TOHO Poland Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TOHO Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Miło nam powitać wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl poszukujących informacji o pracy w firmie TOHO Poland Sp. z o.o.

Korzystając z nowej płaszczyzny komunikacji, za cel stawiamy sobie przedstawienie kompleksowego, obiektywnego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie.

Bardzo dziękujemy za wszystkie opinie. Każdy komentarz jest dla nas ważny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Słuchamy cennych uwag i staramy się  wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Fundamentem naszej organizacji jest system wartości, oparty m.in. na: uczciwości, szacunku oraz konstruktywnym dialogu. Dlatego też w naszej firmie nie ma przyzwolenia na dialog z pominięciem tak ważnych dla nas wartości.

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Jesteśmy otwarci na merytoryczne opinie i dyskusję z użytkownikami forum, jednak prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

We wszystkich sprawach wymagających wyjaśnienia zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Pozdrawiamy, TOHO Poland Sp. z o.o.

@Gebels

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko operator produkcji. Ze szczegółami oferty prosimy zapoznać się na firmowej stronie TOHO Poland http://toho.pl/ , w zakładce PRACA. pozdrawiamy TOHO Poland

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie TOHO Poland Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 30 lipca

Rekrutacja Nowy wpis
Kandydat

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku operatora ile maszyn i urządzeń obsługuje

Nowy wpis

@Rekrutacja

Dzień dobry, zachęcamy do złożenia CV bezpośrednio w zakładzie lub o przesłanie na adres rekrutacja@toho.pl. Informacje o szczegółach zatrudnienia przekazujemy na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiamy TOHO Poland

Czy w TOHO Poland Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

@Pytanie

Pierwsza umowa na trzy miesiące a potem mogą ci przedłużyć na czas określony jak się sprawdzisz

Dzabar Nowy wpis
@odpowiedz

Ogólnie praca nie jest zła tylko zarobki cieniutkie cały czas potrzebne osoby do pracy dla dziewczyn ok może być kierownik spoko liderzy niektórzy to tzw.lodziarze noi najważniejszy pan dyrektor o ten to jest Show-Men dawaj popracujesz to zobaczysz o co biega

Gebels
Kandydat

Czy w firmie są przyjmowane osoby na stanowisko operatora maszyn czy chwilowo brak ofert jak to wygląda

@Gebels

rekrutacja
Kandydat

Czy nikt tu nie może udzielić odpowiedzi na temat pracy w tej firmie na temat zarobków czy to taka wiedza tajemnica a może pracownicy mają zakaz wypowiedzenia się w tym temacie

@rekrutacja

Na chwilę obecną to na pakowaniu nowy/a ma najniższa plus premia. A jako operator to teraz nie wiem dokładnie około 3000 brutto plus premia 12% ( podzielone 7% 5% ) ale jest podzielone na 7% brak chorobowego i 7% za normalną pracę i 5% za zadania specjalne i produktywność. Na okresie próbnym jest niżej (3 miesiące) co pół roku jest awans i premia się zmienia po roku na 9% 9% 5%. Tyle w temacie.

Ty
@Ja

A czemu nie napisałeś o minusach co nie ma i z tym awansem to ty tak na serio a zadania specjalne to nie dla wszystkich tylko dla niektórych osób to też napisz bo wprowadzasz ludzi w błąd kłamczuszku zobacz jaki masz długi nos jak Pinokio i teraz to tyle w temacie no i co zgadza się

@Ty

Jeżeli czegoś nie napisałem to nie znaczy że tego nie ma. W czym kłamię co? Zadania są wszędzie tylko nie zawsze.

On
@Ja

Przecież tak nie ma tak jak napisałeś w tej firmie nie zarobi się tyle co napisałeś wprowadzasz ludzi w błąd

Propan-Butan
@Ja

No teraz rozumiem czemu o wszystkim nie piszesz tylko twoje odpowiedzi mijają się z ze stanem faktycznym no ale musisz przestrzegać jak to ładnie ujęte tajemnicy przedsiębiorstwa a apropo że zadania są wszędzie tylko nie zawsze no tak ale za to zawsze premie są za te niby wykonane zadania dla niektórych przyznawane i co Ty na to Panie JA-teraz odpowiedz w swoim dyplomatycznym stylu

Anal terror
@Ja

Ty chyba. O innej firmie piszesz twoj poprzednik mial 3700 na start tez chyba zyl w innym swiecie

@On

Ja podałem szczegóły, jeżeli to nie prawda to się wykaż i podaj dane. Nie wprowadzam w błąd tylko to była prawda na tamten moment.

@Propan-Butan

Jakbyś czytał bardziej uważnie to już jest odpowiedź na to co piszesz. A tajemnica to o co Ci chodzi ? Gdzie się mijam z prawdą sprecyzuj, to czcze gadanie. Pozdrawiam

@Anal terror

Jaki poprzednik, nie wiesz gdzie pracowałem. Jaki inny świat, nie podajesz nic na poparcie swoich słów. Podałem jakie są premie i podstawy łatwo policzyć.

Covid
@Ja

No nie do końca prawda, chociażby z tymi awansami co pół roku, tak samo jak i z zarobkami. Na pakowaniu wcale na obecna chwilę nie ma najniższej plus premia, podstawa jest niższa.

Karol

A ta premia ile mniej więcej wychodzi ?

wojtas
@Karol

A to jeszcze tej premi nie widziałeś na pasku że pytasz na bilety na autobus ci starczy pod warunkiem że dostaniesz całą

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy, TOHO Poland Sp. z o.o.

Do pracowników czy ten (usunięte przez administratora) o ksywie Sherk to jeszcze w tej firmie udaje dyrektora czy wreszcie ten chłopek już skończył tam karierę i dalej ściemnia że jest mądrzejszy od kozy

@pracownik

nie znasz nie oceniaj

młoda
@Ja

Znam,znam to jest taki dzisiejszy Stanisław Anioł z filmu Alternatywy 4 i wszystko w tym temacie

eryk

To ta patologia umysłowa pan M M jeszcze jest dyrektorem. Ludzie ogarnijcie się ten facet zawsze działał na niekorzyść firmy; nie jasne zasady premiowania, śmieszne apele z pracownikami, małe zainteresowanie problemami firmy, podpuszczanie pracowników. Tym samym zamiast zachęcać młodych ludzi do pracy odstrasza ich skutecznie. Można powiedzieć że za jego panowania stworzył się niezły gang ludzi którzy mogą wszystko mało tego są faworyzowni. TZW. GRUPA AA. PP ITD. Nie wiem jak ta firma jeszcze prosperuje. Przydałby się ktoś z Japonii żeby się temu bliżej przyjrzał.

@eryk

Tyś w ogóle nie lepszy, po co się tu wypowiadasz. Mało znasz człowieka i bredzisz. Wskocz na dyrektora i się wykaż, a nie biadolisz.

Dawaj :D

Hm.. Kiedy I gdzie ? :)

Podaj miejsce i czas:)

A którą masz zmianę ? :) Może być w czw ;P

Jutro ????

Gdzie i o ktorej? ;)

Ona_111

Ha ha wybacz juz mnie tam jutro nie bedzie :D

To gdzie Cię szukać :)

No na pewno tu Ci podam :D nie chcemy nieproszonych gości ;P

on
@Ona_111

A co portal randkowy firma założyła?

@Przystojniaczek

To jak chcesz sie spotkać? :P

kandydat
@Przystojniaczek

Mam takie pytanko czy w firmie można zarobić 2.5 tys.do reki czy raczej na początku nie ma na co liczyć

operator
Klient
@kandydat

Czy są przyjęcia do firmy jakie zarobki dla operatora maszyn

@kandydat

Można jako operator.

anal terror

w jakim systemie 12 na 12 jest system 3 zmianowy nie ma 12/12 co do kasy to minimalna krajowa praca na 8 lub wiecej maszynach czasem dochodzi do 14 ale ogolnie nie polecam (usunięte przez administratora) ciagłe przez niektórych liderów czyt.(k.h) (usunięte przez administratora)na kazdym kroku najlepiej siedziec cicho nie odzywac sie wcale robic na maszynach jak robot atmosfera ogolnie nieciekawa trzeba zawsze uwazac na to co sie mowi i do kogo bo niby wszyscy tacy prawilni itp a sprzedadza cie za głupiego plusa ktorego i tak zaraz zastapia jakims smiesznym minusem (usunięte przez administratora)

cool
@anal terror

Wszystko się zgadza płaca bardzo słaba za byle co stawiają jakieś śmieszne minusy a ten czerwony pajac tylko podpuszcza liderów aby donosili który jest niegrzeczny przyjmują młodych żeby za bardzo nie kumał czaczy i za dużo się nie odzywał a czerwony burak robi co chce od ładnych paru lat i nie szanuje ludzi no chyba że tych co mu do ucha szeptają

@cool

Nie szanuje co Ty gadasz, podaj fakty.?..Czy komuś ubliża czy nie wysłucha, nie powtarzaj stereotypów.

Miłosz
Kandydat

Jakie są zarobki dla operatorów w waszej firmie można liczyć na premie i szybki awans czy dyrekcja i kierownicy spoko

@Miłosz

jakie sa zarobki odpowiem tak wiesz na co jest ta malutka kieszonka w jeansach na twoja wypłate premie sa ale dla wybranych czy kierownicy spoko hmmm cholera jakby to powiedziec NIE szybko awansowac owszem jak sie ladnie podlizesz tu i tam całe szczescie ze koncze przygode z ta pseudofirma byłem na rozmowie ostatnio w podobnym zakładzie i pierwsze co usłyszałem szczury z toho uciekaja okret tonie

@Miłosz

dodam jeszcze tylko ze jestem pełny podziwu i uznania dla diabła czosnka i wielu wielu innych pozadnych dobrych chłopakow za to ze wytrzymujecie w tym bagnie tylko dzieki wam chce sie jako tako przychodzic do pracy

@anal terror

Nic nie tonie, tego Pana Anala to słuchać na pół gwizdka. Sam się nazwał czy też swoje wypowiedzi (usunięte przez administratora)

młoda

Dlaczego jeden z panów na stanowisku dyrektora ma ksywkę Shrek a nie np.Osioł albo inny bohater z tej bajki bardzo mnie to zastanawia

tiger
@młoda

Po prostu on jest taki zielony tylko udaje takiego mądrego i wszystko wiedzącego to taki gość co za parę złotych dał by sobie jajka tępą źyletką ogolić

@młoda

Zazdrość, nie rozum Tobą kieruje.

@tiger

Co Ty wiesz. Bądź kiedyś dyrektorem to zobaczysz.

piorun

Czy są etaty do objęcia stanowiska kierownika produkcji w waszej firmie posiadam 10-cio letnie doświadczenie na stanowisku a słyszałem że firma z bardzo dużym zainteresowaniem szuka ludzi którzy chcą zwiększyć wydajność produkcji przy zachowaniu jak najmniejszych kosztów a w tej kwestii to mam doświadczenie

Anal terror
@piorun

Dyrektor shrek ma duuuzo wiecej doswiadczenia az 4 maszyny obsługiwał nie masz co z ojcem dyrektorem nie masz szans ale miej nadzieje ona umiera ostatnia

gołąbek
@Anal terror

No ma doświadczenie w piciu wina spaniu na trzeciej zmianie i donoszeniu na kolegów a Sławomir mu zaufał że on taki super a to zwykły...-no samo jego nazwisko mówi kto i do ludzi a sam sobą nic nie reprezentuje ta osoba wozi się na tym stanowisku już parę lat a głupiej maszyny nie potrafi uruchomić no bez jaj i jeszcze się tytułuje jako inż.-a ha ha co za głąb

@Anal terror

Nie znasz historii człowieka a oczerniasz. To proszę się wykaż a nie tylko krytykujesz, nikt Cię na siłę tam nie trzyma, a bruździsz tam skąd masz wypłatę. Zastanów się czego chcesz od życia ??? Marudzącemu z urodzenia nigdy nie dogodzisz.

Juz nie pracujący

Dla kobiet spoko robota- siedząca i ciszej bo na drugim koncu cos se dłubią, sprawdzają. Dla faceta jak pisałem hałas, kręgosłup nawala, trzeba się (usunięte przez administratora) za 2100 zł max. Praca dla tych co mają ciężko z znalezieniem pracy. Aż dziwne, że kiedyś ileś lat temu rekrutacja składała się z testów, jeżeli zakwalifikowałeś się to rozmowa i jeszcze po rozmowie tzreba było czekać na telefon. Na dzień dzisiejszy to łapanka z ulicy bo młyn jest w toho

@Juz nie pracujący

O pensji piszesz nie prawdę

Ochotnik

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na necie na Produkcje. Ile netto na rękę teraz dają i czy w jedną osobę się dalej obsługuje maszyny czy w dwie?

Gość
@Ochotnik

Rekrutacja w toho to jakaś ściema złożyłem CV i nawet nie oddzwonili mając 10 lat doświadczenia na produkcji teraz kolejne ogłoszenie toalbo potrzebują albo nie?

Edek
@Gość

Też mam ponad 6 lat doświadczenia na produkcji . Zlozylem CV przed świętami i poinformowany zostałem że w drugiej połowie stycznia będą oddzwaniać do ludzi. Po czym znów idzie nowe ogłoszenie na necie. Nie rozumie tej polityki

Jrstem

A 2600brutto czyli najniższa krajowa ile ty byś chciał zarobić w toho

chochlik
@Gość

a dawno skladales trzeba chwile poczekać bo tam taki przemial ludzi ze nie tak od razu powolutku cierpliwości troszkę i cię przyjmą a jak już troszkę sibie tam popracujesz to będziesz super zawodolniony aż ci piana z ust pójdzie

kobalt

na reke to dostaniesz 2tysie z groszami a ile ty byś chciał

Młodszy operator

3300 brutto na start + 12 maszyn

kobalt
@Młodszy operator

Ale się uśmiałem po ilu latach pracy dają takie stawki bo 12 maszyn to od razu pewnie

Aaaaaaa
@Młodszy operator

Chyba w czipsach tyle dają .... Pracuje tu jakiś rok i jest ciężko Tutaj najnizzsza i ogień z rury

Ogłoszenie
@Ochotnik

To ogłoszenie firmy toho to jest od 3lat tam nikt dłużej niż rok nie zostaje chyba że rodzina

Całe życie Mł.operator
@kobalt

Po 17 latach A co taki zdziwiony jestes ????

WRA

Jak Ty byś chorował na nadciśnienie tętnicze to też byś był czerwony jak burak ;)

zasuwacz
@Całe życie Mł.operator

Kurcze to szybko to biorę się do roboty bo maszyna stoi jeszcze parę latek i będzie super pensja no chyba że się z boku maszyny zesram i nie doczekam takiej wypłaty no to (usunięte przez administratora)

Roan lim,incognito....
@Ochotnik

4 prasy duże lub dwanaście małych,jak lubisz (usunięte przez administratora) to proszę bardzo,za grosze na 3 zmiany....

Były prac.
@Ochotnik

Jedna osoba 4 maszyny 30, 31, 61 i chyba 32 i (usunięte przez administratora) jak nakręcony samochodzik i pot z czoła bo taśma się konczy, trzeba wykrój z pojemnikiem wymienić, a to awaria i notować non stop, i jeszcze dzwiganie, a kasa najniższa krajowa, po 3 miesiącach dostajesz coś na otarcie z czoła pot

Już wolny od toho
@Ochotnik

Dają najnizszą krajową plus upaprany naftą lub smarami i do tego hałas-huk 85-90 decybeli

Baca
@Były prac.

No na wykroju niestety tak jest czasem ma się dość tego dźwigania troszeczkę tu pracuję i powoli trzeba uciekać hałas jest duży jak do ucha plasteliny nie włożysz to fakt a najgorzej jak przyjdzie jeden tuman z drugim i mądrości swoje prawi tzw.wyznawcy naszego ojca dyrektora który naklepie im głupot w sali konferencyjnej i chodzą i za nim te bzdety ludziom wciskają słabo się tu pracuje jak to się mówi ta firma to dla fanatyków czerwonego Indianina

@kobalt

Cześć idź i się dowiesz ile a nie gdybasz. I nie powtarzaj bzdur.

@Roan lim,incognito....

Za grosze., to zależy od punktu widzenia

ok

A ile ty byś chciał jak ci premię zabiorą to będziesz miał jeszcze mniej ale to tylko kwestia czasu popracujesz troszkę to sam zobaczysz co to jest TOho

TVN 24
@ok

Jak takie osoby będą rządzić jak LIDER - PIERNIK to nigdy dobrze nie będzie..! On widzi tylko swoich przydupasów im plusiki stawia bo oni ciężko pracują oni robią od Was lepszą produkcję to oni pracują na przerwach nieeeee Wy dlatego nie zarobicie tu więcej kasy niż 2400 I premii całej nie wezmiecie :O Ta firma już dawno zeszła na PSY !!!! Nie polecam tam pracy, młodzi zastanówcie się czy chcecie w takim (usunięte przez administratora) pracować z takimi ludźmi fałszywymi którzy myślą tylko o sobie bo zostałem liderem to myśli że jest Bogiem :)

TVP
@TVN 24

A co on może przecież to (usunięte przez administratora)jemu to w ryj naplujesz a on mówi że deszcz pada żadnego honoru to nie ma już nie jedną osobę sprzedał zwykła marionetka i myśli że robi karierę chudy szczur batem by go wpół przeciął a rzuca się jak ryba bez wody po prostu zwykła parówa-także nie ma co się nim przejmować tylko pracujemy a glonojad niech pływa w swoim akwarium

szczepcio

To będziemy się szczepili ?-a kiedy ktoś ma jakieś informacje

Stary 2020

A kto to jest cwelnnik w naszej firmie iczy czasem nie powinien się nazywać Psikut..s?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Toho?

Pewnie
@Pytanie

No jasne że mają szansę bo wszystkiego Cię nauczą a jak umiesz strzelać z ucha to pan Mariusz nawet premii Ci nie będzie zabierał i mniej się odzywasz tym bardziej jesteśmy z tego powodu zadowoleni motto brzmi:zasuwaj i słuchaj Shreka i za dużych pieniędzy nie wymagaj wtedy jesteś super pracownikiem jak pasuje to dawaj do naszej firmy czekamy

Synuś
@Pytanie

Zapytaj konsultanta a najlepiej idź prosto do biura i poproś o rozmowę ze Shrekiem ten pan Ci prawdę powie jak to wygląda miły facet dla tych co go nie znają przez pierwsze trzy miesiące ściema to jego zawód wyuczony w polityce by zrealizował swoje marzenia jako miękiszon

Roan lim

Z daleka ,praca na wielu maszynach,nie ma czasu podrapać się w lędzwie,pot nerwy i wkurwienie,szkoda życia....

Zostaw merytoryczną opinię o TOHO Poland Sp. z o.o. - Radom

TOHO Poland Sp. z o.o.