Opinie o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne "H.A.M". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M" o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne "H.A.M" w Polska

prawy

wszystkie pieniądze zarabiane przez nas idą na[usunięte przez admina] z biura bo więcej ludzi robi w biurze niż na produkcji kto na nich robi a prezes i tak widzi swoich[usunięte przez admina] z biura anie tych co robią mu kasę [usunięte przez admina]

Pawel

Bo jak macie takiego kierownika który po kilku latach dalej nie wie ile trzeba zamówić towaru a ile się sprzeda, a jego wyliczenia i tabelki są ci******ula warte i wszystko zalega na chłodniach a później tylko data data data i do żyda, to już wasz problem! Takich ludzi wam potrzeba widocznie.....

majster

do sławka na pewno na wydawce nie robię i nie robiłem a jak ty robiłeś to widocznie taki porządek miałeś ja pracowałem na innym dziale racja że na naszych puklach zbudowali swoje imperium ale nie ubliżajcie ludziom którzy pracują bezpośrednio przy produkcji nie ich wina że towar potem stoi na robocie a data leci kasa kasa kasa

kaska

Ten zakład to jedna wielka pomyłka. pracowałam tam parę lat... szkoda mówić...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mięsne "H.A.M"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Sławek

Do Mirka, nie trochę ma racji kolego, tylko ma rację w 100%, pracowaliśmy tam to widzieliśmy co się walało po chłodniach i co się sprzedawało! ! ! NIKT TU GŁUPOT NIE WYPISUJE TYLKO SZCZERĄ PRAWDĘ!!!!! LICZYŁA SIĘ TYLKO SPRZEDAŻ I ZYSK!!!!! A jak kogoś to boli to niech się niestety uderzy w pierś, kwestia do szefostwa! ! ! BO NIE SZTUKA ZBUDOWAĆ IMPERIUM NA KRZYWDZIE LUDZKIEJ! ! ! ! ! ! ! I kwestia do (((majstra))), bo to mogła napisać tylko osoba która pracuję na wydawce! NIE[usunięte przez moderatora] GOŚCIU BO SAM CHYBA NIE WIERZYSZ W TO CO TU NABAZGRAŁEŚ ŻEBY ZAIMPONOWAĆ BABCI W KANTORKU!!!!!!! BO PREMII I TAK NIE BYDZIE.......

mirek

SKORO TO TAKA CZYSTA FIRMA TO DLACZEGO PRACOWAŁEŚ, A NIE ZOSTAŁEŚ ? CZYSTO? CHYBA MAŁO JESZCZE WIDZIAŁEŚ JAK JEST CZYSTO PO ZAKŁADACH. U HAMA NIE JEST REWELACYJNIE , A CO DO TYCH SZYNEK TO TROCHĘ KOLEGA MA RACJI BO SĄ ZAMRAŻANE I ZNOWU ZAMRAŻANE..... MYTE, DATY PRZEKLEJANE ITP...

majster

jak ciulu nie wiesz co tam się robiło to nie pisz bo pod względem czystości to niemożna nic zarzucić gdzie szynki lub kiełbasy stoją na chłodni kilka tygodni to chyba ci się zakłady (usunięte przez administratora) ły tam robiłem i wiem

Zgadzam się z Wami wszystkimi. Pracowałem tam kilka dobrych lat to wiem co tam się wyrabiało. Np: mycie i odświeżanie starych szynek, które na chłodniach stały po kilka tygodni lub leżały na ziemi, bo (usunięte przez administratora) był jak cholera i nie miał się tym kto zająć. Ale kierownicy jak i jeden tak i drugi mieli to gdzieś, ważne że przerób był. A ludzie to KUPOWALI i JEDLI!!!!!!!!

hania

Do tupolef. Powiem tak, cieszę się, że powróciłeś(aś) do tematu [usunięte przez moderatora] nas sprzedawców, przez tą firmę. Pracując tam przez okres 4 lat wszystkie (podkreślam wszystkie) remanenty były na minus i nie były to małe kwoty. Dla Hamów byłyśmy tylko naiwnymi babami które miały 3 zadania. 1-zapieprzać jak woły,2-podpisać wynik remanentu,3-płacić za to co podpisałaś. Acha zapomniałam dodać jeszcze 4 zadanie-mordy w kubeł, bo cię zwolnimy. I komu zależało na pracy to trzymał tą mordę w kuble i płacił jak frajer. Masz rację, zgadzam się z Tobą w 100%, coś trzeba z tym zrobić, tylko co? Ktoś wcześniej napisał, ale coś zamilkł, o powiadomieniu telewizji czy prokuratury. Pisać można dużo ale tu trzeba działać. Jakby co to jestem z tobą. DZIEWCZYNY NIE BÓJMY SIĘ, TO TRZEBA NAGŁOŚNIĆ.

tupolef

WITAM WSZYSTKICH BYŁYCH LUB OBECNYCH PRACOWNIKÓW TEJ FIRMY.Chciałabym wrócić do sprawy związanej ze sklepami. Piszecie że są zmieniane stany magazynowe a potem trzeba płacić manka, piszemy ale dalej nic z tym nie robimy. Sama tego doświadczyłam pracując na sklepie. Trzeba w końcu to ukrócić tym co nas[usunięte przez moderatora].MUSIMY zacząć działać, bo inaczej nie wypłacimy się za manka. Ale może kilka słów jak to jest na moim sklepie: towaru nie wyrzucamy, o kradzieży nie ma mowy, bo mamy do siebie zaufanie,ubytków nie wybieramy a manka wychodzą w kolosalnych sumach. Dziewczyny pracujące w sklepach wpisujcie się, to nasze pieniądze,które musimy oddać HAMOM. NIE wiem czy wiecie ,że na potęgę zwalniają się ze sklepów, a biuro nie ma żadnych nowych osób w zastępstwie. Pozdrawiam i czekam na odzew...

andrzej

PAŁACYKI SOBIE POBUDOWALI ZA NASZE PIENIĄDZE! ! ! SAMOCHODY TO ZMIENIAJĄ CO PÓŁ ROKU A KAŻDA FURA WARTA GRUBO PONAD 200TYŚ [usunięte przez moderatora]! ! ! A ZA CO TO???? ZA NASZE PIENIĄDZE. WYSTARCZY Z BYLE POWODU ZABRAĆ BONY LUB DEPUTAT LUB Z WYPŁATY 100-300ZŁ. BO JAKAŚ ((NOWOŚĆ)), SZYNECZKA LUB KIEŁBASKA NIE SPRZEDAJE SIĘ NA SKLEPIE BO LUDZIE JUŻ NIE CHCĄ JEŚĆ TEJ CHEMII. PROSTY RA (usunięte przez administratora) NEK, POMNOŻYĆ TO CO ZABIORĄ KAŻDEMU PRACOWNIKOWI RAZY ILOŚĆ ROBOLI NA ZAKŁADZIE I PROSZĘ BARDZO JAKA PIĘKNA OKRĄGŁA SUMKA WYCHODZI! ! ! ! ! ! ! ! !

Slask

Sluchaj pracownik a co mozesz innego napisac

To najlepszy pracodawca w województwie praca w tym zakładzie to zaszczyt

hanys

Na konie od tego[usunięte przez moderatora](PANA). Porazka!!!!!!!!!!!

wicek

Bo brak tych czasów gdy były związki zawodowe i pracownik był szanowany. To by się s (usunięte przez administratora) ... dowiedzieli co to jest poszanowanie drugiego człowieka, który pracuje na ich rodziny!

Krzychu

Tak szczerze mówiąc to NIC!!! Ale jedyne pocieszenie w tym, że może ktoś przed podjęciem swojej życiowej fatalnej decyzji o pracy w Hamie, znajdzie cudem te forum i poszuka innej pracy. Chociażby kopanie rowów, bo to i tak lepsze niż praca w tym zakładzie u Cichoniów! ! ! ! ! ! !

slask

macie wszysce racje krzy (usunięte przez administratora) tylko co to da

Krzychu

Ten zakład to jedna wielka pomyłka!!! [usunięte przez moderatora]

franc

Do bobiego, pamiętaj kolego na takich zakładach zawsze było (usunięte przez administratora) i pijaństwo... było-jest-i-będzie....

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne "H.A.M" - Polska

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne "H.A.M" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne "H.A.M"?

Zakłady Mięsne "H.A.M"