Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "H.A.M". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

beata

pZgadzam się ztobą rzeczywiście ham zepsuł się wyrobami a nie mówie o płacach macie racje płaca kapusią więcej a tym co uczciwie pracuja to dawaja kosza coś na ten temat wiem bo sama to przeszłam. a teraz pracuję tak jak wszyscy i to samo mam.Trzeba wtym zakładie udawac gupka albo dobrze kapowac.

andrzej

krysia - 2012-12-16 00:22:22 obóz-ale zawsze z niego można coś ukraść nawet strażnicy nie zwracają uwagiHej mądralo gadasz tak jakby nikt nie wiedział w piekarach ile w hamie się zarabia krocie.......dawniej to był zarobek i poszanowanie pracownika a nie tak jak teraz ,CHwalisz ten zakład bo teraz wnim pracujesz pogadamy jak oni sami cię zwolnią bez powodu albo sam się zwolnisz nie jeden stamtąd uciekł i to dobrzy pracownicy.dali zakładowi w [usunięte przez moderatora] a teraz ten zakład pomału upada bo i wedliny im sie zepsuły wszystko jadą na jedno kopyto wody w szynkach i kiełbasach[usunięte przez moderatora]a nie wspominam o mięsie.Do Bobrownik im daleko tam jest wszystko lepsze.Towar od nich zdaleka się usmiecha i smakuje ekstra tam widac po wędlinach że nie kłamia przeróbką tak jak robi ham..

kinga

Doda - 2012-12-14 16:37:30 Sklep w Zabrzu na ulicy 3 Maja do bani jak również obsługa tego sklepu daje wiele do życzenia jak tam się kupuje to czuje się jak za komuny ani nie usłyszysz słowa dzień dobry a ni do widzenia i dziękuję tym panią przydała by się lekcja dobrych manier odradzam tam zakupy. a tobie przydała by się lekcja ortografii " tym paniom " a nie " panią " paniusiu bez szkoły

wiesia

krysia - 2012-12-16 00:22:22 obóz-ale zawsze z niego można coś ukraść nawet strażnicy nie zwracają uwagidużo wyniosłaś Krysiu ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
krysia

obóz-ale zawsze z niego można coś ukraść nawet strażnicy nie zwracają uwagi

kabanos

Obserwator - 2012-12-07 21:06:06 Zgadza się w (usunięte przez administratora) ie dniówki są strasznie długie po 15h i dłużej i miesiąc ma czasami po 250h. Szkoda że na koniec miesiąca płacą ci tyle co inni zarobią za 170h..... - to chyba u Ciebie w Bobrownikach hejterze . U HAM-a ostra jazda jest tylko w przedświąteczny tydzień np. w poniedziałek 17ego pęknie 2 000 półtusz rozebranych na sklepy w 45 chłopa . Kopara opadła buraku ?

niedzwiedz

może w końcu kolega ktury waży wózki chwyci się roboty a nie będzie narzucał swoich wymysłów starym pracownikom bo albo [usunięte przez moderatora]niech się zastanowi co robi bo jest pod ścisłą obserwacją yogi uważaj na to co robisz

Doda

cdn 2

ciąg dalszy nastąpi - 2012-11-21 23:13:08 BARDZO WAŻNE!!!!!! Dla aktualnie pracujących w sklepach firmowych w Raciborzu. Dziewczyny uważajcie bo macie (usunięte przez administratora) a na sklepie. Najśmieszniejsze jest to, że jest nim pseudo [usunięte przez moderatora]. Jest na tyle mało inteligentna, że zostawia ślady swoich[usunięte przez moderatora]. Patrzcie jej tylko na ręce a szybko zobaczycie za co płacicie tak duże manka. Pozdrawiam. Cdn. P.S. Pamiętajcie, że istnieje coś takiego jak PIP, który nic nie kosztuje a może bardzo pomóc.Ulica Opawska. Jak u Was wychodzą remanenty. Pilnuje się w końcu czy nadal duże minusy. Pozdr.

Obserwator

kazik

nic sie nie pomylilo, tak jest. trza [usunięte przez moderatora] na wysokosci lamperii

p t

albo zera ci sie pomyliły albo ta dniówka mo 15 godzin

sowa

pseudo rzeznik - 2012-12-02 12:53:05 witam jak tam panowie i panie zarobki na rozbiorze?zarobki super! wystarczy wytrybować 1600 rurek , krzyżówek , karczków lub wyciąć 1600 ogonów na dniówke i kasa jest ! zapraszamy !

pseudo rzeznik

witam jak tam panowie i panie zarobki na rozbiorze?

ula

mody - 2012-11-22 20:51:26 som jakies przyjecia w (usunięte przez administratora) radzionkówZgadzam się z pania indentycznie było zemną nikt się mnie onic nie pytał tylko najpierw przeniesli mnie na inny sklep a pózniej dostałam zwolnienie pod koniec swojej pracy,

MARCO

Skąd Pani wie o takich rzeczach??? jestem zainteresowana ty tematem prosze o kontakt

pan

pani - 2012-11-25 10:04:04 klient - 2012-11-25 09:41:30 ja.................. - 2012-11-15 21:49:06 Chyba jesteś zazdrosna, ze Ci nie polewają. Jak czytam to co napisałaś to się zastanawiam czy oprócz podstawówki skończyłaś jakąś szkołę. Najpierw sięgnij po słownik ortograficzny języka polskiego, a potem kogoś krytykuj. Zaznaczam, że nie pracuje w tej gó.....firmie.sklep na szarleju jest taki sobie ekspedientki mogą zostać ale ta stara kwoka mogła by już odejść bo nie pasuje do handlu taka wiecznie przepita chodzi jak żółw ciekawy jestem czym zasługuje ta pani że wszystkie ładne i miłe ekspedientki są zwolnione a ona nadal pracuje napewno potrafi dobrze kapowac na innych.Dawniej tez mi się kupowało lepiej na szarleju a teraz beznadziejnie te panie są bardzo wredne nieprzyjemne myslą że ten sklep jest odnich i że one są nietykalne ale jak przyjeżdża kontrol z zakładu są takie miłe . NO i trzeba ponich sprawdzać paragony bo dobijają do wagi a zdarza im się to często . Ale na szczęście są inne sklepy w których ekspedientki uczciwie sprzedawają.Przyznaję racje było lepiej......

pani

klient - 2012-11-25 09:41:30 ja.................. - 2012-11-15 21:49:06 Chyba jesteś zazdrosna, ze Ci nie polewają. Jak czytam to co napisałaś to się zastanawiam czy oprócz podstawówki skończyłaś jakąś szkołę. Najpierw sięgnij po słownik ortograficzny języka polskiego, a potem kogoś krytykuj. Zaznaczam, że nie pracuje w tej [usunięte przez moderatora]...firmie.sklep na szarleju jest taki sobie [usunięte przez moderatora] mogą zostać ale ta stara kwoka mogła by już odejść bo nie pasuje do handlu taka wiecznie przepita chodzi jak żółw ciekawy jestem czym zasługuje ta pani że wszystkie ładne i miłe [usunięte przez moderatora]i są zwolnione a ona nadal pracuje napewno potrafi dobrze kapowac na innych.Dawniej tez mi się kupowało lepiej na szarleju a teraz beznadziejnie te panie są bardzo wredne nieprzyjemne myslą że ten sklep jest odnich i że one są nietykalne ale jak przyjeżdża kontrol z zakładu są takie miłe . NO i trzeba ponich sprawdzać paragony bo dobijają do wagi a zdarza im się to często . Ale na szczęście są inne sklepy w których[usunięte przez moderatora]i uczciwie sprzedawają.

klientka

klient - 2012-11-25 09:41:30 ja.................. - 2012-11-15 21:49:06 Chyba jesteś zazdrosna, ze Ci nie polewają. Jak czytam to co napisałaś to się zastanawiam czy oprócz podstawówki skończyłaś jakąś szkołę. Najpierw sięgnij po słownik ortograficzny języka polskiego, a potem kogoś krytykuj. Zaznaczam, że nie pracuje w tej [usunięte przez moderatora] .....firmie.sklep na szarleju jest taki sobie ekspedientki mogą zostać ale ta stara kwoka mogła by już odejść bo nie pasuje do handlu taka wiecznie przepita chodzi jak żółw ciekawy jestem czym zasługuje ta pani że wszystkie ładne i miłe ekspedientki są zwolnione a ona nadal pracuje napewno potrafi dobrze kapowac na innych.Hm wreszcie ktoś opisał ten sklepmasz kolego racje popieram.

ada

klient - 2012-11-25 09:41:56 ja.................. - 2012-11-15 21:49:06 Chyba jesteś zazdrosna, ze Ci nie polewają. Jak czytam to co napisałaś to się zastanawiam czy oprócz podstawówki skończyłaś jakąś szkołę. Najpierw sięgnij po słownik ortograficzny języka polskiego, a potem kogoś krytykuj. Zaznaczam, że nie pracuje w tej [usunięte przez moderatora] .....firmie.sklep na szarleju jest taki sobie ekspedientki mogą zostać ale ta stara kwoka mogła by już odejść bo nie pasuje do handlu taka wiecznie [usunięte przez moderatora] chodzi jak żółw ciekawy jestem czym zasługuje ta pani że wszystkie ładne i miłe ekspedientki są zwolnione a ona nadal pracuje napewno potrafi dobrze kapowac na innych.Proszę ekspedientką przekazać jak otwieraja ten sklep to też by mogły odsłaniac te żaluzje bo ten sklep wygląda na wiecznie zamknięty bardzo brzydko to wygląda od ulicy hyba że mają cos do ukrycia.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M" - Polska

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "H.A.M" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zakłady Mięsne "H.A.M"