Opinie o STAMA SP.Z O.O. w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STAMA SP.Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STAMA SP.Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAMA SP.Z O.O. w Ruda Śląska

Jeśli ktoś chce zacząć pracę na Stanie musi być bogaty, naprawdę, to nie jest firmą dla osób które żyją od wypłaty do wypłaty, bo na wypłatę trzeba czekać naprawdę dluuuuuugo, ale oczywiście "góra" się tym nie przejmuje, bo ma dość kasy, a szarych pracowników harujacych na nich ma w (usunięte przez administratora) może warto byłoby czekać gdyby taka sytuacja zdarzała sie raz na jakiś czas albo gdyby to były naprawdę fajne pieniądze, ale niestety to notorycznie się powtarza, a kasy naprawdę przy dobrym dysponowaniu pieniędzmi starcza najwyżej od 20 do 20 (do 20 niby jest wypłata). Rozumiem tych którzy zostali, lęk przed zmianą i trafieniem na jeszcze gorszego pracodawcę (ale to i tak będzie wyczyn) jest uzasadniony, ale chyba nie zrozumiem tych, którzy przeczytali wszystkie dostępne opinie (zgodne z prawdą) i jednak się zatrudnili. Lepiej by było gdyby kierownictwo wykazało się resztkami godności i honoru, ogłosiło że zamyka działalność i zapłaciło ludziom zaległe wypłaty, ale szczerze raczej nie można na to liczyć. Najważniejsze żeby ich kieszenie były pełne.

Krysia
@Ktoś

Kurcze, czyli czasem nawet dwie wypłaty do kupy się schodzą? Wypłacają wtedy zaległa i aktualna czy tylko zaległą a na aktualną znów trzeba czekać? Jak oni w ogóle tłumacza te opóźnienia? Przecież to nie może tak być, że pracownicy co miesiąc czekają na swoje pieniądze

Wasze opinie dotyczą stanowisk produkcyjnych. Posiada ktoś informacje o pracy jako specjalista ds. obsługi klienta? Owe stanowisko dalej funkcjonuje w firmie, nowych ofert oprócz tej z 2022 r. nie ma? Czym pracodawca tłumaczy opóźnienia w wynagrodzeniach? Widziałem, że wiele osób poruszyło ten temat a ja jestem zainteresowany współpracą. Zarobki specjalisty na poziomie najniższej czy wyżej?

Wiecie, czy STAMA SP.Z O.O. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ktoś Nowy wpis

Hahahaha możesz dostać nawet spawarkę i spawać zdalnie co za pytania tu są ja pierdziel.

Ciągle przestój, na wypłaty trzeba czekać aż łaskawie wypłacą, (usunięte przez administratora) na zakładzie

Maryla Nowy wpis
@Anonim

A przestój to z jakich powodów? Co wtedy z pracownikami jak nie ma pracy? Za ten czas jest normalnie płacone czy jak? Tu padło pytanie o sprzęt do pracy zdalnej - jakieś zdalne stanowiska tutaj są w ogóle?

@Anonim

Jak duże są te opóźnienia wynagrodzenia? Co miesiąc jest ta sama sytuacja? Ile się tu zarabia, najniższa czy coś więcej?

Ktoś
@Monika

Opóźnieni są co miesiąc i czeka się od kilku tygodni do miesiąca a z kasa to najniższą krajową dostaniesz.

Krysia
@Ktoś

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie STAMA SP.Z O.O.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Jo

Były wczasy pod grusza i premie świąteczne . Teraz nie ma już nic , im na wypłaty i rachunki za prąd i gaz brakuje a co dopiero na socjal

Zofia
@Jo

Czy w związku z ograniczeniem tego socjalu odeszła jakaś część załogi? Czy tak po prostu wszyscy się na to zgadzają? Pytam bo różnie to bywa kiedy zabiera się takie benefity

Mokry

Fajny zakład ale nie płacą ludziom , cale kadry do wymiany wraz z majstrami którzy mają bardzo wysokie ego , W którym zakładzie jak pan Wiśniewski majster kupuję alkohol procownikom i ich rozpija ., Nie polecam nikomu zakładu

Baju bimbaj spaw
@Mokry

Fajne te opinie tu piszecie ???? przepracowałem tam w trochę i musiałem aż też tu napisać bo ciekawi mnie kiedy mr.Wiśnia kupił alkohol?

@Mokry

Jak to nie płacą? Wcale? Czy są jakieś opóźnienia z wypłatami? Dlaczego uważasz,że kadry są do wymiany? Z powodu tych wypłat?

Czy pracownicy w STAMA SP.Z O.O. dogadują się między sobą?

Aga

Są super zgraną ekipą

@Aga

Skoro tak to chyba dość małe rotacje tutaj występują? Ludzie generalnie pisali coś na temat opóźnień w wypłatach... Faktycznie miały miejsce i do dziś jeszcze występują?

Hanus
@Justyna

Występują do tej pory od pół roku wypłaty spóźnione i na raty , zarówno dla pracowników firmy jak i podwykonawców

Beata
@Hanus

Ale starają się być na bieżąco z tymi wypłatami? Nie jest tak że nie macie pieniędzy z kilku miesięcy, mam nadzieje?

@Hanus

aha i ile osób z tego tytułu zdążyło już do teraz odejść? ogólnie to wiadomo czy jest jakiś plan na to na kolejny rok czy co firma ma zamiar z tym zrobić? jakieś jeszcze problemy zaczęły się pogłębiać?

Jo

Lejant na skraju bankructwa. (usunięte przez administratora) majer nie płaci ludziom wciskając kolejne kity że za tydzień będzie kasa

Jo

Koniec miesiąca a firma jeszcze nie dostała wypłat, a ludzie mają opłaty, życie, rodziny ale tam to nikogo nie obchodzi ważne że ktoś inny się nachapał. STAMA NIE PŁACI FIRMOM!!!

Ktoś

Firmy nie wypłacalna wielki pan prezes (Majer) wczasy sobie robi co chwile ch** co jeszcze robi z kasą ale dla ludzi którzy są podwykonawcą tych pieniędzy nie ma.Nie sądzę że będzie lepiej jeśli z firmy wyjeżdżają elementy i firma dalej nie ma pieniędzy bo nie wiadomo co z nimi robi chyba machlojki żeby się nachapać a księgowa posprząta żeby wszystko grało.

Klin

Zakład niewypłacalny wykończył następnego pośrednika chłopcy w tym miesiącu bez wypłat

@Klin

Serio bez? I co oni dalej wobec tego robią, wiadomo?

Czy przyjmują tam osoby po szkole do przyuczenia na stanowiska operatora CNC? (Rzecz jasna po kierunku obróbka skrawaniem)

spa

Dzisiaj wszędzie przyjmują do przyuczenia. Składaj papiery

@spa

Ale to masz styczność z tą firmą i 100% pewnosci, że faktycznie przyjmą?

Max

Witam,Nikomu nie polecam tego miejsca pracy z(usunięte przez administratora) i temperaturę bardzo niska na hali w zimę pada deszcz na głowę (usunięte przez administratora)

Meter
@Max

Zgadzam się z tą opinią ale w zime pada śnieg przeważnie , jesli chodzi o Pana Wiśniewskiego ma bardzo bujną wyobraźnię na oglądał się za dużo filmów ... A co do jego problemów emocjonalnych to wystarczy na niego spojrzeć to sobie sam wywnioskuje co to za typ

Peter

Najłatwiej jest narzekać i tylko stawiać wymagania. Myślę, że ktoś kto dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków nie ma powodu do biadolenia.

Luidzi

Nie wszystko od razu będzie idealne. Może trzeba trochę czasu, warto dać szansę

Krzysztof
@Luidzi

Od 2003 roku nic sie nie zmienilo z tego co widze wiec brak perspektyw. Brak wyplat na czas i arogancja ludzi zostala do dzis

Teresa
@Krzysztof

Brak perspektyw to dla wielu osób może być duży problem i nie ma co dyskutować. Ale mnie akurat bardziej martwi to, że w firmie STAMA - jak wspomniałeś - wypłaty nie są na czas. To jak duże były to opóźnienia?

Greg
@Krzysztof

W pełni się zgadzam tam nic się nie zmienia od lat cały czas ten sam marazm.

Greg
@Teresa

Pracownikom którzy są zatrudnieni bezpośrednio raczej płacom chociaż w zeszłym roku nie uniknęli wpadek i oczywiście zdarzało się nie płacić w terminie. Trudną sytuacją tam miał podwykonawca który ledwie wyrabiał już go tam nie ma i szkoda bo w porządku chłop był ciekawe jak ułoży się współpraca z nowym ale pewnie za jakiś czas bedzie to samo co z poprzednim.

King

Jak macie słabe umiejętności w spawaniu to tam napewno sie nauczycie porządnie spawać a jak już to bedziecie umieli robic to uciekajcie jak najszybciej szkoda waszego czasu jak już ktoś wcześniej opisywał kiepsko i to bardzo przedewszystki z kasa bo ludzie tam pracujący raczej sa ok majstry rowniż w porządku zarząd jakis pogubiony przynajmniej takie sprawiają wrarzenie

Andrej

Witam pracowałem na stamie i nie polecam zakładu, brudno nie mili ludzie i na dodatek pam wiśniewski arogancki i mało inteligentny człowiek na tak wysokim stanowisku.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w STAMA SP.Z O.O.?

spawacz

Kazde narzedzie dostepne na zakladze pod waronkiem ze kasy nie braknie na zakupy a poszla fama po okolicy ze nawet na wyplaty bylo kiepsko

spawacz

Odniosę się do opisu "Komara" słabo jeszcze raz słabo to wszystko tam wygląda brak widoków na lepsze o przepraszam troche pociulałem dach jakby mniej przeciekał spróbujcie gdzie indziej pracy a jak wam nie będzie pasowało to przyjdziecie wtedy dopiero Stamy co prawda idzie zima więc ciekawe jakie zapewnia warunki na hali jurz pare zim tam odbębniłem praca dla każdego pod warunkiem ze jestes morsem

Kris

Tak jak w większości komentarzy dajcie sobie spokój perspektyw na lepsze brak

Adrian
@Kris

@Kris, czy mógłbyś doprecyzować co konkretnie masz na myśli mówiąc o braku perspektyw? Jeśli jakieś konkretne sytuacje wywołały Twój dyskomfort, to może zechciałbyś się nimi podzielić? Będę wdzięczny za bardziej merytoryczną wypowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o STAMA SP.Z O.O. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w STAMA SP.Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy STAMA SP.Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STAMA SP.Z O.O.?

STAMA SP.Z O.O.