TOHO Poland Sp. z o.o.

Opinie o TOHO Poland Sp. z o.o.

Nowy Operator maszyn

Witam, co mogę powiedzieć a dużo się nie rozpisywać. Pracuje około 3 miesięcy, zarobki fajne bo na start 3800brutto plus premia do tego więc wychodzi bardzo fajnie, ostatnia pensja wyszła mi w okolicy 3300 do ręki. Ludzie z którymi pracuje wydają się być ok, ale często obgadują na boku... Starszyzna ma mniej od nowego operatora ale świadczy to o tym że na rynku pracy brakuje ludzi a starsi boją się cokolwiek zmienić w swoim życiu. Pracuje na dużo maszyn ale mi pasuje bo nie jest ciężko. Biuro ok bardzo mili. Serdeczne polecam

Chyba nie w tej firmie
@Nowy Operator maszyn

Mordo chyba nie na tym forum napisałeś chyba nie dotyczy firmy toho, 3300 to lider nawet nie zarobi

Nowy Operator maszyn
@Chyba nie w tej firmie

W tej firmie dostałem tyle, nie wiem za ile wy pracujecie ale każdy ma swoje warunki. Także pozdrawiam i miłego wieczoru życzę

Artur
@Nowy Operator maszyn

Fajnie, że polecasz pracę i jesteś zadowolony z pensji. Czy prócz premii można dostać także inne benefity lub brać udział w szkoleniach?

ten pracownik
@Nowy Operator maszyn

haha ktos tu dostał goraczki powyborczej 3800 brutto to zobaczysz jak do pensji wezmiesz drugie tyle pozyczki i oddasz z niej 1500 zl a teraz co do wypłat ludzie czy wy sie dopiero urodziliscie dostalismy podwyzki na przełomie lipca sierpnia i liczyliscie ze te pieniadze zostana wam dane nikt w tym kraju jeszcze nic nikomu bezwarunkowo nie dał zapamietajcie ze jak sa podwyzki to firma traci i musza to sobie jakos zbalansowac zbilansowac dlatego nie ma nocek a to ze zamowienia pospadały ehhh ilez razy ja juz to słyszałem w o wiele wiekszych firmach z duzo wiekszym dorobkiem i zawsze okazywało sie to pic na wode musza cos gadac bo sa czyimis marionetkami

Rambo
@Chyba nie w tej firmie

Hahahhaha chyba jadwiga to pisała...jak spod biurka rudego wychodziła hahahha

ciekawy
@Rambo

A po co ta jadziula wchodzi pod to biurko co tam kurzu pełno po co tam wchodzi

podpletek

No i super w porządku chłopak

Ku

Hahahha

@Ku

z czego ha ha ha

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Toho?

Normalna umowa o pracę

Edek

Czy był ktoś już na rozmowie kwalifikacyjnej po nowym roku kiedy wzrosła najniższa krajowa???

operator produkcji

Rozmowa o pracę miała się rozpocząć o godz. 11:00, byłem wcześniej, zaproszono mnie do pokoju o 11:15 (spóźnialscy), kilka minut opowiadania o firmie ze strony rekruterów, następnie kilka pytań o moje doświadczenie zawodowe i umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych. Zaproponowano mi 1900zł neto miesięcznie za cały etat pracy (w skład tej kwoty wchodzi podstawa, oraz premia), pracy nie przyjąłem ze względu na bezczelną manipulację o wynagrodzeniu w ogłoszeniu o pracę na Olx, mianowicie widniało tam stwierdzenie, że firma oferuje "atrakcyjne wynagrodzenie+ premię), proszę sobie samemu odpowiedzieć na pytanie, czy najniższa krajowa (1650zł do ręki) + 250zł premii to "atrakcyjne wynagrodzenie? Według mnie jest to dużo poniżej przeciętnej do nazywania takich pieniędzy "atrakcyjnymi" jak dla operatora maszyny narażonego na hałas jaki towarzyszy w tym zakładzie podczas pracy, trzeba nosić zatyczki do uszu.

O doświadczenie zawodowe i umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zone

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Toho jakiś czas temu jeszcze przed podwyżką płacy minimalnej. Przeszedłem dwa etapy rekrutacji i kiedy wreszcie dotarłem do rozmowy z jakimś tam kierownikiem zapytał mnie ile chciałbym zarabiać jako konstruktor. Powiedział że 2500 brutto to mi nawet nie da na początek. Także śmiech......

Józef
@Zone

nie no gadasz (usunięte przez administratora) dają więcej tak żeby ci 2tysie z groszami wyszło i mają ludzi chętnych że nie nadążają dowozic szafek do przebierania się

2600 od stycznia

Pracownicy toho 2600najnizsza krajowa a u was pensja stoi hahahahaha szkoda mi was

Erni

Jak wyglądają szkolenia stanowiskowe dla przyszłych pracowników? Czy pracownicy są chętni pomagać nowym? Czy jest problem z dostaniem irlopu? np. na wizytę zaplanowaną 2 miesiące wcześniej? Czy jest możliwość pracy w nadgodzinach? Czy zawsze jest 3 zmiany?

Operator
@Erni

Na wszystkie te pytania odpowiedź sobie nie, nie, nie, i jeszcze raz nie

Mł. Operator
@Erni

Reset - START

Tgrrr

Jak czytam poniższe komentarze to mnie się śmiać chce, toho - wianie i ich problemy, warte 2100 brutto :D W biedronce na raty pewnie kupują.

Halina

Podwyżka bardzo śmieszne

Józek
@Halina

Daja podwyżki ale sobie a operatorom to mogą ewentualnie dać podwyżkę ciśnienia

karol pedał kosz

podejsc i wyjasnic hahaha o czym mowa wogole przeciez ja do nikogo nic nie miałem to mi włamano sie do sieci to mnie fałszywie oskarzono o dodawanie wpisow na tym forum chociaz wczesniej nigdy zadnego nie dodawałem kazdy kto miał z ta sprawa do czynienia i kazdy kto przyczynił sie do eskalacji tej sytuacji jest sam sobie winien przeciez jak ktos cos do mnie ma to moze mi powiedziec ale nie wiekszosc woli atakowac od tyłu hahaha z partyzanta to chyba o czyms swiadczy

Pyzdra
@karol pedał kosz

Facet daj sobie siana zajarac tymi swoimi groźbami i insynuacjami pamiętaj leszcz zawsze zostanie leszczem hehe

@Pyzdra

hahah a kto to jest leszcz bo nie rozumiem ciekaw jestem jak ty bys (usunięte przez administratora)sie zachowywał kiedy przez dwa tygodnie zył bys w zupełnej słodkiej nieswiadomosci a nagle poł zakładu z toba nie gada bo rzekomo dodawałes jakies wpisy na chłopakow jesli dodawałem takie wpisy to niech firma złozy zawiadomienie wraz z dowodami do prokuratury i jakie to sa grozby gdzie ty tam grozenie widzisz chyba za duzo pochlałes wytrzezwiej pogadamy dochodzenie trwa

Hahahahaha ogarnij się ziomek

Hahahahaha ogarnij się

Co jaki okres czasu w Toho można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżkę

Hahah o podwyżkę 200zl brutto czyli przy dobrych wiatrach jakieś 100 zł netto hahhahahahhahhahHHhHhHHhHHHhHHHhHhHHHhHhHhaaaaaaaaa buhahbubhaha

Ja to pisalem

Powiem wam mili ludzie z toho że dla tego tam nikomu nie polecam pracy ponieważ jak jeden kolega nie stoi z drugim to z innego obgaduje i to jest na porządku dziennym

Tohoman
@Ja to pisalem

Obrabianie (usunięte przez administratora) drugiej osobie jest na porządku dziennym w każdej firmie. Pamiętaj, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Ja to pisałem
@Tohoman

Akurat nie w każdej firmie.

Artur
@Ja to pisałem

W każdej firmie atmosfera może być nieco inna. Warto pamiętać, że relacje pomiędzy zatrudnionymi osobami w sposób znaczący wpływają na jakość pracy. Zastanawia mnie, czy osoby zatrudnione w firmie Toho starają się w jakikolwiek sposób integrować ze sobą?

kangur
@Ja to pisalem

czy są przyjecia do waszej firmy jakie pieniążki można zarobić czy to firma godna polecenia bo z komentarzami to cholera wie jak tam z pracą ciężko piszcie drodzy pracownicy

RUSKI AGENT
@Artur

Zarządowi firmy czasem przeszkadzają dobre relacje między pracownikami, próbując te osoby różnymi sposobami poróżnić.

Wii ha

A dadzą ci 2200 jak Ci nie zabiora premii i zarobisz się jak przy łopacie proste nie ma co tlumaczyc tej firmy

Aaaaa2

Zarobki nie adekwatne do pracy jaką się wykonuje

mex
@Aaaaa2

a ile tam można zarobić

Ale wiocha

Tyraczka nie praca nie idźcie tam do pracy jak macie zamiar rodzina rodzina i jeszcze raz rodzina tam ma najlepiej

mex
@Ale wiocha

a czemu co tam w tej firmie cięzko czy małe zarobki

karol pedał kosz

siemanko wszystkim geniuszom zbrodni teraz przynajmniej bedziecie miec prawdziwe powody zeby ze mna nie gadac zeby mnie zastraszac itp itd odnosnie sytuacji ktora nastapiła od poniedziałku sprawa została zgłoszona na psy ale nie tylko pracujecie wiekszosc z was w tej firmie tyle lat wiekszosc z was to stare solidne konie a wszyscy uwierzyliscie w farmazony ktore sieja niektorzy z was dzisiaj prokuratura przychyliła sie do wydania dziennika logow z całego miesiaca wrzesnia z serwiu gowork i portalu randkowego taaak nie wstydze sie tego bo nie korzystam z niego juz jakis czas gdzie jakis geniusz zbrodni napisał mi jeszcze jedna wiadomosc podpisujac sie wymownie pedał kosz hahahahaha nie wiem czy sie smiac czy płakac takze w nastepnym tygodniu bedzie wiadomo kto co o kim pisał na tym forum ale ze msciwy nie jestem daje szanse jedna jedyna temu kto włamał sie do mojej sieci odejdz sam z firmy bez zadnych konsekwencji prawnych do konca tego tygodnia jesli nie to moze podniose stawke płace tysiaka od reki kazdemu kazdemu kto przyjdzie do mnie z informacja i dowodami na to kto za tym wszystkim stoi i od kogo wyszły te wszystkie informacje a i jeszcze jedno jesli psy do niczego nie dojda to nie martw sie szerloku sprawa zajmuje sie kilka osob z zewnatrz wiec tak czy siak wszystko wyjdzie na jaw powodzenia chłopaki

jacus

Ze ten wasz pan dyrektor tak pozwala żeby ludzie na siebie donosili widać on niezły ch.j ma w tym cel żeby ludzi w zakładzie sklocic aby od maszyny do maszyny ale Polak sobie na to nie pozwala to ni są ludzie co muszą za miskę ryżu (usunięte przez administratora) z tegi co wiem ma nieźle banie zrysowana (usunięte przez administratora) się o byle gówna a są ważniejsze sprawy do ogarnięcia

karol pedał kosz

niee to moja własna inicjatywa moje własne pieniadze nie chodzi tu o pod...dalanie kogo kolwiek bo moze spotkac to kazdego z nas z was i nie bedziecie niczego swiadomi jak ja przez prawie dwa tygodnie nigdy nie dodawałem tu zadnych wpisow zadnych komentarzy wywalone mam na takie zagrania ale jesli ktos postepuje w ten sposób i uwaza ze pozostanie anonimowy bezkarny to sie grubo pomylił to jest tak samo jakby ktos na spaniu j...oł cie bejsbolem i pozniej zgrywał kozaka ze czego to on nie dokonał budzisz sie ze złamana reka noga nie wiedzac nawet co sie stało ale ktos ci napier...ł wiem ze to jest tylko praca i nic wiecej ale starałem sie z kazdym zyc dobrze nikomu nie robic problemow a przedewszystkim nie szukac ich samemu na siłe znam i wiem gdzie jest moje miejsce noo ale widze ze pan gargamel nie zrozumiał nic z tego co napisałem wczoraj ehh a szkoda bo prosciej sie nie da

gargamel
@karol pedał kosz

no teraz wszystko jasne ale czy nie można podejść jeden do drugiego i sobie pewne rzeczy wyjaśnić

karol pedał kosz

sorry jacus ta odpowiedz miała byc do wpisu bezposredniego gargamela

karol pedał kosz

oczywiscie oferta 1000-tysiaca polskich nowych złotych tez obowiazuje do konca tego tygodnia czyli do piatku do godziny 22:05 jeszcze raz powodzenia chłopaki

Pryszczaty

No wlasnieeeee RODO obowiazuje !!!!!!!!

Wanda
@Pryszczaty

Opinia osoby o nicku "anonim" została zmoderowana i nie wiem, do czego odnosi się Twoja wypowiedź. Możesz to wyjaśnić? Miałbyś też jakieś porady dla kandydatów, którzy wybierają się na rozmowę rekrutacyjną do Toho?

Jaś Fasola
@Wanda

Na rozmowę rekrutacyjną raczej nie trzeba się przygotowywać,oni robią łapanke ludzi z ulicy byle sztuka się zgadzała. Tania siła robocza na rzecz Japonii.

Pryszczaty 2
@Pryszczaty

Ty RODO ty nie wiesz nawet o czym piszesz koleś

Kancik

Haha jak nas oprowadzal ten kierownik w okularach to opowiadał o tej firmie jak by była fabryką z wysokiej półki haha nic bardziej mylnego wystarczy przejść się po alejkach i zobaczyć w jaki stary sprzęt jest wyposażona, po odprowadzenu i po usłyszeniu kwoty za ogrom pracy jakiej pracownik doświadcza Na codzień w tej firmie wyszedłem

@Kancik

co Ty możesz wiedzieć o sprzęcie jaki tam jest po takiej wizycie.

Jaś Fasola
@ja

No ja wiem nie jest najwyższej jakości stary i pasujący się jak np kubitza nr.5

Zostaw merytoryczną opinię o TOHO Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TOHO Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOHO Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOHO Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOHO Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TOHO Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOHO Poland Sp. z o.o.