Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "H.A.M". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Klient

bytom - 2012-10-20 21:56:24 Ja mam takie pytanie do dyrekcji może tym sklepem na ulicy Dworcowej zrobić trochę porządku od długiego czasu wtym wsklepie śmierdzi towar jest nie swieży chociaz te panie twierdza że dziennie dostają swieży towar moze dostawają ale ja tego nie zauwazyłam przedewszystkim mięso jest myte i solone a jak się przyjdzie zwrotem to ekspedientka taka ładna blondynka ma taka nie wyparzoną buzię myśli że ma kolezanke przed sobą nastepnym razem nie pójde ztym do sklepu tylko do sanepidu ostzregam,Teraz mamy takie czasy, że jak na kogoś krzywo popatrzysz albo się nie uśmiechniesz to zaraz zadzwoni na firmę albo napisze jakieś(usunięte przez administratora) na forum. Widać niektórzy muszą się dowartościować. Co do wędlin się zgodzę, że są przesolone ale myte i solone mięso to już gruba przesada(usunięte przez administratora). Przy codziennych dostawach i ilości klientów którzy kupują w tym sklepie wątpię że mięso mają stare. Od kilku lat kupuje u HAM-a w sklepach na dworcowej i 3maja i jeszcze się nie spotkałam z taką sytuacją jaką pani opisuje.

Klient sklepu

To totalne bzdury, dziennie robie zakupy w tym sklepie towar zawsze jest świezy a obsluga jest miła, bardzo chetnie porozmawiam z klientka tego sklepu ktora jest niezadowolona. pozdrawiam (usunięte przez administratora)

bytom

stała klientka

grześ - 2012-10-12 19:25:06 ania - 2012-10-08 19:45:33 Klientka z Os wieczorka kupuje wtym wsklepie od półroku na kartki z orła i tez mi się tam obsługa nie podoba ponieważ ta zezowata ekspedientka sprzedaje starocie i do bija wagie chociaz raz ją upomniałam to wciskała mi kit na jakąś starą pracownice ostrzegam was uwazajcie na nia.Jestem pracownikiem zakładu naszego i tez wykupuję bon żywnosciowy w tym sklepie i muszę powiedzieć że ostatnio żle mi się wtym sklepie kupuje te panie są niecierpliwe jak się wybiera mieso a przedewszystkim pani kierownik głupie dogaduje a potrafi wcisnać bele jakie ściepy a na dodatek upomina się o kawe no i wbija na kase ale w oczy człowiekowi nie potrafi popatrzeć taka jest fałszywa ta pani kierownik ostrzegam sprawdzajcie towar i paragony bo ja na te pare groszy cięzko muszę pracowac na rozbiórce .Zgadzam sie ztym opisem sklepu tam tak jest te panie naprawde proszą się klientów o kawe sama to słyszałam najpierw zartują znimi ,to znaczy z męszczyznami a ten biedak co ma zrobic karze im zabrać kawe z półki a pózniej smieją się zniego ,albo klentka przychodzi po zakupy bez pieniędzy dostaje towar pytam się kto za to płaci pózniej kolezanki maja manko bo kierownik rozdaje towar poza kasą chodze do tego sklepu prawie dziennie bo mieszkam koło niego dawno bym zrezygnowała ponieważ koło mnie nie ma żadnego sklepu, a nogi mam tez chore tak że do piekar mam daleko

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Informator

monia - 2012-10-10 14:42:51 Czytam wypowiedzi ludzi to mają racje w sklepach totalnie ekspendientką odbiło myślą że one sa nie tykalne ,przedewszystkim są nie miłe dla nas mylą się na kasach i nie potrafią wydawać reszty a często to się zdarza i nie ma słowa przepraszam w sklepie w Michałkowicach personel tam jest cały do kitu , stary personel jak był to wsklepie była inna atmosfera proszę pomyśleć o zmianie bo moze ten sklep upaść.Jaka płaca tacy pracownicy…. Na dłuższą metę nikt nie będzie harował z uśmiechem na twarzy za marne 1200zł minus manko. Firma bardzo bogata wystarczy poszperać w Internecie i można znaleźć różnorakie informacje na temat wyników finansowych. Niestety nie przekłada się to na nasze wynagrodzenia a przecież to również nasza zasługa!!!. Szefostwo wykorzystuje słabą sytuację na rynku pracy i niestety zarobki wyglądają tak jak wyglądają. Przez Hama przewinęło się mnóstwo wartościowych osób ale przy tej „atmosferze” i po kilku wypłatach dali sobie spokój.

Czytam te wypowiedzi i wnioskuję ,że zawsze tkwi gdzieś jakieś ziarenko prawdy więc niech te osoby do których są kierowane słowa krytyki przyjmą to z honorem na klatę i przyznają się do błędów i nie ma co unosić się honorem tylko trzeba się zmienić , bo teraz takie czasy że do klienta trzeba uśmiechem a nie z kwaszoną miną a jak się nie podoba zawsze idzie zmienić pracę

slask

przeczytalam wszystkie wpisy od samego poczatku gro jest prawdziwa.Wiele osob zwolnilo sie spowodu manka i zlego traktowania.To jest prawda.(usunięte przez administratora)powinny inaczej podchodzic do pracownikow.Wiele sie tez dzieje na sklepach , ale kiedy ja pracowalam to po sklepach jezdzila sama szefowa (usunięte przez administratora).zwracala uwage na nieprawidlosci i prosila bez zadnego podniesionego glosu o usuniecie usterek. I tak powinno byc. Zmieniajac na sklepach wystroj do ktorego klienci nie sa przyzwyczajeni kladzie sie ten sklep na lopadki.Nie bedzie porzadnych utargow a sprzedaz spadnie.Jakas glupia polityka.Bylam swiadkiem zachowania jednej kierowniczki rejonu, echo jej glosu z zaplecza bylo slychac na sklepie.oj nieladnie tak sie nie traktujepracownikow.To tyle moze jeszcze kiedys do Was napisze.

klienci

ludzie co wy robicie?z mężem robię zakupy w sklepie na 3Maja szczerz mówiąc uwielbiamy tam chodzić panie pożartują doradzą fachowa obsługa nawet stojąc pół godziny w kolejce to przyjemność obserwując rozmowy pań z kliejentami co jakiś czas wchodzimy na forum z początku było ciekawie ale teraz to robi się nudne to miały być opinie na temat firmy a teraz to są potyczki między paniami.Jedna zołza uwzięła się na ten sklep i chce im zepsuć reputacje ale to się nie uda.droga pani odpuść nareszcie ma pani żal to pisz pani na gadu gadu lubna NK

gosia

naucz się najpierw poprawnie pisać(usunięte przez administratora)

Informator

(usunięte przez administratora) dziwne, że nagle pojawiło się tyle wpisów na temat jednego sklepu.

BYŁA KLIENTKA

Przyznaję rację. Jak tylko powiesz że chcesz cienko pokrojone, albo zapytasz czy coś jest świeże to jesteś obiektem żartów. Wielkie panie sprzedające potrafią się śmiać z klienta przy nim samym. Żałosne są niektóre PANIE tam pracujące(nie mówię o wszystkich bo niektóre są ok),(usunięte przez administratora)

Klientka

Ty to chyba nie wiesz co piszesz. Ja od 5 lat tam robię zakupy .Panie są bardzo sympatyczne i uprzejme.A co do szynek krojenia to nie masz racji.One zawsze są fajnie pokrojone a(usunięte przez administratora)

xxxxxxx

Ja pracuje w dudzie i wlasnie niemamy takich bonow i dlatego pytam czy (usunięte przez administratora) posiada takie cos;)

OKO

topaz ciekaw jestem które stanowisko wg. ciebie to babskie mądralo.

OKO

xxxxx. jak chcesz wiedzieć to się zatrudnij.

xxxxxxx

Ja mam takie pytanie czy u was w firmie dostaje sie bony zywnosciowe???;)

JOLA

Mam pytanie do Halci ty również należysz do grona wazeliniarzy i (usunięte przez administratora) owłazów bo widzę z wypowiedzi że tak to pamiętaj jak jest się takim człowiekiem który sprzedaje ludzi dla własnej korzyści to jesteś zwykłą szmatą i niema dla ciebie już ratunku

topaz

aszej jest ok . A za tarande stanąć gorolu mógłbyś góra na 30 minut-na więcej cię nie oceniam , na rozbiorze tempo nadają hanysy a wsioki opanowali babskie stanowiska , szef przy pomocy informatyka powinien namierzyć psycholi którzy psują firmie marke i ich odizolować .

Halcia

słuchajcie wszystkie jesteście po jednych pieniądzach.A jak znam życie największe właśnie wazeliniary i kapusie krytykują na forum wazeliniarstwo.Nie rozumie po co to robicie każdy na sklepach wie kto jest lizusem ale nic nie komentują tylko się przyglądają i wyciągają wnioski bo taką też można u (usunięte przez administratora) ić.O jeśli tak się pije na sklepach to zaproście mnie.A dla tej osoby co napisała o piciu mam dobrą radę niech skorzysta z porady psychologa bo musi się czuć odrzucona i samotna pa

bela

Monia - 2012-09-26 07:19:54 xxx - 2012-09-26 05:35:25 joasia - 2012-09-24 20:04:13 Z gadzam sie z paniami które pracowały w sklepach lub pracuja dalej .Nie mozna sie kolegowac w pracy z zadna kolezanka bo nie masz pojecia jakie one sa z toba rozmawiaja na kazdy temat z toba a puzniej donosza na ciebie.a wiekszasc kierowniczek ze sklepów prawie kazda pije wódkie na sklepie tz swoje rodziny a ty maso tego dyrekcja nie widzi a moze kturas zauwazyła ze przewaznie kierowniczki sa biedne same utrzymuja rodziny z swojej małej pensyjki i ich stac jej utrzymywac a ty masz kase bo twoja rodzina cała pracuje to ciebie zrobia (usunięte przez administratora) a i dyrekcja nie bedzie ciebie pytac tylko za plecami przyjada zrobic remament bo słuchaja na sklepach idiotków ktore znich sie smieja dyrekcja pzrychodzi na zakupy jak moga to do (usunięte przez administratora) y im skacza a jak ida to je obgaduja i sie smieja znich ostatnio Imusze jeszcze powiedziec ze jak pani monika została kierowniczka wszystkich sklepow to sie zrobiło zle ona kogo chce słuchac to słucha kogo chce zwolnic to zwolni bo to nie sa pomysły od nich tylko od ekspedientek sklepu bo jak przychodzi do nich do sklepu to wszyskie do nich biegna i nadaja a dwie głupiutkie stoja za lada kture kolezanki ich nie lubia.ty tępa idiotko naucz się najpierw ortografi a później wyrażaj swoją opinie. Widocznie ty jesteś tak głupia jak piszesz a tu trzeba pić bo na trzeźwo nie da rady, a jeżeli masz ochote się napić to zapraszamy pilnuj się w swojej pracy obecnej bo możesz wyleciecPowiem wam tyle żal mi was jedna na drugą najeżdża , donosi po co wam to zajmijcie się lepiej pracą za którą macie płacone bo widocznie wam się nudzi same siejecie ferment a potem macie pretensje ,że ktoś na forum wypisuje takie głupoty . Pamiętajcie najgorsze w życiu to wazeliniarstwo.ludzie zal mi was czym wy sie zajmujecie chyba naprawde nie macie na sklepach roboty kontrole muszą wam dać bardziej popalić panie rejonowe do roboty bo oni się wszyscy nudzą trzeba im pokazać na co was stać

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M" - Polska

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "H.A.M" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zakłady Mięsne "H.A.M"