zakłady mięsne HAM

Radzionków

zakłady mięsne HAM

Opinie o zakłady mięsne HAM

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Krystian

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

Olga

Konkurencja tak inspiruje do pisania tych bzdur?

Anonim

Pracowalem tam 4 miesiace i za kazdym razem to samo niezorganizowanie kierownictwa ze poniedzialki i piatki wolne ktore ida z twojego urlopu .kierownik zakladu nie kontroluje co robi jego brygadzista który mobinguje ludzi najzabawniejsze jest to ze kierownik wie kto pije a kara tylko niektorych takie tam równo uprawnienie .dodatkowo jezeli chodzi o wyplate niewazne czy zrovisz godzin 200 czy 160 i tak dostaniesz stawkę ta samą bo jest tam 10 zl na godzine plus śmieszny system premiowy. Wiec odradzam prace w tym zakładzie

Karolina

@Nick Jakiś czas minął o Twojego wpisu. Czy zatem zdecydowałeś się na przyjęcie propozycji pracy w zakładach mięsnych? Możesz już nam coś powiedzieć o tym pracodawcy? @Witold Czy w wyżej wymienionej firmie obserwujesz obecnie dużą rotację? Pamiętaj, że sprawa wynagrodzenia, to już raczej indywidualna kwestia.

Eniu

Mam pytanie odnoście zarobków jako dostawca ( rozwozenie towaru) wie ktoś ile zarabia tam dostawca?

Witold

Może w sytuacji braku pracowników firma zacznie podnosić zarobki!

Nick

Witam dostałem propozycję pracy na hurtowni ?? Niech ktoś się rzetelnie wypowie na temat pracy tam . Pozdrawiam i czekam na odp.

Karolina

@Franek Masz rację - dosyć trudno jest znaleźć firmę spełniającą wszystkie nasze potrzeby. Należy być po prostu elastycznym. A pracujesz w zakładach mięsnych? Chętnie dowiemy się od Ciebie czegoś więcej o tym pracodawcy, zatem pisz śmiało. @Ja Co prawda firma prowadzi obecnie rekrutacje na różne stanowiska, ale może to wynika również z jej rozwoju. Sprawa wynagrodzenia to już kwestia indywidualna. Jak długo tam pracowałeś/aś?

Ja

Tam już brakuje osób do pracy nikt nie chce pracować za słabe wypłaty ludzie odchodzą.

Franek

Idealnych firm nie ma. Czasami jest gorszy okres w firmie i nie ma większych dochodów.

Ktoś

Jaka płaca taka praca śmiech na sali bonów już też nie dają świątecznych wszystko zabierają!!!

Pan śmierć
@Ktoś 28.04.2018 14:38

Cześć ja po 7 latach już nie pracuje bo już się nie da zarobić tam i mam spokój mam nadzieję że to upadnie

Tymon

Może teraz przy braku rąk do pracy firmy zaczną podnosić wynagrodzenia?

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Radzionków i okolicach.

Ona

A co do zarobków to wstyd na paczkowalni to grosze zarabiają na każdym dziale słabo niech się wstydzą ludzie będą odchodzić!! !!!!!!!!!

Tola
@Ona 14.01.2018 17:26

Dokladnie drugi miesiac z rzedu wypaty polecialy po niecale 1600 zl nie c

ANIA

MASAKRA .. ! Jak można wciskać ludzią stare wędliny czy mięso..Przecież wydajemy na te produkty dużo kasy.Ja też pracuje z ludzmi i jeśli jest coś starszego to idzie do promocji i ludzie wiedzą o tym.A w Radzionkowie w Szyneczce jest zupełnie inaczej,jak tak można .Szynka którą zakupiłam wczoraj wcale nie należała do tanich,a po prawdzie to nawet koty ją nie chciay zjeść .A ju z nie wspomnę o członkac rodziny..Mięso które zakupiłam chyba było z 8 razy płukane w niewiaomo czym ! W chwili pieczenia smród jest na całym mieszkaniu. Moja noga już więcej w tym sklepie nie stanie. WSTYD !!!!!!!!

Robota nie jest zła ale wypłaty słabe jak ktoś chce więcej zarobić to nie ma po co tam iść jedne i te same stawki od paru lat.

Zadowolony

Czytam te opinie to same bzdury,prezes to fajny gość, pracuję tam 6 miesięcy na produkcji i jestem zadowolony, możliwość nadgodzin zawsze wypłacane,zarobki dobre porównując pobliskie zakłady np Nomax gdzie ostatnio pracowałem.Kierownicy kulturalni i spoko.Polecam tą firmę.

Jasiek

Jak firma jest dobra to ludzie nie szukają innych i dlatego trudno jest się tu zatrudnić. szkoda, że pracownicy nie piszą na forum jak sie pracuje. Kandydaci mogliby skorzystać.

Karolina

@Anna obecnie nie ma żadnych ofert pracy. Zawsze można zajrzeć na ich stronę internetową i śledzić oferty pracy. A może warto zadzwonić i zapytać? Na stronie jest podany numer w zakładce ''kontakt''.

Marcin

Witam , chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wydawcę ? Atmosfera i zarobki z góry dziekuje

Anna

Mam pytanie do Was? Zatrudniala ta firma jakichs przedstawicieli handlowych? Albo czy bedzie zatrudniac w przyszlosci? Szukam pracy jako PH mialabym nie daleko. Z gory dziekuje za info.

klientka

Chciałam bym aby pracownicy sklepu zwracali na produkty z terminem ważności ,i je wycofali . W sklepie Radzionków co drugi produkt jest z nie ważnością datą , nawet rok po terminie np; kosmetyki . proszek do pieczenia , różne puszki , ważność skończyły się 2016 r , Jak zaraz się się zauważy w sklepie to potem sprzedawczyni mów że trzeba patrzeć co się bierze i nie uwzględniają reklamacji .A co to pracowników sklepu, to są bardzo niemiłe dla klientów , za ladą stoją choćby mieli jakąś karę .

Ania
@klientka 18.04.2017 09:32

To ja Pani odpowiem dlaczego tak jest... bo trzeba to sprzedać, żeby samemu za to nie płacić. W sensie co sprzedawca nie sprzeda to wchodzi to w jego manko.. ot taka istota prowadzenia sklepów o nazwie HAM. Człowiek jest wręcz zmuszony, żeby wciskać ludziom produkty po terminie, żeby na tym nie tracić. Znam to z doświadczenia pracy w tym sklepie, ale w innym mieście. Na szczęście już tam nie pracuję

Takeeeeed
@Ania 27.04.2017 22:04

Każdemu kto zamierza pracować w tej sieci sklepów radzę się 3 razy zastanowić niz podejmiecie tam prsce. Więcej trzeba za manka zapłacić ni z się tam zarobi. Towar przeterminowany był, jest i będzie..... i kazdy każdy ma gdzieś, co sprzedaje, byleby to sprzedać. Ta firma to banda złodziei. Oszukują ludzi, traktują pracowników jak tania siłę roboczą.

dfv

@szy no a patrzyles może cos na ich stronie internetowej? być może tam jest jakas zakladka i cos więcej będzie można się dowiedzieć na ten temat hmm?

Maki

A jacy pracownicy wędzarni są ale tak szczerze

Ok dzieki

Maki

Jak wyglada praca na wedzarni w Radzionkowie?

Maki

Jak wyglada praca na wedzarni bo chcialem zlozyc papiery

Klient

Sklep w Zabrzu na ul.Dworcowej jest do bani a kierowniczka tam to totalna ignorantka i osoba która nie powinna zajmować takiego stanowiska jest chamska do klientów i obgaduje ich poza plecami nigdy więcej tam żadnych zakupów i będę tego odradzała wszystkim nie róbcie tam zakupów ten sklep zatrzymał się w czasie komuny i zamiast iść do przodu to się to zostaje z tyłu . Prezesie czas coś z tym fantem zrobić i wywalić kierowniczkę na bruk.

życzliwa

z roku na rok coraz gorzej pracujemy jak woły a majstry nas sprawdzają na każdym kroku , nadgodzin nie płacą , człowiek tam jest nikim wynieś podaj pozamiataj i nie odzywaj się , Prezes koni traktuje lepiej niż ludzi . za byle co zwalnia . A w sklepach ma takie ceny że nikt tam nie kupuje jakby nie kartki ludzi by tam nie było zwroty z sklepu przerabiamy do innych wyrobów potem człowiek nie wie z czego boli go brzuch . całe szczęście że już tam nie pracuję . i nie muszę oglądać tego cyrku

obecna#

Niestety szkoda słów.Z roku na rok coraz gorzej.Wymaganie rosną nieproporcjonalnie do wynagrodzenia.Panie kierowniczki rejonu,chyba chcąc zabłysnąć przed Prezesem ,wymyślają cuda.Zapraszam serdecznie za ladę na miesiąc.Spróbujcie stać przez 11-13 godzin bez przerwy śniadaniowej,jednocześnie obsługując i dokładając towar(żeby nie było dziur na półkach).Jesteście oderwane od rzeczywistości.Macie prawo nas "karać", ale już nagradzać nie.Podstawa wynagrodzenia jest skandalicznie niska i wy się dziwicie,że przez tyle czasu nie możecie znaleźć.

Zostaw opinię o zakłady mięsne HAM - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zakłady mięsne HAM