Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "H.A.M". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Kajcia

Witam,, nie wiem czy cos da to moje pisanie ale bardzo sie ciesze ze Pani ekspedientka,, taka ruda bardzo szczupla juz nie pracuje w sklepie Zabrze na 3-Maja w szyneczce superrrrr ,,, Była bardzo niemiła -- a tu słyszałam ze awansowała na kier sklepu cos to nie tak ,,tylko sie ciesze ze juz jej tu nie musze ogladac ,,,,

Pola
@Kajcia

Zgadzam się z opinią mojej poprzedniczki tyle słyszałam złych opinii i czytałam na forum o tej pani a tu awans ale widocznie w tej firmie tak jest skoro jest się im większą wydrą i kabluje się do biura jak również koleżanką podkłada się świnie by wywalili je z roboty to jest awans .Takie jak ona to z tej firmy i każdej innej to powinny być wywiezione na taczkach poza bramę i jeszcze dostać kopniaka w cztery litery.

produkcja

mocne slowa...

szpryca

pozdro dla wszystkich wapniakow z produkcji co dostali robote po znajomosci

zuzia

Myślę że Prezes (usunięte przez administratora)jest dobrym Prezesem uczciwym i dobrze zarządza firmą. Pracownica produkcji.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Klient współpracujący z hamem

Pana kierownika z(usunięte przez administratora) i jego asystentkę to by się przydało wysłać na lekcję dobrych manier bo im się wydaje że tylko Ham istnieje na rynku. Wasze wędliny i mięso się bardzo popsuły a jak się dzwoni na wydawkę do Radzionkowa to klient jest spławiany przez Alfę i Omegę pana (usunięte przez administratora) Towar jest albo przeważony albo dostaję dużo mniej niż było zamówione. Przy takim zarządzaniu firma długo nie pociągnie. Czy na tym zakładzie jest w ogóle osoba która się zajmuje reklamacjami czy trzeba od razu dzwonić do szefa ?.

konewka

pracownik - 2013-09-01 22:08:06 szkoda czasu i pisania, to i tak nic nie da, a człowiek sie tylko nie potrzebnie nakreca to siedź tam kolejne lata i tyraj za te grosze aż do (usunięte przez administratora)śmierci. Języka w gębie nie macie żeby się odezwać ani odwagi by poszukać zatrudnienia gdzie indziej. Więc czego się spodziewasz co ?

klientka

ako klientka z Szarleja dopytuje sie dyrekcjii kiedy sie sprzata sklep ponieważ w sobote sklep jest otwarty do godz 13nastej.jest punktualnie zamknięty; panie siedzą do godziny 15tnastej wychodza śmieją sie obgadują kolezanek z innych sklepów a to wszystko słychac a na do datek spiewaja sobie tak jakby byli w jakies knajpce pełnymi torbami a wdodatku wychodza pijane a w poniedziałek jest sprzatanko do godziny 12nastej no i znów poprawiny i przyjezdza po nich (usunięte przez administratora) taki grubas no i wszystko widze i słysze bo mieszkam wtym samym budynku,

Obserwator
@klientka

No to chodź Pan na Wolności, taki nowy sklep.....super obsługa, tylko raz mnie na piwie nacięły....miał być sześciopak w cenie 5 a musiałem płacić za 6. Mam znajomą w dyrekcji....niestety tak szef im kazał. Kobiety zapierniczają a szef sam minusy sobie wali :D Do obsługi nie mam nic.

klient

Jak sama nazwa wskazuje HAM to co po takiej nazwie można się spodziewać . Mieszkam w Zabrzu robiłem kiedyś zakupy w sklepie na ulicy 3 Maja w Szyneczce po pierwsze obsługa arogancka ,sklep brudny a po drugie ekspedientki jak kroją na maszynie szynkę to podrzucają jakieś stare plastry które były już wcześniej ukrojone jak tak można człowiek ciężko na te pieniądze pracuje już tam nie chodzę czy właściciel tego nie widzi powinien coś z tym zrobić

jola

reporter - 2012-07-13 17:18:29 Myślę, że już czas zainteresować TVN lub POLSAT tym co się dzieje w tej "firmie".tak polsat tvn mam ich dos splacilam jakies 8 kawlakow a z pelnymi torbami nie wychodzilam tak jak pozostale dziewczyny ale coz stara ekipa z 36

?

(usunięte przez administratora) syf i dnoTrzeba ponarzekać żeby ludzie chcący się zatrudnić w tym syfie w przyszłości się 2 razy zastanowili. Forum czyta bardzo dużo ludzi nie tylko z zakładu i opinia już poszła w świat. Skoro jest 10 stron negatywnych komentarzy to widocznie to jest gówniana firma. Szefostwu się wydaje że skoro w Polsce jest trudna sytuacja na rynku pracy to mogą z nami robić co im się podoba. Dwa lata temu były o niebo leprze zarobki i ludzie przychodzili do roboty z chęcią i im zależało na pracy i dzięki temu firma była w lepszej kondycji finansowej. Teraz zarobki są gówniane i ludzie olewają robotę z góry na dół i firma jest w dużo gorszej sytuacji finansowej. Firma może być zarządzana przez najlepszych fachowców, ale jak pracownicy nie będą mieli motywacji do pracy to i tak nic z tego nie wyjdzie proszę to wziąć pod uwagę Panie Prezesie.

gruby

Wyzyskiwacze chcą by ludzie pracowali za darmo.

(usunięte przez administratora)!!!! Szkoda gadac, wyplata do bani!! Najwyzszy czas (usunięte przez administratora) z tej firmy!

tobel - 2013-08-09 19:05:16 wyplata fess zajebista hahahhaha smiech na sali po prostu trza z tego (usunięte przez administratora) jak najszybciej (usunięte przez administratora)Zostałem policzony niecałe 10zł/h to po prostu jakaś kpina ci co zamiatają chodniki mają lepszą wypłatę. Jestem ciekaw czy kierownicy (usunięte przez administratora) też dostają takie (usunięte przez administratora) wypłaty. W przeciwieństwie do nas oni (usunięte przez administratora) robią.

tobel

hania

Pozdrawiam wszystkie panie ze sklepu szyneczka w zabrzu na ul wolności.za miłą i sympatyczną obsługę.

pracownica

w 100-u procentach popieram opinię o p.(usunięte przez administratora)bo to zapewne o nią chodzi zgadzam się że ta kobieta powinna zająć się marketingiem a nie wtrącać się w pracę kierowniczek rejonu i sklepów .według mnie ta kobieta nie ma zielonego pojęcia o pracy w sklepie bo to co ona wymyśla to przechodzi ludzkie wyobrażenia.nam podaje instrukcje jak odbierać telefony jak obsługiwać a do niej dzwoniąc to nawet się nie przedstawi.Panie Prezesie niech pan przyjrzy się tej sytuacji może jakaś ankieta anonimowa i sam pan się przekona z kim pan pracuje. a pani (usunięte przez administratora) niech pokaże swoje umiejętności i pilnuje na produkcji ,aby w naszych wędlinach nie było syfu

personel sklepu

Zgadzam się z napisaną opinią o Pani Manager ,myślę że jakby miała swoją firmę na pewno by tak nie działała. Po prostu będąc tak samo tylko pracownikiem u Pracodawcy HAM powinna zastanowić się nad swoimi decyzjami bo pozycja siedzenia nie zależy tylko od rządzenia. Więcej wyrozumiałości dla tych którzy pracują za ladą sprzedażową. Czasami lepiej zastanowić się przed podjęciem jakiegoś nowego pomysłu, gdyż w większości są one bzdurne i nic nie wnoszą a prowadzą do tego, ze większość czasu poświęca się realizację bzdetów.

Cała_Prawda

Do szanownej Pani manager (usunięte przez administratora)! Od kiedy szanowna pani manager (usunięte przez administratora)pojawiła się w zakładzie bardzo źle się pracuje. Jest osobą ordynarną,chamską i bezczelną również myśli, że jeżeli pełni funkcje na tym stanowisku to może poniżać pracowników.Gdyby jednak ona pracowała za kasą i obsługiwała klientów może by ją to czegoś nauczyło, ponieważ jest to ciężka "HARÓWA!",a nie płaszczenie tyłka na krześle przed biurkiem.Rozkazy którymi ona się posługuje są czasami nierealne do wykonania,niestety jest to osoba której ciężko jest coś wytłumaczyć.Osoba ta nie ma najmniejszego pojęcia na czym polega HANDEL!!.Nie czarujmy się taka jest rzeczywistość.Należy być osobą kompetentną jeżeli już się jest na takim stanowisku, a nie tylko przylizywać się prezesom,bo niestety takie ROBOLE!! jak my na tym cierpią.Robota na okrągło, a paskami z wypłaty można tylko wykorzystać jako papier toaletowy gdyż wypłaty są "GÓWNIANE!!!!" Szanowni Prezesi! Prosimy o rozpatrzenie naszej prośby aby drogą p.manager (usunięte przez administratora)sprowadzić na ziemię gdyż wydaje nam się że zbyt daleko odleciała.Pracownicy byli by na pewno bardzo wdzięczni , wydajniejsi a firma niebędzię na tym tracić.Bylibyśmy wdzięczni gdyby państwo pomyślało również o nas "zwykłych pracownikach" którzy zarabiają krocie, a to dzięki nam FIRMA HAM nadal utrzymuje się na rynku Z poważaniem Pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M" - Polska

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "H.A.M" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042