Przebieg rekrutacji
Rozmowa o pracę miała się rozpocząć o godz. 11:00, byłem wcześniej, zaproszono mnie do pokoju o 11:15 (spóźnialscy), kilka minut opowiadania o firmie ze strony rekruterów, następnie kilka pytań o moje doświadczenie zawodowe i umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych. Zaproponowano mi 1900zł neto miesięcznie za cały etat pracy (w skład tej kwoty wchodzi podstawa, oraz premia), pracy nie przyjąłem ze względu na bezczelną manipulację o wynagrodzeniu w ogłoszeniu o pracę na Olx, mianowicie widniało tam stwierdzenie, że firma oferuje "atrakcyjne wynagrodzenie+ premię), proszę sobie samemu odpowiedzieć na pytanie, czy najniższa krajowa (1650zł do ręki) + 250zł premii to "atrakcyjne wynagrodzenie? Według mnie jest to dużo poniżej przeciętnej do nazywania takich pieniędzy "atrakcyjnymi" jak dla operatora maszyny narażonego na hałas jaki towarzyszy w tym zakładzie podczas pracy, trzeba nosić zatyczki do uszu.
Pytania
O doświadczenie zawodowe i umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.
Rezultat:
Dostałem pracę, ale nie przyjąłem