TOHO Poland Sp. z o.o.

Opinie o TOHO Poland Sp. z o.o.

ok

A ile ty byś chciał jak ci premię zabiorą to będziesz miał jeszcze mniej ale to tylko kwestia czasu popracujesz troszkę to sam zobaczysz co to jest TOho

TVN 24
@ok

Jak takie osoby będą rządzić jak LIDER - PIERNIK to nigdy dobrze nie będzie..! On widzi tylko swoich przydupasów im plusiki stawia bo oni ciężko pracują oni robią od Was lepszą produkcję to oni pracują na przerwach nieeeee Wy dlatego nie zarobicie tu więcej kasy niż 2400 I premii całej nie wezmiecie :O Ta firma już dawno zeszła na PSY !!!! Nie polecam tam pracy, młodzi zastanówcie się czy chcecie w takim (usunięte przez administratora) pracować z takimi ludźmi fałszywymi którzy myślą tylko o sobie bo zostałem liderem to myśli że jest Bogiem :)

TVP
@TVN 24

A co on może przecież to (usunięte przez administratora)jemu to w ryj naplujesz a on mówi że deszcz pada żadnego honoru to nie ma już nie jedną osobę sprzedał zwykła marionetka i myśli że robi karierę chudy szczur batem by go wpół przeciął a rzuca się jak ryba bez wody po prostu zwykła parówa-także nie ma co się nim przejmować tylko pracujemy a glonojad niech pływa w swoim akwarium

szczepcio

To będziemy się szczepili ?-a kiedy ktoś ma jakieś informacje

Stary 2020

A kto to jest cwelnnik w naszej firmie iczy czasem nie powinien się nazywać Psikut..s?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Toho?

Pewnie

No jasne że mają szansę bo wszystkiego Cię nauczą a jak umiesz strzelać z ucha to pan Mariusz nawet premii Ci nie będzie zabierał i mniej się odzywasz tym bardziej jesteśmy z tego powodu zadowoleni motto brzmi:zasuwaj i słuchaj Shreka i za dużych pieniędzy nie wymagaj wtedy jesteś super pracownikiem jak pasuje to dawaj do naszej firmy czekamy

Synuś

Zapytaj konsultanta a najlepiej idź prosto do biura i poproś o rozmowę ze Shrekiem ten pan Ci prawdę powie jak to wygląda miły facet dla tych co go nie znają przez pierwsze trzy miesiące ściema to jego zawód wyuczony w polityce by zrealizował swoje marzenia jako miękiszon

Roan lim

Z daleka ,praca na wielu maszynach,nie ma czasu podrapać się w lędzwie,pot nerwy i wkurwienie,szkoda życia....

operator produkcji

Rozmowa o pracę miała się rozpocząć o godz. 11:00, byłem wcześniej, zaproszono mnie do pokoju o 11:15 (spóźnialscy), kilka minut opowiadania o firmie ze strony rekruterów, następnie kilka pytań o moje doświadczenie zawodowe i umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych. Zaproponowano mi 1900zł neto miesięcznie za cały etat pracy (w skład tej kwoty wchodzi podstawa, oraz premia), pracy nie przyjąłem ze względu na bezczelną manipulację o wynagrodzeniu w ogłoszeniu o pracę na Olx, mianowicie widniało tam stwierdzenie, że firma oferuje "atrakcyjne wynagrodzenie+ premię), proszę sobie samemu odpowiedzieć na pytanie, czy najniższa krajowa (1650zł do ręki) + 250zł premii to "atrakcyjne wynagrodzenie? Według mnie jest to dużo poniżej przeciętnej do nazywania takich pieniędzy "atrakcyjnymi" jak dla operatora maszyny narażonego na hałas jaki towarzyszy w tym zakładzie podczas pracy, trzeba nosić zatyczki do uszu.

O doświadczenie zawodowe i umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Fun

Firma porażka ????zapitalasz za 2100 a normy i wymagania jak byś co najmniej 3500 netto zarabiał .Obłuda i kłamstwo ja każdym kroku a i za poniżanie innych dyplomy dają .Ludzie opamiętajcie się i uciekajcie gdzie pieprz rośnie

okey
@Fun

Pracuje tu już kawałek czasu (usunięte przez administratora) na porządku dziennym to norma w tym zakładzie albo trzymasz z takimi co mają długie języki i masz luz i udajesz że pracujesz to i dyplom ukończenia szkolenia z donoszenia na innych dostaniesz i wszystko za parę dodatkowych groszy śmiech i zero szacunku do siebie niestety niektórzy gorsi od zwierząt

krokodyl

Aligator co to jest to Toho bo od razu usunęli komentarz bo że za dyrektora mamy pajaca to wiemy a co po za tym jeszcze ciekawego oprócz rozdawania dyplomów jak w przedszkolu

Aligator
@krokodyl

Zaklad z nazwy tylko japoński a zarobki jak w Bagladeszu i jeszcze te normy o których sie nie mówi na początku

Anal terror

Jak moj nick wskazuje to praca i zakład dla tych ktorzy lubia analny terror obudzcie sie tohowianie ja pierwsza pensje po odejsciu z tego kołhoza wziełem 3200 na reke bez doswiadczenia itp itd jako całkowicie nowy i zielony pracownik zrobie loda diabłowi jesli pasek kłamie

rożek
@Anal terror

Uwierzę Ci że tyle zarabiasz ale musisz sam sobie zrobić tego loda i to stojąc na rękach inaczej nie dam się nabrać możesz ewentualnie pomóc sobie paskiem dla ułatwienia

Juz nie pracujący

Wynagrodzenie to najnizsza krajowa i plus premia parenascie procent około 12%, praca brudna bo nafta, non stop ujebane ręcę i hałas +, - 80db. Umowa pierwsza na 3 miesiące ciuchy i buty swoje no i ta nafta, dużo notowania, gdy odchodzisz np: po nafte aby uzupełnić piszesz godz odejscia ze stanowiska i przyjscia, dwie przerwy 15 minut i 20 minut. Ogólnie nijaka ta praca zadnej satysfakcji

Pracujący ale się zwalniający
@Juz nie pracujący

Faktycznie pieniądze żadne premia cały czas za jakieś tam minusy zabierana ogólnie (usunięte przez administratora) strzelają na prawo i lewo z ucha do niby tego pseudo-dyrektorka który jak nakręcony jedno i to samo do znudzenia biadoli i uważa się za słodziaka a satysfakcji z tej pracy tyle co można w kiblu się spokojnie wysrać bo tam ciszej ze dwóch liderów takich co idą z pomocą a reszta to (usunięte przez administratora) i wodorosty a panicz SHREK stoi na czele i podpuszcza jednego na drugiego za parę złotych po prostu szok ale kto się ci..ą urodził ten skowronkiem nie umrze miłej zmiany

On

Odszedłem z tego pseudo (usunięte przez administratora)i dostaje drugie tyle pensji za 4 razy mniej pracy koledzy kolezanki obudzcie sie w koncu z letargu

Super
@On

No wreszcie się Mariusz zdecydowałeś pewnie porządków pilnujesz jako Cif-manager sekcja toalety-gratulacje na nowej drodze kariery zawodowej

On
@Super

(usunięte przez administratora) dla twojej wiadomosci dostałem stanowisko operator tyle ze nie na 8 maszynach za 2k z groszem a na dwoch za 3 k z groszem i stałą zaznaczam stałą nie uznaniową premią miesieczna

Super MARIO

Czemu tylko 1 LIDER stawia plusy ++++++ swoim (usunięte przez administratora) ??????? Operatorzy czy Wy tego nie widzicie ?????

David Copperfield
@Super MARIO

Czyżbyś premi nie widział?-premia w tej firmie to iluzja niby ją widzisz a w rzeczywistości jej nie ma całej to na porządku dziennym jest i musisz się z tym pogodzić i chodzić z uśmiechem na twarzy a ha ha smutne ale prawdziwe oblicze tej naszej firmy

xyz
@Super MARIO

Zapytaj na zebraniu dlaczego tak jest pewnie pan prowadzący ten teleturniej chętnie ci udzieli odpowiedzi

Super Mario Bros

Operatorka (1) - w porównaniu do młodszych operatorów zasługuje na plusa + 25% Operator (2) - produktywność 2x10%, duża samodzielność (sam sobie ustawi obrotnik, wibrator itp..) pomaga młodym, obsługuje maszyny na przerwach, pomaga w naprawach maszyn. Operator (3) - jak wyżej wymieniono. Operator (4) - praca na maszynach, bieżące naprawy, gratowanie wykroju w trakcie produkcji, produktywność.

cool
@Super Mario Bros

Wszystko się zgadza tylko niestety rzeczywistość jest u nas trochę inna i każdy o tym doskonale wie a że tak nie jest to można wmawiać dzieciakom w przedszkolu ten temat jak rzeka bo jak zapytasz za co to udają (usunięte przez administratora) że nie wiedzą i tak wkoło

widzący

Dobrze pisze konfidentami to są niektórzy liderzy a zwłaszcza jeden zresztą oni od tego są żeby udzielać info do tego pana co zawsze zaczyna zdanie od:Dzień dobry wszystkim itd.-takie mają zadanie i nie ma co się nimi przejmować nie sobie żyją we własnym sosie ich motto brzmi:patrz i obserwuj co usłyszysz to mi mów także pracujemy sobie dalej

Antykonfident
@widzący

Same festy dookola ;((

FAŁSZYWA PLANDEMIA
@Super MARIO

Przypominam w środę jest protest - wszystkie kobiety nie przychodzą do pracy ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

zgoda
@FAŁSZYWA PLANDEMIA

A co na to nasz dyrektor będzie zadowolony z takiego rozwiązania?

Miś gogo

Ogarnęły się te wypłaty już? Ile wynosi teraz dla nowego pracownika pensja? Kwestia dogadania ale czy więcej niż 2500zl dostanę?

Covidek-19

No iii mamy pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia w naszej firmie ;(((

Ona_111
@Covidek-19

Jaki potwierdzony? Ludzie po co rozsiewacie takie plotki? Naprawde co za ludzie tu pracują. Czasem naprawde niedowierzam.. Szkoda słów

Ona_111

Widzisz sa ludzie ktorzy wiedza lepiej

Hahha tu się akurat mylisz szukaj dalej .... Widać że niektórym po 2 zm się nudzi

Ona z peknietego condona..
@Ona_111

"Solara" zajmij się lepiej pakowaniem koszyków :)

TTV

I co to wnosi co to ma wspólnego z opiniami o firmie TOHO chyba tylko to żeby w tej firmie oglądać się za siebie bo cię zaraz ktoś podyebie

Kaśka

Piter który to miesiąc ?? :D

Marjo
@TTV

A co Ty myślaleś.. Oglądaj się za siebie żeby Cie nikt nie kujnoł od tylca w dupoka bo będzie bardzoo bolało :((

Dieta
@Kaśka

Może zapatrzony jest w ciebie i chce być też taki tłusty

Jprd

Hmm czy każde zwolnienie to przymus siedzenia w domu ?

Andrzej Duda

No żeby to jeszcze była sobota ale w czwartek sobie chodzić po meczach na zwolnieniu trochę nie haloooo.... niby kolanko go boli ;O dobra ściema nigdy nie jest zła :-) jak się jest na zwolnieniu to sie siedzi na (usunięte przez administratora) a nie łazi po meczach. Kibica chce takiego udawać hahaa maszyny naprawiać A nie chlać pod żabką :// takich nierobów nie potrzebujemy w Toho..

Tohownik

Kto kogo sprzedał ?????? Za parę złoty to Ty tu robisz głąbie niedoyebany.. Większość z Was to frayery którzy zrobią jak Wam karzą. Więc po co jest ta gadka. Dajcie sobie troszkę siana po co tu wchodzicie ??? Jak to czytam te Wasze wpisy wszystkie to się rzygać chce. Wcale nie jesteście lepsi od M&M. Nie jeden sprzedał w toho kolege a i tak mu rękę podajecie :D Sztywne zasady panują U Was bravoooo chłopacy :d

Pani z Żabki
@Andrzej Duda

Posłuchaj wspaniały pracowniku pilnuj swoich spraw a nie innymi się zajmujesz skoro ty jesteś taki pracuś to właź pod stół i ciągnij druta bo widać po wpisie że ta opcja ci nie obca i bierz się za robotę tylko nie za obsługę maszyn tylko za to co ci najlepiej wychodzi i zwolnij prędkość bo zajadów dostaniesz a za podpisywanie się czyimś imieniem i nazwiskiem to powinien się tobie ktoś (usunięte przez administratora) dobrać i to dosłownie a firmie konfidentów juź wystarczy

Mateusz

Czy w tej firmie da się awansować ?

Klapek
@Mateusz

Nie ma przyjęć Nie ma podwyżek Nie będzie żadnych awansów..!!!!

Pionek
@Mateusz

Zależy czy pracuje tu ktoś z Twojej rodziny ???

@Pionek

to nie ma nic wspólnego, proszę wykazać taką zależność, liczy się fachowość lub czy po przeszkoleniu jest ocena pozytywna.

@Mateusz

Jak pojawia się okazja, nie jest to często, jak zaczynasz od m. operatora to w ciągu roku masz starszego jak wykonujesz pracę solidnie. A dalsze awanse to tylko po zwolnieniu miejsca w danej sekcji.

mistrz operator

hahahaha po roku masz starszego operatora nooo nie az mnie brzuch rozbolał co ty spiesz chłopaku czastke boga to bierz po poł bo ci nie słuzy po roku to mozesz co najwyzej operatora dostac ale z zetelna praca to nie ma nic wspolnego bardziej z (usunięte przez administratora)ale to i tak graniczy z cudem bo nie maja ludzi do pracy i wszystkim nowym co przyszli podawali z miejsca operatora i wyzsza pensje zeby tylko zatrzymac paru naiwnych a teraz tak czy siak musza ich pozwalniac ale sam fakt tego ze sa ludzie co pracuja po prawie dwa lata i maja młodszego operatora a nowym daja operatora na wejscie mowi nam wszystko na temat zagrywek kadry czyste (usunięte przez administratora)

Alcapone

Jak nie ma jak ma większość po rodzinie nie trzeba wymieniać.. ;/

TOBIASZ
@Alcapone

Te wpisy to od ściemniaczy ojca dyrektora pewnie jak to się pięknie awansuje w tej jakże wspaniałej firmie jakież to zarobki takie samo (usunięte przez administratora) jak podczas wyborów mydlą ludziom oczy że tak tu pięknie i wspaniale a najbardziej na tym korzystają (usunięte przez administratora) naszego pana wspaniałego(usunięte przez administratora)

@mistrz operator

podaj fakty? Nie jesteś z kadr to nie wiesz co i jak. Taki jest regulamin jak nie podpadniesz to tak jest i już.. Nie jesteś kierownikiem , wiesz jakie są zasady awansów i premiowania, coś wątpię w Twoją wiedzę i obiektywizm. Patrz realnie na to co się dzieje.

MY
@ja

Weź ty nie ściemniaj podaj fakty a co ty myślisz że ktoś tu od wczoraj pracuja i nie wie jak jest nie odwracaj kota ogonem bo każdy wie jak to wygląda w rzeczywistości i nie zastawiaj się kadrami i jak nie podpadniesz to wtedy masz premie a ha ha dobre i zapomniałeś dodać że jak siedzisz cicho i wykonujesz pracę obsługując wszystkie maszyny jednocześnie to wtedy jesteś w porządku a jak wyrażasz jakiś sprzeciw to już popadłeś ot cały ten twój regulamin i obiektywizm i lepiej to ty patrz na to realnie jak jest .

@ja

ale jakie fakty ci podac juz kilku chłopakow dobrych chciało na operatorow startowac bo robia po dwa lata i maja młodszego ale nie moga bo wszystko jest blokowane z bog wie jakich powodow czyli twoim zdaniem regulamin jest taki ze jak dostaniesz minusa czy dwa w przeciagu powiedzmy poł roku to nie ma opcji na awans i tyle to bardzo niedobrze swiadczy o firmie a jakie sa zasady to wszyscy wiedza jest jedna zasada latac do biura i strzelac z ucha a realnie patrzac to firma schodzi na psy przyjmuja(usunięte przez administratora) i wszelkiej masci wykolejencow bo nie stac ich na zatrudnienie ludzi ktorzy chca naprawde uczciwie pracowac poniewaz tacy ludzie nie beda tyrac za 1700 zl

rekrutacja

Chciałbym zapytać na jakie zarobki można liczyć na stanowisku operatora są jakieś premie,jakieś dodatkowe socjalne

Yechowy

1900zl + premia 0zł

Choco
@rekrutacja

Witam, zarobki spoko zależy kto jak ugra na starcie ale oscylują w granicach 3000 na rękę plus premia po 3 miesiącach pracy. Oczywiście teraz mniej się zarabia bo jest ten wirus.. Niektórzy zarabiają tutaj 1900zl i się nie dziwię jak są życiowymi przegrywami i nie potrafią iść i podwyżkę.. Ogólnie spoko

ok
@Choco

Jejku po trzech miesiącach dopiero premia to po dziesięciu latach pracy z 5000 pewnie da się zarobić fajnie ale super firma chyba w naszym mieście to jedna co płaci super pensje tylko żeby nie dostać się na stanowisko życiowego przegrywa tak to będzie super

@rekrutacja

w twj chwili zarobki to 1700 zl a za lipiec bedzie jakies 1500 bo piatki wolne premi nie ma zadnych i nie bedzie

Ktoś

Jaka panuje atmosfera w firmie i jak wyglądaja zarobki na stanowisku operatora maszyn? Są jakieś premie? Czy jest możliwość rozwoju zawodowego w toho?

Spermojad
@Ktoś

Atmosfera panuje taka że (usunięte przez administratora)się chce na to wszystko ;O Ludzie są że sobą tak zżycii że jeden drugiego by sprzedał za 10 groszy ;(( Zarobki bryndza z nyndzą wstyd komuś powiedzieć że się tyle zarabia.. ;/ Na premie raczej nie masz co liczyć. 200zl to maks jak Ci minusa nie postawią żeby sobie mogli + postawić za to co jest ich obowiązkiem. Tak wygląda rzeczywistość ;)

Bez nicku
@Spermojad

Operatorzy nie sprawdzają wyrobu, wszystko idzie tu na farta. Najpierw sie naciska taki (żółty) guzik RESET A pózniej (zielony) START i maszyna idzie jak zła a co tam idzie to juz nikogo nie obchodzi. Raz na 2 godziny zaniesie sztuki do kontroli i zadowolony. Podajnika nitów już nikt nie umyje, A po co ??? Nity się sypia za maszynami na podłoge bo mechanicy tak potrafią je naprawić. Wszystko na sztukę tak jak przezbrojenie jest robione. Brak oświetlenia przy maszynie, podobno firma nie ma kasy na nowe jarzeniówki. To ciekawe bo na kwiatki przez firmą żeby wsadzić kasa się znalazła. Oświetlenie jest mało ważne ?? to jak mają operatorzy sprawdzać wyrób..???? Proponuje zeby Ci wszyscy ktorzy sie tak madrzą zeby powrocili na stanowisko operatora I zobaczyli jak jest. Będziecie pracowali po ciemku zobaczymy ile braków najebi..

@Spermojad

Na 3-ke z przodu można liczyć? Czy są tylko rzucone ochłapy czyli najniższa? Żadnych dodatków nie ma? Są jakieś szkolenia czy tylko wciskanie bezmyślnie zielonego guzika? Nie ukrywam szukam czegoś bardziej rozwojowego gdzie można by było się czegoś nauczyć a bezmyślne wciskanie zielonego guzika mnie nie interesuje.

Dudasz Gey
@Ktoś

2999zl do renki tyle gdzieś wychodzi ;) Ale przez covida w którego tak wszyscy uwierzyli i sa przez to tak zesrani to teraz mamy 1999zl do renki ;)

@Dudasz Gey

Huuu to malutko faktycznie. A szkolenia itd? Oferowane są przez firmę czy tylko zielony guzik bezmyślnie wciskany?

wicek

Święta racja na kubitse to może wrócić ale do zbierania nitów z za maszyny bo tak bardzo uwielbia porządek po prostu to zwykły (usunięte przez administratora) który dostał stanowisko a jego słownik to jest dobry ale na Wstępy w Skaryszewie koniki by miały niezły ubaw

Taaaaa hm....

Jeśli tak "walimy" po imieniu to przedstaw się nam ładnie ???? Poza tym Tobie prezes płaci za robotę przy maszynach a jemu za siedzenie przy biurku, boli cię to?? To żal chyba do prezesa a nie do niego! Kolejna sprawa to co jednego dyrektora mamy w firmie?? Jedn on "bóg" i władca odpowiedzialny jest za wszytsko???? Tymi wpisami pokazujesz wlasnie jaką on ma władze bo za wszystko odpowiada, za cało zło i dobro????. Jeśli tak to uważaj!!! ???? Trochę więcej zrozumienia tematu proponuję!!!

Ojoj
@Taaaaa hm....

A to jak ma pisać na Pan ludzie widzą jakie ma podejście do pracowników i stąd te pochlebne komentarze dla tego szanownego Pana

K
@Taaaaa hm....

Władze to tylko może mieć w tym śmiesznym zakładzie

ktosiek

Ja radzę tym narzekaczom się zwolnić w Leclerku są przyjęcia.

Ruda pałka
@ktosiek

A dla Ciebie gdzie są przyjęcia ??? Na ROKSIE ??

Czy często w firmie Toho zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

mineta

A co to takiego rekrutacja wewnętrzna?

Świeżak

Witam, firma w której pracuje ma duży potencjał. Bardzo dobre warunki pracy, duże zarobki, mili ludzie.. Ale widzę że na tym forum jest parę osób którzy maja prawdopodobnie problemy psychiczne badz jakies depresje siedzac tutaj i wypisując na temat tej firmy jakies glupoty..Jezeli nie pasuje wam praca w tej firmie to polecam ja zmienic jak kazdy inny madry i dojrzaly czlowiek. Ale dla was widze lepsze jest uzalanie sie nad soba i innymi jak to zle macie w tej firmie i jakie kiepskie zarobki.. Nikt was nie przywiazal do tej firmy, ale widac po niektorych kogos zlosc bierze ze firma prosperuje i ma sie dobrze. Dlatego też najlepiej cisnac po wszystkich i na wszystko nie widzac problemu ze cos moze byc z wami nie tak. Zalecam wizyte u psychologa/psychiatry tym niżej co zamiast wziasc sie za robote albo porobic cos w domu, siedza 24/7 na tym forum.. Idę pracować dalej, pozdro elo :)

stary
@Świeżak

Tu nikt się nie użala tylko pisze prawdę tak jak jest i każdy ma swoje zdanie jak wygląda praca w tej firmie i ma prawo się wypowiadać co mu się podoba a co nie a tu ciągłe wmawianie jest super i już a jak ktoś się z tym nie zgadza to proszę zmienić pracę albo do psychiatry się udać także trzeba się zawsze zgadzać że tylko jest super albo akceptujesz albo na drzewo

Bida
@Świeżak

Człowieku firma może i ma potencjał ludzie też ok z wyjątkami jak wszędzie ale z tymi wysokimi zarobkami to zgłoś się do kabaretu bo rozśmieszasz wszystkich pracowników (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TOHO Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TOHO Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOHO Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOHO Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOHO Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TOHO Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOHO Poland Sp. z o.o.