STAMA SP.Z O.O.
counter
3 36 83 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie STAMA SP.Z O.O.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

King Nowy wpis

Jak macie słabe umiejętności w spawaniu to tam napewno sie nauczycie porządnie spawać a jak już to bedziecie umieli robic to uciekajcie jak najszybciej szkoda waszego czasu jak już ktoś wcześniej opisywał kiepsko i to bardzo przedewszystki z kasa bo ludzie tam pracujący raczej sa ok majstry rowniż w porządku zarząd jakis pogubiony przynajmniej takie sprawiają wrarzenie

Andrej Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam pracowałem na stamie i nie polecam zakładu, brudno nie mili ludzie i na dodatek pam wiśniewski arogancki i mało inteligentny człowiek na tak wysokim stanowisku.

Tak1Nie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w STAMA SP.Z O.O.?

spawacz Nowy wpis
@Pytanie

Kazde narzedzie dostepne na zakladze pod waronkiem ze kasy nie braknie na zakupy a poszla fama po okolicy ze nawet na wyplaty bylo kiepsko

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

spawacz
Nazwa działu: Produkcja

Odniosę się do opisu "Komara" słabo jeszcze raz słabo to wszystko tam wygląda brak widoków na lepsze o przepraszam troche pociulałem dach jakby mniej przeciekał spróbujcie gdzie indziej pracy a jak wam nie będzie pasowało to przyjdziecie wtedy dopiero Stamy co prawda idzie zima więc ciekawe jakie zapewnia warunki na hali jurz pare zim tam odbębniłem praca dla każdego pod warunkiem ze jestes morsem

Kris
Nazwa działu: Produkcja

Tak jak w większości komentarzy dajcie sobie spokój perspektyw na lepsze brak

Adrian
@Kris

@Kris, czy mógłbyś doprecyzować co konkretnie masz na myśli mówiąc o braku perspektyw? Jeśli jakieś konkretne sytuacje wywołały Twój dyskomfort, to może zechciałbyś się nimi podzielić? Będę wdzięczny za bardziej merytoryczną wypowiedź

LEWY
Nazwa działu: Produkcja

Powiem wam że ja tam sobie chwale może nie wszystko jest idealnie ale pokażcie mi zakład gdzie jest wszystko na 100% i zobaczycie jak podwykonawca wytrzyma to będziecie jeszcze wracali mnie tam u niego pasuje przynajmniej dotrzymuje danego słowa i mozna się z chłopem dogadać

arni
Nazwa działu: Produkcja

Dajcie sobie spokój trochę szacunku dla samego siebie mało roboty gdzie indziej

Spawacz
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś mi powie czy są tam przyjęcia dla spawaczy nie umie żłobić a to podobmo trzeba umieć

....
@Spawacz

Szukaj innego zakladu szkoda czasu komuna komuna komuna brak perspektyw na poprawe ostatnio nawet wyplat nie ma na czas

Koleżka
@Spawacz

Daj sobie spokój warunki słabe podwykonawca ledwo stoi na nogach(raczej długo już nie da rade) a i pracownicy bezpośrednio zatrudnieni tez raczej niezadowoleni przynajmniej niektórzy

Tak1Nie

Zgodzę się z Komarem chociaż nie do końca nie wrzucał bym wszystkich brygadzistów do jednego worka bo są tam wyjątki,Jeżeli o majstrów to prawda są ok a nawet więcej niż ok bardzo wyrozumiali a zakład wygląda jak wyglądał i na oko i finansowo bez zmian czyli lekko mówiąc cienko.Ciekawe jak długo tam pociągnie jeszcze podwykonawca bo powoli to się wykrwawia,podziwiam chłopa ale jak przyjdzie nowa firma zewnętrzna to będzie następna do zarznięcia. i tak ten zakład jeszcze jakiś czas będzie działał a takie zmiany miały być na lepsze jak pojawił się nowy właściciel każdy niech sam sobie wyrobi opinię na temat tego zakładu na podstawie wpisów a informacje to niech zasięgnie od pracowników pracujących tam obecnie.

Komar

Witam jeśli chodzi o zakład warunki katastrofa z dachu cieknie który naprawili w magazynie nic nie ma, nie mają pieniedzy na gaz który niekiedy odlaczaja zaplacone rachunki jeśli chodzi o ludzi fajni i pozytywni. Pan Wiśniewski i Haruza super majstrowie ale brygadzisci do (usunięte przez administratora) bo wiecznie pijani itd...

Tak2Nie1
wadi

Witam chciał bym się dowiedzieć jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu(elektryk) jakie wynagrodzenie i zakres obowiązków

Misiek
Nazwa działu: Produkcja

Witam ile można zarobić na maszynach cnc?

TakNie

Osobiście nie polecam tego zakładu i nie zgadzam się z opinią żeby dać trochę więcej czasu raczej lepiej nie będzie,nowy (usunięte przez administratora)jest już chyba od 2 lat jak by miało być lepiej to już by było coś było widać na horyzoncie a z perspektywy pracownika to wygląda to miernie a i non stop zatory finansowe ale jakoś żyją od "pierwszego do pierwszego" Opinia byłego pracownika z długim stażem.

Gregor

STAMA to bardzo dobry pracodawca. Praca , którą można polecić.

Tak6Nie5
lord welder
@Gregor

Grzesiu, Twoja ironia sięga patosu, siedzisz w biurze w ciepłym więc siedź cicho.

Luidzi

Nie wszystko od razu będzie idealne. Może trzeba trochę czasu, warto dać szansę

Misiek
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy w firmie potrzebują wytaczarzy cnc?

TakNie

Po zmianie właściciela miło być lepiej i to prawda tylko częściowa bo jest lepiej tylko dla tego że na kapie nam na głowę a reszta bez zmian przynajmniej trudno to zauważyć no i oczywiście kasy brak na bieżące wydatki związane z produkcją a ostatnio to nawet podobno problemy z płaceniem podwykonawcy

MetalMaster 84

Witam. Przeczytałem ofertę pracy jako frezer CNC na stronie Pracuj.pl. Czy jest ktoś kto może mi rzetelnie doradzić czy rzeczywiście w tej firmie jest tak krucho z oprzyrządowaniem i narzędziami do frezarek wielkogabarytowych? Bo chciałbym spróbować, gdyż mam 6-letnie doświadczenie ale jak mam się wpakować w firmę która chce produkować poważne rzeczy a oszczędza na asortymencie to nieprofesjonalne. Ogólnie czy ktoś potwierdza (jeśli chodzi o operatorów cnc już tam pracujących) lub nie czy firma Stama faktycznie przesadnie oszczędza, bo to jest ważne. Opinie Pań z kadr mnie nie interesują. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

taki_jeden
@MetalMaster 84

Stama oszczedza na wszystkim...szkoda czasu...naprawde rzetelena opinia...pozdrawiam !

emeryt

Wysokie zarobki ale brakuje sprzętu i pieniedzy do ludzi

Edyta

@STAMA a czy miałeś okazję pracować w firmie Doradztwo Personalne SET i mógłbyś nam przybliżyć kwestię atmosfery w tej firmie? @Piotr myślisz o angażu o tego pracodawcy? Może wiesz, czy obecnie kogoś poszukują?

Piotr

Na jaką umowę można liczyć? Czy jakieś socjalne dodatki macie?

STAMA
@Piotr

Umowa o pracę, Pakiet socjalny jest - np. wczasy pod gruszą,

STAMA

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska: - Technolog, - Operator frezarki CNC, - Ukosowacz, - Spawacz, - Monter.

TakNie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w STAMA SP.Z O.O.?

bulka

macie tam ciekawą pracę, a czy przyjmujecie pod zakład?

Tak2Nie

Witam. Pracowałem na Stamie jakiś czas temu i nie moge sie zgodzic z negatywnymi ocenami. Fakt praca ciezka, nadgodziny tez sa standardem, ale nikt tam nikogo na sile nie trzyma. Ekipa, z ktora robilem byla wporzadku, majster wymagajacy, ale szlo z nim pogadac o sporcie itp. Wiekszosc negatywow pisza babularze, ktorzy musza wyladowac frustracje zamiast pochylic glowe i przyznac sie, ze sie nagnoilo, a nie pospawalo

Edyta

Czyli w takim razie @ja trzeba od razu znać się na rzeczy? @zbynio na jakiej zasadzie w takim razie STAMA SP.Z O.O. zatrudnia pracowników, jaki jest typ umowy, z której można wywiązać się z dnia na dzień?

ja
@Edyta

Na stanowisko spawacza trzeba umieć spawać. Na stanowisko montera, trzeba umieć składać elementy. Na stanowisko malarza trzeba umieć malować konstrukcje. Czy to jest duża filozofia? Nie mamy wygórowanych wymagań. Firma Stama zatrudnia pracowników pod STAMĘ lub pod firmę zewnętrzną. Jestem również ciekawa odpowiedzi @zbynio :D Pracuję tu długo i nie zgadzam się z Twoją opinią. P.S. Mam nadzieję, że byłeś w trójce noszących kaski :D Jeśli chodzi o stabilność pracy - pracy mamy ogrom. Poszukujemy spawaczy!

Zbynio
@ja

Spawałem już na różnych warsztatach i pod względem BHP Stama wypada blado.

Tak4Nie

Ggg
@ja

Mąż jest spawaczem i monterem w jaki sposób zgłosić swoją kandydaturę ? Na maila ? Osobiście ?

Edyta

@ja oczywiście takie wymagania są naturalne i nikogo nie dziwią. Czasami firmy dodatkowo oczekują konkretnych umiejętności. @Zbynio a możesz napisać pod jakim względem STAMA wypada słabo na tle innych zakładów?

Zbynio

Radzę uważać na tego pracodawcę, praca w stresie zero samodzielności niska pensja zero pakietów socjalnych ubezpieczeniowych czy pakietów medycznych. Przepisy BHP - suwnica lata a kask to może 3 ludzi nosi. Duża niestabilność pracy jeden dzień masz robotę a na drugi już możesz szukać nowej pracy.

Tak7Nie

Edyta

@ja czyli prowadzi tej kurs firma zewnętrzna? W takim razie jak on wygląda w praktyce - brałeś w nim może udział?

ja
@Edyta

Nie, nikt nie prowadzi w Stamie kursu dla spawaczy. To jakaś pomyłka.

Zostaw opinię o STAMA SP.Z O.O. - Ruda Śląska

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

STAMA SP.Z O.O.