Opinie o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fibar Group S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fibar Group S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Brusli

Jak tam tegoroczne Fibaro Adventure?

@Brusli

Co masz na myśli? Oferują tam jakieś rozsądne wynagrodzenie?

@Ewa

Mam na myśli tegoroczne Fibaro Adventure...ni mniej ni więcej...Bez obrazy, ale gdybyś chociaż wygooglowała, to to pytanie by się nie musiało pojawiać.

Edge
@Ewa

Fibaro Adventure to jest coroczne spotkanie partnerów z całego świata, w tym roku było w Poznaniu

@Brusli

Czyli jak? Zda mi ktoś relacje? ;)

Poppy

Jak najlepiej dojeżdżać z Poznania do Wysogotowa? Chyba, że ktoś jeździ i mógłbym się zabrać?

Oznań
@Poppy

Zapytaj na Wysogotowym profilu

@Oznań

To jest taki? Jakoś nie mogę znaleźć.

Osbourne
@.

Nie ma.

G
@Poppy

Podejrzewam, że jednak już ogarnąłeś/aś ten dojazd, nie? Bo mogę ci pokrótce wyjaśnić, ale nie wem, czy nie mija sie to z celem.

@G

Na pracodawcy.pracuj.pl pojawiło się ostatnio sporo ofert pracy od Fibar Group. Mnie jednak w większej mierze interesują praktyki i staże. Czy firma organizuje właśnie jakieś programy stażowe dla młodych osób? Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi.

Zeus

Tak.

Poppy
@G

Tak, już wszystko dawno mam ogarnięte. Ale dziękuję za chęć pomocy :)

Neo

Nie ma teraz ofert na stronie, czy po prostu mi nie działają poprawnie? Bo wybieram miasto i nic mi się nie wyświetla, a z tego co pamiętam to jeszcze niedawno jakieś oferty tam były.

Aneta
@Neo

Korzystając ze strony internetowej firmy Fibar Group S.A. również nie wyświetlały mi się żadne oferty pracy, jednak przedsiębiorstwo prowadzi rekrutację również przez serwis praca.pl: https://www.praca.pl/740272,fibar_group_s_a,poznan,firma.html Na jakim stanowisku interesuje Cię praca w firmie? Masz już doświadczenie w branży?

Neo
@Aneta

Wielkie dzięki za linka, niestety większość do Wysogotowa ale i tak dzięki

Lamka
@Neo

Do Poznania byś chciał? Spokojnie da się dojechać jeśli w tym problem

Pingu
@Lamka

No właśnie, przecież to niecałe 20 min drogi ztm'ką

Hanna

Z badań wynika, że rozwiązania do inteligentnego domu cieszą się coraz większą popularnością. Czy taka sytuacja przekłada się na potrzebę rekrutacji większej ilości pracowników przez Fibar Group S.A.?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
voodo

O kurde, nie wiedziałem, że Zuch rysuje dla was komiksy :)

Cezar
@voodo

No to już wiesz

voodo
@Cezar

No tak, wiem...to logiczne skoro o tym napisałem

fgsa

Wiedzieliście że jest nawet notka o nas na wiki?

Moneo
@fgsa

tak

Qbik
@fgsa

Czy to jakaś sensacja? Nic specjalnego ;) Chociaż przyznam, że nie czytałem, aż zobaczę z ciekawości.

??

Koterski reklamujący Fibaro? nieźle

What?
@??

What?

Anubis
@What?

Powstał krótki film reklamujący Fibaro (i to w nienachlany sposób - szanuję), w którym odtwórcą głównej roli jest młody Koterski właśnie. Przedwczoraj bodajże się pojawił na YT

Toni
@Anubis

Moim zdaniem mogłoby być więcej bajerów pokazanych

@Anubis

Fajnie, że firma stara się iść z postępem i reklamować na serwisach społecznościowych. Wiesz może, czy filmik reklamujący firmę Fibar Group wykonał któryś z pracowników zatrudnionych w tej firmie, czy może wykonanie tego filmiku zostało zlecone zewnętrznej firmie?

Szinto
@Mikołaj

Ja osobiście nie mam pojęcia.

@??

Powiem tak, "Dzień Świra" to to nie jest, ale i tak nieźle. Lubię jak firmy inwestują w bardziej kreatywne reklamy niż coś pokroju "9 na 10 dentystów poleca krem do protez marki 'Starość nie radość'". Fajnie zobaczyć jak coś nie jest na jedno kopyto.

@Steez

Tego typu reklamy wspierają wizerunek firmy. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/fibar-group-s-a,13489 znalazłem kilka aktualnych ofert pracy. Mógłbyś napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia i powiedzieć, czy polecasz pracodawcę? Chciałbym się tego dowiedzieć.

@Mikołaj

Obecnie już tu nie pracuję, więc nie wiem czy jestem najlepszą osobą, żeby się wypowiadać, mogło się jednak pozmieniać trochę.

@Steez

Od kiedy nie jesteś pracownikiem Fibar Group? Myślę że mimo, iż tu już nie pracujesz, to i tak warto napisać jakie są Twoje wrażenia dotyczące firmy, mimo że kilka rzeczy mogło ulec zmianom.

@Mikołaj

Pracowałem na produkcji. Praca, umówmy się nie jest skomplikowana choć to duże uogólnienie. Rzeczą na którą warto zwrócić uwagę to komfort psychiczny pracy i przyznaję, że w Fibaro jest całkiem wysoki

Maniok

Czy Fibaro ma jakiś stacjonarny sklep? Jak wyszukuję na mapce ze strony to nic mi nie znajduje na terenie Polski.

tapioka
@Maniok

jak wpiszesz sobie Fibaro sklep to na mapie ci się wyświetlą miasta i adresy

Maniok
@tapioka

Dzięki, co prawda to właśnie z mapką miałem problem, ale już mam co potrzebowałem.

Bonn
@tapioka

Cóż za błyskotliwa porada ;)

Shymek

Poszukuję obecnie stażu, dostałem informację od znajomego, że jest u Was szansa na takowy. Zanim się zdecyduję, jest tu jakiś obecny czy też były stażysta? Jak oceniacie staż tutaj? Będę mógł podszlifować swoje umiejętności, czy raczej coś na zasadzie"przynieś kawkę, skseruj to, przeskanuj tamto"?

Shrek
@Shymek

przyjdź i się przekonaj ;)

Serj
@Shrek

Spokojnie Shymek, nie ty będziesz od robienia kawki ;) Myślę, że będziesz zadowolony, jeżeli tylko chcesz się angażować, a nie odbębnić staż, żeby papier na studia zanieść. Sprecyzuj jeszcze stanowisko, może wtedy będzie łatwiej odpowiedzieć co i jak

Shymek
@Shrek

Tak, to najlepsza opcja dowiedzenia się "co i jak", ale wolałem się zorientować wcześniej, nie jestem fanem robienia rzeczy "w ciemno" ;)

Małgorzata
@Shymek

Super, że zainteresowałeś się odbyciem stażem w Fibar Group. Ostatnio przeglądałam ich oficjalną stronę i natknęłam się na informacje o organizowanych tam stażach. Jeśli chodzi o staż, to oferują takie stanowiska: Młodszy Inżynier Wsparcia, Junior QA Engineer, Staż w dziale Software. Więcej szczegółów o każdej propozycji znajdziesz tutaj: https://fibaro.jobs/student/ Widzisz może coś odpowiedniego dla siebie? Jestem bardzo ciekawa.

Adi

Kiedyś próbowałem swoich sił w Fibarze ale rozmowa mi nie poszła najlepiej i teraz jak czytam czasami z ciekawości wasze forum to tym bardziej żałuję, odnoszę wrażenie, że tworzycie fajny team

@Adi

Super, że postanowiłeś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami. Widziałam, że Fibar Group w chwili obecnej rekrutuje na na prawdę różne stanowiska, takie jak chociażby: Specjalista ds. raportowania i rozliczeń produkcji, Operator THT, Inspektor jakości dostaw czy Młodszy Inżynier Wsparcia Technicznego. Wszystkie oferty pracy znajdziesz na stronie praca.pl. Może zatem jeszcze raz spróbowałbyś aplikować? Kto wie, może tym razem Ci się uda. Jak uważasz?

@Adi

co ci szkodzi spróbować jeszcze raz, przynajmniej wiesz czego się spodziewać

Hmm, może i masz rację

@Adi

Wiesz, jakie masz przesłanki, żeby tego nie robić? Jedynym co może być faktyczną przeszkodą, to brak rekrutacji na stanowisko, na które aplikowałeś, albo Twoja zmiana zdania, ale jeżeli wciąż jesteś zainteresowany, ale np. stresujesz się tym, że zostałeś zapamiętany i "dziwnie tak" aplikować jeszcze raz, to tym nie masz się co przejmować. Na jakie stanowisko w ogóle próbowałeś?

@Novo

Specjalista ds. certyfikacji, ale już przeszło ponad rok temu miało miejsce i tak jak mówisz - główną przeszkodą jest to, że teraz nie ma rekrutacji.

@Adi

Tym akurat się nie przejmuj, bo na stronie jest formularz, który możesz wypełnić i przesłać swoją aplikację, nawet jak nie ma otwartej rekrutacji na dane stanowisko ;)

@Novo

Dobrze wiedzieć, faktycznie teraz doczytałem, że jest taka możliwość. Dziękuję.

@Novo

Pracodawca pamięta o osobach, które wypełniły formularz związany z zatrudnieniem w przypadku, kiedy faktycznie jest zapotrzebowanie na nowego pracownika? Z reguły, gdy firma poszukuje pracowników, dodaje ogłoszenie, więc ciekawi mnie, czy w pierwszej kolejności rozpatrywane są zgłoszenia osób, które zgłaszały się wcześniej, czy może osób, które aplikowały bezpośrednio przez dodaną ofertę. Wyjaśnisz, jak to wygląda?

Arini
@Adam

jak jest ktoś bardzo dobry ale nie ma potrzeby tworzenia stanowiska to pewnie zapada w pamięć, ale myślę, że czas ma decydujące znaczenie. Dajmy na to, 2 lata później zwalnia się miejsce i myślisz, że ten ktoś dalej czeka na telefon?

@Adam

Nie wyjaśnię jak to wygląda, bo w zasadzie nie wiem jak to wygląda dokładnie. Wiem tylko, że jest taka możliwość, więc się tym dzielę, ot co, ale tematu bardziej nie rozwinę, bo rekrutacja i inne sprawy z tym związane to zupełnie nie w mojej gestii.

boost.asio

Rekrutacja to jakaś farsa. Po 3 miesiącach od wysłania zrealizowanego zadania, zero odpowiedzi. Najwidoczniej znajomość boost::asio kandydata przerasta obecnych pracowników.

Proust
@boost.asio

Już sobie tak nie pochlebiaj i nie sugeruj co kogo przerasta. Nie chcę być złośliwy, ale najwidoczniej jednak coś było nie tak, skoro obecni pracownicy są obecnymi pracownikami, a ty niedoszłym.

Tapi

Jestem elektronikiem, serwisantem, czy są wolne etaty? A produkcja dalej na Dąbrowskiego ?

@Tapi

Niestety, nigdzie nie zauważyłam, żeby firma Fibar Group aktualnie poszukiwała kogoś na stanowiska Serwisanta lub Elektronika. Nie oznacza jednak, iż tak jest w rzeczywistości. Zachęcam Cię do skontaktowania się bezpośrednio z kimś z firmy - może się bowiem okazać, iż mają jakiś wakat. Podaję Ci kontakt: https://fibaro.jobs/kontakt/ Skorzystasz z mojej rady?

bRoll

Znajdzie się u was coś dla świeżo upieczonego inżyniera?

@bRoll

Coś pewnie tak. Przejrzyj sobie oferty najlepiej.

Ryszard
@bRoll

Jeżeli jesteś zainteresowany praca w Fibar Group to pracodawca szuka osoby na stanowisko młodszego inżyniera wsparcia technicznego. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego i wykształcenie techniczne, mile widziane doświadczenia w doradztwie technicznym lub współpracy z klientami. Możesz aplikować bezpośrednio na stronie firmy https://fibaro.jobs/

@Ryszard

Dzięki Ryszardzie, ale jednak zależało mi na odpowiedzi któregoś z pracowników ;)

dust
@bRoll

nie narzekaj bo tylko on ci odpisał ;p popatrz na stronie były jakieś ogłoszenia do poznania

@dust

No taak, ale to moderator, więc wiadomo, że nie będzie miał solidnych informacji z wewnątrz w każdym razie dzięki, obczaję sobie stronkę

@bRoll

Nawet jak nie znajdziesz ogłoszenia na to co szukasz, to możesz tak czy siak wysłać cv na maila rekrutacyjnego

@123123

Tak zrobiłem, dzięki

Feniek
@bRoll

Dla świeżo upieczonego inżyniera masz na przykład otwarte stanowisko "Młodszy inżynier do spraw technicznych", tylko pytanie brzmi, czy spełniasz wymagania, bo trzeba mieć pewne doświadczenie, ale wystarczy doświadczenie we współpracy z klientami, a przez to przeszło wielu z nas podczas studiów jednak ;)

Tomasz

Jestem zainteresowany podjęciem pracy jako handlowiec. Oferta wygląda obiecująco, chociaż na korzyść zdecydowanie przeważa reputacja firmy. Co o tym sądzicie?

@Tomasz

Z infrormacji dostępnych tu na forum oraz opinii niektórych klientów firmy Fibar Group wynika, iż jest on dobrym pracodawcą a praca w tej firmie należy do interesujących. Jest to duża firma, która zahacza o wiele segmentów, widać, że z korzyścią wzrostową. Są to dane, które świadczą iż praca w tej firmie może być dobrym wyborem. Sama jednak jestem ciekawa opinii osób, które pracują w tej firmie. Napiszcie proszę coś więcej tak, by osoby, które wahają się przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu miały trochę łatwiejsze zadanie.

Filon
@Teresa

Każdy kto pracował w dziale sprzedaży wie "z czym to się je". Myślę, że renoma firmy i działalność ma kluczowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji. Bardzo ważnym czynnikiem jest też atmosfera w pracy. Bądźmy realistami, nie zawsze jest super ale generalnie tworzymy fajny zespół. Od siebie mogę zarekomendować pracę w Fibarze ale to czy ktoś się odnajdzie to już zależy od niej/niego. Pozdrawiam.

Tomasz
@Filon

Ja zdecydowanie "wiem z czym to się je" i żyłkę handlowca u siebie wyczuwam, więc generalnie o samo stanowisko pod względem obowiązków i wyzwań się nie boję, głównie chodzi właśnie o atmosferę. Umówmy się, "wyścig szczurów" jest często obecny w sprzedaży, a jednak wolałbym tego uniknąć. Ale skoro mówisz, że się dogadujecie, to chyba pod tym względem jest w porządku ;)

Jakub W

Jeśli chodzi o mnie to jestem bardzo pozytywnie zadowolony. Pracuję tu od 2 lat. Miłe towarzystwo, całkiem godziwe wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo i możliwość rozwoju co dla mnie miało kluczowe znaczenie podczas wyboru pracy.

Bobek
@Jakub W

Good for you :)

ILLI

Za niedługo wakacje, a wiem że przyjmują przez agencje sezonowo a mi dokładnie o to chodzi

Hegos
@ILLI

dobra opcja, przynajmniej nie będziesz zdziwiony że jesteś zatrudniony tymczasowo i popracujesz tymczasowo

Peps
@Hegos

Cześć, powiesz coś więcej? Interesowałoby mnie to w sumie, gdzie znaleźć jakieś info?

Zadowolony

Dzień dobry, chciałem pochwalić Wasze produkty, jako gadżeciarz i amator dobrego dizajnu. Kawał dobrej roboty. PS. macie świetną stronę internetową :)

Dżery
@Zadowolony

prawda, sam się bawiłem z pół h na stronie testując rgbw kontroler, pełna profeska muszę przyznać

Nom
@Dżery

Jedna z lepiej zrobionych stron firm branżowych

qqq.
@Zadowolony

fajnie, ze klienci doceniają

Tryfid

Aroganckie i obcesowe zachowanie i stosunek (usunięte przez administratora) do osób zatrudnionych (usunięte przez administratora) Firma ma problemy ze znalezieniem klientów na swoje wyroby i tym samym nie ma zleceń co oznacza że nie ma pracy , dlatego przyjmują do pracy tylko przez agencję . Nie ma wtedy problemów ze zwolnieniem . Na hali kiedy robi się trochę cieplej na dworze , panują warunki iście cieplarniane . Nie polecam , porażka ! .

jojo
@Tryfid

jak dla mnie to "porażka" to troche przesada, mam troche inne zdanie, ale w sumie rozumiem, ze nie kazdy jest zadowolony

Studenciak

Kolega polecił mi tu pracę, ale obecnie studiuję, czy wie ktoś jak wygląda sprawa ze studentami? Da się dostosować grafik, przyjmują w ogóle?

Patot
@Studenciak

Z tego co pamiętam, to na stronie przy ofertach pracy jest w ogóle zakładka "Studenci" i były jakieś staże, więc przeglądnij sobie

innystudenciak
@Patot

tez mnie to zainteresowało, ale pytanie, gdzie znaleźć na stronie tę zakładkę, oferty pracy w ogóle? bo szukam, ale szczerze mówiąc nic nie widzę poza informacjami dla klientów i produktami

Otis
@innystudenciak

Wpiszcie sobie "fibar praca" w google, klikacie pierwszy wynik i voila :)

Studenciak
@Otis

Wszystko sobie już poobczajałem, dzięki za pomoc

Popi
@Studenciak

Znalazłeś coś? Teraz ja się trudzę ze znalezieniem więc jakbyś był tak miły i wspomógł linkiem albo informacją byłbym wdzięczny.

Endy
@Popi

no tak jak pisali wejdz na ich strone, do roznych miast potrzebuja to sobie przepatrz

Bitek
@Popi

oj Popi Popi, trochę zaradności, w pracy nikt ci paluszkiem wskazywał nie będzie, ani za rączkę prowadził nie żebym się naśmiewał, ale wszystko zostało wyjaśnione powyżej, więc nie znalezienie mimo to, to już wyższy level :P ale już już, kładź łeb na karku i działaj. Powodzenia

Popi
@Bitek

Sorki, jakiś przetrzymany wtedy byłem, heh Dzięki za odpowiedzi

Stawiałem tam pierwsze kroki w branży, dużo mnie nauczyli i z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę.

Kostek

Przyjmują bez doświadczenia?

Chrząszcz brzmi w trzcinie
@Kostek

Po prostu próbuj nie ma co gdybać. A z ciekawości na jaki dział?

b4
@Adam

Co do branży to faktycznie, porządna przyszłościowa i jeszcze parę innych

Wicu
@b4

ja chetnie zobaczę jeszcze to "parę innych" :) ale ogólnie to się zgadzam

Zostaw merytoryczną opinię o Fibar Group S.A. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Fibar Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibar Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibar Group S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibar Group S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibar Group S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibar Group S.A.