Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "H.A.M". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Monia

xxx - 2012-09-26 05:35:25 joasia - 2012-09-24 20:04:13 Z gadzam sie z paniami które pracowały w sklepach lub pracuja dalej .Nie mozna sie kolegowac w pracy z zadna kolezanka bo nie masz pojecia jakie one sa z toba rozmawiaja na kazdy temat z toba a puzniej donosza na ciebie.a wiekszasc kierowniczek ze sklepów prawie kazda pije wódkie na sklepie tz swoje rodziny a ty maso tego dyrekcja nie widzi a moze kturas zauwazyła ze przewaznie kierowniczki sa biedne same utrzymuja rodziny z swojej małej pensyjki i ich stac jej utrzymywac a ty masz kase bo twoja rodzina cała pracuje to ciebie zrobia (usunięte przez administratora) a i dyrekcja nie bedzie ciebie pytac tylko za plecami przyjada zrobic remament bo słuchaja na sklepach idiotków ktore znich sie smieja dyrekcja pzrychodzi na zakupy jak moga to do (usunięte przez administratora) y im skacza a jak ida to je obgaduja i sie smieja znich ostatnio Imusze jeszcze powiedziec ze jak pani monika została kierowniczka wszystkich sklepow to sie zrobiło zle ona kogo chce słuchac to słucha kogo chce zwolnic to zwolni bo to nie sa pomysły od nich tylko od ekspedientek sklepu bo jak przychodzi do nich do sklepu to wszyskie do nich biegna i nadaja a dwie głupiutkie stoja za lada kture kolezanki ich nie lubia.ty tępa idiotko naucz się najpierw ortografi a później wyrażaj swoją opinie. Widocznie ty jesteś tak głupia jak piszesz a tu trzeba pić bo na trzeźwo nie da rady, a jeżeli masz ochote się napić to zapraszamy pilnuj się w swojej pracy obecnej bo możesz wyleciecPowiem wam tyle żal mi was jedna na drugą najeżdża , donosi po co wam to zajmijcie się lepiej pracą za którą macie płacone bo widocznie wam się nudzi same siejecie ferment a potem macie pretensje ,że ktoś na forum wypisuje takie głupoty . Pamiętajcie najgorsze w życiu to wazeliniarstwo.

xxx

joasia

Z gadzam sie z paniami które pracowały w sklepach lub pracuja dalej .Nie mozna sie kolegowac w pracy z zadna kolezanka bo nie masz pojecia jakie one sa z toba rozmawiaja na kazdy temat z toba a puzniej donosza na ciebie.a wiekszasc kierowniczek ze sklepów prawie kazda pije wódkie na sklepie tz swoje rodziny a ty maso tego dyrekcja nie widzi a moze kturas zauwazyła ze przewaznie kierowniczki sa biedne same utrzymuja rodziny z swojej małej pensyjki i ich stac jej utrzymywac a ty masz kase bo twoja rodzina cała pracuje to ciebie zrobia (usunięte przez administratora) a i dyrekcja nie bedzie ciebie pytac tylko za plecami przyjada zrobic remament bo słuchaja na sklepach idiotków ktore znich sie smieja dyrekcja pzrychodzi na zakupy jak moga to do dupy im skacza a jak ida to je obgaduja i sie smieja znich ostatnio Imusze jeszcze powiedziec ze jak pani monika została kierowniczka wszystkich sklepow to sie zrobiło zle ona kogo chce słuchac to słucha kogo chce zwolnic to zwolni bo to nie sa pomysły od nich tylko od ekspedientek sklepu bo jak przychodzi do nich do sklepu to wszyskie do nich biegna i nadaja a dwie głupiutkie stoja za lada kture kolezanki ich nie lubia.

Kasiolek

Jak sama nazwa wskazuje HAM. C (usunięte przez administratora) ska obsługa w dodatku pijąca w czasie pracy. Panie sprzedające uważają się za bóg wie co. ODRADZAM ZAKUPY W SKLEPIE PRZY 3 mAJA.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pan X

pracownik - 2012-09-22 22:32:44 [usunięte przez administratora] tych lizusow (usunięte przez administratora) owlazow ostro...Cała ta firma to jeden wielki syf i brud wraz ze sklepami które do niego podlegają

jasiu

prawy - 2012-09-21 18:21:40 Do Jasia ===nie godej żeś jest taki fachman bo w to nie wierze a prowda synek pisoł że jak mosz plecy to ci jest lży plecy to znaczy jak umiesz do du..y włazić bez wazeliny jakby nie buty to byś cały wloz komuś do tyłka tak chyba robis Jasiu chyba że umiesz robić fajno gała hahahahahaja umia, ciebie tysz zrobia..przjdz domnie.. bedzie nam fajnie

prawy

tupolef

pipi12 - 2012-09-13 19:44:12 jestem zatrudniona na sklepie na umowę próbną na pół etatu o czywiście pracuje po 8,9 a nawet 13 godzin i mam takie współpracownice które mnie obrażają przy klientach itp. rozmawiają na mój temat tak że wszystko słyszę a p. kierownik sklepu to ich najlepsza przyjaciółka i nic z tym nie robi a jak coś powiem to mnie potem poniżają itp. umowa próbna już niedługo mi się kończy więc chce odejść ale straszą mnie mankiem i tym że dadzą mi takie papiery że pracy nie znajdę pozdrawiamKoleżanko znikaj z tej pracy jak najszybciej, bo się nie wypłacisz.Pracuję tam pół roku a już mam do spłacenia ponad 1000zł manka. Co miesiąc pobierają mi 150 zł z wypłaty, jeszcze jednego manka nie spłacę a już mam drugie, bo na sklepach są często remanenty. Szukaj sobie lepszej pracy, bo gorszej na pewno nie znajdziesz, NAJGORZEJ jest u HAMA.pozdrawiam

jasiu

aa - 2012-09-16 16:02:42 dział rozbioru jest tragiczny idzie się do pracy i nie wiadomo o kturej sie skączy ludzie fałszywi wredni sa układy można rzucać się miesem bo majster \"\"aszej\"\" na to pozwala kto trzymie z majstrem to nie musi zapier??lać tak jak tarand? pirdol? tą robote i zamiast zbierac kąty to je nie robi bo majster to jego ziomal najlepszy i nic mu nie muwi a na koniec pracy karze innym robić tą praceaa.suchej ty baranie nie mosz racji w pracy nie ma kolegow. jak jesteś mądry zapraszam na moje stanowisko zobaczysz jak jest wesoło,i nie pisz mi sam głupot i naucz sie pisać moje nazwisko

aa

klient

Zuza - 2012-09-14 22:02:40 czesia - 2012-09-13 22:49:45 a czego mozna sie spodziewac po tym zakładzie? Tylko lizuski, (usunięte przez administratora) i kapusie na zakładzie maja fory, az kturas da sie wy (usunięte przez administratora) ........Ja również pracowałam w tym syfie parę lat jedna drugiej oczy by wydrapała a jak ktoś przyszedł nowy na sklep to kierownictwo chciało pokazać jakie jest ważne a w rzeczywistości to guzik wiedziało i umiało cieszę się że tam już nie pracujęByłem klientem sklepu w Zabrzu na ul.3 Maja i już od dłuższego czasu tam nie chodzę bo już kilka razy się sparzyłem na kupionym tam towarze ,a to mięso było nieświeże następnym razem mówię blondynce, że chce szynkę cienko to pokroiła tak grubo że byłyby z tego trzy plastry i tym sposobem zmieniłem sklep

Zuza

czesia

a czego mozna sie spodziewac po tym zakładzie? Tylko lizuski, dupowłazy i kapusie na zakładzie maja fory, az kturas da sie wy (usunięte przez administratora) ........

andzia

niech mi pani wieży po 3 miesiącach idzie pani na bróg a potem robią z pani k..... na telefon

wercia

szczerze hujowa atmosfera pracy ludzie tam pracujący traktują cię jak przedmiot a kierowniczka która u mnie była to wredna (usunięte przez administratora) traktowała ludzi przedmiotowo głupie odzywki mało tego jeszcze na tematy pracownika rozmawiała z innym personelem ale trafi kosa na kamień

pipi12

prawy

na rozbiorze też są wyjątki w zarobkach nie ważne czy umiesz robić nożem czy nie ale to nie nasza wina tylko przy (usunięte przez administratora) asów. Na wędzarni (usunięte przez administratora) a zbita na produkcji znów nie było godzin na szynkowni cienizna ale zakład pnie się w górę

rozbiur

pracownik zapraszam do tasmy zoboczymy kto jest cieńki na [usunięte przez administratora] (usunięte przez administratora) ...ha ha

MELA

slask - 2012-09-08 17:54:36 Oj TY pracownik piszesz same bzdury naprawde nie wiesz co sie dzieje na sklepach bylam swiadkiem zachowania kierowniczki rejonu na 2 sklepach uszu wiedly a wszystko bylo slychac na sklepie bo wielmozma Pani nie pomyslala ze jej podniesiony glos slysza klienci juz kiedys o tym pisalam ale zaklad nie reaguje wiec lepiej dac sobie spokoj ja tez kiedys pracowalam w tym zakladzie kiedys bardzo dawno temu bylo dobrze ale to bylo jeszcze jak zaklad byl na poczatku swojej drogi wtedy szefostwo bylo na metal ale teraz jak widac z tych wszystkich wpisow cos chyba jest nie w porzadku.,....................?Witam dziś jest 10,09,12 powinna być wypłata tak jak w umowie każdego 10 w miesiącu oczywiście , że nie dali bo jak zwykle rozlazła księgowa się nie wyrobiła i już powinna być nagana bo nie dopełniła swoich obowiązków i co na to szef i już powinny być naliczane odsetki do wypłaty

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M" - Polska

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "H.A.M" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zakłady Mięsne "H.A.M"