Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "H.A.M". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

mody

som jakies przyjecia w (usunięte przez administratora) radzionków

ola

Ekspedientka która nie kradła jest zwolniona,a ta która kradła i kradnie nadal pracuje i to nastanowisku kierowniczym.

Gama

W tej firmie pracują sami donosiciele i kapusie koleżanka potrafi sprzedać koleżankę podkładają ci świnię by tylko ci zaszkodzić a jak przyjdzie regionalna to wszystko jej kablują i jeszcze jakieś oszczerstwa gadają na temat innych niech każdy patrzy siebie i roboty a nie pierdołami zajmuje praca tam to totalne (usunięte przez administratora) .

Ludzie co wy piszecie za bzdury ja też pracowałam w sklepie HAM zostałam zwolniona z pracy i nie dowiedziałam się do dziś z jakiego powodu mnie zwolniono .Niepotrafiłam bym tak obgadywać ludzi jak wy to robicie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
usia

Ha ha ha coś mi się zdaje że natym portalu siedzą same kierowniczki bo jak się cos pisze o danym sklepie to zaraz są wypowiedzi pozytywne.

asia

Tutaj jak coś napisać to masakra wszystkim jest żle wtym zakładzie a jak ktoś kogoś opisze to zaraz potrafią daną osobe postępnie z krytykować jakie robi błędy wpisowni .Tak więc sobie myśle że w Hamie pracują sami uczeni i nie ma otrzym mówic żegnam.

piszemy i piszemy te zwoje zale, i co i nic..... H___A___M dalej swietnie prosperuje i w [usunięte przez moderatora] wszystko ma. Jeden zarabia 954,64 zł a drugi 15.764 zł. miesiencznie I GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ ?????????///////// konfitenci..............

klient sklepu 34

tutaj coś napisać to masakra. szybko się tu wszystko roznosi jak zaraza. niema żadnej pani E. ani A. czy pani B. pierwszy po i ostatni raz tu pisałem. ja poníżej podpisany KGB

klient sklepu 34

jestem od dłuższego czasu klientem sklepu na dubois w Gliwicach i powiem szczerze miła obsługa i fajne K obiety tam są. Pani E. blondi jest najlepszą the best. Takich ludzi jak ona to ze swieczką szukać.

xxxx o xxxxx - 2012-11-12 11:00:31 Czy wiadomo już coś o bonach świątecznych ?? A wypłata jest do (usunięte przez administratora) ci i tyle. !!!!!O bonach to się pewnie dowiemy na 3 dni przed świętami. A bony jak co roku o 50 zł w dół.

xxxx o xxxxx

gigies

Jo jestom ciekow teroz tych wyplat ;) A co do mikolaja zgadzom sie w 1000000% ;)

Mam dwójkę dzieci ale niestety jedno się nie załapie z powodu jakiegoś śmiesznego limitu który wprowadzili w tym roku (pewnie wyliczyli jak będzie najtaniej). Dlatego wspólnie z żoną zadecydowaliśmy, że nie pójdziemy na mikołaja bo nie będziemy sprawiać przykrości drugiemu dziecku z powodu paczki za 100zł którą i tak nam potrącą z wypłaty na koniec roku. Mam nadzieje, że większość z was myśli podobnie jak ja i też się nie zjawi na tej „imprezie”. Jak szefostwo zobaczy ze sala świeci pustkami to może im to coś da do myślenia.

Mikołaj

Panie prezesie skoro pana nie stać na paczki to niech pan nie robi mikołaja wcale albo mniejsze paczki dla wszystkich dzieci. Na całym zakładzie ludzie są oburzeni...Po raz kolejny udowodnił pan ze ludzi ma pan w (usunięte przez administratora)

mikołajka

Jak co roku na Święta bieda w zakładach mięsnych Ham!!!! W tym roku paczki od Mikołaja dla dzieci od3 roku życia do 12. Jedno dziecko sie załapie a co mam drugiemu powiedzieć ????? Ze Mikołaj z zakładu zapomniał o nim???????? Wszystko można zrozumieć ale żeby dziecku czekoladki żałować!!!!! Może paczuszki odebrali dzieciom żeby konikom dać na Mikołaja!!!!! Ludzie bez serca!!!!!!!!

Zawiedziony

Jestem klientem sklepu na 3 Maja w Zabrzu od dłuższego czasu tam nie chodziłem po pierwsze towar jakościowo się zepsuł ceny zrobiły się za wysokie a obsługa daje wiele do myślenia a w szczególności pani z rudymi włosami na stoisku mięsnym nie miła wręcz opryskliwa nieraz jak chodziłem po zakupy to o godzinie 17.00 było już wszystko posprzątane i mięsa nie można było już kupić chciałem zaznaczyć że ludzie różnie pracują i nie każdy może zrobić zakupy rano chyba zmienię sklep.

ktoś.

ktoś. - 2012-10-25 08:29:22 Wy nie wiecie co mówicie. jestem klientką robię zakupy na dworcowej w Bytomiu i jakoś nie narzekam, towar jest zawsze świeży. Obsługa bardzo miła a co do tych blondynek co tam pracują to są bardzo fajne pożartują z klientem i nigdy nie spotkałam się z takim czymś , że musiałam coś oddać. Zawsze jestem zadowolona.I nie wiem gdzie wy coś czujecie, że tam śmierdzi ? Nie spotkałam się z tym żeby na sklepie na dworcowej śmierdziało !!!

ktoś.

klient

Jestem mieszkańcem Zabrza jakiś czas temu robiłem zakupy w sklepie na ulicy 3 Maja ale odkąd zorientowałem się że panie oszukują na wadze na stoisku mięsnym a nawet zdarzyło się gdy dałem pani bony do wycięcia z bloczku to wycięła ich więcej więc na zakupy już tam nie chodzę skoro klientów się nie szanuje i (usunięte przez administratora)nie polecam tego sklepu a poza tym obsługa jest nie miła

klient sklepu

hmm pisze Pani na temat towaru w sklepie że śmierdzi mięso itp.. To więc po pierwsze towar przysyłany jest z zakładu więc Panie które pracują w tym sklepie nie produkują produktów i nie dostarczają same sobie na sklep.. a zapewnić mogę jednak że towar jest jak najbardziej świeży.. więc troszkę w Pani wypowiedzi widać zagubienia a wręcz zazdrości że sklep wyszedł na prosto i tak dobrze funkconuję. Po drugie jeżeli tak jak Pani uważa że towar jest nie świeży to takie zażalenie powinno być już co najmniej z 50 razy zgłoszone bo sklep nie istnieje od 2 dni. Więc następnym razem jak będzie Pani kogoś oskarżać niech najpierw zastanowi się Pani nad własną osobą czy może tak naprawdę nie ma w Pani zażaleniach jakiegoś drugiego dna... ;) Gorąco pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M" - Polska

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "H.A.M" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zakłady Mięsne "H.A.M"