłady Mięsne "H.A.M"? Każda Twoja uwaga będzie istotna dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Zza

W SKLEPIE W OZAROWICACH 90% PRODUKTÓW SPORZYWCZYCH JEST PRZETERMINOWANE !!!! PATOLOGIA I RZENADA NA 5 KUPIONYCH PRODUKTÓW 3 BYŁY PO TERMINIE !!! MOŻE NAJWYŻSZY CZAS ŻEBY SANEPIT ZAINTERESOWAŁ SIĘ TA SPRAWA !!!!!

JIMI

NIESAMOWITE !!!!!!! JAK MOŻNA TAK KŁAMAĆ I OSZUKIWĆ PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW !!!! UKAZAŁ SIĘ NOWY PLAKAT NA ZAKŁADZIE " DOŁĄCZ DO NAS " A W TREŚCI CIEKAWOSTKI -PREMIA MIESIĘCZNA ZA BRAK L4- CIEKAWE KIEDY I GDZIE -OSZUSTWO!!!!!!!! -BEZPŁATNY DOSTĘP DO LEKARZA TAK TAK A POTEM KOMPUTER OD KADROWEJ ODLICZY OD WYPŁATY -WYJAZDY SPORTOWO- REKREACYJNE DLA KOGO? DLA KADR I ADMINISTRACJI NAPEWNO !! A CO Z RESZTĄ? RESZTA JEDZIE I MA ZARAZ MNIEJSZĄ WYPŁATĘ !! Z CZEGOŚ TRZEBA POKRYĆ'' DARMOWY" WYJAZD Z PENSJI PRACOWNIKA - MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA NIEOPROCENTOWANEJ POŻYCZKI ? CIEKAWE W JAKIEJ KASIE JAK ZAWSZE BRAK FINANSÓW -MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU TOWARU PO NIŻSZYCH CENACH SUPER ZAKŁAD TYLKO PRACOWAĆ I SIĘ ZATRUDNIAĆ A CO MIESIĄC NA PASKU KOSMICZNE WYNAGRODZENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RÓŻNICE TAKIE ZE SZOK CHYBA SYSTEM PŁAĆ MUSZĄ WYMIENIĆ

klientka

Chciałam bym aby pracownicy sklepu zwracali na produkty z terminem ważności ,i je wycofali . W sklepie Radzionków co drugi produkt jest z nie ważnością datą , nawet rok po terminie np; kosmetyki . proszek do pieczenia , różne puszki , ważność skończyły się 2016 r , Jak zaraz się się zauważy w sklepie to potem sprzedawczyni mów że trzeba patrzeć co się bierze i nie uwzględniają reklamacji .A co to pracowników sklepu, to są bardzo niemiłe dla klientów , za ladą stoją choćby mieli jakąś karę .

rozczarowany

W Bytomiu na zolnie polsk sprzedaja przeterminowane produkty .panie niemile i nic nie pokaza, ledwo odpowiedza na pytanie. Sa niegrzeczne. Wszystko robia z niechecia i krzywa mina. Jak za czasów komuny. Najbardziej jednak Bezczelne jest sprzedawanie przeterminowanych produktow. Za kazdym razem trzeba kontrolowac date waznosci. Kupuje tam tylko z powodu wlasnego wygodnictwa.

witusia

i co z ta nową hurtownią w w Radzionowie - działa już? bo roboty szukam. jako klientka chciałabym pochwalić ich karmy dla psów z lnem, rzeczywiście mojemu Dzikusowi wpłynęło to dobrze na sierść a problemy miał?

JJ

hej, czy to prawda, że wędliny sprzedawane w sieci ŚWIEŻYZNA są produkowane wszystko u Was w zakładzie?

mała

W sieci Szyneczka HAM praca jest beznadziejna ponieważ panie są zmuszane pracować po 12 godz i sprzedawania starych towarów (po terminie ) bo zakład nie zabiera zwrotów pierwszy raz się z tym spotkałam . człowiek nawet nie może dysponować swoim urlopem bo pomiomo zaplanowania i tak im znieniają i nawet jak już jedna dostanie urlop to pozostałe panie pracują dzień w dzień po 12 godzin . chodzę do sklepu szyneczka już długo i nie jedno widziałam . najgorsze jest to że ciągle zmieniają obsady jak już człowiek się przyzwyczai do sprzedawczyń to albo je daja na inny sklep albo same odchodzą . Nie dziwię się bo sama bym tyle nie wytrzymała wolałabym żyć w biedzie niż tam pracować . nawet przestałam sama już w jednym sklepie kupować na Bytomiu bo panie są nie sympatyczne .

Ewa

Panie z działu handlowego tępe jak ołówki boją się prezesa i kupują na siebie ale żenada Magda to taki nieudacznik pancia z wsi ta firma kiedyś padnie zbyt dużo krzywdy zrobionej ludziom ucciwym

szczęśliwa

najlepszym kierownikiem rejonu była pani Żaneta Gadomska dbała o nas ,pomagała jak mogła ,zawsze była do naszej dyspozycji

szczęśliwa

jestem najszczęśliwszą na świecie bo już nie pracuję w tej firmie zgadzam się z tym ze praca w sklepie jest" niezapłacona "a pracownicy nie doceniani ,kierowniczki rejonu tylko czekają na potknięcia swoich podwładnych

deska

Tak, potwierdzam opinię wyżej :) Są najlepszą firmą z branży mięsnej w okolicy,a prezesi są więcej niż wspaniali. A dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta :) Bo zarabiają grubą kasę zatrudniając mega dużą ilość frajerek (w większości są to kobiety), które tyrają na tych h a m ó w, by Ci mogli sobie tyłki wycierać pieniędzmi. Znam wspaniały biznes prezesów, który kręci się głównie na wykorzystywaniu pracowników. Jak to robią? Po prostu na niczym nie tracą - pracownik podpisuje odpowiedzialność materialną, po czym wciskają na sklepy towary z krótkimi datami przydatności bądź już po terminie ważności. A co tam ... ludzie to świnie... wszystko zeżrą, a TY malutki pionku w tej całej grze masz wszystko zrobić, żeby to sprzedać, bo jak nie sprzedasz to za to zapłacisz. Im więcej rzeczy nie sprzedasz to tym większe manko. I tak biznes się kręci. A ty marny człowieczku jak chcesz mieć pracę to siedź cicho i rób wszystko, żeby target wyrobić. Bo to jest najważniejsze. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że towar zostaje wciskany na sklepy,a TY człowieku udawaj przed ludźmi, że jest wszystko w dacie ważności np. sery. Możesz też liczyć na pomoc kierownika rejonu, pomoc z serii "umiesz liczyć licz na siebie". To jest pomoc dla prezesów, jak zrobić, żeby kasy było jak najwięcej. Ich wiedza na temat handlu nie powala człowieka z nóg, a raczej śmieszy. Kierowniczki rejonu są od noszenia protokołów kontroli i rzecz jasna od ich przeprowadzania, ażeby czasem prezes się ich nie czepiał. I jeszcze od przeprowadzania remanentów, bo przecież to główne zadanie by człowieka u d u * i ć najbardziej na pieniądzach i stwierdzić "to Pani wina, że Pani tego nie sprzedała", "nie poleca Pani klientom towarów, dlatego Pani za to teraz zapłaci". Praca u H a M ó W to jak praca plus spłata kredytu, bo zarobi człowiek np. 1500 ale z tego potrącana jest rata na spłatę manka, bo "widocznie jest Pani kiepską sprzedawczynią". Ale to dobrze, bo im więcej takich frajerek tym większa korzyść dla firmy i biznes się kręci. Czas wolny od pracy? Jeśli "grafik dyspozycyjności" pozwoli to owszem. Od niedawna wszedł w życie takowy grafik, który zakłada,iż pracownik w dni wolne od pracy ma przychodzić bądź przyjeżdżać na sklep (jeśli posiada auto) i sprawdzać czy wszystko jest ok. I to wszystko za freeeeee. Bo przecież dlaczego prezesi mają ponosić straty, jeśli towar się zepsuł, bo chłodnia, juka, lodówka się z różnych przyczyn wyłączyła ????? To TY masz DROGI pracowniku znaleźć czas w wekendy, święta itp itd by zadbać o to, aby nie było żadnych strat dla firmy, bo inaczej to TY za to zapłacisz. Długo by można pisać, JA Wam osobiście odradzam zatrudnienia w tej firmie, a przynajmniej w sklepach, bo człowiek jest tylko wykorzystywany i g*ojony na każdym kroku. Człowiek zapomina w pewnym momencie o swojej wartości i o godności drugiego człowieka. Praca opiera się na nie dopracowanych programach, do którego uj wie kto ma dostęp i może dopisywać wartości stanu magazynowego. A zarobki tak śmieszne, że nawet awans na wyższe stanowisko typu zastępca kierownika czy kierownik sklepu, nie daje pracownikowi szans na wiele większe zarobki niż ma zwykły sprzedawca. Radzę wszystkim się zastanowić dwa razy zanim ktokolwiek przyjmie ofertę pracy w tej firmie.

rocco

Witam Zakłady mięsne HAM SĄ NAJLEPSZĄ FIRMĄ Z BRANŻY MIĘSNEJ W OKOLICY.A Prezesi są wspaniali.

klient2

chciałabym wiedzieć co to jest za coś pakowane pod nazwą "słonina krojona" tego czegoś nie można stopić ohydztwo ....tylko stracone pieniądze zawsze kupuję słoninę mieloną u "Więcka" lub "Wojtachy "i jest super .Nie ma sensu kupować w Szyneczce

szynka

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Nic nikogo nie obchodzi tylko zysk zysk i jeszcze raz zysk. Ma być spełniony wysoki obrót, a jak to się zrobi to już inna sprawa. Byleby nie wkopać czasem firmy przed pewnymi instytucjami i przed klientami. Wszystko dzieje się na pewnych "umowach". Jak o tym myślę to aż mnie głowa zaczyna boleć. Pracownicy są gnojeni jeżeli chodzi o kierownictwo, mają tylko wykonywać swoje zadanie, a reszta się nie liczy. Kierowniczka rejonu p. I-K to jakaś pomyłka, kobieta na nieodpowiednim stanowisku, bez pojęcia o pracy w handlu, o problemach pracowników. Przychodzi do swoich wyznaczonych sklepów z wielkim protokołem i zamiast pomóc w czymś to tylko ją obchodzi to, dlaczego jest nie posprzątane albo dlaczego nie ma danego towaru na półce. O co by człowiek jej nie zapytał to nigdy nic nie wie albo tryska taką wiedzą na dany temat, że aż człowiek musi dzwonić po innych ludziach bo ta wiedza okazuje się dnem. Jestem zszokowana tym co w sklepach się dzieje, firma zbija kasę na pracownikach.

klient2

zgadzam się z wszystkim tym co napisane zostało powyżej przez "apa"

apa

To może ja się wypowiem na temat sklepów szyneczka, mam ogromną styczność z tym sklepem. Jednym słowem prezesi to jedni wielcy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kierownicy rejonów i ta cała banda z działu handlowego im w tym pomagają. Nie rozumiem polityki tych sklepów, bo jak można płacić za towar, który się nie sprzeda, albo który się przeterminował i wszystko wchodzi jako manko. To jest chore. W żadnym innym sklepie tak nie ma, poza tym wciskanie na sklepy towarów, których się nie zamawialo to już głęboka przesada. Nie dziwię się, że mnóstwo zmian jest w ekipie sklepów, bo ile można płacić za coś co powinno być albo wywożone na zakład i sami powinni sobie to brać do domu jak mają ochotę. Poza tym praca po kilkanaście godzin bo nie ma odpowiednio dużo ludzi, nawet człowiek boi się iść na L4 bo koleżanki by musiały stać całe dnie na sklepie, już nie wspomnę o urlopie. Ta firma to tragedia jedna wielka

apa

.....

co tu taka cisza? nic sie na sklpach nie dzieje?

klient

Przynajmniej raz tygodniu robię zakupy w sklepie szyneczka w Radzionkowie. To co się tam wyprawia przyprawia o zawrót głowy. Jest tam taka ekspedientka, szczupła szpakowate włosy starsza kobiecinka o imieniu Agnieszka, dobrze, że panie noszą wizytówki przypięte do fartuszków, dzięki temu wiadomo kto jest kim. Otóż pani ta nagminnie przychodzi do pracy w stanie wskazującym na spożycie. Nie wiem, czy kierowniczce Pani Jadzi to nie przeszkadza. Kierowniczka to też nie złe ziółko Stosując mobing wobec swoich podwładnych jednym uprzykrza życie, drugich traktuje z pobłażaniem. Niektóre kobiety ciągle widzę za ladą, ale są też takie które prawie całą dniówkę potrafią przesiedzieć na zapleczu śmiejąc się tak głośno, że na sklepie je słychać mimo zamkniętych drzwi. Nie powiem, są też sympatyczne sprzedawczynie, pani Ewa, Ania, Jola, Irena, Janina, zawsze z uśmiechem jestem przez nie obsłużona. One nigdy nie powiedziały mi złego słowa. Natomiast pani Agnieszka nie raz i nie dwa powiedziała, szczególnie jak przyszłam późno że o tej godzinie już nie obsługujemy. Zresztą to jej stała śpiewka. Mam tylko nadzieję, że coś się zmieni jak z długiego chorobowego wróci druga pani kierownik. Pani Jadzia jak się przeprowadzi to powinna sobie poszukać innej pracy, ze względu na dojazd i dla dobra sklepu i pracowników. Co do pijaństwa pani Agnieszki, następnym razem jak tylko będę widziała ją pod wpływem alkoholu to zadzwonię po policję. Tak być nie powinno, żeby jedna czarna owca psuła opinię pozostałym dziewczynom, które chcą uczciwie pracować.

klient2

mam pytanie czy Wasze pieczywo jest tak samo "SMACZNE" jak wszystkie wędliny ?

klient2

Chciałabym wiedzieć dlaczego wszystkie szynki kupowane w sklepach" Szyneczka " są tak beznadziejnie smakowo sama sól i nic więcej .Szynek dużo ale różnią się tylko ceną i nazwą tak samo jest z wszystkimi kiełbasami.Widać że liczy się ilość wyrobów a nie jakość . .Zauważyłam że w sklepach "Szyneczka" jest co raz mniej klientów i wcale mnie to nie dziwi .

Magda

W SKLEPIE SZYNECZKA W SOBOTĘ KUPIŁAM SZYNKĘ KRUCHĄ,JEST WYŚMIENITA.JUTRO ZNOWU IDĘ JĄ KUPIĆ ZOBACZĘ CZY JEST POWTARZALNA I MA TEN SAM SMAK .ALE JAK NA RAZIE POLECAM JEST PYSZNA.

klientka z bytomia

Witam.Moje pytanie jest następujące : czy ekspedientka ma wgląd do raportu fiskalnego,rozliczającego zmianę i czy jest obecna przy zliczeniu swojej zmiany? Bo chyba sama ekspedientka- kierowniczka nie obsługuje caly dzien calego sklepu.skoro jest funkcja kierowniczki to musi byc zasób personelu którym sie zarzadza.taka jest funkcja kierowniczki m.in.moim zdaniem.

klientka z bytomia

Witam.Czyli generalnie rzecz biorąc ekspedientki do raportów fiskalnych-rozliczenia dniówki nie mają wglądu,tylko "góra",rzecz ujmując.Wszystko jasne dziękuję bardzo za wyjaśnienie.

Koniec_Kropka!
@klientka z bytomia 11.05.2014 11:43
Witam.Czyli generalnie rzecz biorąc ekspedientki do raportów fiskalnych-rozliczenia dniówki nie mają wglądu,tylko "góra&qu...

niee.. Tak jak napisałam że na każdym sklepie jest kierowniczka-ekspedientka do której należy rozliczenie kasy pod koniec dniówki

klientka z bytomia

chciałabym przeprosić tą młodą blondynkę z sklepu w bytomiu na ulicy dworcowej . (usunięte przez administratora)

klientka z Bytomia
@Koniec_Kropka! 08.05.2014 08:18
Dokładnie później przez takie "ROBIENIE NA ZŁOŚĆ" ludzie mogą stracić prace bo z tego co wiem to prezesi przeglądają...

Witam.A jak są rozliczane ekspedientki,gdzie raporty dobowe itd?

Koniec_Kropka!
@klientka z Bytomia 10.05.2014 21:08
Witam.A jak są rozliczane ekspedientki,gdzie raporty dobowe itd?

Na każdym sklepie wytypowania jest kierowniczka do której należy raportowanie kadrom o "utargu" z danej dniówki.Również na każdym sklepie jest wytypowana kierowniczka tzn. rejonu gdzie do obowiązków jej należy sprawdzanie jak prosperuje dany sklep czy wszystko jest w porządku i czy nie ma jakiś niedogodności jeśli takie owe się znajdą wtedy już wszystkim ,,powinien''zajmować się prezes. Ale w tej firmie niestety ale wszyscy odgórni mają wszystkich gdzieś ważne aby utarg był dobry i zyski nie ważne jakimi sposobami go osiągną.

klientka

Ja rowniez jestem klientka ze sklepu na dworcowej. I mam calkiem odmienne zdanie. Panie sa mile, usmiechniete, i panuje tam mila atmosfera!

as

@as 16.04.2014 14:58
hej były klient, może ty chcesz się przyjąć do 19,

ja wtym sklepie 19 pracowalam i wiem teraz ze pani kierownik lubi donosic na swoj personel zapomniala jak pracowala w tarn-gorach i miala wyleciec z pracy za alkochol niech najpierw dwa razy przemysli ona

@as 16.04.2014 14:58

agatokles

marketingowiec, handlowiec, analityk, czy masę specjalistów od spraw niepotrzebnych - każdy w tej firmie powinien robić to co do niego należy, bo za to bierze "kapustę" pAnIe pReZeSiE!!!!!!!!!!!!!

były klient

Niestety moja opinia nie będzie należała do zbyt miłych kiedy przekraczam próg sklepu nr 19 w Piekarach i widzę dwie panie w ciemnych włosach to mam ochotę opuścić ten sklep jak najszybciej. Ich miny zostawiają wiele do życzenia brak kultury osobistej ani dziękuje ani do widzenia pomijam fakt że przy obsłudze potrafią szeptać coś do siebie brak kultury i taktu :/jest jeszcze trzecia pani z jasnymi włosami której nie można nic zarzucić zawsze miła uśmiechnięta bodajże jest to kierownik sklepu odpowiednia kobieta na odpowiednim miejscu RESZTA DO ZWOLNIENIA !!!

basia
@były klient 17.02.2014 17:25

pani kierownik sklepu 19 znow kogos napuscila zeby opisac kolezanki znam to ona to tak potrafi falszywa a w dodatku zezowate szczescie niejedne ekspedientki zostaly przeznia zwolnione a ona nadal pracuje .......

Hamsie

Drogi Panie Prezesie!! Wszyscy już tu wszytko piszą i wszyscy mają racje...a pan poprostu udaje że o niczym nie wie i nic się nie dzieje...Wykorzystuje Pani wszystkich wraz z Panią (usunięte przez administratora)ona ino siedzi za biurkiem i pisze beznadziejne meile...Ham już pomału upadają i mają marną rekomendacje...Ham nie docenia pracowników i wykorzystuje wszysto i wszystkich...(usunięte przez administratora)

Obserwator

Boisz się czyjejś opini? (usunięte przez administratora)

Obserwator

Słyszę, że Pan prezes poczytał co miał poczytać. Tylko tak dalej a opinie będą pozytywne, bez ściemy.Zaczynasz Pan pozytywnie działać. Poczekamy zobaczymy, byle by nie skończyło się znowu na zwalnianiu pracownic lub niewygodnych ludzi. Wykazuje Pan pozytywną reakcję. To się liczy

Dziękuję, że to zauważyłaś

@Obserwator 08.01.2014 17:39
Dziękuję, że to zauważyłaś

Masz straszne dziwny nick, adekwatny do traktowania przez szefów? Opamiętaj się.

powietrze

Obserwator czytaj uważnie wszystkie wypowiedzi,bo jak na razie to masło maślane,gdyż ja to samo stwierdziłam ,że każdy broni siebie i mi chodzi o to,że w pracy sami ludzie robią klimat.:)

@powietrze 07.01.2014 16:36

To miało być do Ciebie a napisałem sam do siebie

Obserwator

Każdy krytykowany broni się tak samo. To nie ja , to oni. Miej odrobinę honoru. Człowieku, nie jesteś rolnikiem, nie orz,słuchaj, obserwuj..Kurde, te "baby" dają z siebie wszystko, a Ty? Widziałem wczoraj. Jakby tam pracowała moja żona, to masz w r..Tak prosto z liścia chamie.Żeby praca była przyjemnością, to musisz człowieku odpowiednią atmosferę stworzyć. Ty tylko ganisz.Wczoraj to była businesowa masakra. Nie umisz dać sobie rady???? To do Armii Zbawienia idź. Że też ten szef Cę trzymie. Czy Polska nieudacznikami stoi? A propos dalej....wypociny.....istoto marna, ciesz się, że szef Cię nie czyta...Naszej współpracy byłby koniec.A jeżeli to Ty "szefie"...wstydź się człowieku.Powodzenia życzę i takich głupich, zbyt uczciwych pracownic jak na Wolności.

powietrze

Każdy orze jak może i wiem z autopsji,że każdy broni swojej (usunięte przez administratora)i najlepiej zganić na innych że to oni zawinili, a nie ja.Prosiła bym zająć się najpierw własną osobą,a dopiero później oceniać innych bo jeżeli wszyscy sumiennie wezmą się za swoje obowiązki to na pewno da się naprawić to co do tej pory inni zepsuli i praca w tym zakładzie będzie przyjemnością,a nie przykrym obowiązkiem,żeby utrzymać rodzinę,albo siebie.Więc przestańcie obmawiać jeden drugiego,więcej życzliwości i zaufania do siebie.Nie bawcie się w dziecinadę,jesteście dorosłymi ludźmi.Czytam te Wasze wypociny i czuję w nich zawiść,a to o stanowisko,a to o zarabiane pieniądze albo o znajomości.Nie chcę być mądralą,ale to tak wygląda,a poza tym wszędzie lepiej gdzie nas nie ma

asia

przeprzaszam bardzo my pracownicy sklepów zamawiamy bardzo dużo towaru a dział marketingowy nie wywiązał sie z swojej pracy my drogi kliencie dbamy o was chcemy jak najlepiej także pretensje do działu handlowego.....

niezadowolony

Nim przeczyta to jakiś(usunięte przez administratora)myślę tu o administrator-programista-informatyk/niech zgodnie z klauzulą zawartą poniżej UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" chciałbym aby ta informacja dotarła do Prezesa czy Dyrektora Firmy gdyż czasy się zmieniły sklepy nie powinny już świecić pustkami na towar nie powinno się zapisywać czy prosić o ewentualne pozostawienie towaru bo za niedługo wrócą kolejki sprzed sklepów. To co się dzieje w trakcie świąt i w okresie poświątecznym a szczególnie mi chodzi o dzień dzisiejszy gdzie chcąc dokupić nie myślcie że kupić ale dokupić 3-4 udka względnie drób/kurczak/a ekspedientka o godż 9.15 informuje mnie że nie ma to po co ten sklep ma być otwarty do godzin późniejszych. Kolejna sprawa nie powiem, że jakość może trochę się pogorszyła poprawił się asortyment, przeceny, gazetki ale ilość pozostawia naprawdę dużo do życzenia. Kiedyś ta Firma kojarzyła się z mięso wędliny a obecnie wszystko co na topie ale podstawą mają być wędliny i nie powinno ich brakować już rano oraz niech nikt nie próbuje wykorzystywać słów bo to okres zwiększonego popytu bo są sklepy w których towarów aż nadto i nie chciałbym zmieniać sklepu. Czasy gdzie się latało od sklepu do sklepu minęły może pomyślcie nad innym rozwiązaniem bo chyba zaplecze logistyczno marketingowe z tego co się dowiaduję z innych opinii to macie i to w nadmiarze. Pozdrawiam i życzę Dosiego Roku oraz samych sukcesów dla wszystkich z Firmy HAM. I jeszcze jedna sprawa naprawcie te swoje urządzenie do pakowania próżniowego bo są w opłakanym stanie /to info z 2 sklepów/ gdzie po 3 godzinach folia się otwiera.

kasandra

Firma H.A.M. zrobiła fajną rzecz.To były punkty za każdy zakupiony towar.No i znowu...nadzieja matką głupich, firma zawiesiła (wycofała) tą formę promocji. Co jest grane? Jako klientka zbierałam, ciułałam te punkciki nabijając kasę tej firmie...a teraz co? Robią nas w balona? Szanowne szefowstwo tej firmy....nie bierzcie się za coś na co was nie stać. Mniejsze firmy wywiązują się z obietnic,tam ten program działa a tu??? Jeszcze poczekam, zobaczymy co weźmie górę, pazerność czy logika?

klientka

Witam Ja jestem klientką sklepu w ożarowicach, jeśli chodzi o obsługę to rewelacja, nic nie można im zarzucić natomiast jeśli wpadnie tam Prezes...porażka czepia się o wszystko zresztą nie słusznie jak można być takim ( usunięte przez administratora )i tak odnosić się do kobiet.Zatrudnij pracownika do pomocy a nie oczerniasz ludzi za Twoje wymysły

Jak tam wypłaty?. Tak się właśnie kończą imprezy sponsorowane przez pracowników Hama. A potem się dziwi że mu ludzie towar wynoszą z zakładu. To przez ten "dobrobyt" jaki nam funduje każdego 10-tego.

mąż

Aha..i coś jeszcze. Macie straszne dyletantki w biurach, normalnie masakra.

justa

Prawda w oczy kole. Ma Pan Panie Prezesie pod sobą ludzi którzy robią Pana w wałka mało dyscypliny szczególnie u pań z kadr i handlowego. Dziewczyny się obijają a Pan na to pozwala. Składa się zamówienia to nawet pani(usunięte przez administratora)nie chce się odebrać telefonu. Widzę że sami Prezesi są w tej firmie . Pani z zarządu też nie kwapi się do roboty lepiej przesiedzieć godziny w kasie. I to jest firma BRAK SŁÓW.

Mąż pracownicy

zibi patrz bo o sobie chyba piszesz Nie pogrążaj się Każdy po sobie to wie

Mąż pracownicy

GDYBY NIE TO ŻE MOJA ŻONA W TEJ FIRMIE PRACUJE, PODAŁBYM SWOJE NAZWISKO BO SIĘ GO NIE WSTYDZĘ, ALE TYM WYZYSKIEM PRACOWNIC KTOŚ POWINIEN SIĘ ZAJĄĆ I TO DOSŁOWNIE. JA POMAŁU MAM DOŚĆ POWROTU DO DOMU UMĘCZONEJ ZDENERWOWANEJ ŻONY, KTÓRA PO PRACY NIE MA SIŁY NAWET POROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI!!!

zibi
@Mąż pracownicy 28.11.2013 17:16

Pewnie po pracy ktoś ci przyprawia rogi dlatego taka słaba

kasandra
@Mąż pracownicy 28.11.2013 17:16

Nie mów pierdoł> Jak na razie wyroby są superowskie...Tylko obsługa smutna, smutne sklepy...Tyle jest wesołych masarniczych po drodze...po pracy mam się odprężyć a nie patrzeć na czyjś smutek

Było mineło...

Panie Prezesie wyroby smakują coraz gorzej, sklepy prezentują się zazwyczaj kiepsko, panie z marketingu wyjazd w teren traktują jak spacer po mieście, a były dobre czasy w tej firmie... Nie jest panu żal, że jest coraz gorzej??? Że ciężka praca wielu ludzi idzie na marne bo klienci od Was odchodzą??? Ile jeszcze czasu minie nim się Pan obudzi i przypomni sobie lepsze czasy zakładu??? Zgrany zespół w biurze, panie w sklepie uśmiechnięte, bo nikt ich nie gnębi i nie poniża? Wypłata, która cieszy, bo prawda jest taka, że trochę dobrej woli z Pana strony i pojawiłyby się dobre komentarze na tej stronce... Może redukcja etatów w biurze lub zaniżenie im wypłat by pomogło, bo wieść niesie o tysiącach dla Pani A. za co? za napisanie błędnych informacji na plakacie? Nawet Riding Club zmienił nazwę na RAIDING CLUB (ulotka na andrzejki):))) takie panie w jednym z pokojów mają pojęcie o tym co robią, pozdrawiam,

@klientka 14.11.2013 07:55
Zgadzam się z moimi poprzedniczkami ale teraz jest nowa Pani ktora jest bardzo sympatyczna i zawsze miła:0 oby tak dalej......

może i miła obsługa ale ruchy to mają straszne ruszają się jak muchy w smole ja chodzę na ul.Dworcową i też jestem zadowolona

klientka

ja też kupowałam często na 3ego maja,ale teraz kupuję tylko w szyneczce na wolności, obsługa zawsze miła i sympatyczna szczególnie przez panią kierownik.szkoda tylko że teraz mam dalej ale cóż warto.

żyła
@klientka 12.11.2013 15:58

(usunięte przez administratora)ja na forum wchodzę rzadko poczytać ale nigdy nie pomyślałbym żeby pisać takie rzeczy.Robimy z żoną w każdym z tych sklepów zakupy i wszędzie jest prawie tak samo jedynym wyjątkiem jest fakt że na 3 maja mają największy wybór i stoi się najkrócej mimo dużych kolejek.Ale po co te obczernianie się wzajemnie

Kajcia

Witam,, nie wiem czy cos da to moje pisanie ale bardzo sie ciesze ze Pani ekspedientka,, taka ruda bardzo szczupla juz nie pracuje w sklepie Zabrze na 3-Maja w szyneczce superrrrr ,,, Była bardzo niemiła -- a tu słyszałam ze awansowała na kier sklepu cos to nie tak ,,tylko sie ciesze ze juz jej tu nie musze ogladac ,,,,

Pola
@Kajcia 31.10.2013 15:29

Zgadzam się z opinią mojej poprzedniczki tyle słyszałam złych opinii i czytałam na forum o tej pani a tu awans ale widocznie w tej firmie tak jest skoro jest się im większą wydrą i kabluje się do biura jak również koleżanką podkłada się świnie by wywalili je z roboty to jest awans .Takie jak ona to z tej firmy i każdej innej to powinny być wywiezione na taczkach poza bramę i jeszcze dostać kopniaka w cztery litery.

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M"