Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "H.A.M". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

zenek

Uwierz mi że nie jeden się zwolni jak się poprawi sytuacja na rynku pracy.

yyyy

To cemu nie zmienisz roboty?? jak tak narzekasz??

yyyy

Transport jest potrzebny - 2013-05-22 20:53:06 yyyy - 2013-05-22 19:54:32 1200 to zarabiaja ludzie co pracuja w sklepie ;)a ciut więcej kierowcyza 240 godzin w miesiącu....

Transport jest potrzebny

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
yyyy

1200 to zarabiaja ludzie co pracuja w sklepie ;)

Jaka płaca tacy pracownicy…. Na dłuższą metę nikt nie będzie harował z uśmiechem na twarzy za marne 1200zł minus manko. Firma bardzo bogata wystarczy poszperać w Internecie i można znaleźć różnorakie informacje na temat wyników finansowych. Niestety nie przekłada się to na nasze wynagrodzenia a przecież to również nasza zasługa!!!. Szefostwo wykorzystuje słabą sytuację na rynku pracy i niestety zarobki wyglądają tak jak wyglądają. Przez Hama przewinęło się mnóstwo wartościowych osób ale przy tej „atmosferze” i po kilku wypłatach dali sobie spokój.

rozbiorowiec

Te bzdury piszą ludzie , którym nic w życiu nie wychodzi . Ja jestem zadowolony z kierownika i chłopcy tylko do przodu a tułać się nie będziecie za granicą . Niech żyją prawdziwi faceci .

JJ

to ile zarabiacie na miesiąc w HAMIE? np. na produkcji, pakowaniu, rozbiorze?

była pracownica

Ja również jestem byłą pracownica zakładów mięsnych HAM. Okres który przepracowałam na zakładzie nie był moim najgorszym okresem w życiu. Praca jak praca wiadomo do łatwych i lekkich nie należny, ale mnie dawała satysfakcje. I w momencie kiedy rozstawałam się z firma było mi naprawdę zal. Co prawda już po kilku miesiącach pracy na zakładzie widać wyzyskiwanie pracownika. Pensje do najwyższych nie należały. I nigdy nie wiadomo było ile się zarobi. Pelna kontrola pracownika pod czułym okiem kamer. Tak jakby na dzień dobry, każdy chciał okraść szefostwo. Zla logistykę zakładu tez łatwo wyłapać już po kilku miesiącach. A można by ja usprawnić wysyłając pracowników i kierowników na specjalistyczne szkolenia wtedy praca nie byłaby tak żmudna. Odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach i praca byłaby nawet przyjemna. Ale na to czasu nie ma, bo liczy się zysk. No niestety takie czasy. Jedyne co razi i do czego nie mogłam przywyknąć to panująca na zakładzie atmosfera. Fałsz, zawiść, zazdrość i donosicielstwo. Człowiek człowiekowi wilkiem. Żeby tylko nikomu nie było lepiej niż mnie. A nie daj boże żeby się z kimś zaprzyjaźnić. To prawie nie możliwe. Prawie, bo są tam tez osoby, które wiedza co to życzliwość. Ale tak nieliczne jednostki niestety nie maja szans przetrwania w prawdziwej dżungli zawiści. A przecież to ludzie tworzą zakład. No ale ten co doniesie ma szanse na premie ;) albo i nie, bo mógłby żądać zawsze więcej. Nie robiłabym tez tragedii na temat barku czystości, bo czysto jest. Szynki i kiełbasy nie leżą na ziemi, chyba ze teraz się coś zmieniło. Ewentualnie jak za starych dobrych czasów porostu czysta złośliwość, żeby donieść na kogoś to najpierw trzeba podłożyć świnie. Moja opinia dotyczy jedynie zakładu, ponieważ na sklepie nigdy nie pracowałam i nie wiem jak wyglądają tam sprawy, ale zapewne nie lepiej niż w centrum dowodzenia.

leon

Praca tam to Piekło, na początku jest ok, wszyscy sa mili tzn szefostwo. bYŁAM KIEROWNICZKĄ SKLEPU-człowiek pilnował strat.zgłaszał problemy z komputerem ale cotam.jak wyszła superat na remamencie to nic , ale jak manko przez sprzęt to nic najlepiej zwalić na pracowników zrobić z nich złodziei, przyjechać nie uprzedzając wymienić zamki w drzwiach i odrazu zwolnić , ale jak sie robi po 12 g to jest się dobrym , nie polecam , praca dla wariatów

kierowniku moze juz wystarczy?? badz szzcerym i prawdomodnym czlowiekiem. przecież i tak masz wszysko.(usunięte przez administratora)

Melon

Zabrze sklep na ul.(usunięte przez administratora) to zamiast iść do przodu z uprzejmością dla klientów i miłą obsługą bo klient jest dla nich a nie odwrotnie to panie w tym sklepie myślą kategoriami jeszcze komuny że klienta można obrazić i byle jaki towar mu sprzedać gdyż i tak wróci , ale niestety nie te czasy co kawałek jest sklep i można kupić towar teraz wszędzie ponieważ półki się uginają od towaru mam nadzieję że szef zrobi z tym porządek ,bo nie rokuję kariery temu sklepowi i personelowi tam pracującemu a w szczególności paniom pracującym tam na mięsie gdzie sprzedają nieświeży towar.

puszysta

To ma być firma??? Sam (usunięte przez administratora) ją niszczy. Zwalnia fachowców tylko za to, że ich tusza mu osobiście nie odpowiada. Nieistotny wiek, fachowość, staż...nie masz figury modelki ,wypad. (usunięte przez administratora) Na pewno jest dyletantem jeżeli chodzi o handel. Gdzie ten człowiek uczył się handlu? Chyba tylko odziedziczył tą firmę no i pomyślał "jakoś to będzie", będę przerabiał pracowników jak mięso w swojej firmie. Zresztą to pisanie nic chyba nie da, czas na niego zwrócić uwagę jego partnerom w interesach.

Jestem szczęśliwy , że mam pracę i tak dobrego szefa . Wszystkim życzę tego samego . Pracuję bo chcę nikt mnie nie zmusza . Pozdrawiam wszystkich , którzy muszą się męczyć .

Gutek

Pracownik - 2013-05-10 19:14:29 Koledzy i koleżanki mam nadzieję że wam smakowała kiełbaska oraz podobał wam się pokaz koni ponieważ sami sobie za to zapłaciliście co zresztą było widać po dzisiejszych wypłatach tfu.. zapomogach.Niedługo zawody Strong Man i zaś trzeba będzie zrobić ściepę z naszych marnych wypłat bo koksu na pewno za darmo nie przyjedzie.

Dzień Sądu nadchodzi

Pierwsza „firma” w Polsce w której wieloletni pracownicy dostają mniejsze wypłaty od tych którzy pracują kilka miesięcy. Zobaczycie jeszcze ta (usunięte przez administratora) będzie się prosiła żeby u niego pracować a te jego imperium zbudowane na ludzkim nieszczęściu rozsypie się jak domek z kart.

klientka

gabi - 2013-05-05 20:02:08 Witam zakład mięsny w waszym sklepie na ul .(usunięte przez administratora) bardzo żle się kupuje już od dawna zero poprawy panie które tam obsługują są tak nie miłe pyskate a zwłaszcza ta mała pani chyba ma na imię pani(usunięte przez administratora) jak ona przyszła tam pracować to ten sklep jest nie do zniesienia myśli że ona wszystko może a zakład jest na to ślepy pozdrawiam,Ja już dawno przestałam kupować wtym sklepie jak odeszła pani (usunięte przez administratora) i pani (usunięte przez administratora) wtedy ładnie się kupowało. Zawsze były uśmiechnięte, grzeczne i zawsze miały świeży towar to była dobra obsługa,jak przeczytają te panie to pozdrawiam była klientka.

asia

Co do towaru w waszych sklepach to się zgadzam wędliny naprawdę się popsuły a nie mówie o mięsie bo też jest beznadziejne.

gabi

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M" - Polska

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "H.A.M" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zakłady Mięsne "H.A.M"